لیست بهترین بسته های ارزان اینترنت ایرانسل (آخرین به روز رسانی)

0

بهترین بسته های ارزان اینترنت ایرانسل را با استفاده از روش های مختلف دریافت نمایید. پس از رضایت مشترکین از دریافت اینترنت رایگان ایرانسل این شرکت در نظر داشت برای جلب توجه بیشتر مخاطبین خود بسته های اینترنتی با قیمت ارزان را ارائه کند. بر اساس این تصمیم جوایزی تحت عنوان پیشنهادهای ویژه به مشترکینی تعلق گرفت که فعالیت زیادی در شبکه های اینترنتی دارند. این بسته ها بر اساس میزان مصرف مشترکین دارای حجم های متفاوتی هستند و هرچه فعالیت شما بیشتر باشد حجم بسته اینترنتی با مبلغ کمتری در اختیار شما قرار می گیرد. ادامه جدیدترین اخبار و ترفندهای تکنولوژی را به لیستی از بهترین بسته های ارزان اینترنت ایرانسل اختصاص داده ایم که به سادگی توجه کاربران را به خود حلب می کند.

بسته-های-ارزان-اینترنت-ایرانسل-بسته-های-مقرون-به-صرفه-اینترنت-ایرانسل

چطور بسته های ارزان اینترنت ایرانسل را فعال کنیم؟

برای فعال سازی بسته های ارزان اینترنت ایرانسل می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید؛ یکی از این روش ها استفاده از اپلیکیشن رسمی ایرانسل من است؛ با ورود به این اپلیکیشن لیستی از تمامی بسته های اینترنتی در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید با کلیک بر روی هر گزینه در جهت فعال سازی و خرید آن اقدام کنید. علاوه بر اپلیکیشن ایرانسل من یکی دیگر از روش های فعال سازی و خرید بسته های اینترنتی استفاده از کدهای USSD است.
البته توجه داشته باشید که برخی از مشترکین به دلیل فعالیت زیاد در شبکه‌های اینترنتی از امتیازات ویژه‌ای برخوردار هستند و می توانند با شماره گیری *4444*2# از پیشنهادات ویژه اینترنتی استفاده نمایند. این پیشنهادات معمولاً به صورت هفتگی، ماهانه و یا ۱۵ روزه هستند که می توانید با پرداخت مبلغ جزئی حجم زیادی از اینترنت را دریافت نمایید.

2بسته-های-ارزان-اینترنت-ایرانسل-بسته-های-ارزان-ماهانه-ایرانسل

بسته های ارزان اینترنت ایرانسل شبانه

با استفاده از این بسته ها می توانید با پرداخت مبلغ کم، حجم زیادی اینترنت دریافت نمایید، توجه داشته باشید که این بسته ها به صورت داخلی هستند و برای استفاده از ترافیک های خارجی و ورود به برنامه هایی همچون: اینستاگرام، واتس اپ و گوگل غیر ممکن است.
البته یک نکته مهم دیگر این که این بسته ها شبانه بوده و تنها در بازه زمانی مشخص شده می توانید از آن ها استفاده کنید. این بسته‌ها شامل ۲ حجم ۵ و ۳۰ گیگابایتی هستند که با قیمت های مختلف در اختیار شما قرار می گیرند. این بسته ها به بازه زمانی مصرف و همچنین سرعت اینترنت آن بستگی دارد. می توانید با شماره گیری کد #3*5*555* و انتخاب عدد ۲۹ از لیست ارسال شده با پرداخت هزار تومان ۵ گیگابایت اینترنت داخلی شبانه دریافت کنید. همچنین با وارد کردن کد #12*5*555* با پرداخت ۳ هزار تومان ۵ گیگ اینترنت را با سرعت بیشتر دریافت نمایید.

علاوه بر بسته های ۵ گیگابایتی می توانید با پرداخت ۳۰۰۰ تومان از بسته های ۳۰ گیگابایتی شبانه استفاده کنید. این سه بسته داخلی هستند و می توانید با شماره گیری سه کد زیر این بسته‌ها را دریافت نمایید.
کد اول: #3*5*555* و وارد کردن عدد 30 از لیست نمایش داده شده.

