خرید پیج اینستاگرام از ۱۰K تا ۱۰۰K و بالاتر + [ تحویل سریع ]

0

خرید پیج اینستاگرام از 10K تا 100K فالوور موضوع اختصاصی امروز جدیدترین اخبار و ترفند های تکنولوژی  است برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

شبکه های مجازی در دنیای مدرن و امروزی به یک دنیای جدید برای همه ما انسان ها تبدیل شده اند. شاید باورش برای شما سخت باشد اما بعضی از شبکه های مجازی، به معنی واقعی کلمه، یک دنیای مجازی هستند! در سال های گذشته، آمار مردمی که از این برنامه ها و اپلیکیشن ها برای برقراری ارتباط با دوستان خود استفاده می کنند، افزایش شدیدی داشته و روزانه نیز بیشتر می شود.

در میان شبکه های اجتماعی مختلف، اینستاگرام، یکی از شناخته شده ترین و پرکاربرد ترین شبکه های اجتماعی در دنیاست. این برنامه در طی 12 سال فعالیتش به حدی بروز شده و پیشرفت کرده که الان کار چندین شبکه اجتماعی بزرگ در دنیا مثل پیامرسان هایی مثل واتساپ و تلگرام، شبکه اجتماعی مثل فیسبوک برای پست کردن محتوای شخصی و امکان آپلود فیلم های طولانی مثل یوتیوب را انجام میدهد.

اما یکی از استفاده های امروزی اینستا، آنلاین شاپ ها هستند. کسانی که پیج های خود را به کسب و کار خود اختصاص می دهند و به فکر فروش آنلاین هستند. یکی از مهم ترین بحث های امروزی برای آنلاین شاپ ها نیز، امکان آنها برای شروع عالی به واسطه خرید پیج های اینستاگرام می باشد. در ادامه بیشتر با این موضوع آشنا میشویم.

خرید پیج اینستاگرام

چرا پیج اینستاگرام بخریم؟

افرادی که به منظور ایجاد کسب و کار به فضای مجازی مخصوصا اینستاگرام ورود می کنند، برای اینکه بتوانند رشد سریعتری به نسبت رقبا داشته باشند می توانند از پیج های آماده استفاده کنند. از عمده دلایل خرید پیج اینستاگرام می توان به آماده بودن بستر معرفی کسب و کار اشاره کرد. اگر شما با تعداد خاصی از فالوورها شروع به معرفی  کسب و کار خود کنید بدون شک بخشی از راه موفقیت را پیموده اید.

از دیگر مواردی که سبب خرید پیج اینستاگرام می شود، جلب اعتماد مشتریان است. بهتر است بدانید که کاربران با ورود به پیج های بیزینسی ابتدا ظواهر را می بینند، اگر تعداد فالوورهای پیج بالا باشد بدون شک بخش عمده ای از توجه آن ها جلب خواهد شد و با اطمینان خاطر بیشتر از شما خرید می کنند.

در سال های اخیر رونق گرفتن آنلاین شاپ ها سبب شد که افراد زیادی در جهت آماده سازی پیج ها و افزایش فالوور اینستاگرام اقدام نمایند تا بتوانند پس از آماده سازی پیج ها، آن را با قیمت مناسبی به فروش برسانند. برخی تصور می کنند می توانند با از صفر شروع کردن، هزینه های آغاز کار را کاهش دهند. این تصور اشتباه را کنار بگذارید، با خرید پیج اینستاگرامی می توانید مدت زمانی را که به جمع کردن فالوورهای اولیه اختصاص می دهید، صرف تبلیغات متعدد کنید.

کد تخفیف: mokhatab

خرید پیج اینستاگرام با قیمت مناسب

مزایای خرید پیج آماده اینستاگرام کدامند؟

  • شروع با قدرت: یکی از مزایای اصلی خرید پیج اینستاگرام این است که شما می توانید با تعدادی فالوور و مشتری احتمالی کار خود را شروع کنید ممکن است از روز اول توانایی فروش یا کسب درآمد داشته باشید.
  • صرفه جویی در زمان: اگر پیجی را از ابتدا بزنید و بخواهید فالوور های خود را زیادی کنید، وقت زیادی از شما میگیرد. اما خرید پیج باعث می شود که شما در این زمان طولانی نیز صرفه جویی کنید.
  • گسترش زنجیره فالووری: شما باید بدانید که فالوور، فالوور می سازد! وقتی که شما کار خود را با تعدادی فالوور، پرقدرت شروع می کنید و فالوور های شما نیز برایتان مشتری یا فالوور بیشتر جذب می کنند.
  • افزایش اعتبار برند شما در مدت زمان کم: وقتی شما پیج خود را با تعداد بالای فالوور شروع می کنید، بعد از مدت کوتاهی توانایی دارید که به یک برند درجه یک تبدیل شوید. تبدیل شدن به برند پروسه طولانی است که شما با این کار می توانید راه صد ساله را با خرید یک پیج آماده یک شبه بروید!

