نحوه لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل + آموزش تصویری

0

لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل یکی از اقدامات و قابلیت هایی است که شرکت ایرانسل در اختیار کاربران خود قرار داده و آن ها می توانند با روش های مختلف از دریافت پیامک های تبلیغاتی جلوگیری کنند. بدون شک تمامی مشترکین ایرانسل، تجربه دریافت پیامک های تبلیغاتی را داشته اند و در صورت نادیده گرفتن آن ها پس از مدتی با یک صندوق دریافتی پر از پیامک های تبلیغاتی مواجه خواهند شد. برای پیش گیری از چنین مشکلاتی می توانید با استفاده از روش های پیشنهادی موجود در سایت ایرانسل از آن جلوگیری کنید. البته گاهی این پیامک ها حاوی مطالب مفیدی هستند که از مهم ترین آن ها می توان به چگونگی دریافت اینترنت رایگان ایرانسل اشاره کرد، گاهی نیز برای شما یکی از قابلیت های سیم کارت ها را توضیح می دهد. جدیدترین اخبار و ترفندهای تکنولوژی امروز را به ارائه راه کارهای مهم برای لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل اختصاص داده ایم، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

لغو-پیامک-تبلیغاتی-ایرانسل---آموزش-لغو-پیامک-تبلیغاتی-ایرانسل

روش های موثر برای لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل

شما به عنوان یکی از مشترکین خطوط ایرانسل در زمان خرید انواع سیم کارت ها با امضای سند، اجازه دریافت پیامک‌های تبلیغاتی از سوی اپراتور را صادر می کنید که گاهی حجم این پیامک ها به حدی زیاد است که می تواند برای شما مشکل ساز باشد و سایر پیامک های مهم شما در لابلای این اس ام اس ها گم شود؛ به همین دلیل ما پیشنهاد می کنیم از روش های ارائه شده توسط اپراتور ایرانسل استفاده نمایید و از دریافت این پیامک‌ها جلوگیری کنید. شما با هر یک از این روش ها می توانید شرایط را برای لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل فراهم نمایید.

پیامک

همانند تمامی قابلیت های سیم کارت های ایرانسل، یکی از روش های لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل استفاده از سامانه پیامکی است؛ به این منظور باید یک پیامک حاوی عدد ۲ را به ۵۰۰۵ ارسال نمایید تا با توجه به کد های دستوری در اپراتور پیامک های تبلیغاتی ایرانسل برای شما لغو شود.

تماس با پشتیبانی

اگر به دلایل خاصی امکان ارسال پیامک برای شما مقدور نبود بهتر است به سراغ روش بعدی برویم که یک روش ساده و کاربردی می باشد. شما می توانید با شماره گیری ۷۰۰ از اپراتورها درخواست لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل را داشته باشید. علاوه بر این با وجود اینکه می توانید به طور مستقیم با یکی از اپراتورهای این شرکت در تماس باشید قادر خواهید بود تا سایر درخواست های خود را نیز عنوان نمایید؛ البته لازم به ذکر است که بدانید چنانچه با خطوط ایرانسلی تماس می گیرید می توانید از شماره ۷۰۰ استفاده نمایید ولی شرکت ایرانسل به منظور رفاه حال مشترکین سعی داشته برای خطوط غیر ایرانسلی این شرایط را نیز فراهم کند تا در صورت عدم دسترسی به هر یک از خطوط ایرانسل با شماره گیری 09377000000 از سایر خطوط امکان برقراری با پشتیبانی ایرانسل فراهم شود.

USSD کد

کدهای USSD یکی از راه های مطمئن از طریق تمامی اپراتورهای مخابراتی است که شرایط را برای ارسال درخواست های غیر مستقیم فراهم می کند. شما می توانید از طریق خطوط ایرانسل با شماره گیری کد دستوری ۸۰۰ در جهت حذف و لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل اقدام نمایید. برای اینکار لازم است در صفحه کلید خود ابتدا کد دستوری ستاره ۸۰۰ مربع را وارد کنید.

لغو-پیامک-تبلیغاتی-ایرانسل-در-صفحه-کلید-کد-دستوری--را-شماره-گیری-کنید

در تصویر زیر می بینید منویی از خدمات برای شما نمایش داده می شود که با وارد کردن هر یک از این گزینه ها می توانید اطلاعات کاملی در رابطه با انواع سرویس های فعال هزینه ها، نحوه لغو و استعلام ها را به دست آورید.

