پرفروش ترین پیج های اینستاگرام را بشناسید

0

پرفروش ترین پیج های اینستاگرام در زمینه های مختلفی فعالیت دارند و هر یک با ارائه اطلاعات دقیق و کاربردی توانسته اند در مدت کم، فالوور های زیادی را پیدا و به اصطلاح راه صد ساله را یک شبه طی کنند. در واقع پیج های اینستاگرامی که در دسته پرفروش ترین ها قرار گرفته اند همگی یک وجه تشابه دارند و از قواعد و استاندارد های خاصی پیروی می کنند، در ادامه با ما همراه باشید تا به وجه تمایز آن ها بپردازیم و با معرفی راه های میانبر شرایط را برای پرفروش شدن پیج اینستاگرام شما نیز فراهم نماییم. به علاوه سعی داریم با معرفی پرفروش ترین های اینستاگرام راه به موفقیت رسیدن شما را هموار سازیم، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

پرفروش-ترین-پیج-های-اینستاگرام-پیج-های-پرفروش

اهمیت پیج های اینستاگرام در بیزینس

بدون شک همه ما از اهمیت دنیای مجازی و شبکه‌ های اجتماعی در بیزینس و کسب و کار اطلاعات زیادی داریم. در سال‌ های اخیر ورود این اپلیکیشن‌ ها به بازار تجارت سبب ایجاد بیزینس های آنلاین کوچک و بزرگ شده که هر یک با ارائه توضیحات و اطلاعاتی در رابطه با کسب و کار خود سعی دارند کیزان فروش و سود خود را افزایش دهند. در این میان اینستاگرام به دلیل اهمیت و محبوبیت زیادی که در میان کاربران دارد به یک دنیای تجارت آنلاین تبدیل شده و افراد و مخاطبین آن سعی می کنند با صرف هزینه بسیار کم بیزینس کوچک خود را راه اندازی و معرفی نمایند.

دلایل اهمیت این شبکه می توان به هزینه مقرون به صرفه آن اشاره کرد. همانطور که می دانید دنیای مجازی دنیای ۲۴ ساعته است و در هر ساعت از شبانه روز مخاطب های خاص خود را دارد و شما می توانید به صورت مستقیم با تمامی آنها در ارتباط باشید.
کاربران می توانند با راه اندازی یک صفحه اینستاگرامی بدون صرف حتی یک ریال هزینه و تنها با استفاده از حجم بسته اینترنتی کسب و کار خود را معرفی نمایند، البته برای موفقیت بیشتر پیشنهاد می کنیم حتماً از مزایای خرید پیج اینستاگرام استفاده نمایند و با دست پر بیزینس خود را آغاز کنند.

پرفروش-ترین-پیج-های-اینستاگرام-1

ویژگی پرفروش ترین پیج های اینستاگرام

همانطور که عنوان شد موفق‌و پرفروش ترین پیج های اینستاگرام در یک مسیر مشترک قدم بر می دارند و از استاندارد و اصول اساسی پیروی می‌ کنند که سبب موفقیت روز افزون آنها خواهد شد چنانچه شما نیز بتوانید این اصول و استاندارد را رعایت نمایید می توانید در مدت زمان کم به موفقیت زیادی برسید.
پیشتر ها افراد با افزایش فالوور اینستاگرام از طریق خرید فالوور سعی داشتند در ابتدای امر پیج خود را به افراد زیادی معرفی کنند تا این تبادل و تعامل سبب معرفی پیج آنها شود و از این رو بتوانند در مدت زمان کمی به سود برسند. شاید این روش که در ابتدا کارساز بود اما در آپدیت های جدید اینستاگرام به دلیل هوشمند شدن الگوریتم های آن نمی‌ توان خیلی روی این روش حساب باز کرد.

برای پیج خود وقت بگذارید

مهم ترین ویژگی های پرفروش ترین پیج های اینستاگرامی آپدیت های درست و به موقع است، بدون شک ادمین هایی که فعالیت‌ های متناسب و استاندارد دارند می‌ توانند با استفاده از علوم و اطلاعات کافی پیج خود را در مدت زمان کمی به افراد زیادی معرفی نمایند.