آیا خرید پیج اینستاگرام معایبی را به همراه دارد؟

این قابلیت در کنار مزایای فوق العاده، معایبی نیز به همراه دارد که از مهم ترین آن ها می توان به ریزش فالوورها اشاره کرد. تصور کنید شما یک پیج با حداقل میزان فالوور 10K خریداری کردید و در این میان تبلیغات مربوط به کسب و کار خود را آغاز نموده اید. بدون شک در میان فالوور های پیج افرادی هستند که تمایلی به تبلیغات شما ندارند.

اینجاست که معایب خرید پیج اینستاگرام نمایان می شود و شما کم کم متوجه ریزش تعداد فالوورها می شوید و باید روش هایی برای جبران این ریزش پیدا کنید. موفقیت شما باید به گونه ای باشد که به جای هر عضو رونده بتوانید دو عضو جدید اضافه کنید. از دیگر معایب این روش می توان به عدم اطمینان به فالوورها اشاره کرد، شما نمی توانید اطمینان داشته باشید که پیج خریداری شده دارای فالوور روح، فیک و واقعی هستند.

خرید پیج اینستاگرام

برای پیشگیری از چنین اتفاقاتی لازم است که اطلاعات کامل و درستی از فروشنده پیج داشته باشید، در غیر این صورت ممکن است پس از خرید یک پیج با 10K، استوری هایی با ویوو 100 نفره داشته باشد. علاوه بر موارد فوق از دیگر معایب خرید پیج عدم اطلاع از ماهیت پیج است؛ شما به هیچ عنوان نمی توانید مطمئن شوید که چه تعداد فالوور وافعی در پیج هستند و یا اینکه از این تعداد  فالوور چند نفر به بیزینس شما واکنش مثبت نشان می دهند یا آن را دوست ندارند.

ممکن است بتوانید با بررسی پیج چنین اطلاعاتی را به دست آورید که برای آن نیز باید زمان زیادی صرف کنید. این هزینه ها نیز به هزینه خرید پیج اینستاگرام اضافه شده و دیگر سودی برای شما ندارد. برای پیشگیری از چنین هزینه هایی می توانید به جای خرید، از ربات های اینستاگرام برای افزایش هدفمند بهره ببرید.

یکی دیگر از موضوعاتی که باید در زمان خرید یک پیج آماده اینستا به آن دقت کنید، خود فالوور ها، فالووینگ ها و صفحه اکسپلور است. برای مثال شما می خواهید یک فروشگاه اینستاگرامی لباس بزنید. باید دقت کنید که فالوور های مهم شما، پیج های فروش لباس باشند و فالووینگ های شما نیز باید همین پیج ها باشند.

صفحه اکسپلور هم تاثیر بسیار زیادی در این زمینه دارد. صفحه اکسپلور با پست های نامرتبط می تواند ضربه شدیدی به پیج شما بزند. حالا هر چقدر که فالوور داشته باشید. باید حواستان باشد که قبل از انجام هر کاری، این بخش را به کسب و کار خود مرتبط کنید.

برای اینکار لازم است که تمامی پست هایی که در این بخش می آیند و به کسب و کار شما مربوط نیستند را از این بخش حذف کنید. برای این کار هم فقط کافیست که روی سه نقطه بالای پست بزنید و گزینه Not Interested را انتخاب کنید.

