روش های کسب درآمد از اینستاگرام + [۱۰ ایده شگفت انگیز]

کسب در آمد از اینستاگرام به یکی از روش های متداول تبدیل شده است چرا که در این راه شما نیاز به هزینه یا سرمایه گذاری اولیه ندارید و تنها در بستر اینستاگرام مشغول به معرفی خدمات یا محصولات خود خواهید شد. برای اینکه بتوانید در این مسیر موفق شوید باید در ابتدا روش های افزایش فالوور اینستاگرام را یاد بگیرید چرا که این روش ها به شما کمک می کنند تا بتوانید به تعداد افراد  بیشتری کسب و کار خود را معرفی کنید. البته سعی داشته باشید به روش های مطابق با الگوریتم ها اینستاگرام این کار را انجام دهید تا دچار شادوبن نشوید، برای این کار می توانید یکی از ایده هایی شگفت انگیزی که در ادامه عنوان خواهند شد را مورد بررسی قرار دهید.

کسب-درآمد-از-اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

در سال های اخیر شبکه های اجتماعی جایگاه ویژه ای در میان افراد به خود اختصاص داده اند، قابلیت اطلاع رسانی، اشتراک گذاری متن و فایل و… شرایطی را فراهم نموده که جایگزینی برای رسانه های  نیز باشن.  در ابتدای امر این شبکه ها با داشتن محتوای سرگرم کننده تنها با هدف  تفریح و رفع اوقات فراغت وارد دنیای انسان ها شدند، اما کم‌ کم افراد استفاده های بهینه تری از آن داشتند و به کسب درآمد و سود پرداختند. شاید بپرسید که چگونه می توان  از طریق  اینستاگرام به کسب در آمد  پرداخت، اینکه باید چه نوع پیجی داشته باشیم که بتوانیم در کار  پاسخ به تمامی سوالات عنوان شده به هدف و استعداد شما بستگی دارد.
یکی از مهم ترین مسائل در زمان اجرای برنامه برای کسب درآمد از اینستاگرام این است که شما می‌ توانید بدون هیچ هزینه و تنها با یک پیج و صفحه به درآمد های میلیونی برسید، کافیست یک هدف را مشخص کنید. ممکن است برخی افراد در ابتدای راه این سخنان را شعار بدانند و باور نکنند که بتوان از طریق اینستاگرام به درآمد میلیونی رسید اما اگر کمی به تاریخچه اینستاگرام نگاه کنید، متوجه می شوید که این رسانه اجتماعی که ۲۴ میلیون کاربر ایرانی دارد می تواند یک بستر و محیط مناسب برای معرفی و کسب و کار و حرفه ای شما باشد.
۲۴ میلیون کاربر ایرانی یعنی شما می توانید به راحتی و بدون اینکه نیاز به تبلیغات گسترده داشته باشید کسب و کار خود را به این ۲۴ میلیون نفر معرفی کنید و امکان ارائه خدمات آنلاین یا فروش محصولات به صورت آنلاین را برای آنها فراهم سازید.

به چه روش هایی می توان در اینستاگرام کسب در آمد کرد؟

از مهم ترین روش هایی که می توان به واسطه آن کسب درآمد از اینستاگرام را تجربه کرده داشتن یک فروشگاه اینترنتی است، مهم نیست که در این فروشگاه چه چیزی را می‌فروشید و یا چه خدماتی را ارائه می کنید مهم این است که به طور روزانه و میانگین حدود ۲۰۰ میلیون کاربر به پیج های کاری سر می زنند.
به طور کلی ۶۰ درصد از کاربرانی که از اینستاگرام استفاده می کنند با هدف پیدا کردن یک محصول یا خدمت جدید پیج های کاری را زیر و رو می کند این در حالی است که تقریبا ۸۰ درصد از آنها برند یا فروشگاه مورد علاقه خود را یافته و مدام آن را دنبال می کند.

بهتر است بدانید که از ۶۶ درصد از کلیه بازدیدهای از شبکه اینستاگرام مربوط به دیدن پروفایل افراد عادی است. خب در دنیایی که کاربران این گونه پیگیر انواع پیج های عادی و فروشگاهی هستند چرا نمی توان به سادگی کسب درآمد داشت؟؟ تنها هزینه ای که برای کسب درآمد از اینستاگرام باید انجام شود داشتن یک گوشی هوشمند و یادگیری ادمین بودن پیج های اینستاگرام است.

