بهترین دستگاه کپی شارپ در بازار ایران+(کیفیت عالی)

بهترین مدل دستگاه کپی شارپ چیست؟ آیا می دانید؟ مطمئنا شما هم زمانی که نیاز به خرید و تهیه ابزار و یا وسیله بسیار مهمی داشته باشید،  به دنبال مدلی از آن خواهید بود که بتواند بیشترین نیازها را به بهترین شکل پوشش دهد. دستگاه کپی که یکی از پرکاربردترین دستگاه‌ها و یا حتی پرینترها  برای کارهای اداری و تجاری است یکی از این‌هاست.

اما مسئله  بسیار مهم اینجا است که اغلب افراد هنگام خرید چنین دستگاهی به دنبال بهترین مدل دستگاه کپی شارپ موجود در بازار هستند؛ آن ها می خواهند مناسب ترین و پرفروش ترین دستگاه کپی در بازار ایران را انتخاب کنند و یا این که قصد خرید و انتخاب بهترین دستگاه کپی با برند های معتبر هستند ولی کاملا سردرگم هستند و نمی دانند دقیقا کدام مدل از دستگاه های کپی مناسب آن ها می باشد.

اصلا نگران نباشید ما در این مقاله قصد داریم پاسخ تمام این سوالات را به شما بدهیم؛ می خواهیم شما را با انواع و اقسام بهترین مدل دستگاه کپی شارپ آشنا کنیم و هم چنین سعی داریم به شما بگوییم که از این دستگاه ها در چه حوزه هایی استفاده می شود و 10 مدل برتر دستگاه کپی شارپ بازار ایران را به شما را با یکدیگر مقایسه کنیم و تمام ویژگی های آن را مورد نقد و بررسی قرار دهیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

پرفروش ترین و بهترین مدل دستگاه کپی شارپ

دستگاه کپی چیست؟

دستگاه فتوکپی به دستگاهی گفته می شود که به سرعت و با قیمت پایین از برگه ها و عکس ها کپی می گیرد.اغلب دستگاه های فتوکپی موجود در بازار ایران از تکنولوژی ای به نام Xerography استفاده می کنند. این فرایند خشک از بارهای الکترواستاتیک بر روی یک نورگیر حساس به نور استفاده می کند تا ابتدا ذرات تونر (پودر) را بر روی کاغذ به شکل تصویر ایجاد کند.

سپس حرارت، فشار یا ترکیبی از آن دو استفاده می شود تا تونر بر روی کاغذ حک شود. (دستگاه فتوکپی می تواند از فناوری های دیگر مانند جت جوهر استفاده کند، اما Xerography برای کپی در ادارات استاندارد است)، نسخه های پیشین شامل دستگاه نسخه برداری Gestetner، در سال 1881 توسط دیوید جستتنر اختراع شد.

معرفی کوتاه انواع بهترین مدل دستگاه کپی شارپ

اگر بخواهیم بهترین و پرفروش ترین مدل های دستگاه کپی به برند شارپ را از نظر کاربرد های آن تقسیم بندی کنیم؛ آن ها را می توانیم به دستگاه های کپی لیزری، جوهرافشان، سوزنی و حرارتی اشاره کنیم که در موقع خرید آن مربوطه قادر خواهید بود با مقایسه ای که بر روی آن ها انجام می دهید دستگاه فتوکپی مناسب کارتان را خریداری نمایید.

به طور مثال  بهترین مدل دستگاه کپی شارپ به ویژه دستگاه های فتوکپی رنگی از دستگاه های سیاه و سفید گران تر هستند اما ممکن است برای کسب و کار شما ضروری باشد و شما نیاز داشته باشید که آن دستگاه را خریداری نمایید. در صورتی که مکانی برای جایگذاری دستگاه کپی با حجم بزرگ ندارید می توانید از دستگاه کپی رومیزی استفاده نمایید، در صورتی که می خواهید در هزینه ها صرفه جویی نمایید می توانید از دستگاه کپی چندکاره استفاده نمایید که قابلیت هایی مانند پرینت و فکس را علاوه بر کپی گرفتن از برگه ها دارا می باشد.

