آموزش نحوه نصب برنامه ایرانسل من در اندروید [ آموزش تصویری ]

0

نصب برنامه ایرانسل من در اندروید به روش های متفاوتی امکان پذیر است که امروز با معرفی این روش ها جدیدترین اخبار و ترفندهای تکنولوژی را آغاز می کنیم. شرکت ایرانسل به عنوان یکی از بزرگترین اپراتورهای ارتباطی با طراحی و ارائه اپلیکیشن ایرانسل من توانسته راهی نوین برای دسترسی به کلیه اطلاعات عنوان شده را فراهم نماید. این روزها داشتن اطلاعات کافی در رابطه با باقیمانده شارژ ایرانسل، فعال سازی رومینگ ایرانسل، آشنایی با عملکرد سیم کارت، میزان هزینه، انواع خدمات و ده ها مورد دیگر می تواند منجر به برنامه ریزی های دقیق شود. نصب برنامه ایرانسل من بر روی موبایل کار ساده ای است و می توانید با دنبال کردن مسیرهای عنوان شده آن را انجام دهید. البته توجه داشته باشید که نصب برنامه ایرانسل من در اندروید و آیفون تفاوت های کمی با هم دارند، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.

چطور وارد ایرانسل من شویم؟

در سال های اخیر و با پیشرفت تکنولوژی افراد به دنبال این هستند که از برنامه و اپلیکیشن ها استفاده کنند تا بتوانند به کلیه اطلاعات مربوط به گوشی و سیم کارت دسترسی داشته باشند. همین امر سبب شده که کمپانی های بزرگ با طراحی و تولید اپلیکیشن های مختلف این شرایط را برای کاربران و مخاطبین خود فراهم نمایند. از آن جایی که سیم کارت ها یکی از بهترین روش های ارتباطی بین افراد هستند که می توانند با استفاده از این سیم کارت علاوه بر ارتباطات تلفنی و پیامکی از طریق اینترنت نیز اتصالات را برقرار نمایند و لازم است که از تمامی اطلاعات آن مطلع شوند. به همین دلیل با استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من می توانید کلیه اطلاعات مربوط به سیم کارت ها و خدماتی مانند دریافت شارژ اضطراری ایرانسل را دریافت نمایید.
برای ورود به برنامه ایرانسل من ابتدا لازم است که آن را دانلود و نصب نمایید تا بتوانید با استفاده از کد مخصوص به خود و ساخت یوزر و پسورد وارد برنامه شوید و از خدمات آن استفاده نمایید. برای دانلود برنامه ایرانسل من از گوگل پلی می توانید وارد این فروشگاه شوید و یا از طریق سایت ایرانسل اقدام نمایید و در بخش دانلود اپلیکیشن برنامه ایرانسل من را دریافت کنید. روش های دیگری برای دانلود این برنامه وجود دارند که می توانید با ورود به سایت های معتبر آن را دانلود و نصب نمایید. البته توجه داشته باشید که ورود به سایت اصلی ایرانسل و دانلود از این سایت می تواند یک راه امن و مطمئن باشد.

نصب-برنامه-ایرانسل-من-در-اندروید-آموز-ش-نصب-ایرانسل-من

آموزش نحوه نصب برنامه ایرانسل من در اندروید

با توجه به مطالب عنوان شده در رابطه با اهمیت دانلود و نصب برنامه ایرانسل من لازم است که چگونگی استفاده از این برنامه در گوشی های مختلف با سیستم عامل های متفاوت را بدانید. برای نصب برنامه ایرانسل من در اندروید مراحل متفاوتی در نظر گرفته شده که به شرح زیر می باشند:
نصب برنامه ایرانسل من در اندروید مشروط بر این است که ابتدا به وب سایت ایرانسل وارد شوید تا بتوانید از طریق فروشگاه این سایت برنامه ایرانسل من را دانلود نمایید۔

نصب-برنامه-ایرانسل-من-در-اندروید-وارد-سایت-ایرانسل-شوید

با ورود به سایت و کلیک کردن بر روی گزینه دانلود، در گام بعدی لازم است که نوع اپلیکیشن را انتخاب نمایید۔ برای نصب برنامه ایرانسل من در اندروید روی گزینه اندروید کلیک کنید.

