۱۰ روش افزایش بازدید استوری در اینستاگرام + [جدیدترین ترفندها]

0

بازدید استوری در اینستاگرام نقش موثری در افزایش فالوور اینستاگرام دارد و شما باید روی این موضوع تمرکز زیادی داشته باشید تا بتوانید بر اساس استوری و داستان های کوتاه مدت توجه کاربران را به پیج خود جلب و آن ها را برای برای فالوو کردن ترغیب کنید. بر اساس این که شبکه‌های اجتماعی در زندگی افراد نقش موثر و تاثیر گذاری داشته اند و امروزه همه افراد حداقل یکی از این شبکه‌ها را در گوشی‌های هوشمند خود دارند پس لازم است عملکرد و استفاده از ابزارهای مناسب آن را بدانند. در ادامه اخبار و ترفندهای تکنولوژی به مبحث مهم استوری های اینستایی و نکات مهم مربوط به آن می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

افزایش بازدید استوری در اینستاگرام

استوری در اینستاگرام

همانطور که عنوان شد، شبکه‌های اجتماعی تاثیرات زیادی در زندگی افراد داشته اند، برخی از این تاثیرات بسیار مثبت بوده و سبب ایجاد یک شغل و کسب درآمد های زیادی شده است، البته گاهی اوقات تاثیرات منفی نیز در زندگی افراد داشته است۔ از مهم ترین، بهترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی می توان به اینستاگرام اشاره کرد که با داشتن قابلیت های متعدد و متفاوت به خوبی توجه کاربران را به خود جلب کرده است. اینستاگرام یکی از مهم ترین مباحثی است که افراد در جهت کسب درآمد، بسیار تاثیر گذار است؛ شما بهترین اینفلوئنسرهای اینستاگرام را ببینید! برای اینکه یکی از استوری های خود را به تبلیغات اختصاص دهند، مبالغ زیادی را دریافت می‌کنند و می‌توانند از این طریق به کسب درآمد بپردازند. استفاده از روش های کاربردی در استوری گذاشتن یکی از راه‌های موثر در ورود به اکسپلور اینستاگرام است۔

افزایش بازدید استوری در اینستاگرام

روش های موثر در افزایش بازدید استوری اینستاگرام

پس از اهمیت استوری در اینستاگرام لازم است که روش های متعدد برای افزایش بازدید استوری را بدانید که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اطلاعات اینستاگرام را دنبال کنید

برخی از افراد در گام اول از ساخت پیج اینستاگرام شروع می‌کنند و پس از آن با گذاشتن اولین استوری از طرف این شبکه اجتماعی اطلاعاتی را دریافت خواهند کرد که می توانند با استفاده از این اطلاعات رفتار کاربران را به خوبی آنالیز نمایند تا به نسبت سلیقه کاربران استوری های بعدی را ادامه دهند. از مهم ترین اطلاعاتی که توسط این شبکه به شما داده می‌شود موارد reach و impression است که با آنالیز رفتار کاربران میزان لایک، کامنت و شیر کردن استوری را به شما نمایش می دهد.

از خرید پیج و فالوور بپرهیزید

یکی از مواردی که در سال‌های اخیر شاهد آن بودیم خرید پیج اینستاگرام است که در برخی موارد این پیچ ها دارای فالوورهای غیر واقعی یا روح هستند. این یک اشتباه بزرگ است! برای اینکه بتوانید بازدید استوری در اینستاگرام را افزایش دهید، سعی کنید به هیچ عنوان این کار را انجام ندهید. حتی فالوورهای فیک را نیز خریداری نکنید؛ چرا که این فالوورهای فیک یاروح هیچ تاثیری در افزایش بازدیدها ندارند و هیچ واکنشی نسبت به استوری یا پست های شما نشان نمی دهند.

برنامه ریزی داشته باشید

داشتن برنامه ریزی قوی می تواند تاثیر زیادی در افزایش بازدید داشته باشد و اگر بتوانید به صورت مستمر و بر اساس یک برنامه خاص محتوای مناسب، کاربردی و مفید را تولید و در ساعات معین آن را در اینستاگرام یا در استوری به اشتراک بگذارید افراد زیادی این برنامه‌ریزی شما را پذیرفته و در ساعت مقرر سعی می کنند که استوری های شما را دنبال نماید و همین امر سبب افزایش بازدید خواهد شد.

هشتگ های کاربردی

یکی دیگر از مهم‌ ترین مواردی که می‌تواند سبب افزایش بازدید استوری در اینستاگرام شود، استفاده از هشتگ های مناسب و مرتبط در حوزه کاری شما است. چنانچه بتوانید از هشتگ های مناسب استفاده کنید افراد می‌توانند با سرچ کردن در لحظه، هشتگ شما را ببیند؛ بنابراین استفاده از هشتگ های مرتبط می تواند پیج شما را بیشتر معرفی کند و سبب می‌شود که شما به مخاطبان و کاربران بیشتری معرفی شوید.

