بهترین اسکنرهای حرفه ای در سال ۱۴۰۰+(کیفیت عالی)

آیا می دانید بهترین اسکنرهای حرفه ای در بازار ایران و در سال 1400 کدام مدل از اسکنر ها بوده است؟ آیا قصد خرید بهترین اسکنر برای مصرف خانگی خودتان دارید و نمی دانید بهترین اسکنر خانگی  چیست؟ و یا این که مدیر عامل یک شرکت، سازمان و یا حتی اداره دولتی هستید و می خواهید برای سازمان و یا یکی از دپارتمان های شرکتتان، مناسب ترین و بهترین اسکنر اداری کدام اسکنر می باشد؟ مهم ترین تفاوت بهترین اسکنر جنیوس و بهترین اسکنر کانن در چیست؟

ما در این مقاله از سایت مخاطب سعی داریم به این سوالات و بسیاری از ابهامات دیگری که ممکن است در ذهن افراد خریدار و یا علاقه مند به تکنولوژی و هم چنین انواع اسکنر های حرفه ای هست را، پاسخ دهیم و شما را با همه نوع بهترین اسکنر و هم چنین تمام کاربرد های این دستگاه ها را آشنا کنیم؛ در انتها نیز می خواهیم حجت را بر شما کامل کنیم و 8 مدل از بهترین اسکنرهای حرفه ای به ویژه بهترین اسکنر اداری و حتی بهترین اسکنر خانگی را معرفی و قابلیت، نقاط قوت و ضعف آن ها را مورد نقد و بررسی قرار دهیم. پس ما با تا انتهای این مقاله همراه باشید.

پرفروش ترین مدل اسکنر حرفه ای بازار ایران در سال 1400

منظور از بهترین اسکنرهای حرفه ای چیست؟

در ابتدای این مقاله شاید از خودتان بپرسید که اصلا اسکنر چیست؟ و یا به طور کلی به چه دستگاه هایی، اسکنر گفته می شود؟بیایید کمی درباره مفهوم و تعریف اسکنر ها صحبت کنیم. اسکنر در واقع به دستگاهی گفته می شود که تصاویر را تبدیل به علائم الکترونیکی پیچیده کرده و به صورت فایل گرافیکی به رایانه می رساند و در انتها همین علائم هستند که  تصویر را تشکیل خواهد داد.

از طرفی بهترین اسکنرهای حرفه ای ابزاری و دستگاه هایی هستند که تصاویر، طرح های گرافیکی و یا حتی نقشه های ساختمانی را به متون چاپ شده، دست نوشته ها و یا یک شیء را به صورت نوری اسکن می کند و آن را به تصاویری دیجیتال تبدیل می کند. در اداره ها اسکنرهای رومیزی وجود دارد که تصویر یا متن برای اسکن شدن بر روی پنجره شیشه ای اسکنر قرار می گیرد.

انواع بهترین اسکنرهای حرفه ای

آیا برای شما هم جالب است که بدانید بهترین اسکنر ها، چند نوع هستند؟ اگر بخواهیم به صورت خلاصه به این سوالی که نه تنها ذهن شما بلکه ذهن اغلب افرادی که قصد خرید بهترین اسکنرهای حرفه ای را دارند را، درگیر کرده است را بدهیم، باید بگوییم به طوری کلی اگر بخواهیم بهترین اسکنر های موجود در بازار ایرانی و خارجی را از جنبه کاربردی تقسیم بندی کنیم، می توانیم به دو دسته بهترین اسکنر اداری و بهترین اسکنر خانگی اشاره کنیم.

اسکنر جنیوس و هم چنین اسکنر کانن دو مدل از پرفروش ترین اسکنر های اداری و خانگی محسوب می شوند که در پایان این مقاله به صورت دقیق با مدل های مختلف این دو برند آشنا خواهید شد.