منظور از دستگاه کپی چند کاره چیست؟

پیش از هرچیزی باید بدانید که دستگاه‌های کپی چندکاره یا بهتر است بگوییم پرینتر چند کاره بیشتر دارای سه یا چهار امکان متنوع هستند که شامل پرینت، فکس کردن، کپی کردن و اسکن می‌باشد. از آنجایی که استفاده از چنین پرینتر چندگانه‌ای دارای هزینه خواهید بود، به این دلیل که شما به‌جای استفاده از سه دستگاه تمایل دارید که سه وسیله را در قالب یک وسیله استفاده کنید.

کاربرد های بهترین مدل دستگاه کپی شارپ

همان طور که احتمالا شما هم میدانید افراد بسیار زیادی از این مدل از دستگاه های کپی برای کسب و کار خود استفاده می کنند و نکته قابل توجه این است که هر کدام از صاحبان این کسب و کار ها استفاده های مختلفی از بهترین مدل دستگاه کپی شارپ دارند! جالب نیست؟! ما نیز سعی داریم که شما را برخی از حوزه هایی که بیش ترین کاربرد را از این مدل از دستگاه های چاپگر دارند، معرفی کنیم.

کسب و کارهای جدید و خانگی

این بخش از افراد که نیاز به بهترین مدل دستگاه کپی شارپ  مانند دستگاه کپی شارپ x202، دستگاه کپی شارپ 6020، دستگاه کپی شارپ 5516 و دستگاه کپی شارپ x201 و… دارند به ندرت از آن استفاده می‌کنند؛ شاید در بهترین حالت بتوان گفت که در طول ماه بیش از 50 برگ چاپ یا اسکن کردن 10 سند را با دستگاه انجام ندهند، شاید هم کسب و کار کوچک باشند که به‌تازگی فعالیت خود را آغاز کرده که در این صورت بهتر است از همان ابتدا آینده‌نگری کرده و محصولی را انتخاب کنند که مجبور به تعویض آن در آینده نباشند.

اداره ها، سازمان ها و شرکت ها

استفاده از پرینتر چند گانه در ادارات و شرکت زیاد خواهد بود و از طرفی چون منابع مالی آنها از سمت دولت و هزینه‌های عمومی مردم تامین می‌شوند، اپراتورها متاسفانه توجهی زیادی به حفظ و نگهداری درست و استفاده صحیح از آن ها ندارند. این گروه هم بیشتر از مدل‌های با امکانات بالا استفاده می‌کنند.

دفتر های خدماتی و مهندسی

این گروه  از مردم نیز استفاده  بسیار بسیار بالایی دارند و به‌واسطه خدمات رسانی به مردم در زمینه‌ی دولت الکترونیک در کافی نت و مغازه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. چنین گروهی هم لازم است که از مدل‌هایی با سرعت چاپ بالا و کیفیت مناسب استفاده کنند.

اگر شما در این حوزه فعالیت می کنید و قصد خرید بهترین مدل دستگاه کپی شارپ هستید و یا حتی یک شرکت فنی-مهندسی دارید و به دنبال مناسبت ترین دستگاه کپی موجود در بازار هستید؛ پیشنهاد ما به شما دستگاه کپی شارپ استوک مثل دستگاه کپی شارپ x180، دستگاه کپی شارپ x201، دستگاه کپی شارپ x202 و هم چنین دستگاه کپی شارپ 5516 می باشند.

مشاهده قیمت بهترین دستگاه کپی در دیجی کالا

شاید این مورد را نیز دوست داشته باشید:بهترین پرینتر سه بعدی

دستگاه کپی دیجیتال یا آنالوگ؟ مسئله این است!

