ربات اینستاگرام چیست و چطور کار می کند؟

ربات اینستاگرام چیست و چه وظایفی دارد یا چه کار می کند از بزرگ ترین سوالات افرادی است که به تازگی وارد دنیای مجازی شده اند و قصد دارند از بستر اینستاگرام به منظور کسب در آمد بهرمند شوند. در واقع این افراد برای اینکه بتوانند در بیزینس مجازی خود به موفقیت دست پیدا کنند نیاز به روش های افزایش فالوور اینستاگرام دارند تا بتوانند در مدت زمان کم شناخته شوند.

در سال های اخیر شبکه های مجازی تاثیرات زیادی در روند زندگی افراد داشته اند حتی می توانند نقش مهم و موثری در کار و شغل و آینده این افراد نیز ایفا کنند. در واقع کاربران با مراجعه به این شبکه ها می توانند به راحتی از آخرین اطلاعات روز دنیا با خبر شوند، در فروشگاه های آنلاین بچرخند و وسیله های مورد نظر خود را خریداری کنند، اطلاعات درسی و کاری را به دست آوردپ، با دوستان و آشنایان خود نیز گپ و گفتی داشته باشند.

در واقع می‌توان گفت که شبکه‌های مجازی روال زندگی انسان ها را به ساده ترین شکل ممکن تغییر داده است در این میان برخی از افراد سعی می کنند ازطریق شبکه های مجازی کسب درآمد کنند چرا که یک بستر مناسب برای داشتن شغل های آنلاین و مجازی است که بدون نیاز به هیچگونه سرمایه امکان داشتن یک بیزینس را برای مخاطبان فراهم می‌ کند.

در این میان ابزاری وجود دارد که نقش سازنده ای در افزایش فالوور دارند، علاوه بر این شرایطی را فراهم می کنند که بتوانید رفتار فالوور و فالووینگ ها را نیز بررسی نمایید. ربات اینستاگرام یک ابزار حرفه ای برای تمامی افرادی است که در این شبکه مجازی فعالیت گسترده دارند، در ادامه با روند کاری این ابزار مفید آشنا خواهیم شد.

ویژگی-بهترین-ربات-های-اینستاگرامی-چیست؟

آشنایی با ربات اینستاگرام

اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که قصد دارید از فضای مجازی اینستاگرام به نفع مسائل کاری و شغلی استفاده کنید باید بدانید که در صورتی می توانید موفق باشید که کسب و کار خود را به افراد زیادی معرفی نمایید. به بیان ساده تر تنها در صورتی می توانید کسب و کار موفق و شناخته شده ای داشته باشید که تعداد فالوور های شما به یک رقم معقول و مورد پسند برسد البته توجه داشته باشید که تعداد فالوور های واقعی شما باید زیاد باشد و در صورت فیک بودن دنبال کننده ها نمی توانید موفقیت چشم گیری داشته باشید چرا که فالوور های فیک ادمین واقعی ندارد و در واقع شما وقت خود را برای اکانت هایی صرف می کنید که هیچ ادمین و مدیر واقعی پشت آن نیست.
برای این که بتوانید فالوور های واقعی را به پیج خود اضافه کنید لازم است که مسیر و روش های مشخص و استاندارد را طی نمایید. یکی از این روش ها استفاده از ربات اینستاگرام است در واقع ربات اینستاگرام شرایطی را فراهم می کند تا بتوانید در مدت زمان خیلی کم تعداد فالوور های واقعی خود را افزایش دهید و به همین دلیل می توانید از همان ابتدای  راه اندازی کار و بیزینس، شغل خود را به افراد واقعی معرفی نمایید. علاوه بر افزایش تعداد فالوور اینستاگرام امکان بررسی فعالیت های پیج نیز برای شما فراهم می باشد، همچنین می توانید رفتار فالوور و فالووینگ ها را نیز بسنجید و با توجه به رفتار آنها پست و استوری های جذاب را در پیج قرار دهید.

وظایف ربات اینستاگرام

با توجه به توضیحات عنوان شده دریافتیم که ربات اینستاگرام یکی از پر کاربردترین ابزار در شبکه های مجازی است که انجام تمامی فعالیت ها را برای ادمین ساده می کند. به عنون مثال شما می توانید تمامی امورات مربوط به تولید محتوای پیج، رسیدگی به سفارش مشتریان، لایک، کامنت، بازدید استوری و غیره را به ربات ها بسپارید و با خیال راحت از مزایای آن استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که عملکرد هر ربات متفاوت است و برای هر کار مشخص می بایست به یکی از این ربات ها مراجعه کنید. وب سایت های زیادی در زمینه ارائه انواع ربات فعالیت می کند و شما می توانید با توجه به نیاز به پیج یکی از این هر یک از این روبات ها را خریداری و مورد استفاده قرار دهید.