رایج ترین تقسیم بندی بهترین اسکنرهای حرفه ای

اگر کمی در گوگل درباره انواع و اقسام بهترین اسکنر ها اعم از بهترین اسکنر اداری و هم چنین بهترین اسکنر خانگی سرچ کرده باشید متوجه خواهید شد که اغلب وب سایت های تخصصی و یا حتی غیر تخصصی اسکنر ها از جنبه های مختلفی تقسیم بندی کرده اند؛ اما چاره ی کار چیست؟ ما در سایت مخاطب قصد داریم مشهور ترین و پرکاربرد ترین تقسیم بندی بهترین مدل اسکنر های حرفه ای را به شما معرفی کنیم و تک تک انواع آن ها را به طور مختصر شرح دهیم.

شاید این مورد را نیز دوست داشته باشید:بهترین مدل دستگاه کپی شارپ

همان طور که احتمالا میدانید اسكنر هاي اشکال، کاربردها و انواع متفاوتی دارند که می توان به طور کلي آن ها را به دو نوع معمولی (رومیزی) و حرفه ای تقسیم می شوند؛ اسکنر های معمولی (رومیزی) و حرفه ای نیز خود به دو نوع  اسکنر های سیلندری (درام) و اسکنر های مسطح (تخت) تقسیم بندی می شوند. عمده تفاوت این اسکنرها در چگونگی قرار گیری اصل کار در دستگاه می باشد.

حال ممکن است با خودتان بگویید:” من که هیچ کدام از این نوع از بهترین اسکنرهای حرفه ای را نمی شناسم!!! ” در پاسخ باید گفت که نگران نباشید. ما در ادامه قصد داریم قدم به قدم به شرح هر کدام از این سری از اسکنر ها بپردازیم.

اسکنر سیلندري یا همان اسکنر درام

اولین نوعی که می خواهیم به شرح آن بپردازیم،‌ اسکنر های سیلندری یا درام است. این سری از بهترین اسکنر های حرفه ای که اسکنرهای استوانه ای نیز گفته می شود، در مراکز انتشاراتی معتبر و بزرگ استفاده می شود؛ با استفاده از این اسکنر قادر است تصاویر را با کیفیت و جزئیات بالا اسکن کند، این نوع اسکنرها از رزولوشن بالايي برخوردارند و دارای کیفیت تصویر و تفکیک رنگ عالی هستند و به خاطر رزولوشن متغیر قابل تنظیم، وضوح عالی تصویر را ممکن می سازد و برای اسکن نقشه و چاپ نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

اسکنر های مسطح یا همان تخت

اگر به دنبال متداول ترین برای کاربرد خانگی است. در این نوع اسکنر ها، ناحيه اسکن شامل یک صفحه تخت است، که دستگاه فتوکپی است، که سند بر روی آن قرار می گیرد. این نوع اسکنرها بخاطر راحتي در استفاده و فناوری استفاده شده در هد اسکن آنها بیشترین مصرف کننده را دارد. لازم به ذکر است که بعضی از مدل های این اسکنر می تواند نگاتیو فیلم ها و ترانسپرنت ها را نیز اسکن کنند و نیز این مزیت را هم دارد که، اورژینال های غیر قابل انعطاف را هم اسکن می کند و نیز می تواند اشیاء تخت چند بعدی را هم اسکن کند.

حال این اسکنر نیز دارای انواع مختلفی دارد که در ادامه می خواهیم به معرفی آن بپردازیم:

 اسکنرهای خوابیده

این مدل از  اسکنرها از یک صفحه شیشه ای تخت تشکیل شده که روی نوار حسگرهای توری قرار می گیرد و دری وجود دارد که روی صفحه شیشه ایی می خوابد. کاغذ یا اشیائی چون کتاب باز شده روی شیشه گذاشته می شود، نوری که از زیر شیشه تابیده می شود با برخورد به شیء مورد اسكن، انعکاس می یاید و بوسیله CCD دریافت می شود.

