بهترین ربات اینستاگرام و ربات های افزایش فالوور اینستاگرام

در حال حاضر بهترین روش برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام استفاده از ربات اینستاگرام است. ربات اینستاگرام نسبت به خرید فالوور اینستاگرام یا خریدن پیج اینستاگرام مزیت های خیلی بیشتری دارد. زمانی که شما اقدام به خرید فالوور می کنید افرادی وارد پیج شما می شوند که علاقه ای به کسب و کارتان ندارند و به زور شما را فالو کرده اند. یا اینکه کلا فیک و غیرواقعی هستند.

در واقع استفاده از ربات های افزایش فالوور به شما در جذب فالوور کاملا هدفمند کمک می کنند. اگر به دنبال جذب مخاطبان هدف تان هستید، ربات اینستاگرام بهترین گزینه برای شماست. در ادامه بیشتر در موردش صحبت می کنم.

اما سوال اصلی این است که آیا  الان ربات های اینستاگرامی واقعا کار می کنند؟ اصلا بهترین ربات اینستاگرام کدام است؟ در میان این همه ربات اینستاگرام ایرانی و خارجی کدام مطمئن و قابل اعتماد است؟ نگران نباشید ما در این مقاله که به صورت اختصاصی از سایت مخاطب منتشر شده است قصد داریم در مورد ربات های اینستاگرام و چگونگی افزایش فالوور واقعی و هدفمند از طریق ربات ها صحبت کنیم. پس پیشنهاد می کنم حتما در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

 

ربات اینستاگرام چیست و چطور کار می کند؟

ربات اینستاگرام برنامه تحت وب یا ویندوزی یا اپلیکیشن موبایلی است که کارهایی که ما در اینستاگرام انجام می دهیم را به صورت اتوماتیک انجام می دهد. با استفاده از ربات اینستاگرام هر گونه فعالیت های تعاملی در اینستاگرام برای شما ساده می شود.

ربات های اینستاگرام این قابلیت را دارند که با برنامه ریزی از قبل شده یک سری از فعالیت های تعاملی را به صورت اتوماتیک انجام دهند. مثلا می توانند پست هایی با هشتگ های خاصی را لایک کنند. یا افراد خاصی را برای فالو کردن تارگت قرار دهند (مثلا کسانی که زیر یک پست خاص کامنت گذاشته اند). یا برای افرادی دایرکت اتوماتیک ارسال کنند.

تمام این فعالیت باعث تعامل شما با مخاطبان هدف تان می شود و در نهایت منجر به جذب فالوور برای پیج تان می شود. اگر مخاطبان هدف تان از وجود شما با خبر شوند قطعا شما را فالو می کنند و در این صورت فالوور هدفمند جذب خواهید کرد.

روش کار ربات اینستاگرام خیلی ساده است. ابتدا باید داخل ربات با اکانت اینستاگرام تان (پروفایل اصلی) لاگین کنید. سپس باید ربات را برای انجام یکسری از کارها برنامه ریزی کنید. مثلا می توانید بگویید هر کسی شما را فالو کرد همان لحظه یک پیام خوشامدگویی برایش دایرکت شود. یا فلان هشتگ ها را پیگیری کند که اگر پست جدیدی در آن هشتگ ها آمد آن ها را لایک کند و افرادی را هم که زیر آن پست ها کامنت گذاشته اند را فالو کند.

 

چرا استفاده از ربات اینستاگرام بهتر از خرید فالوور است؟

خرید فالوور اینستاگرام باعث می شود نرخ تعامل کاربران در پیج تان پایین بیاید چون اکثر سایت هایی که فالوور می فروشند فالوور فیک و غیرواقعی به شما می دهند نه واقعی! البته اگر واقعی باشد که چه بهتر و مشکلی هم ندارد. به خاطر همین ممکن است افت بازدید پیج تان روز به روز پایین تر بیاید و اینستاگرام هم اجازه رشد بیشتر را به شما نمی دهند. چون پیج های تعامل پایین را به اکسپلور نمی فرستد! به خاطر همین از جذب فالوور واقعی محروم می شوید.

