بهترین سایت های خرید پیج اینستاگرام کدام هستند؟

بهترین سایت های خرید پیج اینستاگرام برترین خدمات را به شما ارائه می دهند و برای جذب مشتری های جدید سعی می کنند خریداران را راضی نگه دارند. بدون شک همه ما در سال های اخیر متوجه محبوبیت بی اندازه شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام در میان کاربران بوده ایم، دنیای مجازی که تقریبا تمام زمان دنیای واقعی را به خود اختصاص داده است. این محبوبیت سبب شد که برخی کسب و کار خود را به اینستاگرام منتقل کنند و فروش محصولات یا ارائه خدمات را به صورت آنلاین در اختیار کاربران بگذارند. در پی این وقایع، برخی دیگر را به این وا داشت تا با فروش پیج هایی با تعداد فالوور بالا به کسب سود بپردازند.

بهترین-سایت-های-خرید-پیج-اینستاگرام--خرید-پیج-اینستاگرام

در واقع این افراد با بهره مندی از روش های افزایش فالوور اینستاگرام، پیج های پر مخاطبی را آماده فروش می کنند تا به کسب سود برسند. این افراد با انجام تبلیغات در پیچ های مختلف به روش تبادل و تعامل، صفحاتی را آماده و آن را در اختیار خریداران قرار می دهند. از آن سو کاربرانی که کسب و کار آنلاین خود را آغاز می کنند برای اینکه بتوانند از لحظه شروع به کار با مخاطبین زیادی در ارتباط باشند اقدام به خرید پیج اینستاگرام با تعداد فالوور بالا خواهند کرد. این روش یک راه تضمینی است و به شما این امکان را می دهد که از صفر شروع نکنید. در ادامه با ما همراه باشید تا با بررسی انواع وب سایت ها، بهترین آن ها را برای خرید پیج به شما معرفی کنیم.

بهترین-سایت-های-خرید-پیج-اینستاگرام-چطوری-پیج-اینستاگرام-بخرم؟

چرا باید پیج اینستاگرام بخریم؟

در سالهای اخیر و با شیوع بیماری کرونا مردم افزایش پیدا کرده و به دلیل وجود محدودیت‌ها این افراد برای ایجاد یک سرگرمی به شبکه‌های اجتماعی و دنیای مجازی روی آوردن همین امر سبب محبوبیت بیشتر این شبکه در میان کاربران شد. شاید یکی از دلایل ایجاد فروشگاه های مجازی هم این بیماری را که افراد می‌توانستند بدون حضور در اماکن عمومی و پرتردد محصولات مورد نظر خود را سفارش دهند.
یکی از عمده دلایل خرید پیج های اینستاگرام ساده بودن راه اندازی آنلاین شاپ ها است، در واقع این اقدام نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه ندارد و شما می توانید در ابتدا سفارش های را دریافت و سپس در جهت خرید محصولات اقدام نمایید. البته توجه داشته باشید که چنانچه مخاطبی برای عرضه خدمات و فروش محصولات نداشته باشی نمی توانی در مدت زمان کم به سودآوری برسید و همین امر سبب شده که دارندگان آنلاین شاپ در ابتدا به فکر خرید پیج اینستاگرام باشند این پیج های آماده با تعداد فالوور و مشخص در اختیار شما قرار می گیرد و صرفاً هزینه راه اندازی کسب و کار شما هم این خرید پیج خواهد بود.

بهترین-سایت-های-خرید-پیج-اینستاگرام-سایت-های-معتبر-خرید-پیج-اینستاگرام

بهترین سایت های خرید پیج اینستاگرام کدام هستند؟

برای خرید مطمئن پیشنهاد می کنیم از طریق بهترین سایت های خرید پیج اینستاگرام اقدام نمایید. در واقع قیمت نهایی این صفحات در اینستاگرام با توجه به تعداد فالوور متغیر است. مزیت خرید پیج از سایت را می توان به مشخص بودن درصد واقعی فالوورها دانست. شما در زمان خرید می توانید آنالیز و پردازش پیج را مشاهده کنید و به تعداد واقعی بودن فالوورها دست پیدا کنید.
وب سایت های زیادی در زمینه فروش پیج اینستاگرام فعالیت می کنند که بر اساس تعداد کاربران در رتبه بندی های مختلف قرار می گیرند. در صدر جدول می توان سایت دیوار را مشاهده کرد که یکی از بزرگ ترین و بهترین سایت های خرید پیج اینستاگرام محسوب می شود. در رتبه های بعدی، سایت شیپور، اینرو و پارس اینستاگرام هستند که هر یک با ارائه خدمات برتر توجه کاربران زیادی را به خود جلب نموده اند. پس از این لیست بلند بالا، سایت ایده آفرین با توجه به تعداد فالوور و کاربران در رتبه های بعدی قرار می گیرد و شما می توانید با مراجعه به یکی از این سایت ها در جهت خرید پیج اینستاگرام اقدام نمایید.

با توجه به اهمیت خرید پیج اینستاگرام و تاثیر آن در حوزه کسب و کار و تجارت، وب سایت های زیادی در زمینه خرید و فروش پیج ها فعالیت می کنند. از بهترین سایت های خرید پیج اینستاگرام که در مطالب فوق نیز اشاره کوتاهی به آن ها داشتیم می توان موارد زیر را عنوان نمود:

 • دیوار
 • شیپور
 • اینبو
 • پارس اینستاگرام
 • خرید فالوور اینستاگرام

البته توجه داشته باشید، سایت خرید فالوور اینستاگرام یک وب سایت کاملا تخصصی در زمینه خرید فالوور، لایک، کامنت، ویو استوری و… است که محیط کاملا اینستاگرامی را در اختیار شما قرار می دهد.