اسکنر های خوابیده که بهترین اسکنر اداری و هم چنین بهترین اسکنر خانگی در این دسته قرار می گیرند، جز پرکاربرد ترین و خوش شکل ترین اسکنرها هستند که هم در مدل رنگی و هم به طور تک رنگ یافت می شوند. تنها عیب این اسکنرها این است که جای زیادی را روی میز اشغال می کنند. بعضی از اسکنرهای خوابیده قابلیت وصل شدن به آداپتور ترانسپارنسی را دارند.

اسکنرهای برگه خور

می خواهیم قدیمی ترین و در عین حال پر استفاده ترین و هم چنین یکی بهترین اسکنرهای حرفه ای بازار ایران در سال 1400 را به شما معرفی کنیم؛ و آن چیزی نیست جز اسکنر های فوق العاده خفن برگه خور! در این سری از بهترین اسکنر ها، نوار حسگر نوری (بر خلاف اسکنرهای خوابیده) بی حرکت است و در عوض برگه ای که اسکن می شود، روی نوار حرکت می کند.

این مدل از اسکنر  بیش تر برای کسانی که می خواهند حجم بزرگی از اسناد و مدارک را اسکن کنند و به متن قابل ویرایش دست یابنده بسیار مناسب است. اسکنرهای برگه خور در دو نوع رنگی و تک رنگ موجو هستند. البته می توان عکس با صفحات کوچک را وارد اسکنر کرد، اما امکان جمع شدن آن ها وجود دارد. اسکنرهای برگه خور بسیار جمع و جور هستند و به درد فضای محدود می خورند.

 

مشاهده قیمت بهترین اسکنر در دیجی کالا

8 مدل از پرفروش ترین و بهترین اسکنر های حرفه ای

همان طور که در ابتدای این مقاله نیز اشاره کردیم، می خواهیم کار کنیم که به سادگی و در عرض کم تر از چند دقیقه مناسب ترین، پرفروش ترین و خلاصه بهترین اسکنر حرفه ای را برای خود و کسب و کارتان انتخاب کنید؛ ما هم چنین قصد داریم در ادامه مقاله بهترین اسکنر اداری و حتی بهترین اسکنر خانگی خصوصا بهترین اسکنر جنیوس و بهترین اسکنر کانن را به شما معرفی کنیم و نقاط قوت و ضعف و مشخصات فنی آن ها را شرح دهیم.

1-اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 220

اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 220

اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 220 یکی از بهترین اسکنر کانن می باشد که در دسته ی بهترین اسکنر تخت ابر شرکت کانن محسوب می شود و بیش ترین کاربرد آن برای مصارف خانگی می باشد و اغلب کسانی که در خانه های  خود اسکنر دارند از این مدل است. این نسخه از بهترین  تخت در مقایسه با مدل‌های ADF وضوح بیشتری را ارائه کرده ولی در عوض سرعت کمتری دارند و برای اسکن اسناد در تعداد بالا مناسب نیستند.

شاید این مورد را نیز دوست داشته باشید:بهترین پرینتر سه بعدی 

از طرفی تصاویر بسیار قدیمی، اسناد  و مدارک حساس و شکننده و همچنین مواردی که سایز استانداردی ندارند را نمی‌توان در اسکنرهای ADF اسکن کرد زیرا به دلیل حرکت مکانیکی این موارد در دستگاه‌های ADF امکان آسیب دیدن آن‌ها وجود دارد. در این حالت بهترین راه‌حل اسکنرهای تخت هستند که در آن‌ها عکس یا برگه را بر روی بستر شیشه‌ای قرار می‌‌دهید و به‌راحتی آن را اسکن می‌کنید.