البته دقت کنید که ربات ها علاوه بر افزایش فالوور فعالیت‌ های زیادی را نیز می توانند انجام دهند که از مهم ترین آن می توان خرید فالوور اینستاگرام اشاره کرد که می‌تواند به شما کمک کند تا وبسایت‌ های حرفه‌ای را شناسایی و یا اکانت های واقعی را به پیج خود اضافه نمایید. در هر حال استفاده از این ربات‌ ها می‌ توانند در عین مفید بودن گاهی اوقات مضر باشد و خطراتی برای پیج شما به وجود آورد، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم در زمان استفاده از ربات ها حتما نکات مهم را مورد توجه قرار دهید.

انواع ربات ها

با توجه به موارد عنوان شده دریافتیم که ربات ها می توانند فعالیت های پیج را کنترل کنند و به این ترتیب باعث افزایش تعداد فالوور اینستاگرام شود. در واقع این ربات ها در میان کاربران اینستاگرام کاوش می کنند و افرادی که به حوزه‌ های کاری پیج شما علاقمند هستند را شناسایی و با آن ها ارتباط برقرار می کند. در این حالت می کند پیج شما را به این افراد معرفی کنند و آن ها وارد پیج شما شود این عضو گیری مهم ترین وظایف ربات اینستاگرام می باشد. لازم است بدانید که طراحی ربات ها به دو شکل امکان پذیر است، که طراحی یکی به صورت نرم‌افزاری می باشند و دیگری تحت وب عمل می کند.

ربات های نرم افزاری

ربات های هستند که به صورت یک اپلیکیشن روی سیستم شما نصب می شوند و فعالیت ۲۴ ساعت دارند و برای فعالیت خود باید همیشه به اینترنت باشند. اگر می خواهید استفاده بهینه تری از ربات نرم افزار داشته باشید می توانید از یک سرور مجازی استفاده کنید که البته یک سری مشکل دارد و آن هم مربوط به آی پی می باشد  که در صورت اتصال چند پیج به ربات عملکرد آن با مشکلاتی مواجه خواهد شد ولی نمی تواند به درستی فعالیت های خود را انجام دهد، از این رو لازم است که برای استفاده درست از نرم افزار های جانبی که بتوانند مدام آی پی ها را تغییر دهند، استفاده کرد.

ربات تحت وب

یکی دیگر از مدل های ربات های اینستاگرام ربات های تحت وب هستند که به هیچ عنوان نیازی به اتصال ۲۴ ساعته یا روشن بودن شبانه روزی ندارند. آن ها از سرور مجازی یا اپلیکیشن های خاصی نیز استفاده نمی کنن،د تنها نیاز به پشتیبانی توسط یک تیم برنامه نویسی قوی دارند تا بتوانند آن‌ها را در برابر اقداماتی که سعی در از کار انداختن یا نابود کردن ربات ها دارند جلوگیری کنند.

معایب-ربات-اینستاگرام

چرا نباید از ربات اینستاگرام استفاده کرد؟

یکی از مهم ترین مواردی که در زمان استفاده از ربات اینستاگرام باید مورد توجه قرار بگیرد عملکرد آن ها است، شاید تصور کنید که ربات ها نقش عمده ای در افزایش تعداد فالوور های پیج خواهند داشت اما به مرور زمان می تواندخطراتی داشته باشند. در واقع ربات ها به پیج اینستاگرام شما فالور های واقعی و فعال را اضافه می کند اما این اقدام بر خلاف الگوریتم های اینستاگرام است و به نوعی شما در حال دور زدن قوانین این شبکه مجازی می باشید.

