روش های ورود به اکسپلور اینستاگرام + [۸ ترفند کلیدی سال ۲۰۲۱]

شبکه های مجازی تحولی عظیم در دنیای این روزهای ما بود، به طوری که امروزه کمتر کسی را می بینید که یکی از اپلیکیشن های اجتماعی را بر تلفن همراه خود نداشته باشد. همین امر سبب شده که کمپانی های بزرگ با تولید بهترین گوشی های هوشمند به رقابت با هم بپردازند. در این میان اینستاگرام با داشتن ویژگی های خاص و منحصر به فرد بخش عمده ای از توجه کاربران را به خود جلب نموده، به طوری که افراد از آن به عنوان بستری برای کسب و کار خود استفاده نموده اند. اما برای بیشتر دیده شدن و ورود به بخش اکسپلور اینستاگرام نیاز است که اقداماتی را انجام دهید. در بخش جدیدترین اخبار و ترفند های تکنولوژی با ما همراه باشید تا به معرفی 8 روش ورود به اکسپلور اینستاگرام بپردازیم.

آشنایی با مفهوم اکسپلور اینستاگرام

Explore در معنای لغوی یعنی کاوش کردن در چیزی است و درست همان معنی را می دهد که کاربران در اینستاگرام به آن دچار می شوند. بدون شک برای شما هم پیش آمده وارد بخش اکسپلور شوید که تنها یک ویدئو را ببینید و وقتی به خود می آیید متوجه خواهید شد ساعت ها پای کلیپ های اینستاگرام  نشسته اید. این ویدئوها بدون اینکه شما بخواهید در بخش اکسپلور اینستاگرام قرار می گیرند و از قضا موضوع آن ها دقیقا همان چیزی است که شما می خواهید و الگوریتم های اینستاگرام با توجه یه سرچ های اخیر، آن ها را در اختیار شما قرار می دهد.

ورود به اکسپلور اینستاگرام

روش های کاربردی برای ورود به بخش اکسپلور اینستاگرام

پس از آشنایی با مفهوم اکسپلور لازم است بدانید که چگونه می توان به این بخش از اینستا وارد شد تا پست های شما بازدید بیشتری داشته باشد. بدون شک ورود به این بخش مزایای زیادی را به همراه دارد که از مهم ترین آن ها می توان به افزایش فالوور اینستاگرام اشاره کرد، این مزیت می تواند نقش موثری در معرفی پیج شما به دیگران داشته باشد.

بهینه سازی کنید

بهینه سازی اکسپلور اینستاگرام مهم ترین نکته برای معروف شدن است، به این معنی که روند فعالیت و سرچ شما باید به گونه ای باشد که محتوای اکسپلور براساس حوزه کاری شما پیش برود. این اقدام می تواند شانس شما را برای ورود به اکسپلور افزایش دهد.

پاکسازی را فراموش نکنید

یکی دیگر از نکاتی که سبب ورود به اکسپلور می شود، پاکسازی پیج از پست هایی است که الگوریتم اینستاگرام را سر در گم می کند. برای اینکار سعی کنید سر و سامانی به پیج خود بدهید و تنها پست هایی را نگه دارید که معرف بیزینس شما هستند.

مخاطب خود را بشناسید

یکی از دلایل محبوبیت اینستاگرام، جنبه فان آن است. مهم نیست شما در چه حوزه ای فعالیت می کنید مهم این است که کاربران حتی در پیج مشاغل رسمی نیز به دنبال سرنخ هایی از فان و سرگرمی هستند. پس دقت کنید که برای دیده شدن لازم است علاوه بر معرفی کسب و کار خود کمی هم سرگرم کننده باشید تا بیشتر در سرچ کاربران قرار بگیرید.