باید و نبایدهای خرید پیج اینستاگرام

بدون مقدمه چینی بگوییم که خرید پیج اینستاگرام یکی از استراتژی هایی است که از زمان ورود شبکه های مجازی به زندگی افراد، به نحوی مد شده است. معمولا کاربران برای اینکه بتوانند همگام با شروع بیزینس خود از ویو و لایک زیاد برخوردار باشند، اقدام به خرید پیج اینستاگرام می کنند. همانطور که عنوان شد این اقدام مزایا و معایبی را به همراه دارد. اما سوال اصلی این است که آیا این خرید می تواند اصولی و درست باشد؟

در پاسخ به این سوال می توان این گونه عنوان کرد که خرید درست و اصولی پیج مشروط بر عمومی بودن بیزینس شما و مرتبط بودن با سلیقه فالوورهای پیج است. داشتن کسب و کارهای عمومی مانند انواع آنلاین شاپ های لباس و یا پیج هایی که به مسائل زیبایی ارتباط دارند، امکان استفاده بهینه از پیج های خریداری شده را فراهم می کند. اما برای پیج هایی که موضوعات تخصصی دارند، شانس ماندگاری فالوورها کمتر است.

با توجه با موارد فوق نمی توان گفت که خرید پیج اینستاگرام کار درستی است چرا که شما نمی توانید تعداد فالوورهای واقعی و مفید را مشخص کنید. برخی از فالوورهای شما واقعی هستند اما در ایران زندگی نمی کنند و این هیچ سودی برای شما ندارد. برخی دیگر فیک هستند و هیچ واکنشی نسبت به پست یا استوری های شما نشان نمی دهند و همین امر سبب می شود که با داشتن پیج با 10K فالوور کامنت، لایک و وویو استوری شما کمتر از 500 عدد باشد.

این مشخصات به هیچ وجه صورت زیبایی برای پیج شما فراهم نمی کند و حتی فالوورهای واقعی نیز رغبتی برای ماندن ندارند؛ پس ضرر این خرید حتی از خرید فالوور نیز بیشتر است. چرا که شما پیجی را خریداری نموده اید که هیچ اطلاعات درستی از آن ندارید و نمی دانید که چه مدت برای شما ماندگاری دارد. پس همانطور که از شواهد برمی آید، خرید پیج اینستاگرام به هیچ عنوان کار درست و اصولی نیست و پیشنهاد می کنیم از روش های موثر برای افزایش فالوور پیج استفاده کنید و با داشتن فعالیت های مستمر همچون استوری و لایو در اینستاگرام، تبادل و تعامل با پیج های مرتبط و… به معرفی کسب و کار خود بپردازید.

خرید پیج اینستاگرام

در زمان خرید پیج اینستاگرام باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای اینکه بتوانید خرید پیج اینستاگرام موفقی داشته باشید لازم است که پیش از اقدام به خرید حتما به نکات مهمی توجه کنید، کسب اطلاعات کافی در رابطه با فروشنده نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. معمولاً افرادی که برای خرید پیج اینستاگرام اقدام می کنند تمایل به داشتن فالوورهای واقعی دارند، البته اینکه بدانید یک پیج اینستاگرام فالوورهای واقعی دارد یا خیر کمی کار سخت و زمان بری است. چرا که نمی‌توان به هیچ شکل فالوورها را از هم تفکیک کرد و اگر فروشنده به شما بگوید کل فالوورهای پیج واقعی هستند بدون شک این ادعا اغراق‌آمیز است.

چنانچه پیج با ۱۰۰ کا فالوور را خریداری نموده اید پس باید انتظار داشته باشید که حداقل ۱۰۰۰ الی ۲ هزار نفر از این فالوورها غیر واقعی یا روح باشند که هیچ تاثیر مثبتی در روند پیج خریداری شده ندارند، برای اینکه بتوانید یک خرید پر سود داشته باشید باید به نکات زیر توجه کنید:

پیش از خرید پیج اینستاگرام، پست منتشر کنید

یکی از ساده ترین روش هایی که برای اطمینان از واقعی بودن فالوورها می توانید امتحان کنید، این است که پیش از خرید پیج اینستاگرام تقاضا کنید صاحب پیج پستی را منتشر کند و رفتار فالوورها را نسبت به پست جدید طی چند ساعت اول بررسی نمایید. اگر تعداد پست و تعداد لایک و کامنت های پست به تعداد فالوورها نزدیک بود می توانید از واقعی بودن آنها اطمینان حاصل کنید، اما اگر در یک پیج با ده کا فالوور پست منتشر شده تنها صد لایک دریافت کرد می توانید مطمئن شوید که تعداد زیادی از فالوورها فیک یا روح هستند.