علاوه بر موارد عنوان شده، وب سایت های دیگری در زمینه خرید پیج فعالیت دارند که بر اساس رتبه بندی های نهایی شامل موارد زیر می باشند.

 • سایت ایده آفرین
 • دیجی فالوور
 • پارس کمره
 • های فالوور
 • اینستا یاب

موارد عنوان شده، پنج سایت برتری هستند که بهرمندی از الگوریتم های اینستاگرام، صفحاتی را در اختیار شما قرار می دهند که در حوزه کاری شما فعالیت داشته و به این ترتیب درصد موفقیت شما افزایش پیدا خواهد کرد. در واقع این وب سایت ها به صورت کاملا تخصصی در این زمینه فعالیت دارند و در زمان فروش امکان انتخاب پیج در حوزه کاری و تجارت شما فراهم می باشد، که این امر سبب ماندگاری فالوور ها و عدم ریزش آن ها به دلیل تغیرات محتوایی خواهد شد.

اهمیت نقش اینستاگرام در کسب و کار و تجارت به گونه ای است وب سایت های زیادی برای مدیریت و کنترل فعالیت های اینستا گرامی آغاز به کار نموده اند. به این ترتیب اینستاگرام علاوه بر آماده سازی بستری برای ایجاد آنلاین شاپ ها، مشاغلی را ایجاد نموده که در زمینه مسائل اینستاگرام مانند خرید و فروش پیج، لایک، کامنت و… نیز فعالیت هایی انجام دهند، از مهم ترین این سایت ها می توان موارد زیر را نام برد:

 • سایت نشانت
 • اینستا گلد
 • پیج اینستا
 • دیدوگرام
 • سئوسل
 • دکتر اینستاگرام

به طور کلی افراد در زمان بروز مشکلات شبکه های اجتماعی، به دنبال یک مرجع کامل هستند که بتوانند به واسطه آموزش های تصویری یا توضیحات کامل مسائل خود را برطرف سازند. داشتن یک وب سایت تخصصی در رابطه با مسائل اینستاگرام و شبکه های مجازی این امکان را برای شما فراهم می کند که نقش مرجع سوالات را ایفا کنید.

 

بهترین-سایت-های-خرید-پیج-اینستاگرام-از-کجا-پبج-اینستاگرام-بخریم؟

چگونه خرید پیچ تضمینی داشته باشیم؟

یکی از مهم ترین مسائلی که در زمان خرید پیج اینستاگرام باید به آن توجه کرد تضمین فروشنده است؛ چرا که برخی افراد سودجو با فروش پیج های فیک با فالوورهای روح یا فیک اعتماد به مشتریان را از بین می برند. این پیچ ها در ابتدا با تعداد فالوور بالا در اختیار شما قرار می گیرند و پس از مدتی به دلیل فیک بودن فالوورها نمی توانید از آن هیچ استفاده مفیدی داشته باشید؛ چرا که فالوورهای فیک و روح هیچ گونه مزیت لایک و کامنت را در اختیار شما قرار نمی دهند و پس از مدتی پیج شما با تعداد فالوور بالا و لایک و کامنت پایین از اعتبار ساقط خواهد شد.

برای این که بتوان خرید تضمینی داشت پیشنهاد می کنیم به شرکت های معتبر مارکتینگ و تبلیغات اینستاگرامی مراجعه کنید. این شرکت ها به دلیل داشتن اعتبار بالا و ادمین های معتبر خرید مطمئنی را برای شما رقم خواهند زد. ممکن است این خرید همراه با هزینه زیادی باشد اما به هر حال از خرید خود مطمئن هستید.

پیشنهاد می کنیم مقاله حذف فالوورهای فیک اینستاگرام را حتما بخوانید.

 

نتیجه گیری

محتوای امروز به معرفی وب سایت های معتبر و مشهور در زمینه خرید پیج اختصاص داشت و با مراجعه به هر یک از آن ها امکان پاسخگویی به سوالات متداول شما وجود دارد. در واقع بهترین سایت های خرید پیج اینستاگرام به عنوان یک دیکشنری کامل از شبکه های اجتماعی هستند و با بهرمندی از اطلاعات کارشناسان حرفه ای، شرایطی را فراهم می نمایند که کاربران بتوانند مشکلات و مسائل خود را برطرف کنند. از مزایای مراجعه به این سایت ها بخش دیدگاه و پرسش و پاسخ است که امکان تبادل اطلاعات را نیز فراهم می نماید.

6 نظرات
 1. سارا می گوید

  پست خوبی بود مرسی از نویسنده خوبتون

 2. مهدی می گوید

  بازم از این پستا بزارید ممنون

  1. مدیریت سایت می گوید

   بله حتما

 3. هستی می گوید

  با مطالبی که گفتین من تونستم با دقت بیشتری برای خرید پیج اقدام کنم

  1. مدیریت سایت می گوید

   ممنون که با دقت مطالب رو مطالعه می کنید

 4. علی می گوید

  عالی بود ممنون

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.