اما ربات اینستاگرام داستانش کاملا فرق می کند. با استفاده از ربات اینستاگرام می توانید تعامل افراد با پیج تان را بیشتر کنید. به عنوان مثال اگر شما یک پیج در زمینه فروش شال و روسری داشته باشید افرادی که یک پیج بلاگر لایف استایل را فالو کرده اند مخاطب هدف شما محسوب می شوند.

اگر شما با فالوورهای این پیج در تعامل باشید مثلا پست های آن ها را لایک کنید یا کامنت براشون بزارید با پیج شما آشنا می شوند. کنجکاو می شوند شما کی هستید که پست آن ها را لایک کرده اید؟ به خاطر همین وارد پیج تان می شوند و می بینند که فعالیت شما مربوط به علاقه مندی هایشان است. پس سریع شما را فالو می کنند.

 

استفاده از ربات اینستاگرام چه مزیت هایی دارد؟

به طور کلی ربات های اینستاگرام در حال حاضر بهترین ابزار برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام و در نهایت افزایش فروش هستند. ربات های اینستاگرامی مزیت های زیادی دارند اما در ادامه قصد دارم مزیت های اصلی استفاده از ربات اینستاگرام را به شما بگویم.

 

کاملا اتوماتیک و بدون دخالت شما

ربات اینستاگرام مثل یک مغازه آنلاین و 24 ساعته است که هیچوقت تعطیل نمی شود. حتی زمانی هم که شما خواب هستید برای تان کار می کند. اگر ربات اینستاگرام خود را طوری برنامه ریزی کرده اید که دائما در حال فعالیت باشد هیچ وقت متوقف نمی شود و همیشه فعال است. این یکی از بهترین مزیت های ربات اینستاگرام است.

 

جذب فالوور هدفمند و واقعی

اگر دنبال افزایش فالوور واقعی و هدفمند هستید استفاده از ربات اینستاگرام بهترین گزینه برای شماست. چون ربات های اینستاگرام کاملا هوشمند هستند و می توانند دقیقا آن چیزی را که شما می خواهید را انجام دهند. مثلا اگر دوست دارید افرادی را جذب کنید که علاقه مند به سئو هستند ربات اینستاگرام با برنامه ریزی هایی که از قبل شده است به راحتی این کار را برای شما انجام می دهد.

 

افزایش تعامل در پیج

با ربات اینستاگرام تعامل افراد در پیج تان بیشتر می شود. برای بالا بردن تعامل پیج تان باید با افراد دیگر در تعامل باشید. مثلا شما آن ها را لایک کنید، بهشان دایرکت دهید یا پاسخی به کامنت شان داخل فلان پیج بدهید. این کارها باعث افزایش تعامل در اینستاگرام می شود که ربات اینستاگرام این کار را به راحتی برای شما انجام می دهد.

 

افزایش پروفایل ویزیت پیج اینستاگرام

داشتن پروفایل ویزیت یکی از المان های اصلی اینستاگرام برای ورود پست های یک پیج به اکسپلور است. شما به راحتی با ربات اینستاگرام می توانید پروفایل ویزیت پیج تان را افزایش دهید. پروفایل ویزیت فقط به معنی بازدید فالوورهای فعلی تان از پیج تان نیست! بلکه اگر افرادی که شما را فالو ندارند از پیج تان بازدید کنند هم ارزش بالایی دارد. در واقع این نوع پروفایل ویزیت را ما می خواهیم. قبلا هم مثالش را زدم اگر شما یک پستی را لایک کنید صاحب آن پیج کنجکاو می شود که شما کی هستید؟ به خاطر همین وارد پیج تان می شود. این دقیقا همان پروفایل ویزیت اینستاگرام محسوب می شود.

 

زمان بندی در انتشار محتوا

یکی از مشکلاتی که صاحبین پیج های اینستاگرامی دارند این است که به هر دلیلی نمی توانند سر وقت پست یا استوری خود را منتشر کنند. این مشکل باعث می شود به مرور زمان فالوورهایتان را از دست بدهید چون یکجور بدقولی محسوب می شود. اما با ربات های اینستاگرامی این مشکل کاملا برطرف شده است. شما می توانید پست های مثلا مربوط به یک ماه آینده خود را درون ربات تنظیم کنید تا سر وقت منتشر شوند. این کار به صورت اتوماتیک و بدون دخالت شما انجام می شود.

