سوالات متداول خرید پیج اینستاگرام

سوالات متداول خرید پیج اینستاگرام مبحث چالش برانگیزی است که امروز قصد داریم به آن بپردازیم.، اگر دوست دارید در این باره اطلاعات خود را افزایش دهید پس ادامه ی مطالب را از دست ندهید چرا که خالی از لطف نیست. همانطور که می دانید اینستاگرام امروزه به یکی از پرمخاطب ترین و برترین شبکه ی اجتماعی در میان تمامی شبکه های اجتماعی تبدیل شده است، شاید یکی از دلایلی که تا این حد محبوبیت پیدا کرده این باشد که چیزی نزدیک به 2000 نوع شغل در آن به فعالیت خود ادامه می دهند، اما باید بگوئیم که داشتن یک پیج کاری به تنهایی در اینستاگرام نمی تواند موفق عمل کند، اگر شما هم پیج کاری دارید و می خواهید پیشرفت خود را بیشتر کنید به ادامه ی مطالب توجه کنید.

سوالات-متداول-خرید-پیج-اینستاگرام-پیج-اینستاگرام-بخریم-یا-نه؟

سوالات متدوال خرید پیج اینستاگرام

زمانی که شما یک پیج اینستاگرام را خریداری می کنید ممکن است با توجه به تغییری که در موضوع پیج ایجاد می کنید، تعداد فالوورهای آن ریزش کنند، اما راه هایی وجود دارد تا از این مشکل جلوگیری شود که در قالب سوالات متداول خرید پیج اینستاگرام در اختیار شما قرار م یگیرد. راه هایی که می تواند مانع ریزش مخاطب و یا حتی جذب آن شود به شرح زیر است:

چگونه می توان موضع پیج را مشخص کرد؟

اولین چیزی که باید به آن دقت کنید این است که موضع پیج خود را مشخص کنید و در یک راستا به فعالیت خود ادامه دهید. این که قرار باشد هر بار در خصوص یک چیز پست بگذارید یا اطلاعاتی به مخاطبان بدهید آن ها را خسته می کند در نتیجه چیزی جز ریزش فالوور نخواهید داشت.

آیا فعالیت مداوم تاثیری در افزایش فالوور پیج دارد؟

زمانی که شما پیجی را خریداری می کنید باید فعالیت خود را آغاز کنید اما این فعالیت بایستی بر اساس برنامه ای مشخص انجام شود به طور مثال می توانید پست ها را در ساعات و روزهایی که بازدید بیشتری دارید قرار دهید با این کار امکان این که پیج شما بیش از هر زمان دیگری دیده شود بیشتر خواهد شد.

سوالات-متداول-خرید-پیج-اینستاگرام-1چ

چطور می توان استوری های جذاب داشت؟

یکی از مواردی که حتی در پرفروش ترین پیج های اینستاگرام دیده می شود قرار دادن استوری های جذاب است، شما با توجه به حیطه ی کاری خود می توانید استوری های جذابی قرار دهید مثلا اگر پیج پوشاک دارید از عکس هایی با کیفیت با رنگ های شاد که با پس زمینه هماهنگ هستند استفاده کنید، جالب است بدانید که حافظه ی بصری انسان ها بسیار قوی است یعنی اگر تصویری که دوست دارند یا برای آن ها جالب است ببینند تا مدت زمان زیادی در ذهن آن ها حک خواهد شد پس روی استوری های خود مانور دهید.

چالش ها چه تاثیری در پیج خریداری شده دارد؟

منظور از به کار بردن خلاقیت هر چیزی است که مخاطب را بیشتر به پیج شما نزدیک می کند، برگزاری چالش، عکس های پرسش و پاسخ، بازی های گزینه ای، پیدا کردن تفاوت ها و… از جمله کارهای سرگرم کننده و خلاقانه ای است که می توانید برای رشد پیج خود به صورت روزانه استوری کنید.

جایزه دادن

هر از چند گاهی با توجه به فعالیت پیج می توانید مسابقاتی در بین مخاطبان فعال خود قرار دهید و به قید قرعه به تعدادی از آن ها جایزه دهید، این جایزه می تواند نقدی یا غیر نقدی باشد یا حتی از محصولاتی که دارید اگر معقولانه باشد به عنوان جایزه به فالوور های خود بدهید.