اسکنر LiDE 220 درواقع نسخه‌ی به‌روز شده‌ی LiDE 210 محسوب می‌شود و قابلیت جدید چشمگیری به آن افزوده نشده است. حال سوالی که ذهن بیش تر افراد را درگیر کرده است،‌ میزان وضوح این مدل از بهترین اسکنر های حرفه ای می باشد؛ این اسکنر در مقایسه با LiDE 120 دارای وضوح بیشتری است. یکی از رقبای این مدل که ارزش ذکر شدن دارد اسکنر Perfection V19 ساخت شرکت اپسون است که دارای وضوح مشابه 4800 پیکسل در اینچ بوده و کیفیت بسیار خوبی دارد.

نقاط ضعف:

سرعت پایین تر از متوسط

 

 

نقاط قوت:

سرعت مناسب

دقت بسیار بالا اسکن

جمع و جور و فضای کمتری اشغال می کند  

بیایید کمی از جبنه ظاهری این مدل از بهترین اسکنر ها را مورد نقد و بررسی قرار دهیم؛ ابعاد این سری از بهترین اسکنر خانگی تقریبا معادل 39 × 365 × 250 میلی‌متر می باشد و وزن آن نیز حدودا کیلو گرم است که به نسبت دیگر اسکنر های مشابه خود بسیار سبک بوده و به همین دلیل به راحتی قابل حمل می باشد؛ و دقیقا همین دلیل موجب شده است که اکثر مردم عادی از این محصول خریداری کنند.

سایز اسکن آن مانند بسیاری اسکنر های موجود، A4 می باشد از تکنولوژی CIS در کل فرآیند اسکن کردن خود استفاده می کند که باعث افزایش کیفیت تصویر و هم چنین سرعت‌ آن می شود؛ اما موضوعی که باعث تعجب اغلب افراد هنگام خرید اسکنر شده است،رزولوشن اپتیکال بسیار عالی این سری از بهترین اسکنرهای حرفه ای به ویژه بهترین اسکنر خانگی و هم چنین بهترین اسکنر اداری می باشد.

شاید از خودتان بپرسید منظور از رزولوشن اپتیکال چیست؟ در پاسخ باید بگوییم  این رزولوشن اپتیکال بیان گر قابلیت سیستم‌ها و یا دستگاه های تصویرگر مانند اسکنرها در نشان دادن هر چه دقیق‌تر اجزای، تصویر اسکن شده می‌باشند. dpi(میزان نقطه در اینچ) واحد اندازه گیری مورد استفاده آن است و هر چه این میزان بیشتر باشد به معنی دقت بیشتر در اسکن و به تصویر کشیدن محتوای کاربر است.

مشخصات کلی اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 220 را یکجا ببینید:

ابعاد:39 × 365 × 250 میلی‌متر
وزن:1.6 کیلوگرم
سایز اسکن:A4
تکنولوژی اسکن:CIS
رزولوشن اپتیکال:4800×4800 dpi
رزولوشن دیجیتال:19200×19200 dpi
عمق اسکن:رنگی: ورودی 48 بیت – خروجی: 48 و 24 بیت
سرعت اسکن رنگی:33.3 ثانیه به ازای هر برگ
سرعت اسکن سیاه و سفید:11.1 ثانیه به ازای هر برگ
کلیدهای روی دستگاه:دارای 5 کلید (PDF × 2, COPY, PHOTO, E-MAIL)
پورت اتصال به کامپیوتر:پورت USB 2.0
قابلیت اسکن دو رو:خیر
اسکن نگاتیو:خیر

سرعت اسکن این مدل از بهترین اسکنر، 33.3 ثانیه به ازای هر برگ و سرعت اسکن سیاه و سفید آن نیز 11.1 ثانیه به ازای هر برگ می باشد؛ در ضمن عمق اسکن رنگی آن دارای ورودی 48 بیت و خروجی 48 و حتی 24 بیت می باشد؛ جالب است بدانید 16 رنگ در این دستگاه ها وجود دارد.