 

گزینه اول یعنی خدمات فعال، لیست کاملی از تمامی سرویس ها و خدماتی که فعال هستند از طریق پیامک در اختیار شما قرار می گیرد.
گزینه دوم به قطع خدمات اختصاص داده شده است؛ چنانچه این گزینه را ارسال نمایید تمامی سرویس های فعال بر روی خط ایرانسل شما غیر فعال خواهند شد.
گزینه سوم به قطع تبلیغات مربوط می شود؛ چنانچه قصد لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل را دارید می توانید گزینه سوم را ارسال نمایید
گزینه چهارم به لغو پیامک های تبلیغاتی از خطوط شخصی اختصاص داده شده و گاهی ممکن است که افراد از طریق خطوط شخصی به تبلیغات کسب و کار خود بپردازند. چنانچه شما این گزینه را ارسال نمایید از دریافت چنین پیامک هایی معاف خواهید شد.
گزینه پنجم برای استعلام سر شماره به کار برده می شود. اگر نیاز دارید اطلاعاتی را در رابطه با یک شماره به دست آورید می توانید با ارسال گزینه پنجم تمام به هدف خود برسید.

گاهی ممکن است منوی ارسال شده برای شما کامل نباشد و تنها بخشی از خدمات را به شما ارائه کند برای دریافت کامل خدمات گزینه مربع را ارسال نمایید و روی گزینه سند کلیک کنید.

لغو-پیامک-تبلیغاتی-ایرانسل-در-صفحه-کلید-#-را-شماره-گیری-کنید

خوب با توجه به اینکه هدف ما از شماره گیری ستاره ۸۰۰ مربع لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل بود با وارد کردن گزینه سه مانند تصویر زیر در این جهت اقدام خواهیم کرد. سپس روی گزینه سند کلیک کنید.

لغو-پیامک-تبلیغاتی-ایرانسل-عدد3--را-شماره-گیری-کنید

تصویر زیر می بینید با ارسال گزینه ۳ پیامکی مبنی بر ثبت درخواست و بررسی آن تا ۲۴ ساعت آینده بر روی صفحه گوشی نمایش داده می شود.

لغو-پیامک-تبلیغاتی-ایرانسل-درخواست-شما-با-موفقیت-ثبت-شد

اپلیکیشن ایرانسل من

یکی دیگر از روش های لغو پیامک تبلیغاتی استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من است. برای این کار ابتدا اپلیکیشن ایرانسل من را دانلود و نصب کنید. پس از راه اندازی با ورود به این اپلیکیشن در مرحله اول وارد قسمت آپشن یا همان سه خط شده و همانند تصویر زیر روی گزینه پرونده کلیک کنید.

لغو-پیامک-تبلیغاتی-ایرانسل-سپس-گزینه-پرونده-را-انتخاب-نمایید

با ورود به قسمت اطلاعات پرونده  ۳ سربرگ به شما نمایش داده می شود که باید روی گزینه مدیریت پیامک های تبلیغاتی کلیک نمایید.

لغو-پیامک-تبلیغاتی-ایرانسل--گزینه-مدیریت-پیامک-های-تبلیغاتی-ا-انتخاب-نمایید

در این مرحله با تصویر زیر مواجه خواهید شد. در صورت غیر فعال بودن پیامک های تبلیغاتی باید این صفحه برای شما نمایش داده شود.

لغو-پیامک-تبلیغاتی-ایرانسل-غیرفعال-سازی-را-انتخاب-کنید

علاوه بر کد ussd عنوان شده شما می توانید با شماره گیری ستاره ۵۰۰۶ مربع بخش دیگری از پیامک های تبلیغاتی خود را لغو نمایید. در چنین حالتی با شماره گیری این کد پیامکی از طریق شماره ۵۰۰۶ برای شما ارسال می شود و روش لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل را برای شما عنوان کرده است۔ عدد ۱ را برای ۵۰۰۶ ارسال کنید تا مجدداً پیامکی با مضمون روش های لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل دریافت نمایید.

لغو-پیامک-تبلیغاتی-ایرانسل-ارسال-عدد-یک-به-5006

نتیجه گیری

همانطور که عنوان شد تمامی پیامک های تبلیغاتی ایرانسل می توانند شامل اطلاعات مفیدی از جمله چگونگی استفاده از قابلیت های این اپراتور باشند که از مهم ترین آن ها می توان به استفاده از روش خط به خط، انتقال شارژ، خرید شارژ ایرانسل برای دیگران و چگونگی دریافت شارژ اضطراری ایرانسل اشاره کرد؛ البته گاهی ممکن است از طریق شماره های دیگر اطلاعات نادرست باشد که معمولاً کاربران را برای شرکت در قرعه کشی ها تشویق می کند و شما می توانید با یکی از روش های عنوان شده از دریافت چنین پیامک‌هایی جلوگیری کنید.
در پایان لازم به ذکر است که تمامی مراحل و روش های عنوان شده تنها در زمانی کارایی دارد که پیامک های تبلیغاتی با پیش شماره‌های ۰۲۱، ۵۰۰۰، ۳۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۱۰۰۰ برای شما ارسال شود و چنانچه پیامک های تبلیغاتی از طریق شماره های دیگر ارسال شده باشد باید از کدهای دیگری استفاده نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.