 

تشخیص و حذف فالوورهای غیر واقعی

اگر به هر دلیلی پیج تان دارای فالوورهای فیک است با استفاده از ربات های اینستاگرامی می توانید این فالوورهای فیک را برای همیشه پاک کنید. ممکن است زمان تبلیغات فالوور فیک برای شما زده اند، یا رقبای شما تعدادی فالوور فیک وارد پیج تان کرده باشند! یا حتی خودتان فالوور فیک خریده باشید. هیچ فرقی نمی کند و اشکالی هم ندارد چون با ربات اینستاگرام که این قابلیت جدیدا بهشان اضافه شده است به راحتی می توانید فالوورهای فیک پیج تان را شناسایی و پاک کنید.

 

معیارهای انتخاب بهترین ربات اینستاگرام

اگر دنبال انتخاب بهترین ربات اینستاگرام هستید باید قبل از هر چیز یک سری معیارها را در آن ها بسنجید. این که هر کسی می گوید بهترین ربات اینستاگرام برای ماست اصلا قابل قبول نیست. چون هیچ ماست فروشی نمی گوید ماست من ترش است! باید مواردی را که در ادامه عنوان می کنم را خودتان بررسی کنید تا یک ربات اینستاگرام خوب و با کیفیت را پیدا کنید.

 

تامین امنیت بالا

یکی از مهمترین معیارها در انتخاب بهترین ربات اینستاگرام این است که ربات مورد نظر چقدر امنیت دارد؟ آیا اطلاعات حساب کاربری تان در جای امنی نگهداری می شود؟ از چه راهی لاگین می کند؟ چون اینستاگرام روی لاگین کردن با سیستم ها و آی پی های دیگر کمی حساس است. به همین دلیل ممکن است شما از رباتی استفاده کنید که در نهایت منجر به بسته شدن پیج تان شود. در این صورت خسارات جبران ناپذیری ممکن است به کسب و کارتان وارد شود.

 

دارا بودن تمام قابلیت های یک ربات اینستاگرام

حواستان به این موضوع باشد، رباتی که انتخاب می کنید باید همه کار و هوشمند باشد. دنبال ربات اینستاگرام همه کار بگردید. یکی از مهمترین معیارها در انتخاب بهترین ربات اینستاگرام این است که فوق پکیج باشد یعنی تمام امکانات یک ربات هوشمند را داشته باشد. مثلا ارسال دایرکت اتوماتیک، لایک کامنت، لایک استوری، فالو آنفالوی خودکار، جذب فالوور بر اساس مکان، زمان، جنسیت و … جزء قابلیت های یک ربات اینستاگرام همه کاره و هوشمند است.

 

تعرفه مناسب

متاسفانه بعضی از سایت های تازه تاسیس در این زمینه اقدام به فروش ربات اینستاگرام با قیمت های بالا کرده اند. درسته که ربات اینستاگرام در حال حاضر بهترین گزینه برای افزایش فالوور اینستاگرام است اما نباید از این موضوع برای سود بیشترشان استفاده کنند. قیمت ربات های اینستاگرام معمولا از ماهی 80 90 هزار تومان شروع می شود تا ماهی 300 هزار تومان. البته قیمت ها بر اساس تعداد اکانت های متصل به ربات متغیر است.

 

پشتیبانی خوب و به موقع

هر محصول و خدمات با کیفیتی بدون پشتیبانی هیچ ارزشی ندارد! برای استفاده از ربات اینستاگرام احتمال بروز مشکلات در حین کار وجود دارد. اینجا پشتیبانی است که باید مشکل تان را حل کند. پس یکی از معیارهای انتخاب بهترین ربات اینستاگرام این است که پشتیبانی خوب و به موقعی داشته باشد. برای مطلع شدن از این موضوع قبل از خرید ربات مورد نظرتان حتما پشتیبانی ربات را تست کنید. با پرسیدن چند سوال در ابتدای کار می توانید کیفیت پشتیبانی را بررسی کنید.

