بعد از خرید پیج اینستاگرام چه کارهایی باید انجام دهیم؟

بعد از خرید پیج اینستاگرام چه کارهایی باید انجام دهیم؟ سوالی که ذهن کاربران را به خود جلب کرده تا بتوانند پس از خرید پیج با داشتن فعالیت های مثبت مدیریت و کنترل مثمرثمر داشته باشند. در واقع خرید پیج اینستاگرام گام اول به حساب می آید و برای طی کردن مسیر موفقیت، می بایست گام های بعدی را با انجام فعالیت های مفید و کارآمد محکم تر برداشت. بدون شک پیج های اینستاگرام با هدف های کاری و تجاری خریداری می شوند و افراد به منظور شناخته شدن بیشتر به دنبال خرید پیج و افزایش فالوور هستند، پس لازم است به بایدها و نبایدهای مربوط به پیج های کاری آگاهی کامل داشته باشند تا بتوانند بهترین نتیجه را از خرید خود بگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فعالیت هایی که باید بعد از خرید پیج اینستاگرام انجام دهید، با ما همراه باشید.

بعد-از-خرید-پیج-اینستاگرام-چه-کارهایی-باید-انجام-دهیم؟4

بهترین پیج اینستاگرام را از کجا بخریم؟

در واقع این سوال را باید این گونه پرسید که بهترین پیج اینستاگرام چه نیازهایی را برطرف می سازد و چگونه می توان از آن ها بهره مند شد؟ همانطور که عنوان کردیم، اغلب افراد با هدف افزایش ویو پست، دریافت لایک، کامنت و در نهایت افزایش فالوور اینستاگرام اقدام به خرید پیج می کنند و این اقدام با هدف معرفی کسب و کار صورت می پذیرد و در نهایت سبب افزایش میزان فروش محصول یا ارائه خدمات می شود.

فعالیت های کاری در اینستاگرام مزایا و معایب زیادی را به همراه دارد و از مهم ترین مزایا آن می توان به عدم نیاز به سرمایه برای تهیه مکان و داشتن مخاطب های 24 ساعته اشاره کرد. در واقع شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید با برخی از فالوورها و مشتریان خود در ارتباط مستقیم باشید که این امر سبب ایجاد روابط بهتر و در نتیجه افزایش محبوبیت پیج می شود.

در این میان برای ایجاد روابط بهتر و برقراری تعامل بیشتر ابتدا لازم است اعتماد مشتریان را جلب نمایید که این امر در گرو صداقت در فروش و خدمت صادقانه امکان پذیر است. البته شناخته شدن و رسیدن به شهرت نمی تواند بی بها باشد و شما برای دریافت آن می بایست وقت خود را صرف کنید. همین امر سبب شده که پرفروش ترین پیج های اینستاگرام با داشتن عملکرد صادقانه به عنوان فروشنده های زبده و حرفه ای عمل کنند.

بعد-از-خرید-پیج-اینستاگرام-چه-کارهایی-باید-انجام-دهیم؟اقدامات-پس-از-خرید

بایدها و نبایدهای بعد از خرید پیج اینستاگرام

خب پس از آشنا شدن با اهمیت نقش پیج کاری اینستاگرام لازم است در رابطه با هنجارها و ناهنجارهای این مقوله نیز اطلاعاتی داشته باشید تا با اقدام به موقع و عاقلانه بتوان در جهت رشد پیج فعالیت های مثبتی داشت. انجام دادن بایدهای لازم به نحوی سبب افزایش مزایا داشتن پیج و بهره مندی از شبکه های اجتماعی در حوزه کسب و کار می شود، پس با تعدادی از آن ها آشنا شویم:

برنامه ریزی دقیق

مهم ترین نکته در زمان استفاده از شبکه های اجتماعی برای معرفی کسب و کار داشتن انضباط کاری است. به پیج کاری خود به دید محل کار نگاه کنید و این که باید در زمان مناسب در آن جا حاضر باشید. بدون شک شما نمی توانید ساعت 3 شب محصولات خود را در مغازه بچینید و یا حوالی صبح منتظر تماس یا مراجعه مشتریان برای دریافت خدمات باشید، پس انضباط کاری را فراموش نکنید.

خب شما پیج اینستاگرام را خریدید و حالا باید این کودک نوپا را با روش های سالم بزرگ کنید، پس وعده های غذایی اصلی را فراموش نکنید. بدین معنا که در زمان مناسب به آپلود کردن پست و استوری بپردازید. توجه کنید که در طول شبانه روز زمانی را انتخاب کنید که مخاطبین بیشتری در اینستاگرام باشند. این زمان می تواند بین ساعت های 6 تا 8 غروب باشد و  در نهایت علاوه بر برنامه ریزی دقیق، کاربران عادت می کنند که در این ساعات باید منتظر پست جدید شما باشند.

