نحوه گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام + [آموزش کامل تصویری]

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های مجازی موجود در سراسر دنیا است که با داشتن قابلیت های متفاوت بستری مناسب برای ایجاد کسب و کار های آنلاین را فراهم می کند. این شبکه مجازی با قابلیت پخش ویدئو، صوت، اخبار و اطلاعات روز دنیا توانسته بخش عمده ای از توجه کاربران را به خود جلب نماید. اما اینکه چطور در اینستاگرام شناخته شوید، راهی سخت و طولانی است؛ البته روش های زیادی برای شهرت در این اپلیکیشن محبوب وجود دارد که در ادامه به یکی از ساده ترین آن ها اشاره می کنیم. امروز با مبحث مهم چگونگی گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام و مزایای آن در خدمت شما هستیم، برای آشنایی بیشتر با جدیدترین اخبار و ترفندهای تکنولوژی با ما همراه باشید.

ساده ترین راه برای گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

گذاشتن لینک در استوری کار ساده ای است و تقریبا هر کسی یک بار با این اپلیکیشن کار کند به سادگی متوجه زیر و بم کار می شود، اما نکته مهم در رابطه با این مبحث استفاده از لینک های درست در زمان درست تر است. شما می توانید با لینک دهی در استوری در جهت افزایش فالوور اینستاگرام گام بردارید. با استفاده از این روش می توانید بازدید پیج را بالا ببرید و کاربران زیادی شما را بشناسند.

برای گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام ابتدا باید استوری خود را آماده کنید، توجه داشته باشید که لینک دهی بر روی همه استوری ها قابل اعمال است و مهم نیست که ویدئو، آهنگ، عکس یا حتی متن باشد. همانطور که در تصویر زیر می بینید برای این کار باید در قسمت آپشن های استوری از بخش استیکر ها به سراغ استیکر لینک بروید و آن را انتخاب نمایید.

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

در مرحله دوم پس از انتخاب استیکر لینک، صفحه ای از لینک ها برای شما باز می شود که باید در آن به دنبال لینک انتخابی خود باشید. تصویر زیر را نگاه کنید، لینک سایت مخاطب برای شما مشخص شده است. به محض کلیک کردن، آدرس سایت بر روی استیکر لینک قرار می گیرد.

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

گاهی ممکن است با باز شدن صفحه لینک ها، لینک مورد نظر شما در این قسمت نباشد. برای افزودن لازم است که آدرس لینک را به صورت کامل و بدون غلط املایی تایپ و سپس بر روی Done کلیک نمایید تا لینک مورد نظر شما سیو شود و بتوانید برای همیشه از آن استفاده کنید.

چطور لینک دهی موفقی داشته باشید؟

برای اینکه بتوانید بیشتر شناخته شوید باید از لینک دهی های مرتبط استفاده کنید، درست شبیه به نحوه ورود به اکسپلور اینستاگرام. اگر در حوزه کاری خاصی مشغول هستید می توانید به وب سایت های بزرگ لینک بدهید. البته می توانید با ورود به اپلیکیشن اینستا، حوزه کاری خود را مشخص و لینک دهی را آغاز نمایید. اگر در بخش زیبایی و مد فعالیت دارید، لینک دهی به موضوعات زیبایی اینستاگرام انتخاب ایده آلی است.

نتیجه گیری

در هر حوزه کاری که به صورت آنلاین و در اینستاگرام فعالیت می کنید، دقت کنید که حتما از آپشن های این اپ برای معروفیت های بیشتر نهایت استفاده را ببرید. گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام شما را به شکل های متفاوتی به دیگران معرفی می کند. برای لینک گذاشتن روش ساده ای را معرف نمودیم و از مزایای آن نیز مطالبی در اختیار شما قرار دادیم.

سوالات متداول

  • وقتی فالوور زیاد ندارم، گذاشتن لینک در استوری چه فایده ای داره؟

بدون شک هیچ کس در ابتدای کار خود با پیج میلیونی سر و کار ندارد، لینک دهی باعث دست به دست شدن آدرس آیدی پیج شما می شود.

  • لینک های خارجی هم می تونه کارساز باشه؟

قابلیت های اینستاگرام به گونه ای است که افراد بتوانند با تعامل و تبادل زیاد از مزایای این اپ برخوردار شوند. با لینک دهی خارجی به پیج های دیگر می توانید از تبلیغات در آن ها استفاده کنید.

  • چند تا لینک می تونم به استوریم بدم؟

بر عکس بیوگرافی که تنها پذیرای یک لینک است، استوری ها امکان گذاشتن لینک را محدود نکرده و شما می توانید به هر کجا که دوست دارید لینک بدهید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.