 

معرفی بهترین ربات های افزایش فالوور اینستاگرام در ایران

تعداد ربات های اینستاگرامی که در ایران فعالیت می کنند زیاد است اما رباتی که بتوان به آن اعتماد کرد کم است. تیم مخاطب قبل از نوشتن این مقاله تعدادی از ربات های اینستاگرامی را بررسی کرده است و با مزایای و معایب آن ها آشنا شده است. حالا قصد داریم کار را برای شما ساده کنیم و در این قسمت بهترین ربات های اینستاگرام را به شما معرفی کنیم. دیگر نیاز نیست به دنبال پیدا کردن بهترین ربات اینستاگرام باشید فقط کافیه در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

 

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو

یکی از بهترین ربات های اینستاگرام که تیم مخاطب تست و بررسی اش کرده است ربات اینبو است. تیم اینبو متشکل از برنامه نویسان خبره است که خیلی وقته به صورت تخصصی روی توسعه ربات اینستاگرام شان کار می کنند. تا الان هم بیشترین آپدیت ها را نسبت به دیگر ربات های اینستاگرامی داده اند.

این ربات در آپدیت های اخیر خود توانسته سیستم ضد اسپم و بلاک خود را راه اندازی کند و مطابق با آخرین الگوریتم های اینستاگرام فعالیت خود را ادامه دهد. با خیال راحت و بدون ترس از مسدود شدن پیج تان می توانید از این ربات حرفه ای اینستاگرام برای جذب فالوور و افزایش فروش خود استفاده کنید.

این ربات تمام قابلیت های ربات های هوشمند اینستاگرام را داراست. علاوه بر این قابلیت شناسایی و حذف فالوورهای فیک پیج را هم دارد. اینبو تنها رباتی است که برای اولین بار این قابلیت را داشته است. با استفاده از این قابلیت می توانید تعامل پیج تان را چندین برابر افزایش دهید.

اگر دنبال بهترین ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام تان هستید پیشنهاد ما استفاده از ربات اینبو است. چون قابلیت های کامل دارد، هم قیمت مناسب و هم پشتیبانی عالی دارد.

 

مزایا و قابلیت های ربات اینستاگرام اینبو:

 • قابلیت اتصال و ورود امن
 • دارای سیستم هوشمند ضد بلاکی
 • ربات هوشمند با تمام قابلیت های مورد نیاز
 • پشتیبانی از بیش از 200 پراکسی و آی پی
 • زمانبندی در انتشار انواع محتوای اینستاگرامی
 • شناسایی و حذف فالوورهای فیک
 • ارسال اتوماتیک پیام به دایرکت
 • قابلیت درج لایک و کامنت خودکار
 • مشاهده‌ آمار دقیق از فعالیت ‌ها
 • فعالیت 24 ساعته بدون توقف
 • مدیریت پیشرفته فالووینگ‌ ها
 • تارگت دقیق کاربران هدف
 • تنظیم سرعت دلخواه
 • پشتیبانی حرفه ای
 • ارائه تخفیف های دوره ای

ثبت نام در ربات اینستاگرام اینبو

 

ربات اینستاگرام کاربر مجازی

ربات اینستاگرام کاربر مجازی

یکی دیگر از بهترین ربات های اینستاگرام ربات کاربر مجازی است. این ربات به خودی خود هیچ فالووری برای شما جذب نمی کند. در واقع با فعالیت هایی که برای پیج اینستاگرام تان انجام می دهد باعث جذب فالوور واقعی برای شما می شود. طریقه کار این ربات با دیگر ربات های اینستاگرام متفاوت است. کاربر مجازی در حقیقت یک ربات آنلاین و تحت وب نیست مثل بقیه ربات ها! بلکه یک ماکرو است که از طریق یک برنامه ویندوزی فعالیت های شما را در اینستاگرام شبیه سازی می کند.

یکی از معایب این ربات دقیقا همین است که باید روی سیستمی که همیشه روشن است فعالیت کند. در مواقع باید یک سرور مجازی ویندوزی تهیه کنید که ربات کاربر مجازی روی آن دائما روشن باشد و فعالیتش را ادامه دهد.