کد دوم: #13*5*555*

کد سوم: #9*5*555*

با شماره گیری هر یک از از کدهای عنوان شده می توانید از مزیت دریافت بسته های ارزان اینترنت ایرانسلی با حجم ۳۰ گیگابایت بهره مند شوید.

بسته های ارزان اینترنت ایرانسلی روزانه

همانطور که عنوان شد بهترین بسته های ارزان اینترنت ایرانسل تنها قابلیت استفاده در بازه زمانی شب را دارند؛ اما ممکن است شما نیاز داشته باشید که از بسته های اینترنت در طول روز نیز استفاده کنید. همین امر سبب شده که شرکت ایرانسل برای رفاه حال مشترکین خود بسته های روزانه را نیز با تعرفه های تخفیفی ارائه کند. شما می توانید با پرداخت مبالغ متفاوت از بسته های یک تا ۳۰ گیگابایتی را دریافت نمایید.

بسته-های-ارزان-اینترنت-ایرانسل-بسته-های-ارزان-ماهانه-ایرانسل-4

با شماره گیری کد #3*5*555* و انتخاب عدد یک از لیست مورد نظر می توانید یک گیگابایت اینترنت ماهانه ایرانسل را با مبلغ ۱۰۵۰۰ تومان دریافت کنید.
۲ گیگابایت اینترنت با مبلغ ۱۴ هزار تومان که می توانید کد دستوری #3*5*555* را شماره گیری کنید و سپس از لیست مورد نظر روی گزینه دوم کلیک نمایید.
برای اینکه بتوانید از ۳ گیگابایت اینترنت ماهانه ایرانسل با مبلغ ۱۹ هزار تومان استفاده کنید باید پس از وارد کردن کد #3*5*555* روی گزینه ۳ کلیک کنید.
۴ گیگابایت اینترنت ماهانه ایرانسل را با مبلغ ۲۱۳۰۰ تومان تنها با شماره گیری #3*5*555* و انتخاب عدد ۴ خریداری نمایید.

برای فعال سازی ۵ گیگابایت اینترنت ماهانه ایرانسل می توانید کد #3*5*555*، عدد ۵ را شماره گیری نمایید و با پرداخت مبلغ ۲۳ هزار و ۶۰۰ تومان این بسته را فعال کنید. علاوه بر این می توانید از دو بسته اینترنتی عنوان شده در بسته های شبانه با حجم ۵ گیگابایت نیز بهره ببرید.

بسته های اینترنتی ماهانه ایرانسل با حجم ۷ گیگابایت و هزینه ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان را تنها با شماره گیری #3*5*555* و انتخاب عدد ۶ دریافت نمایید.
در آخر می توانید ۱۰ گیگابایت اینترنت ایرانسل را با مبلغ ۲۹۵۰۰ تومان تنها با شماره گیری #3*5*555* و انتخاب عدد ۸ دریافت کنید.

3بسته-های-ارزان-اینترنت-ایرانسل-بسته-های-ارزان-ماهانه-ایرانسل

در زمان خرید بسته های ارزان اینترنت ایرانسل باید به چه نکاتی دقت کرد؟

در زمان خرید بسته اینترنت ایرانسل حتماً راهنما و اطلاعات داخل پیامک را مطالعه کنید. برخی از این بسته ها دارای تمدید خودکار هستند و شما بدون اطلاع از این قضیه آن را انتخاب می کنید، چنانچه این بسته ها را خریداری کردید برای غیر فعال کردن گزینه تمدید خودکار می توانید از دو روش اقدام کنید:

  • ورود به اپلیکیشن ایرانسل من
  • شماره گیری کد #3*5*555*

دقت داشته باشید که معمولاً بسته های خریداری شده از طریق کد#5*555* دارای تمدید خودکار هستند.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.