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 220:

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 220

مشاهده قیمت بهترین اسکنر در دیجی کالا

2-اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 300

2-اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 300

دومین اسکنر حرفه ای که قصد معرفی آن را داریم، اسکنر قدرتمند کانن مدل CanoScan LiDE 300 است که یکی از پرفروش ترین محصولات سوپر شرکت کانن و هم چنین بهترین اسکنر کانن می باشد که حتی از جبنه قابلیت های فراوانی که دارد از بهترین اسکنر جنیوس نیز پیش گرفته گرفته است.

وزن این نسخه از بهترین اسکنرهای حرفه ای بازار ایران در سال 1400 تقریبا معادل 1.7 کیلوگرم و ابعاد ظاهری آن نیز 43.18 × 251.46 × 368.3 میلی‌متر می باشد. رزولوشن اپتیکال این دستگاه از اسکنر مشابه خود یعنی اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 220 کمی پایین تر است و حدودا 2400×2400 dpi می باشد.

شاید این مورد را نیز دوست داشته باشید:بهترین دستگاه لیبل زن 

از طرفی رزولوشن دیجیتال آن 19200×19200 dpi و عمق اسکن این دستگاه نیز 48 بیت است، از سوی دیگر سرعت اسکن رنگی و یا حتی سیاه و سفید این سوپر اسکنر حرفه ای بیش ترین کاربرد را در ادارجات دولتی و خصوصی دارد و در واقع جزو بهترین اسکنر اداری محسوب می شود، 10 ثانیه برای کاغذ A4 می باشد که این فوق العاده است!!!

اما از خوبی های این دستگاه گفتیم، حالا بیایید یکی از بزرگ ترین ایراد این سری از بهترین اسکنر ها هم بگوییم؛ مهم ترین ایراد که می توان از اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 300 گرفت، عدم قابلیت تشخیص متن OCR است.

آیا می دانید که قابلیت تشخیص متن OCR چیست و چه کاربردی دارد؟ نگران نباشید ما به شما میگوییم ( مثل تبلیغات تلویزیونی شد:) )

OCR یا توانایی تشخیص اپتیکال کاراکتر، قابلیتی است که به موجب استفاده آن در بعضی از اسکنرها و دستگاه های چند کاره می‌توان محتوای متن اسناد اسکن گرفته شده را به متنی قابل فهم و ویرایش برای کامپیوتر و دستگاه های مشابه تبدیل نمود.
ویژگی فوق برای اسناد متنی چاپ شده کاربرد دارد و برای تشخیص متن دست خط از فناوری مشابه دیگری استفاده می‌شود.

مشخصات کلی اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 300 را یکجا ببینید:

ابعاد:43.18 × 251.46 × 368.3 میلی‌متر
وزن:1.7 کیلوگرم
سایز اسکن:A4
تکنولوژی اسکن:CIS
رزولوشن اپتیکال:2400×2400 dpi
عمق اسکن:48 بیت
سرعت اسکن رنگی:10 ثانیه برای کاغذ A4
ورودی اسکن:A4
قابلیت اسکن دو رو:خیر
قابلیت تشخیص متن OCR:خیر
اسکن روزانه پیشنهاد شده:200 برگ
پورت اتصال به کامپیوتر:پورت USB 2.0
اسکن نگاتیو:خیر

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 300:

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 300

3-اسکنر اپسون مدل Perfection V19

اسکنر اپسون مدل Perfection V19

اسکنر «Perfection V19 Scanner» ساخت شرکت بزرگ «Epson» می باشد.این شرکت یکی از رقبای سرسخت و پیشرفته شرکت های قدرتمندی مانند کانن، ای ویژن، اچ‌پی، اسکن زی، ال جی، کداک و…  می باشد. این مدل از بهترین اسکنرهای حرفه ای می‌تواند بهترین گزینه‌ی شما برای اسکن اسناد و به ویژه عکس‌هایتان باشد.

همانند دیگر اسکنرهای ارزان‌قیمت، Perfection V19 نرم‌افزاری خاصی را در هنگام خرید به همراه ندارد و درنتیجه بایستی از خدماتی مانند Evernote و ابزارهای رایگان برای سازمان‌دهی، ویرایش تصاویر و مدیریت اسناد استفاده کنید.