همان طور که شاید شما هم بدانید در چند سال اخیر مهاجرت به سمت دستگاه‌های کپی دیجیتال به صورت باورنکردنی، بسیار زیاد بوده است. دستگاه‌های کپی آنالوگ به طور پیوسته در حال حذف شدن از بازار هستند. اگر هنوز از یک دستگاه کپی آنالوگ برای کسب و کار خود استفاده می‌کنید، دیگر وقت آن رسیده که دستگاه خود را ارتقاء دهید.

در دستگاه‌های دیجیتالی مانند بهترین مدل دستگاه کپی شارپ  قابلیت‌های بسیار زیادی وجود دارد که قادر خواهد بود که شما را ترغیب به استفاده از آن‌ها کند. اما تفاوت دستگاه کپی دیجیتال و آنالوگ در چیست که باعث شده دستگاه‌های دیجیتالی محبوبیت بیشتری پیدا کنند و جایگزین دستگاه‌های چاپ آنالوگ شوند.

شاید از خودتان بپرسید که چرا چنین تفاوت هایی میان دستگاه کپی دیجیتال مثل بهترین مدل دستگاه کپی شارپ و دستگاه کپی آنالوگ وجود دارد و اصلا چرا این اختلافات وجود دارد؟ در ادامه چند معیار و فاکتور و یا حتی ویژگی بیان می کنیم که اثبات کننده این تفاوت می باشند.

ظرفیت های شبکه متفاوت

اولین خصوصیت و یا ویژگی ای که می خواهیم معرفی کنیم، ظرفیت های شبکه مختلف است؛ دستگاه‌های کپی دیجیتال مانند بهترین مدل دستگاه کپی شارپ  دارای ظرفیت‌های شبکه جذابی هستند که از آن‌ها محصولاتی عالی در ادارات ساخته است.

شما قادر خواهید بود کامپوترهای متعددی را با استفاده از فناوری بی‌سیم به دستگاه کپی خود وصل کنید و بدون ترک میز خود بدون دردسر به کار خود ادامه دهید. این شبکه همچنین اسکن فایل و ذخیره‌ی آن‌ها را آسان می‌کند. اتصالات بی‌سیم در تفاوت دستگاه کپی دیجیتال و آنالوگ اهمیت بالایی دارد.

کیفیت تصویر مختلف

یکی از اصلی‌ترین وجه‌های تفاوت دستگاه کپی دیجیتال مثل دستگاه کپی شارپ 5516، دستگاه کپی شارپ 6020، دستگاه کپی شارپ x180 و  دستگاه کپی آنالوگ می‌تواند کیفیت تصویر باشد؛ قطعا شکی در این نیست که در این زمینه، دستگاه‌های کپی دیجیتال عملکرد بهتری دارند.

طراحی این دستگاه‌ها همانند دستگاه کپی شارپ استوک اجازه می‌دهد تصاویر واضح و شفافی چاپ شود. نیازی به گفتن ندارد که دستگاه‌های کپی دیجیتال به ویژه بهترین مدل دستگاه کپی شارپ از نظر توانایی در بزرگ‌نمایی یا کوچک‌نمایی تصاویر به مراتب بهتر هستند. اگرچه کپی کردن اسناد متنی در دستگاه‌های آنالوگ چندان هم بد نیست، اما در کیفیت تصویر نمی‌توانند با مدل‌های دیجیتال رقابت کنند.

قابلیت های حیرت انگیز دیگر

دستگاه‌های کپی دیجیتال مانند دستگاه کپی شارپ x201 و یا حتی دستگاه کپی شارپ x202، علاوه بر آنکه عملکرد چند منظوره دارند، با ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای همراه هستند که زندگی کاری شما را روان‌تر به جریان میندازند. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این دستگاه‌ها در تفاوت دستگاه کپی دیجیتال و آنالوگ امکان اسکن یک سند و چاپ نسخه‌های مختلف آن است.