سوالات-متداول-خرید-پیج-اینستاگرام-4

افزایش فالوور اینستاگرام چگونه امکان پذیر است؟

اگر تا به این قسمت از مقاله سوالات متداول خرید پیج اینستاگرام را با دقت مطالعه کرده باشید می دانید که راه های زیادی برای جلوگیری از ریزش فالوور گفتیم اما تعداد فالوورهای موجود کافی نیست، از آن جایی که امروزه مشاغل مشابه به هم در اینستاگرام افزایش پیدا کرده است در نتیجه رقبای زیادی نیز وجود دارد از همین رو نباید به فالوورهای موجود اکتفا کرد بلکه بایستی در جهت افزایش آن ها اقدام کرد، افزایش فالوور از نظر بسیاری از مردم کار سختی است اما اگر به طور اصولی انجام شود می بینید که در مدت زمان کوتاهی به نتیجه ی دلخواه خواهید رسید، از جمله راه هایی که می توان برای افزایش فالوور اینستاگرام ذکر کرد به شرح زیر است:

پروفایل تان را جذاب کنید

در اینستاگرام مهم ترین بخش از هر پیج کاری، پروفایل آن است. پروفایل اینستاگرام درست مثل ویترین مغازه هاست که اگر شکیل و زیبا چیده شده باشد مخاطبان را به خود جذب می کند، همیشه این موضوع را به خاطر داشته باشید که در این شبکه ی مجازی همه چیز حول محتوای تصویری می چرخد پس تا می توانید به تهیه تصاویر زیبا، خلاقانه و با کیفیت بپردازید. البته بیو پیج نیز می تواند به همان اندازه تاثیر گذار باشد.

از هشتگ ها  استفاده کنید

اگر به پست هایی که در سایر پیج ها گذاشته می شود نگاه کنید می بینید که در قسمت کپشن هر پست پس از توضیحات مربوط به آن پست از هشتگ های مختلفی استفاده می شود این کار برای بیشتر دیده شدن پیج است، البته باید توجه داشته باشید که هشتگ مورد نظر مرتبط با پست و حیطه ی کاری باشد به طور مثال اگر پیج لباس یا کیف و کفش دارید نمی توانید از هشتگ های مربوط به وسایل آشپزخانه استفاده کنید. توصیه می شود برای این کار تحقیق کنید و از هشتگ هایی که محبوبیت بیشتری دارند زیر پست های خود استفاده کنید.

سوالات-متداول-خرید-پیج-اینستاگرام-2

با پیج های هم حوزه خود در تعامل باشید

از دیگر راه هایی که می تواند به افزایش فالوور کمک کند تعامل با پیج های هم حوزه است، با یک سرچ در قسمت اکسپلور اینستاگرام می توانید تعداد زیادی از آن ها را پیدا کنید، می توانید از طریق دایرکت با آن ها ارتباط برقرار کنید یا این که با هم به تبادل بپردازید. جالب است بدانید که با این کار می توانید در قسمت Suggestion این پیج ها نیز قرار بگیرید.

پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش حذف فالوورهای فیک اینستاگرام را حتما بخوانید.

 

چطور می توان رفتار کاربران و فالوور ها را پردازش کرد؟

اگر می خواهید در مدت زمان کوتاهی به نتیجه دلخواه خود برسید حتما رفتار کاربران خود را تحلیل کنید، این که شما وب سایت دارید یا تنها در اینستاگرام فعالیت می کنید تفاوتی ندارد در هر صورت بایستی به نیازهای مخاطبان خود دقت کنید، با تحلیل رفتارهای آن ها می توانید از سلایقی که دارند باخبر شوید. خوشبختانه اینستاگرام ابزاری به نام Insight را برای پیج های تجاری طراحی کرده است تا بر اساس آن بتوانند به راحتی به تحلیل رفتار کاربران خود بپردازند.

سوالات-متداول-خرید-پیج-اینستاگرام3

برای افزایش فالوور پس از خرید پیج اینستاگرام چه کنیم؟

توصیه می کنیم برای افزایش فالور تنها به خرید پیج اینستاگرام بسنده نکنید و از سایر شبکه های مجازی نیز کمک بگیرید، به طور مثال تلگرام در این زمینه شاید بیش از سایر پیام رسان ها بتواند موثر واقع شود. بهتر است یک وب سایت برای خود داشته باشید، برخورداری از وب سایت نه تنها به بالا رفتن بازدید پیج شما و در نهایت افزایش فالوور کمک می کند بلکه یک پرستیژ خاص نیز به شغل شما می دهد، بسیاری از پیج هایی که به فروش محصولاتی خاص می پردازند وب سایت دارند، زمانی که مخاطب می خواهد چیزی سفارش دهد باید از طریق سایت برای این کار اقدام کند.

از این که مثل همیشه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید نهایت تشکر را داریم، هدف ما از ارائه مطالب فوق آشنایی هر چه بیشتر شما با بود، امیدواریم که رضایت مند بوده باشد.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.