اپلیکیشنی که با دستگاه ارائه می‌شود به دو قسمت محدود شده است. بخش اول ابزار کپی؛ درایورهای Twain و WIA هستند که به شما اجازه می‌دهند تا از نرم‌افزار ویندوزی که دارای فرمان Scan در منوهای خود است با استفاده از دستگاه اسکن کنید.

نقاط ضعف:

دارای کیفیت و جنس بدنه متوسط

 

 

 

نقاط قوت:

کیفیت خوب

برق جداگانه لازم ندارد

قیمت مناسب

اسکن بسیار سریع

یکی از پر کاربرد ترین قابلیتی که کم تر دستگاه اسکنری یافت می شود و خوشبختانه در سری از بهترین اسکنرهای حرفه ای موجود است، قابلیت کپی برداری اسکنر ها می باشد؛ ابزار Copy فایل‌های اسکن شده را به رایانه می‌فرستد و قادر است آن‌ها را ببیند و بلافاصله در صورت نیاز قبل از ارسال فرمان پرینت فایل اسکن شده را Rotate(برگردان) کنید.

سرعت اسکن رنگی و حتی سیاه و سفید این اسکنر که می توان گفت جزو بهترین اسکنر اداری و هم چنین بهترین اسکنر خانگی می باشد، 10 ثانیه با 300 dpi و 30 ثانیه با 600 dpi است؛ عرض ورودی اسکن این مدل، حداکثر 216 میلی متر و طول آن نیز حداکثر 297 میلی متر می باشد.

جالب است بدانید این دستگاه روزانه به تعداد نامحدود می تواند طرح ها، اسناد و مدارک، تصاویر خانوادگی و یا حتی نقشه های معماری و ساختمانی را اسکن، چاپ و تولید کند، باورتان می شود؟! این مدل از بهترین اسکنر دارای کلید های PDF, send, copy, start است که کاربرد آن بسیار واضح است و نیازی به توضیح نیست 🙂

مشخصات کلی اسکنر اپسون مدل Perfection V19 را یکجا ببینید:

ابعاد:39 × 249 × 364 میلی‌متر
وزن:1.5 کیلوگرم
سایز اسکن:A4
تکنولوژی اسکن:CIS
عمق اسکن:48-bit internal / 24-bit external
سرعت اسکن رنگی و سیاه و سفید:10 ثانیه با 300 dpi و 30 ثانیه با 600 dpi
ورودی اسکن:حداکثر عرض: 216 میلی متر
حداکثر طول: 297 میلی متر
کلیدهای روی دستگاه:PDF, send, copy, start
پورت اتصال به کامپیوتر:پورت USB 2.0
سایر قابلیت ها:سازگار با سیستم عامل‌های Windows 8.1, 8, 7, Vista, XP SP2 or later
قابلیت اسکن دو رو:خیر
اسکن نگاتیو:خیر
قابلیت تشخیص متن OCR:خیر

هم چنین این نکته نیز گفتنی است که این نسخه از بهترین اسکنرهای حرفه ای با اغلب سیستم عامل های رایج تر در دنیا مانند  Windows 8.1, 8, 7, Vista, XP SP2 or later سازگار است و به راحتی از آن ها پشیبانی می کند و از طرفی به این اسکنر مجهز به پورت اتصال به کامپیوتر   USB 2.0 می باشد و متاسفانه ظرفیت سینی نیز ندارد.

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره اسکنر اپسون مدل Perfection V19:

 

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره اسکنر اپسون مدل Perfection V19

مشاهده قیمت بهترین اسکنر در دیجی کالا

 

4-اسکنر حرفه‌‌ای اسناد کانن مدل imageFORMULA DR-F120

اسکنر حرفه‌‌ای اسناد کانن مدل imageFORMULA DR-F120

همان طور که از تیتر فوق پیداست این اسکنر نه تنها از بهترین اسکنرهای حرفه ای و بهترین اسکنر اداری محسوب می شود بلکه از حرفه ای ترین ها نیز به حساب می آید.