اغلب چاپگرهای آنالوگ نیاز دارند که شما هر صفحه از یک سند را اسکن کنید، سپس نسخه‌های کپی شده را در کنار یکدیگر قرار دهید. دستگاه‌های کپی دیجیتال می‌توانند کل اسناد را اسکن کنند و داده ها را روی یک هارد درایو ذخیره کنند، سپس چندین نسخه تولید کنند. برای نظم بخشیدن به این نسخه‌ها، شما می‌توانید توسط یک منگنه آن‌ها را گردآوری کنید. شما همچنین می‌توانید این نسخه‌های کپی را در کاغذ‌هایی با وزن و ابعاد مختلف چاپ کنید.

آیا ابر شرکت شارپ را می شناسید؟!

ابر شرکت شارپ یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین و هم چنین پیشرفته ترین تولیدکنندگان ژاپنی کالاهای مصرفی الکترونیکی است. این شرکت در سال ۱۹۱۲ تأسیس شده و در سال ۲۰۱۲ صدمین سالگرد خود را، جشن گرفت.فلسفه و باور بنیانگذاران این کمپانی آن است، که دیگران از این شرکت تقلید کنند.

شارپ در بسیاری از زمینه‌ها، بیشتر به عنوان تولیدکننده سنتی الکترونیک شناخته می‌شده، ولی همواره به‌دنبال بین‌المللی‌سازی برند خود بوده‌است و در بازارهای جهانی نیز، همواره هدف خود را جذب موفقیت‌های کلی قرار داده‌است که امروزه به این هدف خود رسیده است.

شاید از خود بپرسید از چه زمانی برند معتبر شارپ وارد طراحی، تولید و ساخت بهترین مدل دستگاه کپی شارپ شده است؟ صبر کنید تا متوجه شوید:) در طول دهه ۱۹۷۰،  سوپر شرکت شارپ موقعیت خود را در کالاهای مصرفی با گسترش خط تولید محصولاتی مانند یخچال، ماشین‌لباسشویی، پخش استریو قابل حمل، دستگاه‌های فتوکپی، کامپیوترهای رومیزی، تجهیزات ویدئویی-تصویری و واکمن تقویت کرد.

در دهه اخیر، شارپ به‌طور متوالی بزرگ‌ترین و قدرتمند ترین شرکت تأمین‌کننده محصولات اداری و دستگاه های کپی بوده و در جهان مقام دوم را دارا می‌باشد؛ به طوری که از تمام رقبای سرسخت خود مانند توشیبا، کانن، زیراکس، سامسونگ و حتی برند موراتک نیز در حوزه تخصصی تولید بهترین مدل دستگاه کپی شارپ  پیشی بگیرید.

حال اگر بخواهیم به چند مورد از پرفروش ترین و بهترین مدل های دستگاه کپی برند شارپ را که در چندین سال اخیر، مدیران فروش این شرکت را متعجب کرده است را، مثال بزنیم، می توانیم به دستگاه کپی شارپ x202، دستگاه کپی شارپ 6020، دستگاه کپی شارپ 5516، دستگاه کپی شارپ x201 و دستگاه کپی شارپ x180 وغیره اشاره کنیم.

شاید این مورد را نیز دوست داشته باشید:بهترین دستگاه لیبل زن

4 مدل از بهترین مدل دستگاه کپی شارپ

مطمئن هستیم که شما هم تمایل دارید که بدانید بهترین، مناسب ترین و پرفروش ترین مدل دستگاه های کپی شارپ سال 1400 موجود در بازار ایران چه دستگاه هایی و با چه برندی بوده است؛ درست حدس زدیم یا خیر 🙂

نگران نباشید همان طور که در ابتدای این مقاله به شما قول دادیم، در ادامه این مطلب قصد داریم 10 مدل برتر دستگاه کپی برند معتبر شارپ را معرفی کنیم، پس پیشنهاد می کنیم که به هیچ وجه ادامه مقاله را از دست ندهید!

1-دستگاه کپی شارپ 6020 (مدل AR-6020)

دستگاه کپی شارپ 6020 (مدل AR-6020)

همان طور که قبلا نیز توضیح داده شد، برند شارپ یکی از بهترین و قدرتمندترین شرکت های سازنده دستگاه های کپی محسوب می شود. اگر بخواهیم یکی از چندین کاربرد دستگاه کپی شارپ 6020، می توانیم به استفاده این دستگاه ه در فضاها و محیط های اداری و یا دفاتر و یا شرکت های فنی اشاره کنیم.