از مزیت های ربات اینستاگرام کاربر مجازی می توان به جذب فالوور واقعی، هوشمندی در تارگت های قرار داده شده، ارسال توماتیک دایرکت، لایک و کامنت خودکار و از همه مهمتر دارا بودن سیستم ضد بلاکی و ضد شادوبن است.

برای تهیه این ربات باید به سایت کاربر مجازی مراجعه کنید. قیمت ربات اینستاگرام کاربر مجازی 698 هزار تومان به صورت یکساله است. پلن های سایت کاربر مجازی کلا به صورت سالانه است و ربات های دیگری هم که می فروشند تحت ویندوز است. جالب این است کاربر مجازی تضمین بازگشت وجه هم دارد. در صورت ناراضی بودن از محصول خریداری شده می توانید مبلغ خود را پس بگیرید.

 

مزایا و قابلیت های ربات اینستاگرام کاربر مجازی:

 • ماکروی تحت ویندوز برای شبیه سازی انسانی
 • دارا بودن سیستم فوق پیشرفته ضد اکشن بلاکی
 • کاملا هوشمند و همه کاره
 • دارای سیستم پردازش تصویر برای ورود به اکسپلور
 • فالو و آنفالور خودکار طبق درخواست کاربر
 • تنظیم زمان بندی هفتگی و ماهانه در انتشار پست ها
 • سیستم قوی شناسایی و حذف فالوور فیک
 • ارسال پیام به دایرکت اتوماتیک
 • امکان چک کردن استوری های دیگران
 • لایک و ریپلای استوری اتوماتیک
 • قابلیت درج کامنت های سفارشی
 • امکان درج کامنت تبلیغاتی
 • ارسال دایرکت های انبوه تبلیغاتی
 • مشاهده‌ آمار دقیق از فعالیت ‌ها
 • فعالیت روی سرور مجازی
 • امکان تنظیم سرعت دلخواه برای انجام فعالیت ها
 • پشتیبانی 24 ساعته

دیدن امکانات کامل ربات اینستاگرام کاربر مجازی

اینستاربات

اینستاربات

یکی از بهترین ربات های افزایش فالوور اینستاگرام اینستاربات است. اینستاربات اولین رباتی است که تست رایگان دارد. با 2 روز تست رایگان می توانید تمام قابلیت هایی که این ربات دارد را قبل از خرید بررسی کنید. تیم ما شخصا از این ربات استفاده کرده است و کارایی خوبی دارد. این ربات شما را در جذب فالوور واقعی و هدفمند کمک می کند. چون تارگت هایی که می توانید در این ربات تعیین کنید کاملا شخصی سازی شده است و متناسب با مخاطبان هدف شما خواهد بود.

از ویژگی های این ربات می توان به گزارش گیری دقیق از عملکرد ربات، انتخاب جنسیت فالوور برای جذب، جذف فالوور مرتبط و هدفمند، فیلتر کردن حیطه فعالیت ربات، ارسال پیام دایرکت انبوه، ارسال کامنت تبلیغاتی، جذب فالوور بر اساس منطقه جغرافیایی، دارای پنل تبلیغات در اینستاگرام و … اشاره کرد.

اینستاربات علاوه بر ارائه ربات اینستاگرام خدمات دیگری در زمینه خرید فالوور اینستاگرام، خرید لایک اینستاگرام، خرید کامنت، خرید بازدید پست و استوری و … نیز ارائه می کند.

 

قابلیت ها و مزایای ربات اینستاگرام اینستاربات:

 • جذب فالوور واقعی و هدفمند
 • جذب فالوور بر اساس جنسیت
 • جذب فالوور بر اساس محله و شهر
 • جذب فالوور بر اساس هشتگ
 • گزارش گیری از فعالیت ربات
 • فیلتر کردن دقیق فعالیت های ربات
 • ارسال دایرکت انبوه
 • درج کامنت تبلیغاتی
 • پنل تبلیغات اینستاگرام
 • 2 روز تست رایگان
 • پشتیبانی عالی

 

ربات اینستاگرام رادیب

ربات اینستاگرام رادیب

ربات اینستاگرام رادیب یکی از بهترین ربات های افزایش فالوور اینستاگرام است. این ربات هم توسط تیم مخاطب بررسی شده است و امتحانش را پس داده است. از قابلیت های خوب ربات اینستاگرام رادیب می توان به ارسال دایرکت های انبوه تبلیغاتی، ارسال دایرکت های سفارشی، جذب فالوور بر اساس جنسیت، جذب فالوور بر اساس منطقه و محل زندگی، مدیریت همزمان چندین پیج اینستاگرامی، افزایش اتوماتیک رای استوری ها و ویو استوری و … اشاره کرد.

