همه چیز درباره چاپ دیجیتال

گزینه ای که با تونرهای لیزری یا کارتریج های تونر استفاده می شود در حالی که گزینه بعدی از کارتریج جوهر استفاده می کند. به عبارت ساده، یک چاپگر لیزری از پرتو لیزر برای ایجاد یک چاپ روی درام استفاده می کند.

لیزر نوری تولید می کند که به اندازه کافی قدرتمند است تا بار الکتریکی درام را تغییر دهد. این درام متعاقباً به دنبال مخزن تونر می چرخد. علاوه بر این، تونر ترکیب پودری خاصی از ذرات کربن و همچنین پلیمر را توصیف می کند. گرما و فشار هر دو روش انتقال هستند. در اینجا لازم به ذکر است که پرینترهای لیزری این روزها به عنوان سریع ترین و دقیق ترین دستگاه چاپ شناخته می شوند. می‌توانید کارتریج‌های تونر را که اجزای مصرفی در کپسول هستند و مستقیماً از واحدهای تولیدی می‌آیند، بررسی کنید.

سوال اساسی این است چرا چاپ دیجیتال اینقدر پیشرفت کرده و خواهان زیادی دارد .

مهمترین عامل شرکت های ارایه ککنده دستگاه های چاپ دیجیتال و مواد مصرفی  آن به خصوص تونر دستگاه کپی می باشد.

سر امد این شرکت ها در ایران ساها پرینت می باشد که مرغوب ترین تونر کونیکا 452 و تونر مشکی کونیکا را عرضه می کند.

در مورد مزایای کارتریج تونر چطور؟
اول، کارتریج های لیزری طیف گسترده ای از مزایای را ارائه می دهند. به افزایش سرعت چاپ کمک می کند. در اینجا لازم به ذکر است که توسط فناوری های عصر جدید تضمین می شود. فناوری لیزر در مقایسه با جوهر کاملاً دقیق است. اگر شما یکی از کسانی هستید که به دنبال ارزش بیشتر برای پول هستند، بهتر است از یک تونر بازنده استفاده کنید.

در شرایطی که بتواند آرایه وسیعی از صفحات را به شیوه ای ایده آل چاپ کند، طول عمر را افزایش می دهد. علاوه بر این، تونر همچنین برای تولید تصاویر با کیفیت در مقایسه با جوهر شناخته شده است. و نکته مهمتر این است که کارتریج های تونر شما به طور کامل در خرده فروشی های آنلاین موجود است. شما ممکن است پلتفرم ایده آلی را برای خرید کارتریج های تونر با بهترین کیفیت و تخفیف پیدا کنید.

برای کمک به تجربه چاپ سریعتر
تونر همه چیز در مورد ارائه تجربه چاپ سریعتر است.. پرینترهای لیزری وقتی صحبت از غلبه بر عموزاده های مبتنی بر جوهر به میان می آید، محبوب هستند.

علاوه بر این، دقت سریع لیزر به این معنی است که همه چیز در مورد یک کارتریج تونر است که می تواند تصویر دقیقی را با “اچ کردن” آن بر روی درام از قبل نصب شده در چاپگر ارائه دهد. علاوه بر این، یک تکه کاغذ را روی آن بغلتانید و آن را گرم کنید. گفته می‌شود، کارتریج‌های جوهر معمولی باید در چندین کاربرد کاملاً با دقت اسپری شوند، زیرا جوهر مایع خونریزی نمی‌کند یا کاغذ را لکه نمی‌کند.

برای اینکه تصویر واضح تری داشته باشید
تونر برای ایجاد تصویر واضح تر ایده آل در نظر گرفته می شود. همانطور که در بالا ذکر شد، استفاده از لیزر سطح بی نظیری از دقت را فراهم می کند. این بدان معناست که تصاویر چاپ شده با لیزر به طور کلی تمیز و واضح به نظر می رسند. با این حال، این یک چاپگر جوهر افشان درجه عکس است که اغلب پس از کارتریج های جوهر سازگار دوم است.

بیشتر بمان
کارتریج های تونر طول عمر بیشتری دارند و به همین دلیل است که همیشه تقاضای زیادی برای آن ها داشته است. اگرچه کارتریج های تونر معمولاً در مقایسه با کارتریج های جوهر عمده فروشی بسیار گران به نظر می رسند. آنها به راحتی می توانند صفحات بیشتری را منتشر کنند. در اینجا لازم به ذکر است که چاپگر لیزری معمولاً کارآمدتر از چاپگر جوهر افشان است که از جوهر استفاده می کند.

به محیط زیست کمک کنید
این روش کمک زیادی به حفظ یک محیط خوب و سالم می کند. کارتریج سازگار با انواع قطعات بازیافتی و همچنین قطعات اصلی کارتریج ارائه می شود. این کشور تمام تلاش خود را برای کاهش استفاده از مواد سازگار با محیط زیست و همچنین آلاینده ها انجام می دهد. بنابراین کارتریج های تونر کانن همواره مورد تقاضای بالایی در بین مشتریان بوده است. افرادی که همیشه به محیط زیست پایبند بوده اند، استفاده از کارتریج های تونر با کیفیت را ارزشمند می دانند.

هزینه خود را کاهش دهید
بعدی در لیست کاهش هزینه است. در مورد کارتریج های سازگار، هزینه آن 30 تا 60 درصد در مقایسه با کارتریج OEM کمتر است. این به شما کمک می کند تا صدها دلار پس از هزینه های عرضه ماهانه صرفه جویی کنید. علاوه بر این، نتیجه شما را نیز بهبود می بخشد.

بالاترین کیفیت را حفظ کنید
در اینجا لازم به ذکر است که کارتریج های سازگار نیز برای کارایی طراحی شده اند. با استفاده از کارتریج تونر، چاپ هایی با کیفیت عالی خواهید داشت. بعلاوه، با کسری از هزینه، چاپ هایی با کیفیت عالی دریافت خواهید کرد.

صرفه جویی در زمان
بعدی در لیست این است که زمان صرف شده برای جستجوی کارتریج های تونر سازگار را کاهش می دهد. ممکن است جدیدترین مدل های رنگی پرینترهای قدیمی را داشته باشید که ذهن شما را متحیر کند. احتمالاً مطمئن هستید که پیشنهاد مناسبی در مورد شما وجود خواهد داشت.

معایب کارتریج تونر
تونر ممکن است کمی گران باشد. با این حال، اگر می خواهید کارتریج جوهر بخرید، ممکن است در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید. شما می توانید کارتریج های تونر را با جستجوی یک سازنده معتبر مانند بومرنگ TCR QLD خریداری کنید. شما می توانید بهترین کارتریج های تونر را خریداری کنید که باعث صرفه جویی در زمان، فضا و هزینه شما می شود.

چاپگر لیزری همچنین به دلیل پوشش فضای بیشتر شناخته شده است. آنها گرانتر از چاپگرهای جوهرافشان هستند. شما ممکن است مقدار زیادی صرفه جویی کنید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.