برای حذف فالوور فیک اینستاگرام چیکار کنم؟ [ روش های کاربردی و واقعی ]

0

حذف فالوور فیک اینستاگرام به روش های زیادی امکان پذیر است، اما اینکه از چه روشی استفاده کنیم تا این فالوورها مجددا به پیج ما باز نگردند نیز دغدغه اصلی کاربران می باشد. اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های مجازی با داشتن قابلیت های منحصر به فرد توانسته جایگاه ویژه ای را میان افراد به خود اختصاص دهد. این اهمیت و توجه کاربران سبب شده که در آخرین نسخه اینستاگرام شاهد امکانات ویژه و قابلیت های منحصر به فرد باشیم. اهمیت این شبکه مجازی در زندگی افراد به گونه ای است که آن ها برای افزایش فالوور اینستاگرام از روش های مختلفی استفاده می کنند. البته گاهی ممکن است این افزایش فالوور با موفقیت همراه نباشد و حجم زیادی از فالوورهای دریافتی فیک یا روح باشند. در ادامه جدیدترین اخبار و ترفندهای تکنولوژی با ما همراه باشید تا به شما راهکارهایی برای حذف فالوور فیک از پیج آموزش دهیم.

حذف-فالوور-فیک-تایید-آموزش-حذف-دسته‌جمعی-فالوور-فیک

چطور فالوورهای فیک به پیج اضافه می شوند؟

فالوورهای فیک صفحات بی نام و نشانی هستند که تنها نقش سیاهی لشکر را در زمان خرید و فروش انواع پیج اینستاگرام ایفا می‌ کنند. برخی افراد برای معرفی کسب و کار خود سعی می‌ کنند که در ابتدا با خرید پیج اینستاگرام با تعداد فالوور بالا توجه کاربران را جلب نمایند. برخی از این پیج ها به دلیل داشتن فالوورهای واقعی سبب سیر صعودی کسب و کار شما خواهند شد، اما در برخی مواقع شاهد فروش انواع پیج های اینستاگرام با تعداد فالوور بالا و قیمت کم هستیم، شک نکنید که تعداد زیادی از این فالوورها فیک و غیر واقعی هستند.

خرید این پیج نه تنها نمی تواند کسب و کار شما را معرفی کند بلکه به دلیل ریزش روزانه تعداد فالوورها به شکلی منجر ورشکسته شدن شما نیز خواهد شد و پولی را که صرف خرید پیج کرده اید به ضرر شما تمام می شود. بدون شک این سوال در ذهن شما وجود دارد که چطور از شر فالوورهای فیک خلاص شد و به دنبال راهی برای حذف فالوور فیک اینستاگرام هستید. پیش از اینکه به توضیح روش هایی برای حذف فالوور فیک اینستاگرام بپردازیم ابتدا شما را با مزایا و معایب این نوع از فالوورها آشنا خواهیم کرد.

فالوورهای فیک چه مزایا و معایبی دارند؟

به دنبال مزایای فالوورهای فیک نباشید؛ چرا که تنها یک مزیت دارد و آن هم فریب دادن کاربران در نگاه اول است. افرادی که قصد معرفی بیزینس خود را دارند به دنبال راهی برای جلب توجه کاربران هستند و چه راهی بهتر از خرید فالوور اینستاگرام؟ البته هیچگاه توجهی به واقعی یا فیک بودن فالوورها ندارند، مگر در برخی موارد استثنا! چرا که از عواقب آن اطلاعی ندارند، این که چگونه می تواند در یک روز تعداد زیادی از فالوورهای فیک یا روح آنها ریزش کند و تعداد فالوورهای پیج به نصف برسد. پس تنها مزیت خرید فالوور فیک جلب توجه کاربران است، چرا که افراد پس از ورود به پیج در نگاه اول به تعداد فالوورهای شما نگاه می کنند! اگر حجم آن بالا باشد حس خوبی در کاربر ایجاد شده و منجر به فالوو کردن پیج می شود.