در واقع ادمین ها این فعالیت را به عنوان یک شغل پذیرفته است و به عنوان مکان سرگرم کننده به آن نگاه نمی کند. خود را موظف می‌ داند که در مدت زمان تعیین شده در شبانه روز به آپدیت اطلاعات و دیتای پیج بپردازد این ویژگی در میان تمامی پیج های پرفروش اینستاگرام مشترک است و ادمین ها این استانداردها را رعایت می‌کنند.

تنها نوع شغل آنها متفاوت خواهد بود چرا که برخی در زمینه فروش محصولات و برخی دیگر در زمینه ارائه خدمات فعالیت می کند، بهترین پیج های اینستاگرام در زمینه معرفی محصولات یا  برخی تکنیک های ورزشی، آشپزی و … فعالیت می نمایند که همه آنها با آپدیت های روزانه و به موقع می توانند راندمان پیج را افزایش دهند.

فعالیت های روزانه داشته باشید

در واقع این ویژگی نیز تکمیل کننده ویژگی قبل می باشد اگر شما بتوانید به صورت روزانه فعالیت داشته باشید و در یک بازه زمانی مشخص پست و استوری بگذارید، کاربران و مخاطبین به این فعالیت شما عادت می‌ کنند و در زمان مشخص منتظر آپدیت های جدید هستند. توجه داشته باشید که پیج اینستاگرام در واقع محل کار شما است و اگر با این دید به آن نگاه کنید می‌ توانید در مدت زمان خیلی کم به موفقیت های چشمگیر برسید.

پرفروش-ترین-پیج-های-اینستاگرام-2

تعامل دوستانه داشته باشید

داشتن ارتباط دوستانه با فالوور ها می‌ تواند یکی از خصوصیات پرفروش ترین پیج های اینستاگرام باشد. چنانچه ادمین ها رابطه ی خوب و تعامل دوستانه با مخاطبین برقرار کنند می توانند در مدت زمان کم به رشد چشمگیری برسند. توجه داشته باشید که اینستاگرام در وهله اول یک شبکه اجتماعی است که در آن امکان ایجاد تعامل و تبادل فراهم شده و بنابر نیاز افراد،  تبدیل به فروشگاه‌های آنلاین شده که به ارائه خدمات و فروش محصولات می پردازند پس سعی داشته باشید این دو خصوصیت را با هم ترکیب کنید.

تبادل و تبلیغات قوی

بدون شک داشتن تبادل و تبلیغات یکی از مطمئن ترین روش ها برای معرفی پیج اینستاگرام به افراد و کاربران زیاد در سراسر دنیا است. در واقع تبلیغات نقطه عطف پرفروش ترین پیج های اینستاگرامی است که روی آن حساب ویژه بازی کرده اند. تبلیغات یک راه پر سود و پردرآمد است که حتی کمپانی های بزرگ در سراسر دنیا نیز از آن استفاده می‌ کنند و مهم نیست شما در چه مرحله ای قرار گرفته اید می توانید با داشتن تبادل و تبلیغات علاوه بر افزایش تعداد فالوور اینستاگرام به سود عمده برسید، توجه داشته باشید که عدم پذیرش تبلیغات از سوی پیج شما باعث رشد رقبای خواهد شد.

خلاقیت و نوآوری

یکی از مهم ترین ویژگی پرفروش ترین پیج های اینستاگرام دوری کردن از تکرار و تقلید است توجه داشته باشید. این تکرار و تقلید نه تنها از دیگران بلکه از روی عملکرد و خود نیز نباید باشد و معمولاً ادمین ها سعی دارند با خلاقیت و نوآوری روش های جدیدی را برای کسب درآمد و فروش بیشتر پیدا کنند.

پرفروش-ترین-پیج-های-اینستاگرام-3

پرفروش ترین پیج های اینستاگرام چه خدماتی را ارائه می دهند؟

پرفروش ترین پیج های اینستاگرام را می توان از دو جهت آنالیز کرد، اول از نظر فروش محصولات و اراده خدمات و دوم از نظر میزان تبلیغات.

بدون شک منظور از پرفروش ترین ها صفحاتی نیست که فقط ماهانه سهم عمده‌ای از فروش محصولات یا ارائه خدمات را به خود اختصاص می‌دهند و گاهی ممکن است منبع درآمد برخی از پیجا از طریق تبلیغات باشد. در واقع اگر نگاهی به آمار فروش پبج های اینستاگرام بیاندازیم متوجه خواهید شد که درآمد حاصل از تبلیغات خیلی بیشتر از فروش محصولات ارائه خدمات می باشد.