این ربات توانایی تارگت قرار دادن مخاطبان را بر اساس نیاز شما دارد. مثلا اگر فقط می خواهید کاربرانی که هشتگ های خاصی را دنبال می کنند را جذب کنید با ربات اینستاگرام رادیب قطعا می توانید.

ربات اینستاگرام رادیب دائما در حال آپدیت است و سعی دارد مطابق با آخرین الگوریتم های اینستاگرام پیش برود. در آپدیت جدید این ربات قابلیت دور زدن آی پی های ورودی و جلوگیری از اکشن بلاکی و مسدود شدن پیج را دارا شده است.

 

قابلیت ها و مزایای ربات اینستاگرام رادیب:

 • قابلیت ارسال دایرکت های انبوه و سفارشی
 • درج لایک و کامنت خودکار
 • افزایش بازدید استوری های پیج
 • قابلیت وارد کردن پست ها به اکسپلور اینستاگرام
 • قابلیت ورود امن و ضد بلاکی اکانت
 • مدیریت چندین اکانت به صورت همزمان
 • ارسال پست زمان بندی شده
 • ساخت مسابقات آنلاین
 • پشتیبانی حرفه ای به صورت تلفنی و تیکتی
 • ارائه تخفیف در صورت خرید پلن های سالانه

 

ربات اینستاگرام اینستاساز

ربات اینستاگرام اینستاساز

ربات اینستاگرام اینستاساز یکی از قدیمی ترین و قوی ترین ربات های اینستاگرام برای افزایش فالوور واقعی و هدفمند، تبلیغات هدفمند و در نهایت افزایش فروش پیج اینستاگرام تان است. این ربات حدودا 7 سالی است که کارش را شروع کرده و در این مدت توانسته مشتریان زیادی را جذب کند. از مزیت های استفاده از ربات اینستاساز می توان به جذب فالوور اصولی، تبلیغات هدفمند، درج کامنت خودکار تبلیغاتی، لایک پست، کامنت و استوری، ارسال پست های زمان بندی شده و … اشاره کرد.

ربات اینستاگرام اینستاساز 3 روز تست رایگان دارد که می توانید در این مدت تمام امکانات و قابلیت هایش را تست کنید و سپس اقدام به خرید اکانت های 15 روزه، یک ماه و سالانه کنید. اینستاساز ادعا می کند با استفاده از ربات اینستاگرامش می توانید در ماه بیش از 20 هزار فالوور واقعی را دریافت کنید. افرادی که از این ربات استفاده کرده اند تجربه چنین جذب فالووری را در ماه داشته اند.

با استفاده از ربات اینستاساز می توانید اقدام به ارسال دایرکت اتوماتیک هم کنید. به این صورت که هر کسی پیج شما را برای اولین بار فالو کرد پیامی برای او در دایرکتش ارسال شود و محصول یا خدمات تان را تبلیغ کنید. می توانید این پیام را به صورت خوشامدگویی هم تنظیم کنید. با این کار می توانید در قدم اول افرادی که شما را فالو می کنند را با محصولات و خدماتتان آشنا کنید.