خب همانطور که عنوان شد خرید فالوور فیک اینستاگرام تنها یک مزیت داشت که در رابطه با آن توضیح دادیم؛ اما معایب زیادی را نیز به همراه دارد که از مهم ترین آنها می توان به جلب اعتماد کاربران به روش اشتباه نام برد.. افرادی که با دیدن تعداد فالوورها، شما را دنبال کردند پس از مدتی با چک کردن تعداد فالوور، تعداد لایک و کامنت به این قضیه پی خواهند برد که یک  جای کار می لنگد و بدون شک متوجه فیک بودن تعداد زیادی از فالوورهای شما می شوند. در این حالت اگر پست ها و استوری های شما جذاب نباشند بدون شک در مدت زمان کمی آنفالو خواهید شد.
از دیگر معایب خرید فالوور فیک این است که چون پست های شما لایک نمی شوند و تعداد کامنت آن پایین است مجبور هستید در کنار خرید فالوور فیک به خرید لایک و کامنت نیز بپردازید.
همانطور که عنوان شد اینستاگرام در ورژن جدید خود قابلیت و امکاناتی را فراهم نموده که بر اساس آن صفحات جعلی حذف خواهد شد؛ یعنی با استفاده از الگوریتم های به کار رفته علاوه بر حذف فالوور فیک اینستاگرام در جهت حذف صفحات نیز اقدام می نماید.

چطور می توان فالوور های فیک را تشخیص داد؟

برای اینکه بتوان در جهت حذف فالوور فیک اینستاگرام اقدام نمود ابتدا لازم است که آنها را تشخیص دهید. البته گفتنی است که برای تشخیص فالوور فیک اینستاگرام از فالوورهای واقعی روش های زیادی وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها صفحات یونیک با فالوورهای واقعی برای خود ایجاد نمایید.

پست های پیج را بررسی کنید

یکی از راه های تشخیص فالوورهای فیک زیر نظر داشتن پست های صفحه پیج کاربر فیک است. صفحات پیج فالوورهای فیک را بررسی کنید، شاهد پست های بی هدف، بدون مضمون و تکراری هستید .البته در برخی موارد فالوورهای فیک هیچ پستی در صفحه خود ندارند و از نظر فالوور و فالووینگ نیز صفر می باشند.
از دیگر اقدامات در زمینه تشخیص فالوور فیک اینستاگرام توجه به لایک و کامنت ها است، تصور کنید تعداد لایک و کامنت مربوط به یک پست زیر هزار عدد باشد، این در حالی است که تعداد فالوورهای پیج بیشتر از ۲۰۰ هزار است. می توان گفت که این پیج یک پیج فیک بوده و در صورت وجود آن میان فالوورهای شما می‌ تواند تنها بر ضرر کسب و کارتان باشد.

ID را چک کنید

یکی از مهم ترین راه هایی که می توان به واسطه آن فالوورهای فیک را تشخیص داد ID آنها است. به آیدی فالوورها دقت و اگر نام های نامفهوم که شامل حجم زیادی از حروف و ارقام بی معنی داشتند ؛ فیک هستند. آن هایی را نیز چک کنید که همواره بی نام و نشان هستند و هیچ عکسی در صفحه پروفایل خود ندارند

به کامنت گذاری ها دقت کنید

فالوور واقعی می تواند هر گونه واکنشی که شامل لایک و کامنت های مفهومی است را از خود نشان دهد. برای تشخیص فالوور فیک اینستاگرام به کامنت ها نیز دقت کنید، معمولاً فالوورهای فیک تنها قادر به کامنت گذاشتن با استفاده از ایموجی هستند و نمی‌ توانند کامنت های با معنی داشته باشند.

روش های حذف فالوور فیک اینستاگرام

برای ارتقای بیشتر پیج اینستاگرام لازم است فالوورهای فیک را شناسایی و حذف کنید، اما به چه روش هایی می توان از شر این فالوورها خلاص شد.! همان طور که می دانید اینستاگرام از اهمیت زیادی در میان کاربران برخوردار است؛ به همین دلیل برای مفید بودن این شبکه اجتماعی معمولاً اپلیکیشن ها و راه های زیادی برای حذف فالوورهای فیک وجود دارد که شامل موارد زیر می شوند:

حذف دستی فالوورها

شما به روش زیادی می توانید از شر فالوورهای فیک اینستاگرام خلاص شوید مخصوصا اینکه با توجه به موارد فوق می توانید فرق بین فالوور فیک و واقعی را شناسایی کرده اید، یکی از روش های متداول اما طاقت‌ فرسا روش حذف فالوورهای فیک اینستاگرام به صورت دستی است؛ در چنین مواردی در زمان شناسایی فالوورها می توانید با شناسایی هر یک به عنوان فالوور فیک روی گزینه ریموت کلیک کرده تا آنها را حذف کنید، اجازه دهید این موضوع را کمی بازتر کنیم! برای اینکه بتوانید فالوورهای فیک را به روش دستی حذف کنید باید مراحل زیر را پشت سر بگذارید:

همانطور که در تصویر زیر می بینید ابتدا در صفحه پروفایل وارد قسمت Follower شوید.