توجه داشته باشید که تنها نشستن در خانه و پست گذاری های وقت و بی وقت نمی تواند تاثیری در رشد پیج و همچنین کسب درآمد برای شما داشته باشد. یکی از مهم ترین نکات در زمان برای رسیدن به هدف خود این است که از پیج خود مراقبت کنید و در صورت نیاز علت ریزش فالوور اینستاگرام را نیز کشف کنید چنانچه بتوانید علت یابی کنید و منبع ریزش را بیابید امکان جذب بیشتر کاربران نیز برای شما فراهم می شود.

ایده-استفاده-از-نسخه-نمایشی-محصول

10 ایده شگفت انگیز برای کسب در آمد از اینستاگرام

اینکه بتوانید به روش های مختلف از طریق اینستاگرام به کسب درآمد بپردازید یک ایده بسیار عالی است، اما انتخاب روش تاثیر زیادی در میزان درآمد شما دارد. برای این کار پیشنهاد می کنیم کمی خلاقانه گام بردارید، اگر واقعاً قصد و نیت کسب درآمد از اینستاگرام را دارید لازم است که با افراد متخصصی که در این زمینه فعالیت های مثبت دارند ارتباط مستقیم برقرار کنید.

توجه داشته باشید همین الان که شما از اینستاگرام به عنوان یک اپلیکیشن برای سرگرمی استفاده می کنید افراد زیادی هستند که از این راه توانستند درآمد های میلیونی و میلیاردی کسب کنند، می پرسید چگونه؟

بهتر از10 ایده شگفت انگیز و خلاقانه مطالعه کنید تا بتوانید ای از یکی از آنها برای کسب درآمد از اینستاگرام استفاده نمایید.

در فروش دیگران همکاری کنید

یکی از روش هایی که به شما امکان کسب درآمد از اینستاگرام را می دهد همکاری در فروش محصولات و ارائه خدمات است. برای درک بیشتر این موضوع می توانید یک گردش کوتاه در اینستاگرام داشته باشید تا ببینید بلاگر ها چگونه و به چه روش هایی شما را ترغیب به خرید برخی محصولات می‌کنند.

ممکن است تصور کنید که شما نمی توانید به خوبی و آنها درآمدزایی کنید، شاید اینستاگرام در ابتدای امر یک بستر مناسب برای رفع اوقات فراغت و سرگرم شدن بود اما کم کم به یک محیط کاملا تجاری تبدیل شد. همان طور که مشاهده می کنید به فضای اینترنتی تبدیل شده که می‌ تواند نیاز کاربران در سراسر دنیا را برطرف کند.

در واقع اینستاگرام با داشتن یک میلیارد کاربر فعال شرایطی را فراهم نموده که بتوانید به پیج ها و آنلاین شاپ های دسترسی داشته باشید که در شهر یا محیط محل زندگی شما نیستند، علاوه بر این بستری را برای افرادی که قصد کسب درآمد از اینستاگرام را دارم فراهم نموده تا بتوانند محصولات و خدمات خود را به این یک میلیارد کاربر معرفی نمایند بدون اینکه نیاز به سرمایه گذاری یا مکانی برای ارائه خدمات و محصولات خود داشته باشند.
در این میان ممکن است شما قصد فروش هیچ محصول یا خدماتی را نداشته باشید، پس چگونه می توانید به کسب درآمد از اینستاگرام بپردازید؟

می توانید از روش افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام استفاده نمایید در واقع افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش به شما این امکان را می‌ دهد که با معرفی محصولات و خدمات دیگر فروشنده ها در بخشی از مبلغ فروش سهیم باشید. برای این کار تنها باید روش‌های بازاریابی اینترنتی را یاد بگیرید تا بتوانید کاربران را برای خرید محصولات یا دریافت خدمات خاصی ترغیب نمایید.

همکاری-در-فروش-اینستاگرام.

آشنایی با روش تبلیغات

داشتن علم بازاریابی و تبلیغاتراه شما را به در آمد میلیونی فراهم می کند، به این شکل که در پست یا استوری های تبلیغاتی مراکز فروش شرکت ها و برند های خاصی را معرفی می نمایید و در مقابل از آنها مبالغی را دریافت نمایید. البته توجه داشته باشید برای این تعداد فالوور های شما به یک حد معقول رسیده باشد،  پس در ابتدای امر باید به فکر یک پیج با تعداد فالوور بالا باشید.