استفاده از ربات می تواند در مدت زمان خیلی کم پیج شما را معروف و شناخته شده کند اما این از رقابت سالم با دیگر فعالان این شبکه به دور است و اینستاگرام این اقدامات را نمی پذیرد، چرا که شما قوانین و الگوریتم ها را زیر پا گذاشته و در نهایت ممکن است توسط آن جریمه شوید و دچار شادوبن اینستاگرام شوید.
علاوه بر شادوبن اینستاگرام مجازات های دیگری را نیز برای مقابله با این تخلفات در نظر گرفته که یکی از آنها از دست دادن کلی پیج است، یعنی ممکن است دسترسی شما در لحظه به پیج اینستاگرام قطع شود و به هیچ عنوان نمی توانید آن را باز گردانید. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم استفاده از ربات ها را کنار گذاشته و به صورت معقولانه و با توجه به الگوریتم هایی که این شبکه مجازی برای شما مشخص کرده محتوای جذاب و اقداماتی که سبب افزایش فالوور اینستاگرام می شود را در پیش بگیرید.

 

بهترین ربات های اینستاگرام

با توجه به توضیحات عنوان شده لازم است بدانید که ربات های زیادی در زمینه افزایش فالوور اینستاگرام فعالیت های مثبتی داشته اند که البته تمامی این ربات ها عملکرد یکسانی دارند و تنها در جزئیات با هم متفاوت هستند. برخی از آن ها می توانند به روش های سریع سبب افزایش تعداد فالوور پیج شما شوند و برخی اقدامات دقیق‌ تری را برای این کار انجام می دهند همین امر سبب شده که به معرفی برترین آنها بپردازیم.

فالوجت

یکی از بهترین و مهم ترین ربات های اینستاگرام که در زمینه جذب فالوور به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده اقدام می‌ کند فالوجت است، البته آموزش الگوریتم های اینستاگرام در اپدیت های جدید قوانین سخت و فشرده تری اعمال نموده اند و همین امر سبب شده که معمولاً ربات های اینستاگرام رویه کاری خود را تغییر دهند و سعی کنند که خدمات پایدارترین را به کاربران ارائه نمایند. یکی از برترین ربات های اینستا شرایط را فراهم می کند تا بتوانید علاوه بر خرید فالوور، کامنت و لایک از خطر احتمال به شادوبن شدن نیز در امان باشید.

ربات-اینستا-فالوجت

چرا باید از فالوجت استفاده کنیم:

 • امکان افزایش فالوور های واقعی به صورت صد در صدی
 • افزایش تدریجی فالوور ها
 • امکان جذب فالور ها ایرانی حقیقی
 • تبادل سریع فالوور ها به فاصله 10 دقیقه پس از سفارش
 • امکان دریافت پشتیبانی از طریق تماس تلفنی، ایمیل و واتس آپ

فالوکمپ

عبارت “اعداد در اینستاگرام اعتبار سازند” شعاری است که فالوکمپ به کاربران و مخاطبین خود می دهد تا بتوانند بر اساس آن به این ربات اعتماد کنند و افزایش فالوور پیج خود را به آن بسپارند. لازم به ذکر است که بدانید  خدمات ارزنده ای توسط ربات فالوکمپ به کاربران ارائه می‌ شود که از مهم ترین آنها می توان به فروش فالوور و لایک و بازدید اشاره کرد.

فالوکمپ

چرا باید از فالوکمپ استفاده کنیم:

 • موفق در ارائه کلیه خدمات
 • قابلیت پشتیبانی شبانه روزی
 • بهرمندی از نماد الکترونیکی
 • امکان استفاده از درگاه مطمئن

ربات اینبو

برای اینکه بتوانید از ربات اینبو استفاده کنید لازم است که آی پی تلفن همراه خود را در اختیار آن قرار دهید، در واقع این ربات با دریافت آی پی شما حکم یک کاربر حقیقی را می گیرد و اینستاگرام قادر نیست آن را به نوعی اسپرم شناسایی کند. لازم به ذکر است که بدانید که از قابلیت های این ربات سازگار بودن با قابلیت رمز دوم مرحله ۲ مرحله اینستاگرام است همین امر سبب شده که به هیچ عنوان امنیت پیج شما به خطر نیفتد. با استفاده از این ربات امکان مدیریت حرفه‌ای پیج برای شما فراهم می باشد و خدمات ارزنده و ویژه‌ای را در اختیار شما قرار می دهد برای این کار تنها لازم است که ربات اینبو را نصب نمایید.