حذف-فالوور-فیک-بر-روی-گزینه-فالوور-کلیک-کنید

در مرحله دوم گزینه فالوور را انتخاب کرده تا وارد لیست فالوورهای خود شوید. در این قسمت با استفاده از روش های عنوان شده می توانید فالوورهای فیک را شناسایی و روی گزینه ریمو که در کنار اسم فالوورها قرار دارد کلیک کنید۔

حذف-فالوور-فیک-remove

همانطور که در تصویر زیر می بینید با کلیک کردن بر روی گزینه ریمو، صفحه ای به شما نمایش داده می شود که شامل توضیحاتی درباره حذف کاربر است، مطابق تصویر روی گزینه Remove کلیک کنید.

حذف-فالوور-فیک-تایید-حذف

خب عملیات حذف فالوور فیک اینستاگرام به روش دستی انجام شد؛ بدون شک اگر تعداد فالوورهای بالایی دارید این روش نمی تواند برای شما مناسب باشد چرا که باید تک به تک فالوورها را چک و در صورت تشخیص فیک بودن آنها را بر اساس سه مرحله فوق ریمو کنید که بتوانید پیج اینستاگرام با تعداد فالوور بالا را از شر فالوورهای فیک خلاص کنید؛ از این رو روش های دیگری وجود دارد و شما می توانید از طریق اپلیکیشن و سایت در این زمینه اقدام کنید.
نیازی نیست سایت خاصی را انتخاب کنید می توانید در گوگل عبارت “روش های حذف فالوور فیک اینستاگرام ” را سرچ کنید؛ به طور خودکار در قسمت سرچ کنسول گوگل، اپلیکیشن و سایت های مرتبط به شما نمایش داده می شود.
شما با استفاده از اپلیکیشن و وب سایت ها می توانید آمار تحلیلی صفحه اینستاگرام را در دست داشته باشید؛ مانند: نمایش تعداد فالوور و فالووینگ، تعداد پست هایی که دارید و این که کدام هشتگ ها برای شما مهم هستند؛ همچنین در صورت استفاده از این اپلیکیشن ها می توانید بفهمید که چه حسابی را فالو کرده اید اما او شما را فالو نمی کند و یا کدام یک از فالوورهای شما پست هایتان را لایک نکرده و کامنت نمی گذارد! این اطلاعات جامع و کامل تنها با استفاده از اپلیکیشن و یا سایت های معتبر امکان پذیر است که می توانید از هر یک از آنها استفاده نمایید.
همانطور که عنوان شد استفاده از اپلیکیشن ها مزایای زیادی را برای شما به همراه دارد و می توانید با استفاده از آنها به جای اینکه تک به تک فالوورهای فیک را حذف کنید، به صورت یکجا حجم بالایی از آنها را ریموو نمایید.

حذف فالوور فیک اینستاگرام با ربات کاربر مجازی

یکی دیگر از راه های حذف فالوورهای فیک اینستاگرام استفاده از ربات کاربر مجازی است که به شما قابلیت و امکانات زیادی می دهد. با استفاده از این ربات دیگر لازم نیست وقت خود را صرف جستجو در رابطه با فالوورهای فیک کنید؛ چرا که این ربات فالوورهای فیک را شناسایی می کند۔
ربات کاربر مجازی اینستاگرام با استفاده از سه مرحله می تواند در جهت حذف کردن فالوورهای فیک اینستاگرام اقدام نماید. برای این کار ابتدا لازم است لیست تمام فالورهای پیج استخراج شوند،؛ مانند تصویر زیر برای این کار می توانید از مایکروی استخراج کننده ربات استفاده نمایید تا لیست تمام فالوورهای شما در قالب یک فایل اکسل استخراج شود.