 

مزایا و قابلیت های ربات اینستاگرام اینستاساز:

 • قابلیت جذب فالوور بر اساس محدوده جغرافیایی
 • قابلیت جذب فالوور بر اساس جنسیت
 • توانایی ارسال پیام تبلیغاتی دایرکت
 • قابلیت لایک و کامنت گذاری خودکار
 • قابلیت انتشار پست به شکل زمان بندی شده
 • پشتیبانی عالی و 24 ساعته
 • بدون نیاز به اتصال مداوم اینترنت
 • حذف نظرات توهین آمیز
 • 3 روز تست رایگان
 • پنل حرفه ای و نامحدود با تنظیمات دلخواه
 • نمایش آمار به صورت پیشرفته
 • متوسط افزایش فالوور 120 تا 20 هزار فالوور در ماه

 

ربات اینستاگرام نینجاگرام

ربات اینستاگرام نینجاگرام

یکی از بهترین ربات های اینستاگرام ربات نینجاگرام است که تحت ویندوز است. یعنی باید سیستم خود را روشن قرار دهید تا ربات به فعالیت خود ادامه دهد. نینجاگرام جزء اولین ربات های اینستاگرامی بود که ارائه شد و حالا شما می توانید نسخه های آن را که به صورت ماهانه و سالانه ارائه می شود را خریداری کنید.

با استفاده از ربات نینجاگرام می توانید فالوورها و لایک های پیج خود را چندین برابر افزایش دهید. در صورت فعالیت متوسط، این ربات می تواند روزانه بیش از 300 فالوور و لایک از افراد واقعی برای شما جمع آوری کند، اما اگر ربات را دائما فعال نگه دارید و صفحات مناسبی را برای فالو و لایک انتخاب کنید، می توانید بیش از 5000 فالوور را در یک صفحه دریافت کنید.

با استفاده از این ربات می توانید پیج های خاصی (مثلا یک فرد مشهور در عرصه سینما) را فالو و لایک کنید. با این عملیات افرادی که فالو و لایک می شوند به فرض اینکه یک شخص واقعی آنها را فالو کرده باشد نیز شما را فالو می کنند و در نتیجه فالوور و لایک مورد نظر خود را بر اساس کشور، شغل و … بدست می آورید.

ربات اینستاگرام نینجاگرام یک ربات افزایش فالوور خارجی است که می توانید لایسنس آن را از سایت های ایرانی خریداری کنید. پیشنهاد می کنیم حتما لایسنس آن را خریداری کنید و از نسخه کرک شده اش به هیچ وجه استفاده نکنید! چون ممکن است باعث مسدود شدن پیج تان شود.

 

جمع بندی و پایان

در این مقاله سعی کردیم بهترین ربات های اینستاگرام را به شما معرفی کنیم. اگر دنبال بهترین ربات اینستاگرام هستید پیشنهاد اول ما به شما ربات اینبو است. این ربات با قابلیت های ویژه ای که دارد به شما در جذب فالوور واقعی و افزایش فروش محصولات تان کمک می کند.

فراموش نکنید نه خرید فالوور اینستاگرام و نه خرید پیج اینستاگرام به دردتان نمی خورد! تنها استفاده از ربات اینستاگرام است که برای شما مفید خواهد بود. پس همین حالا یکی از ربات های اینستاگرام که در این مقاله به شما معرفی کردیم را انتخاب کنید و برای رشد پیج تان در اینستاگرام برنامه ریزی کنید.

15 نظرات
 1. hosein می گوید

  مقاله خیلی خوبی بود
  من قبلا چند تا از این ربات هارو استفاده کردم ولی فقط ربات اینستاگرام اینبو خیلی بود. بقیه برام فالوور فیک میگرفتن

 2. شهیدی می گوید

  سلام بچه ها من همه ربات های اینستاگرام رو تست کردم فقط خواستم بگم روبوکلیک و اینستاربات کار نمی کنند. من یکی از پیج هام با روبوکلیک مسدود شد. تنها رباتی که کار می کنه الان ربات اینبو هست. تازه علاوه بر جذب فالوور، فالوورهای فیکم رو هم پاک کرد.

 3. حسن نژاد می گوید

  سلام من یه پیج ۱۳ کایی دارم یکمم فالوور فیک دارم داخل پیجم. به نظرتون اگه از ربات اینستاگرام استفاده کنم می تونید فالوور واقعی بگیرم برای پیجم؟ خطر نداره؟ میخوام فالوور واقعی بگیرم تا بیاد جای فالوورای فیکم

  1. نگار حکیمی می گوید

   سلام
   بله با ربات اینستاگرام می تونید فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. اگر سرعتش رو بالا نزارید هیچ خطری برای پیج تون ندارد.