این دستگاه قادر است عمل کپی و پرینت را با سرعت 20 صفحه در دقیقه و وضوح 600 dpi انجام دهد که در مقایسه با مدل‌های دیگر میزان مناسب و متوسطی است؛  این مدل از بهترین دستگاه کپی شارپ  هم چنین قادر است که دو طرف کارت شناسایی را بدون نیاز به برگرداندن کاغذ بر روی یک روی آن کپی کند. 64 مگابایت حافظه‌ای که برای دستگاه در نظر گرفته شده است و می‌تواند تا 192 مگابایت افزایش یابد.

نقاط ضعف:

عدم قابلیت چاپ دوروی خودکار

نداشتن قابلیت فکس

 

نقاط قوت:

وضوح بسیار بالای کپی

حافظه قدرتمند

وزن سبک نسبت به دیگر دستگاه های کپی مشابه

حال بیایید کمی از جنبه ظاهری و مشخصات کپی، این نسخه ارتقا یافته محصول شرکت شارپ را مورد نقد و بررسی قرار دهیم. ابعاد این دستگاه کپی تقریبا معادل 511x611x599 میلی متر و وزن آن نیز حدودا 30 کیلو گرم می باشد؛ از زمان روشن شده دستگاه تا اولین کپی به صورت باورنکردنی فقط و فقط 30 ثانیه زمان می برد.

ظرفیت سینی این دستگاه مشابه دستگاه کپی شارپ x201 ودستگاه کپی شارپ 5516 و غیره، 350 برگ می باشد و هم چنین دستگاه کپی شارپ 6020 قادر خواهد بود که 999 برگ کاغذ را به طور متوالی و پشت سر هم و بدون لحظه ای توقف کپی کند، باورتان نمی شود، درست است!!!

مشاهده قیمت بهترین دستگاه کپی در دیجی کالا

 

مشخصات کلی دستگاه کپی شارپ 6020 (مدل AR-6020) را یکجا ببینید:

ابعاد:511x611x599 میلی متر
وزن:30 کیلوگرم
نوع چاپ:تک رنگ
سایز کپی:A3
رزولوشن کپی:600 dpi
سرعت کپی:20 صفحه در دقیقه
چاپ دوروی خودکار:ندارد
زمان اولین کپی:30 ثانیه
ظرفیت سینی:350 برگ
تعداد کپی متوالی:999 برگ
تونر:238FT
اتصالات:USB 2.0
سایز پرینت:A3
هارد:خیر
قابلیت فکس:ندارد

تنها موضوعی که باعث ناراحتی خریداران این ابر دستگاه کپی شده است، نبود هارد و قابلیت چاپ دوروی خودکار در دستگاه کپی مدل AR-6020 است؛ حال که صحبت از نداشته ها شد، این نکته هم را باید بگوییم که این دستگاه قابلیت فکس و هم چنین اتصالات شبکه بی سیم را نیز ندارد.

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره دستگاه کپی شارپ 6020 (مدل AR-6020):

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره دستگاه کپی شارپ 6020 (مدل AR-6020)

2-دستگاه کپی شارپ x202 (مدلAR-X202)دستگاه کپی شارپ x202 (مدلAR-X202)

دستگاه «AR-X202» ساخت شرکت بزرگ «شارپ» دستگاهی کپی در سایز A3 است که می تواند در عین تعجب عمل کپی و یا عمل پرینت را با سرعت  باورنکردنی 20 صفحه در دقیقه و وضوح 600 dpi انجام دهد که در مقایسه با مدل‌های مشابه خود میزان مناسب و متوسطی محسوب می شود.