کد تخفیف: mokhatab

خرید پیج اینستاگرام با قیمت مناسب

 

مقایسه تعداد فالوور و لایک و کامنت ها

اگ صاحبان پیج اجازه انتشار پست را به شما نمی دهند و برای همین چنانچه قصد دارید از واقعی بودن فالوورها اطمینان حاصل کنید، می توانید آخرین پست موجود در پیج را بررسی کنید. این بررسی ها از نظر لایک و تعداد کامنت است که  در مورد قبلی اشاره کردیم، می توانید آخرین پست را بررسی و براساس مدت زمانی که منتشر شده تعداد لایک و کامنت آن را با تعداد فالوورها مقایسه کنید، چنانچه هیچ سنخیتی در این میان وجود نداشت از خرید آن امتناع کنید. البته توجه داشته باشید که  برخی برای اینکه بتوانند پیج را به فروش برسانند از لایک فیک استفاده می‌کنند پس بهترین راه، انتشار پست در همان لحظه است.

چک کردن پروفایل فالوورها

دیگر نکته که قبل از خرید پیج اینستاگرام باید حتما به آن توجه کنید تعداد فالوورها و همچنین چک کردن آن ها است.  شما می توانید پیج مورد نظر را از پیش مورد بررسی قرار دهید، فالوورهای آن را چک و درصد میزان فالوورهای واقعی و روح و فیک و آن را بررسی نمایید. برای این کار می توانید بازه ای از فالوورها را انتخاب نمایید و از میان آنها به طور تصادفی برخی را که اسم های من درآوردی و یا نامشخص دارند نگاه کنید. این فالوورها در صورت نداشتن نام، عکس پروفایل یا بیوگرافی درست و یا حتی تعداد فالوور قابل قبول در دسته فالوورهای روح و فیک قرار می‌گیرند. توجه کنید که اگر یک پیج ۱۰ کار را قرار است خریداری کنید صد فالووری که مورد بررسی قرار می دهید،  باید بین ۵۰ تا ۷۰ فالوور واقعی داشته باشد تا بتوان به دید امیدوارانه به آن نگاه کرد.

به قیمت مناسب بخرید

در بسیاری از تبلیغات شاهد این هستیم که پیجی با تعداد فالوور بالا و میلیونی با مبلغ بسیار کم یه فروش می رسد، مسلما یک جای کار می لنگد. هیچگاه تصور نکنید که با قیمت پایین می توانید پیج درست حسابی خریداری کنید ، بدون شک تعداد زیادی از فالوورهای آن فیک یا روح  هستند و علاوه بر این که نمی تواند تاثیر مثبتی در پیج شما داشته باشند بلکه منجر به ریزش تعداد فالوورهای واقعی نیز می شوند.

خرید حضوری اولویت داشته باشد

برای این که خرید موفقی داشته باشید پیشنهاد می کنیم از خرید های غیر حضوری بپرهیزید، خرید های حضوری شرایطی را برای شما فراهم می کند که بتوانید پیج را بررسی نمایید و یا از تعداد لایک و کامنت های واقعی مطلع شوید. اگر شما در لحظه یک پست در پیج مورد نظر منتشر کنید و بتوانید یک الی دو ساعت رفتار و فالوورها تعداد لایک و کامنت ها را بررسی نمایید می توانید کاملاً از واقعی بودن آن مطلع شوید، چرا که صاحب پیج وقتی برای دریافت لایک های فیک نخواهد داشت. با خرید حضوری نیز می توانید از صاحب پیج تقاضا کنید که در بخش Insight اینستاگرام رفتار و اوضاع و احوال مخاطبان را به شما نشان دهد.

برای خرید، از سایت و پیج های معتبر خرید کنید.

همانطور که عنوان کردیم سایت و پروژه های معتبری در زمینه خرید و فروش پیج اینستاگرام فعالیت دارند. این وب سایت ها می توانند با ارائه پیج هایی با فالوورهای واقعی نیاز مشتریانی  که برای شروع بیزینس خود به پیج های با فالوور بالا احتیاج ‌دارند را برطرف کنند. البته پیش از خرید از این پیج یا سایت ها توجه کنید که حتماً نماد اعتماد داشته باشند، اگر هیچ آدرس یا شماره تلفنی نداشتند به هیچ عنوان به آنها اعتماد نکنید.

ممکن است که هکرها باشند و بعد از اینکه فروختند به سادگی بتوانند آن را غیرفعال کنند و یا حتی مجدد آن را به شخص دیگری نیز بفروشند. در صورتی که شما هیچ آدرس و نشانی از آنها نداشته باشید نمی توانید برای باز پس گیری پیج خریداری شده اقدام نمایید. پیج های زیادی با داشتن فالوورهای میلیونی اقدام به فروش دیگر پیج های اینستاگرامی دارند که می توانید از آن ها خریداری کنید.