اشتراک گذاری مخاطبان

گاهی ممکن است که کاربران بتوانند تاثیر زیادی در افزایش بازدید استوری اینستاگرام شما داشته باشند؛ می پرسید چطور؟ در پاسخ می توان گفت که این افراد می‌توانند به اشتراک گذاری و تبلیغ، منجر به معرفی پیج شما به افراد بیشتری شوند. برای همین می توانید برخی از محتوای مفید و کاربردی را به طور مختصر در قالب یک استوری به نمایش بگذارید و از دوستان و سایر کاربران بخواهید تا آن را به دیگران معرفی کنند. این محتوا می تواند شامل مسابقات، سوال های چالشی یا نظرسنجی باشد که به خودی خود می تواند سبب افزایش بازدید استوری در اینستاگرام شود۔

استوری های مرتب

همانطور که عنوان برنامه ریزی می تواند تاثیر زیادی در افزایش استوری اینستاگرام داشته باشد بدین منظور لازم است که برای پست یا استوری های خود یک بازه زمانی مشخص را انتخاب کنید. برای اینکه بدانید کاربران و مخاطبین شما در چه ساعتی از شبانه روز می توانند بیشتر پست های شما را دنبال کنند می توانید در بخش insight صفحه خود این اطلاعات را به دست آوردید. در این قسمت اطلاعاتی نظیر سن، جنس و موقعیت افراد نیز برای شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید بر اساس آن‌ها محتوای مناسب تری تولید نمایید.

سرگرم کننده و فان باشید

شبکه‌های اجتماعی در عین خبر رسان بودن به یکی از بخش های سرگرم کننده تبدیل شده اند؛ برای اینکه بتوانید میزان بازدید در استوری اینستاگرام را افزایش دهید لازم است که حتماً در این بخش از محتوای فان و سرگرم کننده استفاده کنید. افراد بخش عمده‌ای از زمان خود را صرف دیدن ویدیو یا عکس های فان هستند و همان طور که می دانید تاثیر کلیپ ها و ویدیوها بیشتر است؛ پس می‌توانید با استفاده از محتوای ویدیویی توجه کاربران زیادی را به خود جلب نمایید.

با پیج های مرتبط تعامل داشته باشید

تعامل و تبادل را فراموش نکنید! در حوزه کاری خود می توانید پیچ های زیادی را بیابید که نسبت به شما فالوورهای بیشتری دارند. می توانید با این پیچ ها در تعامل و تبادل باشید و با استفاده از محبوبیت آنها بخواهید که تبلیغات پیج شما را انجام دهند. در این حالت پیج شما به افرادی که تمایل به حوزه کاریتان دارند بیشتر معرفی می شود و محبوبیت شما افزایش پیدا خواهد کرد.

محتوای خاص استوری کنید

باز به برنامه ریزی برمی گردیم؛ چنانچه شما بتوانید همانند برنامه‌ریزی برای بازه زمانی، در تولید محتوا نیز برنامه ریزی کاربردی داشته باشید می‌توانید باعث افزایش بازدید استوری در اینستاگرام خود شوید. بر این اساس شما می توانید تقویم محتوایی داشته باشید. یعنی چه؟ یعنی می توانید محتواها را بر اساس زمان بندی های مشخص پست یا استوری کنید. همچنین می‌توانید برخی روزها را به محتوای خاصی اختصاص دهید. در این حالت کاربران را مجبور می کنید که به خواسته‌ی خود در روز و یا ساعت مشخص منتظر محتوای خاصی باشند.

استوری های چالشی

به هیچ وجه استوری های جنجالی را فراموش نکنید! افراد و کاربران به دنبال محتوای هیجانی و جذاب هستند. برای این کار می‌ توانید از مسابقات و کمپین های شگفت انگیز و جذاب استفاده کنید. سوال های چالشی بپرسید، نظرسنجی انجام دهید و موضوعات به روز را ارائه دهید. این دسته از محتوا نیاز به داشتن کمی خلاقیت دارد؛ با استفاده از این روش ها می توانید افراد را متقاعد سازید که پیج شما را دنبال کنند و از آخرین اخبارهای جنجالی در رابطه با انواع سلبریتی ها، اینفلوئنسرها و… مطلع شوند. پس بدون شک می توان استوری های جنجالی را راهی مطمئن برای افزایش بازدید استوری در اینستاگرام دانست.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.