اگر قرار است از صفر شروع کنید می توانید با کمک انواع ربات افزایش فالوور اینستاگرام تعداد دنبال کننده های خود را به صورت قانونی و با توجه به الگوریتم های اینستاگرام افزایش دهید و سپس با رسیدن به یک عدد مشخص به سایر برند ها پیشنهاد تبلیغات را بدهید.

گفتنی است که میزان درآمد از طریق تبلیغات به مدت زمان انتشار پست یا تعداد بازدید ها از استوری بستگی دارد علاوه بر این یکی دیگر از مواردی که می تواند در میزان درآمد  تاثیر گذار باشد نوع تبلیغات است، اگر قرار است فقط برند را استوری کنید مبلغ مشخصی دریافت خواهید کرد امااگر قرار باشد به عنوان یک بلاگر برند را معرفی نمایید می توانید هزینه جداگانه ای را برای آن در نظر بگیرید.

گرفتن-تبلیغات

محتوای مفید و کاربردی داشته باشید

برای کسب درآمد از اینستاگرام نیاز است که حتماً یک پیج پر فالوور و پر بازدید داشته باشید، توجه کنید اگر فقط تعداد فالوور های شما بالا باشد اما ویو و بازدید از پست و استوری کم باشد دیگران آن را یک پیج فیک تلقی می کنند. به همین دلیل برای اینکه بتوانید توجه کاربران را به خود جلب کنید لازم است ابتدا در جهت تولید محتوای مفید و کاربردی اقدام نمایید.

تولید محتوای مفید و کاربردی به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید بدون هیچگونه هزینه و سرمایه چند قدم از افراد دیگر جلوتر باشید. بدون شک شرکت و برند هایی که برای تبلیغات به شما مراجعه می کنند ابتدا طراحی و تولید محتوای سایت را چک خواهند کرد، همچنین از نمونه بازدید به عمل می‌آورند و در صورت رضایت با شما برقرار می کنند. علاوه بر این شما نیز می‌ توانید از طریق آموزش چگونگی طراحی و تولید محتوای مناسب به کسب درآمد از اینستاگرام بپردازید.

تولید-محتوا؛-شیوه-محبوب-و-پولساز

ارتباط مستقیم از طریق فروش

همانطور که عنوان شد اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های مجازی است که می توانید از این بستر برای معرفی کالا و ارائه خدمات خود استفاده نمایید. در واقع بدون هیچگونه نیاز به سرمایه یا محیط فیزیکی می توانید کالای مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید کاربران نیز با دنبال کردن پیج می توانند به طور مستقیم برای خرید با شما در ارتباط باشند.
علاوه بر این در صورتی که صاحب یک کسب و کار فیزیکی هستید می توانید در دنیای مجازی نیز یک آنلاین شاپ داشته باشید و محصولات مغازه یا خدمات مورد نظر خود را به فالوور ها معرفی نمایید که هم فروش حضوری و هم فروش غیرحضوری را به صورت آنلاین داشته باشید.
برای اینکه بتوانید فروش فروشگاه خود را به حداکثر برسانید می توانید از توانایی برخی بلاگر ها نیز استفاده کنید و از آن ها بخواهید که فروشگاه شما را تبلیغ کنند، همچنین می توانید از مهارت بازاریابی اینترنتی افراد نیز به عنوان فریلنسری بهره مند شوید این افراد نیز می توانند تحت عنوان بازاریابی اینترنتی به کسب درآمد از اینستاگرام بپردازند.

ارائه کننده خدمات اینستاگرامی باشید

برای اینکه بتوانید یک پیج اینستاگرامی پر فالوور داشته باشید لازم است که محتوای مناسبی تولید کنید، اما اگر در این زمینه  مهارت خاصی ندارید می توانید از آموزش گروه های متخصص بهرمند شوید. در واقع ارائه خدمات مرتبط با اینستاگرام یکی از مشاغلی است که به واسطه آن می‌ توان به کسب درآمد پرداخت.

می توانید از توانایی های خود در زمینه تولید محتوای مفید و کاربردی، طراحی های گرافیکی، پست گذاری های به موقع، برقراری ارتباط از طریق دایرکت، کامنت گذاشتن و دریافت کامنت شرایطی را فراهم کنید تا دنبال کنندگان و همچنین بازدید از پیج مشتریان به حد ایده آل برسد، اینگونه افراد به ادمین های شبکه های اجتماعی شهرت دارند.