پیج یا فالوور؟ کدام را بخریم؟

سوالی که ذهن افرادی را که برای شروع کار خود به پیج های اینستاگرام با تعداد فالوور بالا نیاز دارند مشغول کرده این است که برای آغاز باید پیج با فالوور واقعی بخرند یا فالوورهای واقعی را؟
می توان اینگونه عنوان کرد که پیج هایی که با ادعای واقعی بودن فالوورها به فروش می رسند، در واقع درصد زیادی فالوور واقعی دارند اما اینکه به طور صد در صد واقعی باشند کمی اغراق‌آمیز است. اگر می‌توانید پیج خود را مدیریت کنید و با خرید فالوورهای واقعی هر چند تعداد کمتر، روند کاری خود را ادامه دهید. پیشنهاد می‌کنیم که از راه خرید فالوور واقعی اقدام نمایید. در این صورت شما به خوبی می توانید تعداد فالوورها را مدیریت و از واقعی بودن آنها مطمئن شوید.

اگر خرید پیج اینستاگرام با تعداد فالوور واقعی و قیمت بیشتر از ارزش واقعی به شما پیشنهاد شد، قبول کنید؛ چرا که خرید سودمندی است. البته روش های دیگری برای جذب فالوور وجود دارد که از مهمترین آن ها می توان به ربات های اینستاگرامی اشاره کرد که نقش مهمی در مدیریت پیج شما دارند.

چطور به پیج های اینستاگرام اعتماد کنیم؟

یکی از مسائلی که ذهن افراد را پیش از خرید پیج اینستاگرام درگیر می کند، از همین رو می توانید با خرید از پیج های معتبر این مشکل را حل کنید. در حال حاضر افراد معروفی که در این شبکه مجازی تحت عنوان بهترین اینفلوئنسرهای اینستاگرام  به همه معرفی شده اند می توانند راهنمای خوبی برای خرید پیج باشند چرا که معمولا فروشندگان برای تبلیغ بیزینس خود به این افراد مراجعه می کنند. در حال حاضر بیشترین تعداد فالوور ها مربوط به برخی افراد است که هر کدام در زمینه های خاص فعالیت دارند.

نام اینفلوئنسر آدرس پیج تعداد فالوور زمینه فعالیت
محمد امین کریم پور @mohamadaminkarimpor 4.8 M سرگرمی و فان
صدف بیوتی @sadaf_beauty 3.7 M آرایش
آرات حسینی @arat.gym 5.8 M ورزشی
هدی رستمی @hodarostami 473 K گردشگری
نگین عابد زاده @negin_abedzadeh 2 M لایف استایل

 

محمد امین کریم پور

یکی از بلاگر های معروف اینستاگرام که در زمینه فان و سرگرمی فعالیت بسزایی دارد. این بلاگر سرشناس با داشتن بیش از 4 میلیون فالوور یکی از پیج های مشهور در اینستاگرام است و دلیل شهرت وی ساخت کلیپ های تبلیغی خنده دار است که اکثر  در ژانر های مختلف ضبط می شوند. دامسبش های جذاب که عمدتا با موضوع مسائل روز اجتماعی و سیاسی هستند نقش عمده ای در شهرت محمد امین کریم پور داشته است.

خرید-پیج-اینستاگرام

صدف بیوتی

اگر به دنبال دنیای مد و آرایش هستید بدون شک یکبار مسیر سرچ شما به پیج صدف بیوتی خورده است. یکی از برجسته ترین اینفلوئنسرها که پیجی سراسر رنگ و زیبایی را به شما معرفی می کند و با داشتن نزدیک 3 میلیون فالوور در دسته پیج های معتبر اینستا گرام قرار دارد که میزبان تبلیغات زیادی برای خرید پیج اینستاگرام است.

خرید-پیج-اینستاگرام

آرات حسینی

دنیایی از شگفتی را در پیج آرات حسینی خواهید دید، کودکی فوق العاده جذاب که با داشتن استعادا های ورزشی توانسته توجه کاربران را به خود جلب نماید تا جایی که شاهد افزاسش تعداد فالوور های پیج وی هستیم و در حال حاضر با داشتن 4.2 میلیون فالوور به اصطلاح یکی از شاخ های اینستاگرام است . افراد زیادی برای خرید پیج اینستاگرام به تبلیغات این پیج مراجعه می کنند.