  • اگر از منظر کسب و کار بخواهیم این آمار را تجزیه تحلیل کنیم باید بدانید که معمولاً پیج هایی که در زمینه خرید و فروش لباس کیف و کفش و محصولات آرایشی فعالیت دارند از جز پرفروش ترین پیج های اینستاگرام هستند.
  • در رتبه‌های بعدی فروشگاه های بزرگ لوازم خانگی آنلاین قرار گرفته اند که خود به دو دسته لوازم دکوری و لوازم آشپزخانه و اتاق ها تقسیم بندی می شوند و هر یک در جایگاه های متفاوتی قرار گرفته اند.
  •  پس از این دو مورد پیج هایی که در زمینه فروش زیورآلات و ساعت های مچی، دست بندها و غیره فعالیت می‌کنند نیز از فروش قابل توجهی برخوردار هستند.
  • یکی از مواردی که بدون شک مورد استقبال و توجه مردم و کاربران اینستاگرام قرار گرفت پیج های خرید انواع حیوانات حیوانات خانگی و اکسسوری های آنها است. با مراجعه به این پیج ها می توانید اطلاعات کافی در رابطه با انواع حیوانات خانگی کسب نمایید و در صورت نیاز یکی از آنها را خریداری کنید.
  • پیج هایی که در زمینه ارائه خدمات و محصولات مربوط به گوشی گوشی های هوشمند لپ تاپ لوازم جانبی و … فعالیت می کنند در رتبه بعدی قرار دارند.

پرفروش-ترین-پیج-های-اینستاگرام-4

معرفی پرفروش ترین پیج های اینستاگرام

آدرس پیج : hassan_reyvandi@

بدون شک تبلیغ در این پیج می تواند دنیای شما را در یک لحظه تغیر دهد. بدون شک پیج حسن ریوندی با بیش از 16 میلیون فالوور یکی از پر فروش ترین پیج های اینستاگرام است چرا که برای هر تبلیغ به صورت 24 ساعت هزینه زیادی دریافت خواهد کرد که به عنوان درآمد ماهیانه به مبلغ هنگفتی تبدیل می شود.

آدرس پیج : تکست کلاب (Textclub)@

تبلیغ در این پیج می تواند در روز شما را به بیش از 4 میلیون کاربر معرفی کند و پس بدون شک برای انجام تبلیغ هزینه زیادی را دریافت می کند و  مجموع این مبالغ در ماه سبب شده که پیج تکست کلاپ نیز به یکی از پر فروش و درآمد زا ترین پیج های اینستاگرام تبدیل شود.

آدرس پیج : khanoumi_shop@

همانطور که عنوان شد، پیج های لوازم آرایشی یکی از پرفروش ترین پیج های اینستاگرام به حساب می آید که در کنار تبلیغات و فروش محصولات خاص و منحصر به فرد خود، در زمینه تبادل و تبلیغات نیز فعالیت دارد که این خود سبب افزایش درآمد ماهانه آن خواهد شد.

آدرس پیج : @digikala.com

فروشگاه آنلاینی که علاوه بر فروش محصولات خود، با برقراری تبادل و انجام تبلیغات به یکی از پرفروش ترین پیج های اینستاگرام تبدیل شده است. البته توجه کنید که نزدیک به یک و نیم میلیون فالور تنها در پیج این فروشگاه حضور دارند این در حالی است که تعداد کاربرانی که از طریق اپلیکشن آن را دنبال می نماند هنوز مشخص نیست.

نتیجه گیری

با توجه به موارد عنوان شده دریافتین که راز پرفروش ترین پیج های اینستاگرام ، در تبادل و تبلیغات است، در واقع این برخی افراد با استفاه از روش های عنوان شده سعی می کنند تعداد فالور های خود را افزایش داده و پس از اینکه تعداد آن به حد نصاب رسید از آن برای تبلیغ دیگر پیج های خود استفاد ه نموده و از این طریق می توانند صفحات دیگر را به مخاطبین بیشتری معرفی نمایندف در این میان با فروش پیج نیز یک راه درآمد زا دیگر را برای خود ایجاد می نمایند.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.