این سری از بهترین مدل دستگاه کپی شارپ بر خلاف دستگاه کپی شارپ استوک با مجهز شدن به اسکنر و قابلیت چاپ، در حقیقت یک دستگاه چندکاره محسوب می شود و با ظرفیت سینی 350 برگی که دارد، برای محیط هایی با حجم کاری متوسط طراحی و معرفی شده است. سرعت چاپ در پرینترها بسیار حائز اهمیت است و این پرینتر برای پیشبرد سریع امورات سرعتی برابر با 20 برگ در دقیقه دارد؛ که در مقایسه با پرینترهای لیزری که بخاطر سرعت چاپ بالا محبوبیت دارند، چندان هم زیاد نیست.

نقاط ضعف:

فاقد تنوع در اتصالات

 

نقاط قوت:

کیفیت ساخت خوب

کیفیت و سرعت مناسب چاپ

مصرف انرژی این دستگاه کپی حداکثر 1.2 کیلو وات و دارای نوع چاپ تک رنگ و سایز کپی حداکثر A3 و هم چنین رزولوشن کپی 600 × 600 dpi می باشد. یکی دیگر از قابلیت هایی که  چشم علاقه مندان و فعالان در حوزه دستگاه های کپی را به دستگاه «AR-X202» جلب کرده است، قابلیت قدرتمند بزرگنمایی آن است؛ چرا که این دستگاه کپی قادر خواهد بود از 25 تا 400 درصد طرح های گرافیکی و… را بزرگنمایی کند.

زمان گرم شدن دستگاه 25 ثانیه و زمان اولین کپی آن 6.4 ثانیه می باشد، هم چنین این سری از بهترین مدل دستگاه کپی شارپ دارای ظرفیت سینی 350 برگ و میزان کپی متوالی آن نیز مانند دیگر دستگاه های کپی مشابه 999 برگ می باشد.

شاید این مورد را نیز دوست داشته باشید: بهترین مدل پرینتر خانگی

مشخصات کلی دستگاه کپی شارپ x202 (مدلAR-X202) را یکجا ببینید:

ابعاد:511 × 599 × 612 میلی متر
وزن:تقریبا 27.9 کیلوگرم
مصرف انرژی:حداکثر 1.2 کیلو وات
سایز کپی:حداکثر A3
رزولوشن کپی:600 × 600 dpi
بزرگنمایی:25 تا 400 درصد
حافظه:64 مگابایت مگابایت
زمان گرم شدن دستگاه:25 ثانیه
زمان اولین کپی:6.4 ثانیه
تعداد کپی متوالی:999 برگ
رزولوشن اسکن:75 تا 600 dpi dpi
تونر:238XT
اتصالات:USB 2.0
دیگر ویژگی ها:پشتیبانی از سیستم‌عامل‌های Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1
زبان چاپگر شارپ با فشرده‌سازی (SPLC)
قابلیت اضافه کردن اتصال شبکه به وسیله AR-NB7
قابلیت فکس: ندارد

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره دستگاه کپی شارپ x202 (مدلAR-X202):

مشاهده قیمت بهترین دستگاه کپی در دیجی کالا

 

3-دستگاه کپی شارپ x180 (مدلAR-X180)

دستگاه کپی شارپ x180 (مدلAR-X180)

ابعاد این سری از بهترین مدل دستگاه کپی شارپ مثل دستگاه کپی شارپ x201 و هم چنین دستگاه کپی شارپ 5516 تقریبا معادل 591x550x495 میلی متر و وزن 27.8 کیلو گرم است، شاید با خودتان بگویید که تصویر آن وزن بیش ترین را نشان می دهد!!! در پاسخ باید گفت بله ولی در واقعیت وزن آن حتی از وزن دستگاه کپی شارپ x202 نیز کم تر است.

سایز کپی این دستگاه کپی حداکثر A3 و سرعت کپی آن نسبت به دیگر چاپگر های کپی مشابه خود کم تر و معادل 18 صفحه در دقیقه است؛ زمان اولین کپی 7.2 ثانیه و زمان گرم شدن دستگاه 25 ثانیه می باشد.