حذف-فالوور-فیک-آی-دی-پیج-خود-را-به-ماکروی-استخراج-کننده-ربات-اینستاگرام-کاربر-مجازی-بدهید

در مرحله دوم می بایست اکسل لیست کل فالوورها به ماکروی تشخیص فالوور فیک داده شود تا همانند تصویر زیر بتواند به طور خودکار تمامی فالوورها را بررسی و نتیجه آن ها را در اختیار شما قرار دهد؛ توسط این ربات لیستی از تمامی مشخصات در اختیار شما قرار داده می شود که کلیه اطلاعات در رابطه با فالوورهای شما نیز در آن موجود می باشد.

حذف-فالوور-فیک-اکسل-فالوور

مرحله سون مرحله فیلترینگ است؛ شما می توانید بر اساس لیست نتیجه گیری کلی آیدی ها را با توجه به فیلترهای مربوط به تصاویر پروفایل، آیدی ها و لایک و کامنت ها دسته بندی کنید تا در نهایت به لیست واقعی از فالوورهای فیک دست پیدا کنید.

حذف-فالوور-فیک--آی‌دی‌هایی-را-که-تعداد-پست-هایشان-0-است،-فیلتر-کنید

خوب پس از اینکه سه مرحله فوق را انجام دادید می توانید لیست نتیجه گیری شده را در اختیار ربات کاربر مجازی قرار دهید تا به نوبت آیدی های فیک را برای شما حذف کند.

حذف-فالوور-فیک-اپلیکشن-های-حذف-فالوور-فیک

حذف فالوور فیک اینستاگرام با اپلیکیشن

علاوه بر روش دستی حذف فالوور فیک اینستاگرام و استفاده از ربات کاربر مجازی یکی دیگر از روش ها برای حذف فالوورهای فیک استفاده از اپلیکیشن ها است که می توانید با به کارگیری، دانلود و نصب آن فالوورهای فیک پیج خود را شناسایی کنید.

Follower-Analyzer-حذف-فالوور-فیک

Follower Analyzer

اپلیکیشن های کاربردی که تنها قابلیت نصب و دانلود بر روی سیستم عامل های اندروید را دارند و می توانند با آنالیز فالوورها لیست واقعی را در اختیار شما قرار بدهند؛ علاوه بر این اپلیکیشن می تواند وضعیت تعامل بین فالوورهای شما و پست های منتشر شده را نیز مورد بررسی قرار دهد.

Follower-and-Unflollower-Analytics-for-Instagram-حذف-فالوور-فیک

Follower and Unfollower Analytics for Instagram

شرایطی را فراهم می کند تا بتوانید فالوورهای فیک را به سرعت ردیابی کنید و علاوه بر این حجم عظیمی از آنالیزهای مربوط به هر حساب اینستاگرامی را در اختیار شما قرار می دهد.

یکی از اپلیکیشن های منحصر به فرد و جذابی که قابلیت حذف فالوورهای فیک اینستاگرام برای گوشی های با سیستم عامل ios فراهم نموده و با استفاده از این اپلیکیشن می توانید تعامل بین پیج خود و سایر فالوورها را مورد بررسی و آنالیز قرار دهید. علاوه بر این، اپلیکیشن فوق در دسته برنامه های رایگان قرار گرفته و می توانید بدون پرداخت هزینه‌ای از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است که بدانید این محصول دارای قابلیت و امکانات درون برنامه است و چنانچه به این قابلیت ها نیاز داشته باشید می توانید از پرداخت درون برنامه ای نیز استفاده نمایید.

Followers-for-Instagram-حذف-فالوور-فیک

Followers for Instagram

خب به سراغ یکی دیگر از اپلیکیشن هایی که قابلیت حذف فالوور فیک اینستاگرام را دارد برویم. این اپلیکیشن برای سیستم های اندروید مناسب است و به دلیل کارایی بسیار بالا توانسته ۵ ستاره را به خود اختصاص دهد؛ از دل این اپلیکیشن می توان به قابلیت پیگیری افرادی که مسدود شده اند و یا در ابتدای پیج با شما همراه بوده اند را نیز شناسایی کنید؛ این قابلیت در کنار ردیابی فالوورها و فالووینگ ها نیز می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.