بعد-از-خرید-پیج-اینستاگرام-چه-کارهایی-باید-انجام-دهیم؟3

استفاده درست از ابزارها بعد از خرید پیج اینستاگرام

پس از خرید پیج لازم است هر چند وقت یک بار فعالیت های مخاطبین و کاربران خود را چک کنید که این امر به واسطه ابزارهای اینستاگرام امکان پذیر است. شما می توانید با بهره مندی از این امکانات تعداد بازدیدها را چک کنید و همچنین میزان ارسال، فوروارد کردن و همچنین ویو پست را نیز بفهمید. علاوه بر این با استفاده از دیگر ابزارها می توانید بفهمید که چه تعدادی از کاربران خاص از پست های شما دیدن کرده اند و یا بیشترین میزان لایک، کامنت و بازدید استوری مربوط به کدام پست است. از مهم ترین مزایای استفاده از ابزارهای اینستاگرام نمایش ساعت های طلایی در این شبکه اجتماعی است که به شما تایم مناسب برای آپلود پست و استوری را نمایش می دهد و در کنار آن می توانید اطلاعاتی همچون منطقه جغرافیایی؛ رده سنی و همچنین جنسیت فالوورها را نیز کسب نمایید.

گنگ و مبهم نباشید

بعد از خرید پیج اینستاگرام با هدف کسب و کار سعی کنید فعالیت های بدون ابهامی داشته باشید. اسم پروفایل و برند باید یکی باشد و در بیوگرافی پیج نیز باید اطلاعات کاربردی و مفیدی را قرار دهید تا کاربران را گیج نکند. حتما یک شماره تماس و ایمیل را در بیوگرافی اضافه کنید تا امکان دسترسی به شما ساده باشد. تمامی شرایط فروش، نحوه ارسال محصولات و همه بایدها و نبایدهایی که می بایست مشتریان بر اساس آن خرید کنند را در توضیحات هر پست بنویسید.

فالوو کردن پیج های مرتبط

با این اقدام به سادگی می توانید در قسمت سرچ و اکسپلور کاربران و مخاطبین پیج هایی که با شما در یک حوزه کاری فعالیت می کنند، نفوذ کنید. این اقدامات شرایطی را فراهم می کند تا مخاطبین مرتبط بیشتری به پیج اضافه شوند، همچنین در نظر فالوورها یک پیج کاملا تخصصی به نظر می رسید نه یک پیج کاری که با فالوو کردن از تمام قشر به یک صفحه کاملا معمولی تبدیل شده است.

بعد-از-خرید-پیج-اینستاگرام-چه-کارهایی-باید-انجام-دهیم؟2

کپی نکنید

یونیک بودن محتوا و تصاویر یکی از اقداماتی است که از ریزش فالوورها جلوگیری و سبب افزایش روز افزون آن ها نیز خواهد شد. توجه داشته باشید که الگوریتم های اینستا محتوای کپی را شناسایی و امتیاز و رتبه آن را کاهش می دهد و به این ترتیب قرار گرفتن پیج شما در سرچ کاربران احتمال کمتری دارد. ممکن است برخی به دلیل عدم آگاهی و پیشگیری از کپی بودن محتوا، پست ها را بدون کپشن منتشر کنند که این امر نیز یکی دیگر از اشتباهات بزرگ به حساب می آید. سعی کنید بدون استفاده از کپی کردن و تنها با زبان ساده توضیحات لازم را زیر هر پست درج نمایید.

بعد-از-خرید-پیج-اینستاگرام-چه-کارهایی-باید-انجام-دهیم؟1

پست رگباری نگذارید

یک اصطلاح اینستاگرام است که به پیج های اسپم شده نسبت داده می شود. داشتن برنامه ریزی دقیق برای پست و استوری سبب می شود که بتوانید بهترین بهره مندی کافی را از پیج داشته باشید. پست گذاشتن در هر لحظه که اراده کنید به هیچ عنوان عمل حرفه ای به نظر نمی رسد. این شرایط مساوی است با رگباری پست گذاشتن. یعنی کاربران هر لحظه که اینستاگرام خود را باز کنند تعدادی پست بی ربط یا تکراری از شما ببینند، بدون شک آن ها را فراری خواهید داد.

 

فالوورهای فیک را پاک کنید

بعد از خرید پیج اینستاگرام یکی از مهمترین کارهایی که باید سریع تر انجامش دهید شناسایی و حذف فالوور فیک اینستاگرام است. باید فالوورهای فیک پیج تان را شناسایی کنید پاک شون کنید. در غیر اینصورت ممکن است با افت تعامل مخاطبان در پیج تان مواجه شوید. معمولا تمام سایت هایی پیج اینستاگرام می فروشند فالوورهای فیک هم دارند به خاطر همین بهترین کار پیدا کردن و حذف کردن فالوورهای فیک است.

 

نتیجه گیری

با توجه به موارد فوق پاسخ به این سوال که بعد از خرید پیج اینستاگرام چه کارهایی باید انجام دهیم، به شکل ساده ای امکان پذیر شد، در واقع باید ها و نباید هایی که انجام دادن آن خیلی سخت نیست و می تواند نقش موثری در ماندگاری پیج اینستاگرام و افزرایش روز افزون فالوور ها داشته باشد.

6 نظرات
 1. hanieh می گوید

  ممنون از مطالب خوبتون

  1. مدیریت سایت می گوید

   سپاس از همراهیتون

 2. Russel می گوید

  مطالبتون خیلی آموزنده بود

 3. emad می گوید

  خیلی وقت بود که نمیتونستم پیج رو ارتقا بدم، اما با خوندن مطالب شما الان میدونم باید چیکار کنم ممنون

 4. پریا می گوید

  چقدر خوبه که با یک سایت حرفه ای تو زمینه اینستا آشنا شدم، خدا قوت

  1. مدیریت سایت می گوید

   ممنون از این که با ما همراه هستین

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.