ارائه-خدمات-مرتبط-اینستاگرام

روش های کسب در آمد را آموزش دهید

خیلی از کاربر های اینستاگرام هستند که به جای اینکه پیج خود را به دست ادمین بسپارند ترجیح می دهند به یادگیری روش های مختلف بپردازند و همین امر سبب شده که به دنبال آموزش های کسب درآمد از اینستاگرام باشند. شما می توانید از این موقعیت ها استفاده کنید و در صورت داشتن اطلاعات کامل درباره آموزش های مذکور می توانید دانش خود را در اختیار آن ها قرار دهید و در مقابل مبالغی را دریافت نمایید. این روش بدون هیچ گونه سرمایه و تنها با استفاده از مداوم از دانش خود می توانید به کسب درآمد از اینستاگرام بپردازید.

از نظرات مشتریان خود استفاده کنید

اگر به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام هستید و یک فروشگاه آنلاین یا مرکزی برای ارائه خدمات دارید می توانید برای جذب فالوور بیشتر، کامنت یا نظر مشتریان خود را در یک پست قرار دهید. به عنوان مثال اگر شما یک فروشگاه آنلاین دارید می توانید کامنت یا نظر افراد مشهور که می‌ تواند برای دیگر فالوور های شما جذاب و جالب باشد را در قالب یک پست در صفحه خود قرار دهید، این کار باعث می شود که برند شما به یک برند معتبر و قابل اعتماد تبدیل شود. این را فراموش نکنید که با پست کردن نظر مشتریان می توانید تعامل و ارتباط را بین دیگر فالوور ها ایجاد نمایید که از مهم ترین فاکتور های الگوریتم های اینستاگرام به حساب می آید.

قراردادن-نظرات-مشتریان-به-عنوان-پست

محصولات و خدمات خود را ادیت نکنید

با وجود این که جذابیت های ظاهری پیج می تواند تاثیر زیادی در نظر فالوور ها داشته باشد اما گاهی پرداخت این هزینه ها بخش عمده ای از درآمد شما کم می کند. حتماً در اینستاگرام شاهد این بودید که برخی پست ها به واسطه یک گوشی همراه ساده فیلمبرداری شده و محصول را همان طور که هست به نمایش گذاشته اند، ایده کسب و کار که نشان دهنده ماهیت اصلی محصول یا خدمات است  می تواند تاثیر زیادی بر روی نظر مشتریان داشته باشد چرا که آن ها می توانند واقعیت را به خوبی ببینند.

از تبلیغات و تخفیفات استفاده کنید

یکی از مهم ترین روش هایی که به شما کمک می کند تا بتوانید از طریق اینستاگرام به کسب درآمد بپردازید تخفیف گذاری در مورد تمامی خدمات و محصولات می باشد. برای این کار می توانید از روش مسابقه استفاده کنید، فردی که بیشترین افراد را در زیر این پست تگ کند یکی از کدهای تخفیفی باشد که در این شرایط تعامل و ارتباط بین کاربران نیز افزایش پیدا می‌کند و به این ترتیب می‌ توانید توجه الگوریتم های اینستا را نیز به خود جلب نماید.

ایده-درآمدزایی-از-طریق-تخفیف-گذاری.

فروش فالوور، لایک و کامنت

از مهم ترین روش های کسب درآمد از اینستاگرام فروش فالوور، لایک و کامنت است که نیاز به تکنیک های خاصی دارد و برای این که بتوانید این تکنیک ها را به دست آورید لازم است آموزش‌ های حرفه‌ای را دنبال کنید پس از یادگیری این روش ها می توانید به سادگی و با فروش روزانه فالوور به در آمد میلیونی برسید.

نتیجه گیری

با توجه به موارد فوق شما به سادگی می توانید از بستر اینستا کسب در آمد کنید، برای این کار تنها لازم است از جنبه های فان آن به نفع معرفی خود، توانایی، محصولات و یا خدماتی که ارائه می دهید بهره ببرید. در واقع بهتر است بگوییم که کسب در آمد از اینستاگرام به سادگی امکان پذیر است و این اقدامات فقط به هوش و ذکاوت شما و این که چگونه از یک محیط سرگرم کننده بتوانید کسب در آمد کنید بستگی دارد.

 

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.