 4. سپهر می گوید

  سلام من از ربات اینستاساز خیلی بود استفاده می کردم و واقعا هم خوب بود. روی ۳ ا از پیج هام گذاشته بودم ماهی حدودا ۱۰ کا فالوور میداد ولی الان یه مدتی هست دیگه مثل قبل کار نمی کنه. ربات ادیب هم تست کردم جالب نبود. الان دارم ربات اینبو رو تست می کنم خوبه فالوورهای واقعی جذب می کنه. حالا باید بگذره ببینم به همین خوبی میشه ازش استفاده کرد یا نه

 5. آرمین چو می گوید

  الان استفاده از ربات ها خیلی باب شده و به نظرم بهترین روش جذب فالوور واقعیه. هم قیمتش خوبه هم به افزایش فالوور هدفمند کمک می‌کنه. من از ربات بات‌اینستا استفاده می‌کنم و کاملا راضی ام

 6. ehsan می گوید

  واقعا اگه ربات های اینستاگرام کار کنن خیلی به صرفه هست استفاده ازشون. نسبت به تبلیغات واقعا مفته. من قبلا استفاده می کردم از ربات های فالوور ولی الان خیلی وقت مثل قبل کار نمی کنه

 7. علی متهم می گوید

  فقط ربات اینبو الان درست کار می کنه بقیه ربات ها مسدود می کنن پیج رو من یه پیج ۵۲ کایی را با ربات های فالوور به باد دادم رفت. ساسپند شد و هر کاری هم کردم باز نشد.

 8. فرشاد امامی می گوید

  بهترین ربات اینستاگرام نینجاگرام بود ولی الان نمی دونم کدوم ربات از همه بهتره. یه زمانی با نینجاگرام روزی ۳۰۰ تا فالوور می گرفتم برای پیجم اما الان دیگه مثل قبل کارنمی کنه

  1. نگار حکیمی می گوید

   سلام با حرف شما کاملا موافقم یه زمانی ربات اینستاگرام نینجاگرام خیلی خوب کار می کرد و لی الان دیگه نه. ما پیشنهاد مون اینه که از یکی از ربات های اینستاگرام ایرانی که در همین پست به شما معرفی کردیم استفاده کنید..

 9. Shima rezvani می گوید

  یه رباتی هست به ربات جت فالوور تازه اومده من تستش کردم رو یکی از پیجام روزی ۷۰ ۸۰ تا فالوور واقعی می تونه جذب کنه. بلاک هم نکرد پیجمو سرعت فعالیت هایی هم که انجام می‌ده خوبه. خلاصه اگه یه روزی خواستید پیج تون رو به ربات اینستاگرام وصل کنید ربات جت فالوور یادتون نره واسه افزایش فالوور عالیه به نظرم. یه بار تست کنید ضرر نداره

  1. نگار حکیمی می گوید

   ممنون شیما جان
   حتما ربات جت فالوور هم بررسی می کنیم و در صورت مثبت بودن بازخورد به لیست بهترین ربات ها اضافه می کنیم.
   موفق باشی

 10. سارا مالکی می گوید

  من از ربات های اینستاگرام قبلا استفاده می‌کردم و هفته ۳ تا ۵ هزار فالوور میگرفتم اما الان نمی‌دونم مثل قبل کارایی دارن یا نه؟ یه ربات خوب برای جذب فالوور میشه بهم معرفی کنید؟ ضد بلاک هم باشه اخه از یکی استفاده کردم پیجم بسته شد

  1. نگار حکیمی می گوید

   ربات اینبو قابل اطمینان هست

 11. سبحان اسماعیلی می گوید

  به نظرم یه زمانی بهترین ربات اینستا برای افزایش فالوور نینجاگرام بود اما الان دیگه درست کار نمی‌کنه حتی من لایسنس اصلیش رو هم خریدم اما به دردم نخورد. امیدوارم یه ربات اینستاگرام ایرانی خوب پیدا بشه که بتونم ازش استفاده کنم.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.