شوخی: هر آنچه در ابر و باد و مه و خورشید و ملک است، در این اسکنر حرفه ای هم هست:)

اسکنر حرفه‌‌ای اسناد کانن مدل imageFORMULA DR-F120 توانایی بسیار بالایی در اسکن اسناد و تصاویر دارد. طبق گفته ی شرکت بزرگ  سازنده یعنی کانن ، رزولوشن اسکن اپتیکال Flatbed در 1200 dpiو ADF با 600 dpi انجام می‌شود. کیفیت در کنار سرعت معنا می‌گیرد و سرعت اسکن سیاه و سفید در 200 dpi برابر با 20 برگ و اسکن رنگی برابر با 10 برگ است.

این اسکنر به جرئت می توان گفت یکی از بهترین اسکنر کانن و هم چنین بهترین اسکنر خانگی نیز می باشد؛ اسکنر مدل DR-F120 دارای تکنولوژی اسکن CMOS CIS و عمق اسکن 24 بیتی و ظرفیت سینی 50 برگ و پورت اتصال به کامپیوتر USB 2.0 می باشد.

شاید این مورد را نیز دوست داشته باشید:بهترین دستگاه کاتر پلاتر

مشخصات کلی اسکنر حرفه‌‌ای اسناد کانن مدل imageFORMULA DR-F120 را یکجا ببینید:

ابعاد:495x335x201 میلی‌متر
وزن:4.6 کیلوگرم
سایز اسکن:A4
سرعت اسکن رنگی:در 200dpi برابر با 10 برگ/ 18 تصویر در دقیقه
اسکن روزانه پیشنهاد شده:1000 برگ
ظرفیت سینی:50 برگ

اگر بخواهیم خلاصه ای از قابلیت های باورنکردنی این مدل از بهترین اسکنرهای حرفه ای را بیان کنیم می توان به قابلیت ها و امکاناتی مانند سیستم پردازش تصویر، قابلیت اسکن اسناد با طول بلند تا 1000 میلی متر، قابلیت صاف نمودن اسنـــــاد کج اسکن شــــده بصورت اتوماتیک (Deskew)، قابلیت تمیز کردن، پر رنگ کردن متون کم رنگ، کم رنگ کردن زمینه و تنظیم اتوماتیکThreshold و Contrast، تشخیص اتوماتیک سایز سند و گرفتن حاشیه سیاه دور تصاویر اسکن شده، قابلیت شبیه سازی طیف رنگهای خاکستری و تصحیح اسنادی که تضاد در میزان روشنائی، قابلیت ایجاد انواع فایلهای گرافیکی با ساختار PDF , JPG , TIFF با فشرده سازی مناسب و همچنین فایلهای Multi Page و… اشاره کرد.

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره اسکنر حرفه‌‌ای اسناد کانن مدل imageFORMULA DR-F120:

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره اسکنر حرفه‌‌ای اسناد کانن مدل imageFORMULA DR-F120

ادامه لیست بهترین اسکنرهای حرفه ای

5-اسکنر تخت اچ پی مدل ScanJet Pro 3500 f1

6-اسکنر پلاستک مدل OpticSlim 2610 Plus

7-اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 120

8-اسکنر ای ویژن مدل FB1000N

مشاهده قیمت بهترین اسکنر در دیجی کالا

کلام آخر:

امیدواریم از این مقاله از سایت مخاطب نیز لذت برده باشید؛ ما در این مقاله سعی کردیم شما را با معتبر ترین و بهترین اسکنرهای حرفه ای آشنا کنیم و در انتها نیز 8 مدل از پرفروش ترین آن ها در سال 1400 را به شما معرفی کنیم.

موفق و پیروز باشید 🙂

 

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.