این تنها راه کسب درآمد میلیاردی از اینستاگرام است!

شاید فکر کنید کسب درآمد میلیاردی از اینستاگرام غیرممکن باشد یا فقط سلبریتی های معروف می توانند از این اینستاگرام این شکلی کسب درآمد کنند. اما باید بگوییم این طور نیست و افراد ناشناس زیادی در ایران هستند که از اینستاگرام کسب درآمد میلیاردی دارند. این روزها اینستاگرام به فضایی برای سرگرمی برای مردم تبدیل شده است و خیلی ها نمی دانند اصلا چطور میشه از اینستاگرام پول درآورد! نگران نباشید در این مقاله قصد داریم راز اصلی کسب درآمد میلیاردی از اینستاگرام را به شما بگوییم. شاید باورتان نشود ولی مطمئن باشید با خواندن این مقاله کلا طرز فکرتان در مورد پول درآوردن از اینستاگرام عوض خواهد شد. پس پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

 

آیا اینستاگرام برای کسب درآمد مناسب است؟

برای پیدا کردن پاسخ این سوال کافیست چرخی در اینستاگرام بزنید و ببینید چه کسانی از طریق پیج شان دارند کسب درآمد می کنند؟ هر قشری را در اینستاگرام پیدا می کنیم که از پیجش درآمدزایی دارد. فرقی نمی کند خانوم خانه دار باشید، مهندس باشید یا دانشجو! در هر شرایطی باشید می توانید از اینستاگرام کسب درآمد داشته باشید. فقط کافیست محصولی برای ارائه به مردم داشته باشید. حال ممکن است محصولتان فیزیکی باشد یا مجازی. منظور از محصول مجازی می تواند پکیج آموزشی باشد. بله درست متوجه شدید شما با فروش آموزش می توانید از اینستاگرام به درآمد بالا برسید. سن و سال هم مهم نیست بچه 12 ساله تا پیرمرد 70 ساله از اینستاگرام پول در می آورند. پس این چیزها برای کسب درآمد از اینستاگرام اصلا مهم نیست.

واقعا چقدر می توان از اینستاگرام پول درآورد؟

چقدر می توان از اینستاگرام پول درآورد؟

هر کاری در هر زمینه ای داشته باشید می توانید بدون محدودیت ازش کسب درآمد داشته باشید. اما حتما باید به این دو نکته مهم توجه داشته باشید. اولا باید ذهن تان را برای رسیدن به درآمد بالا آماده کنید و باور کنید که امکانش وجود دارد و ثانیا برای رسیدن به درآمد بیشتر باید اقدام کنید. اگر نیاز باشد ریسک کنید، کسب و کارتان را گسترش دهید، تیم بسازید و نیروی های بیشتری استخدام کنید و …

پس اگر هر کاری را در اسکیل بزرگ انجام دهید احتمال افزایش درآمد شما وجود دارد. در اینستاگرام هم محدودیتی در درآمدزایی شما وجود ندارد! هر چقدر فالوورهای بیشتری جذب کنید درآمد شما نیز بیشتر خواهد شد. پیج هایی در اینستاگرام هستند که با کمتر از 100 کا فالوور درآمد میلیاردی در ماه دارند. حتی شاید باورتان نشود محصول هم برای فروش ندارند! فقط با مشاوره دادن به این درآمد رسیده اند. راه های کسب درآمد میلیاردی از اینستاگرام زیاد است فقط کافیه اول فالوورهای پیج تان را بالا ببرید.

 

چه افرادی از اینستاگرام به درآمد میلیاردی رسیده اند؟

اکثرا کسانی از اینستاگرام درآمد میلیاردی دارند که فالوورهای بیشتری دارند. هرچقدر فالوورهای پیج اینستاگرام تان بیشتر شود به همان ترتیب درآمد شما هم بیشتر خواهد شد. در واقع اینستاگرام یک رسانه یا یک تریبون فوق العاده قدرتمند برای شماست که به راحتی می توانید برند خود را درون آن معروف کنید و محصولات و خدمات تان را به افراد زیادی بفروشید.

اما چه کسانی از اینستاگرام درآمد میلیاردی دارند؟ اکثرا کسانی که پیج اینستاگرام شان به یک رسانه پر مخاطب تبدیل شده است از اینستاگرام درآمد میلیاردی دارند مثلا اینفلوئنسرها و بلاگرها که به چهره های تاثیر گذار در اینستاگرام تبدیل شده اند. تبلیغات توسط این افراد در اینستاگرام قیمت بسیار بالایی دارد. معمولا یک استوری تبلیغاتی معمولی که این افراد در پیج شان منتشر می کنند از 20 میلیون تومان به بالا شروع می شود. حال حساب کنید فقط در روز یکی دو تا استوری تبلیغاتی منتشر کنند در ماه به چه درآمدی می رسند. کار به اینجا ختم نمی شود! بسیاری از این افراد تبلیغات اسپانسری انجام می دهند و پول هنگفتی را از برندهای معروف می گیرند. حال راز اصلی این افراد چیست که به این درآمد رسیده اند؟ در ادامه همراه ما باشید تا به شما بگوییم…

 

راز اصلی کسب درآمد میلیاردی از اینستاگرام این است!

مهمترین چیز که برای کسب درآمد میلیاردی از اینستاگرام بدانید بالا بودن فالوورهای پیج تان است. اگر پیج های بزرگ در اینستاگرام که درآمد بالایی دارند را دیده باشید یک ویژگی مشترک دارند و آن هم تعداد فالوورهای بالای آن هاست. مهم نیست واقعی باشند یا فیک! هر جور شده فالوورهای پیج شان را زیاد می کنند. شاید باور نکنید اما خیلی از افراد مشهور در اینستاگرام از خدمات سایت های فروش فالوور اینستاگرام استفاده می کنند و دقیقا راز اصلی همین است. خرید فالوور اینستاگرام! که با این روش یک شبه راه صد شبه را طی خواهید کرد. به همین سادگی!

خیلی از پیج های اینستاگرامی معروف را که می بینید درصد زیادی از فالوورهایشان فیک است. شاید باورنکردنی باشد برای شما ولی حقیقت دارد. خیلی از این افراد مشتری ثابت سایت های فروش فالوور هستند و از این طریق روزانه فالوورهای زیادی به پیج شان اضافه می کنند. بد یا خوب باید قبول کنیم که تعداد فالوورها در اینستاگرام حرف اول را در معروفیت می زند. شما هم اگر دوست دارید به درآمد بالا از پیج اینستاگرام تان برسید فقط یک راه دارید و آن هم خرید فالوور اینستاگرام است.

 

جمع بندی و پایان مقاله

سایت اینبو قدیمی ترین و بهترین سایت در زمینه خدمات اینستاگرام در ایران است و مشتریان راضی زیادی تاکنون داشته است. خیلی هز هنرمندان، ورزشکاران، بلاگرها و در کل چهره های معروف از خدمات این سایت استفاده می کنند و یک جورایی جزء مشتریان ثابت این سایت هستند. سایت اینبو خدمات خود را در زمینه فالوو، لایک، بازدید پست و استوری، کامنت و ورود پست ها به اکسپلور اینستاگرام و … ارائه می کند. اگر دنبال بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام در ایران هستید به سایت اینبو به آدرس https://inbo.ir مراجعه کنید. مطمئن باشید سایت اینبو عرضه کننده فالوورهای ایرانی، با کیفیت بالا و قیمت خوب است.

 

منبع اصلی : مثلث آنلاین

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.