نصب-برنامه-ایرانسل-من-در-اندروید-گزینه-اندروید-را-لمس-کنید

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید برای دریافت این اپلیکیشن باید روی گزینه دانلود کلیک کنید.

نصب-برنامه-ایرانسل-من-در-اندروید-گزینه-دانلود--را-لمس-کنید

دانلود با موفقیت انجام شد. در این جا می بایست روی گزینه اینستال کلیک کنید تا برنامه نصب و فعال شود.

نصب-برنامه-ایرانسل-من-در-اندروید-INSTALL

از این قسمت به بعد می بایست تمامی مراحل را با دقت انجام دهید تا نصب و امکان استفاده از برنامه ایرانسل من در اندروید با موفقیت انجام شود، در ابتدا روی گزینه Allow کلیک کنید تا تمامی مجوزهای لازم برای دسترسی این برنامه اعمال شود.

ALLOW-نصب-برنامه-ایرانسل-من-در-اندروید

با توجه به تصویر زیر دقت کنید پس از نصب برنامه ایرانسل من در اندروید برای شما دو گزینه فعال می شود که به واسطه آن نحوه ورود به برنامه تعیین خواهد شد. شما می توانید از این دو روش استفاده کنید.

  • ارسال رمز یک بار مصرف به شماره تلفنی که با آن برنامه را نصب کرده اید.
  • دوم امکان ورود به برنامه با استفاده از رمز ورود ایرانسلی.

نصب-برنامه-ایرانسل-من-در-اندروید-نحوه-دریافت-رمز

خوب گام بعدی به من انتخاب شما بستگی دارد چنانچه از گزینه ارسال رمز یکبار مصرف استفاده نموده‌اید می بایست مانند تصویر زیر منتظر این رمز که از طریق شرکت ایرانسل به شماره تلفن همراه شما که در زمان نصبت وارد کرده اید باشید. پس از ارسال کد آن را کپی و در کادر مشخص شده قرار دهید و پس از وارد کردن رمز روی گزینه ورود کلیک کنید.

نصب-برنامه-ایرانسل-من-در-اندروید-رمز-یکبار-مصرف-را-وارد-کنید

 

چنانچه روی گزینه ورود با رمز عبور ایرانسل کلیک کرده اید باید رمز عبور خود را داخل کادر مشخص شده وارد نمایید و سپس روی گزینه ورود کلیک کنید تا بتوانید به برنامه وارد شوید.

نصب-برنامه-ایرانسل-من-در-اندروید-رمز-عبور-ایرانسلی-خود--را-وارد-کنید

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید حساب شما در برنامه ایرانسل من ثبت شده و با یک صفحه مواجه می شوید که در آن تمامی اطلاعات مربوط به میزان حجم اینترنت و طرح های مربوط به بسته های مکالمه و پیامکی به شما نمایش داده می شود.

نصب-برنامه-ایرانسل-من-در-اندروید-به-ایرانسل-من-وارد-شدید

همان طور که دیدید نحوه نصب برنامه ایرانسل من در اندروید به سادگی امکان پذیر است و شما می توانید با استفاده از این برنامه علاوه بر کسب اطلاعات در رابطه با میزان حجم اینترنت، مکالمه و پیامک از دیگر خدمات شرکت ایرانسل نیز استفاده کنید. علاوه بر این از دیگر هدایای این شرکت که در زمان نصب برنامه به شما تعلق می گیرد نیز استفاده نمایید. از مهم ترین این هدایا می توان به دریافت اینترنت رایگان ایرانسل اشاره کرد که طرفداران خاصی را به خود اختصاص داده است.

امتیاز دهید

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.