مشخصات کلی دستگاه کپی شارپ x180 (مدلAR-X180) را یکجا ببینید:

ابعاد:591x550x495 میلی متر
وزن:27.8 کیلوگرم
مصرف انرژی:Rated local AC voltage ±10%, 50/60 HZ
رزولوشن کپی:600DPI dpi
سرعت کپی:18 صفحه در دقیقه
بزرگنمایی:25%-400%
حافظه:64 مگابایت
زمان گرم شدن دستگاه:25 ثانیه
زمان اولین کپی:7.2 ثانیه
ظرفیت سینی:350 برگ
رزولوشن اسکن:600DPI dpi
سایز اسکن:A3

اگر بخواهیم از دیگر ویژگی های این دستگاه نام ببریم، می توانیم به ظرفیت کاغذ 350 برگ (قابل افزایش تا 1100 برگ)، هزینه مالکیت بسیار پایین دستگاه، مرتب سازی الکترونیکی (E-sort)، انتخاب خودکار کاغذ (APS)، مواد مصرفی و قطعات یدکی ارزان و فراوان و هم چنین نوردهی دیجیتال خودکار برای بهینه سازی کیفیت کپی و… اشاره کرد.

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره دستگاه کپی شارپ x180 (مدلAR-X180):

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره دستگاه کپی شارپ x180 (مدلAR-X180)

شاید این مورد را نیز دوست داشته باشید:بهترین دستگاه کپی

4-دستگاه کپی شارپ x201 (مدلAR-X201)

دستگاه کپی شارپ x201 (مدلAR-X201)

دستگاه کپی AR-X201 یکی از بهترین مدل دستگاه کپی شارپ و  یکی از پرفروش ترین محصولات شرکت شارپ است که کیفیت همیشگی این شرکت را به دوش می کشد. این دستگاه فتوکپی، با مجهز شدن به اسکنر و قابلیت چاپ، در حقیقت یک دستگاه چندکاره محسوب می شود و با ظرفیت سینی 350 برگی که دارد، برای محیط هایی با حجم کاری متوسط طراحی و معرفی شده است.

مصرف انرژی این دستگاه دقیقا مشابه دستگاه های کپی هم رده خود مانند دستگاه کپی شارپ استوک به خصوص دستگاه کپی شارپ 6020، دستگاه کپی شارپ x202 و دستگاه کپی شارپ 5516 دارای مصرف انرژی فوق العاده ای هستند؛ مصرف انرژی این دستگاه حداکثر 1.2 کیلو وات می باشد.

نقاط ضعف:

فاقد تنوع در اتصالات

 

 

نقاط قوت:

کیفیت ساخت خوب

وزن بسیار کم و عالی

مصرف انرژی مناسب

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره دستگاه کپی شارپ x201 (مدلAR-X201):

 

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره دستگاه کپی شارپ x201 (مدلAR-X201)

 

ادامه لیست معرفی بهترین مدل دستگاه کپی شارپ

5-دستگاه کپی شارپ مدل AR-6023NV

6-دستگاه کپی شارپ مدل AR-6020DV

7-دستگاه کپی شارپ مدل AR-6020V

8-دستگاه کپی شارپ AR208D

9-دستگاه کپی شارپ مدل MX-B200

10-دستگاه کپی شارپ مدل AR-M460NX

مشاهده قیمت بهترین دستگاه کپی در دیجی کالا

نتیجه گیری کلی:

خب امیدواریم از این مقاله شگفت انگیز لذت برده باشید؛ ما در این مقاله همه آنچه که نیاز است برای خرید بهترین مدل دستگاه کپی شارپ بدانید را برایتان شرح دادیم؛ هم ما در این مقاله از سایت مخاطب سعی کردیم منظور از دستگاه های کپی و کاربرد آن را توضیح دهیم و در انتها 10 مدل برتر دستگاه کپی شارپ در بازار ایران را معرفی و با یکدیگر مقایسه کردیم.

موفق و پیروز باشید 🙂

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.