حرفه ای بلاگری کنید

این روزها کسی به دنبال الفاظ ادبی و محتوای با مفاهیم سنگین نیست و معمولا دوست دارند چکیده کاملی از هر آنچه که می خواهند را به زبان ساده بشنوند؛ پس برای اینکه بتوانید به بخش اکسپلور اینستاگرام ورود پیدا کنید باید بیزینس خود را به زبان ساده با ته مایه ای از طنز و فان بیان کنید تا از نظر الگوریتم های اینستاگرام مفید به نظر برسید و مورد توجه قرار بگیرد.

محتوای جذاب داشته باشید

شاید به نظر شما ورود به اکسپلور اینستاگرام سخت باشد، اما باید بگوییم که ماندگار بودن در این بخش سخت تر است، چرا که محتوای مفید و کاربردی به همراه عنوان جذاب می تواند شما را در این بخش به صورت دائم نگه دارد و حتی یک بار خطا نیز درصد حذف شما را افزایش می دهد. این جذابیت به واسطه واکنش کاربران به محتوای شما تعیین می شود و چنانچه نتوانید واکنش های مثبتی دریافت کنید حذف خواهید شد.

سیو شوید

یکی از مواردی که می تواند منجر به ورود شما به بخش اکسپلور شود، سیو شدن پست منتشر شده توسط کاربران است. انتشار پست های متفاوت از هر آنچه که در اینستا وجود دارد ، کاربر را وادار به سیو کردن پست می کند. مثلا اگر می خواهید موردی را آموزش دهید آن را در چند اسلاید تنظیم کنید که مخاطب برای درک مطلب نیاز به سیو کردن داشته باشد.

کامنت بگیرید

اینکه بتوانید پستی را منتشر کنید که کاربران را وادار کنید تا کامنت بگذارند، می تواند راه شما را برای ورود به اکسپلور هموار سازد. برای این کار تنها لازم است از راه سوالات چالشی یا مسابقات وارد شوید.

تصاویر ترند را فراموش نکنید

تصاویر ترند یکی دیگر از راه های ورود به بخش کاوش اینستاگرام است، برای این کار می توانید از تصاویر سلیبریتی ها یا افراد مشهور استفاده کنید که مورد توجه کاربران قرار بگیرد. به کارگیری تصاویر افراد مشهور پست شما را جزء پست های پرطرفدار قرار می دهد و می توانید با دریافت لایک و کامنت به اکسپلور وارد شوید.

ورود به اکسپلور اینستاگرام

سوالات متداول

  • کدوم روش مفید تره که بتونم برم به اکسپلور؟

انجام تمامی موارد فوق می تواند در ورود شما به اکسپلور موثر باشد، اگر درست و اصولی برنامه ریزی کنید می توانید از این مزیت ورود به اکسپلور اینستاگرام استفاده نمایید.

  • چطور بفهمم پستم رفته اکسپلور؟

برای فهمیدن این موضوع تنها لازم است که در به بخش Insight بروید و پست هایی که در بخش اکسپلور قرار دارند را مشاهده کنید، در این بخش حتی تعداد ورودی های پست به بخش کاوش را نیز عنوان می کند.

  • من خیلی تلاش کردم اما نمی رم اکسپلور، چیکار کنم؟

با توجه به موارد عنوان شده بدون شک محتوای پست شما برای الگوریتم های اینستاگرام جذاب نبوده است.

  • برای رفتن به اکسپلور اینستاگرام باید چند تا لایک بگیرم؟

عدد مشخصی برای این رویداد وجود ندارد، الگوریتم های اینستاگرام با توجه به محتوای پست، تعداد سیو، کامنت ها و در نهایت لایک آن، راه را برای ورود به اکسپلور باز می کند.

  • می تونم از پکیج خاصی استفاده کنم؟

صادقانه بگوییم، نه. خرید پکیج ها تنها مدت کوتاهی می تواند شما را در اکسپلور نگه دارد چرا که الگوریتم ها پس از مدت کوتاهی به تقلب شما پی خواهند برد.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.