خرید-پیج-اینستاگرام

هدی رستمی

ترجبه دیدن از زیبا ترین و پنهانی ترین مکان های دنیا را با این پیج کسب خواهید کرد. هدی رستمی دختری است که قدر دارد دنیا را در پیج خود خلاصه کند و با معرفی زیبایی های دنیا توانسته توجه 471 هزار فالوور را به خود جلب نماید. همین امر سبب شده که در شهرت جهانی پیدا کند و افرادی که در زمینه فروش پیج فعالیت دارند پیج هدی رستمی را بستری مناسب برای تبلیغات خود ببینند.

خرید-پیج-اینستاگرام

نگین عابدزاده

در مدت کمتر از 8 سال با داشتن فعالیت های مستمر در زمینه لایف استایل توانسته میزبان  2 میلیون فالوور باشد. زندگی عاشقانه و سپس کاری نگین عابدزاده توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب نماید و همین امر سبب شد که برای اتفاقات روزمره خود نیز برنامه ریزی کند. سبک زندگی نگین عابدزاده به رویای افراد زیادی تبدیل شده و کاربران زیادی سعی دارند پیج او را سر آغازی برای کار خود قرار دهند به همین دلیل بازدید از پیج او سبب شد تا افراد زیادی با هدف فروش پیج اینستاگرام با اوی همکاری داشته باشند.

خرید-پیج-اینستاگرام

کد تخفیف: mokhatab

خرید پیج اینستاگرام با قیمت مناسب

سوالات متداول

در این مقاله تلاش داشتیم تا شما را با یکی از راه های خوب و سریع برای کسب درآمد در اینستا آشنا کنیم. همچنین تلاش داشتیم تا شما را با مزایا، معایب و نکات مهمی که باید در زمان خرید پیج آماده اینستا بدانید آشنا کنیم. اگر موضوعی هست که در این مقاله عنوان نشده و هنوز برای شما سوال است، در کامنت ها آن را مطرح کنید که بتوانیم پاسخ سوالتان را بدهیم. امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.

  • پیج اینستایی که فالوور فیک داره بخرم؟

همانطور که عنوان شد فالوورهای فیک نه تنها نمی توانند برای پیج مفید باشند بلکه با ضعیف نشان دادن عملکرد ادمین منجر به ریزش تعداد فالوورهای واقعی نیز می شوند.

  • من پیج با فالوور واقعی خریدم اما باز فالوورام کم شده، چیکار کنم؟

بله برای اکثر پیج هایی که تخصصی عمل می کنند این اتفاق افتاده است و دلیل آن عدم علاقه فالوورها به موضوعات پیج است. مطالب فوق را مطالعه کنید در این رابطه نیز توضیح دادیم.

  • پیج هایی که می خریم قبلا درباره چی پست داشتن؟

سوال خوبی است، این پیج ها قبل از به فروش رسیدن، محتوای عمومی داشتند و عموما عامه پسند بوده اند و کاربران برای داشتن اطلاعات عمومی این پیج ها را دنبال می کردند.

  • برای خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی باید چیکار کنم؟

سایت های معتبری در این زمینه فعالیت های مستمری دارند و می توانید برای خرید پیج اینستاگرام از طریق آن ها عمل نمایید. به علاوه پیج های دیگری در اینستاگرام با این هدف ایجاد شده اند که می توانید خرید مطمئن داشته باشید.

  • اگر از سایت معتبر، پیج بخرم فالووراش واقعی هستن؟

اگر از پیج یا وبسایت های معتبر خرید کنید بدون شک فالوورهای واقعی خواهید داشت البته نه همه آن ها، بدون شک بخش کمی از آن ها فالوور فیک یا روح هستند.

  • بعد از خرید پیج اینستاگرام می تونم اطلاعاتش رو عوض کنم؟

بله تمامی اطلاعات از ادمین و مدیر قبلی به شما منتقل می شود و می توانید پس از خرید پیج اینستاگرام، یوزر و پسورد را تغیر بدهید. علاوه بر این می توانید با استفاده از قابلیت هایی که به شما داده می شود، دیگر اطلاعات همانند ایمیل، پست ها و حتی نام پیج را نیز تغییر دهید.

کد تخفیف: mokhatab

خرید پیج اینستاگرام با قیمت مناسب

5/5 - (5 امتیاز)

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.