ربات-اینبو

چرا باید از ربات اینبو استفاده کنیم:

 • امکان فالو و آنفالو بای ایجاد تبادل
 • قابلیت لایک و کامنت اتوماتیک و موثر
 • لایک، کامنت و فالوو کردن به صورت هدفمند
 • قابلیت تنظیم سرعت خدمات ربات
 • قابلیت اعمال محدودیت بر اساس ساعات کاری

ربات نینجاگرام

طراحی و ساخت این ربات به گونه‌ ای بوده که تنها می‌ توانید از  آن بر روی سیستم هایی مانند لپ تاپ و کامپیوتر استفاده کنید، همین امر سبب شده که محبوبیت زیادی نداشته باشد چرا که کاربران می توانند از آن بر روی گوشی خود استفاده نمایند. با این حال قابلیت های ویژه برای کاربران به همراه دارد که از مهم ترین آنها می توان به لایک و کامنت اتوماتیک اشاره کرد.

ربات-نینجاگرام

چرا باید از ربات نینجاگرام استفاده کنیم:

 • قابلیت نصب برای چند اکانت
 • برخورداری از قابلیت لایک، کامنت و فالوو به صورت خودکار
 • بهرمندی از کامنت های آماده و مفید
 • اعمال محدودیت زمانی برای کامنت گذاری، لایک کردن و فالوو

ربات روبوکلیک

تکنولوژی و برنامه نویسی شرایطی را فراهم کرده که ربات ها در آپدیت های جدید با خدمات ارزنده تری همراه باشند، ربات روبوکلیک نیز از این قاعده مستثنا نیست و در آپدیت جدید خود به عنوان یک سرویس دهنده اینستاگرام فعالیت می کند. از جمله خدمات آن می‌ توان به حفظ و مدیریت پیج اینستاگرام اشاره کرد، با استفاده از این ربات می توانید به صورت خودکار فالو و آنفالو را انجام دهید و تعداد دنبال کننده ها را افزایش دهید.

ربات-روبوکلیک

چرا باید از ربات روبو کلیک استفاده کنیم:

 • قابلیت فالو و آنفالو با توجه به محدودیت زمانی
 • امکان لایک و کامنت گذاری بر اساس نیاز پیج برای تبادل
 • افزایش بازدید از پست و استوری
 • ردیابی صفحات و اکانت های هرز و اسپم
 • بهرمندی از قابلیت هشتگ ها برای جذب فالوور

ربات اینستاساز

همانطور که عنوان شد ماهیت اصلی ربات های به یک شکل است و تنها تفاوت هایی در جزئیات عملکرد خود دارند. ربات اینستاساز نیز یکی دیگر از ربات هایی است که فعالیت‌ های مشابه ربات های دیگر دارد و می تواند شما را در جهت دریافت فالوور های واقعی کمک کند ، اما از خدمات ارزنده و ویژه این ربات می توان عدم نیاز مداوم به اینترنت و همچنین مشاهده با میزان بازدهی نرم‌افزاری اشاره کرد.

ربات-اینستا-ساز

چرا باید از ربات اینستا ساز استفاده کنیم:

 • بهرمندی از قابلیت جذب اکانت های واقعی
 • امکان بلاک و حذف کامنت های مستهجن
 • امکان زمانبندی برای پست گذاری با توجه به برنامه ریزی پیج
 • عدم نیاز به اتصال اینترنت به صورت 24 ساعته
 • قابلیت مشاهده از باردهی نرم افزار

ربات های فالوور

هدف اصلی این ربات جذب فالوور های هدفمند و واقعی است که بتوانند با برنامه ریزی‌ های دقیق پیج اینستاگرام را به سمتی حرکت دهند که به موفقیت ها و اهداف شما نزدیک باشد. در واقع این ربات های فالوور قابلیت پاسخگویی اتوماتیک به دایرکت ها را دارند و از مهم ترین ویژگی آن ها می‌ توان به نصب ساده بر روی تلفن همراه اشاره کرد.

های-فالوور

چرا باید از ربات های فالوو استفاده کنیم:

 • برنامه ریزی دقیق برای پاسخ به کامنت ها
 • فالو و آنفالو کردن اتوماتیک
 • بهرمندی از کامنت های پیش فرض
 • قابلیت استفاده ساده برای تمام کاربران
 • قابلیت نصب روی انواع گوشی ها

نتیجه گیری

همانطور که عنوان شد ربات های زیادی در زمینه ارائه خدمات اینستاگرام وجود دارد که هر یک ویژگی های خاصی دارند. با علم و دانش از مزایا و معایب عنوان شده می توانید بهترین ربات را انتخاب و مورد استفاده قرار دهید.

 

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.