آموزش لایو در اینستاگرام | چطور در اینستاگرام لایو بذاریم؟ + [راهنمای کامل]

 لایو در اینستاگرام یکی از مهم ترین روش های ورود پیج ها به بخش اکسپلور اینستاگرام است که می تواند نقش مهم و موثری در معرفی شما به فالوور ها و کاربران می باشد. اشتراک گذاری لحظات مختلف زندگی به صورت زنده با افرادی که دوست داریم یکی از مواردی است که سبب شده افراد زیادی از این قابلیت اینستا به عنوان نقطه قوت آن یاد کنند. امروز با معرفی مبحث جالبی از ابزارهای اینستاگرام در خدمت شما هستیم، جدید ترین اخبار و ترفند های تکنولوژی را با آموزش لایو در اینستا گرام ادامه خواهیم داد، با ما همراه باشید.

لایو در اینستاگرام چیست؟

در واقع این قابلیت شرایطی را برای کاربران فراهم می کند که بتوانند در لحظه و به صورت زنده با فالوورهای خود در ارتباط باشد. این قابلیت برای پیج های کاری بسیار مفید است و بدون شک نقش موثری در افزایش فالوور اینستاگرام دارد. برخی افراد برای معرفی بیزینس خود سعی دارند با به کار گیری این قابلیت و ایجاد ارتباط مستقیم و زنده با فالوورهای خود مسائل کاری را در لحظه برطرف نمایند، تا کسب و کار آن ها ارتقا پیدا کند.

چطور در اینستاگرام لایو بگذاریم؟

توجه داشته بایشد که آخرین ورژن اینستاگرام را از گوگل پلی دانلود کنید. لایو در اینستاگرام به هیچ عنوان مشکل نیست، برای این کار تنها لازم است مراحل آغاز، استمرار و سیو را انجام دهید. البته برخی افراد پس از اجرای زنده، لایو را سیو نمی کنند که در این مرحله نباید بر روی گزینه سیو کلیک کنید. در ادامه آموزش گام به گام لایو در اینستاگرام را مطالعه خواهید کرد.

در گام اول همانند گذاشتن استوری در اینستاگرام عمل کنید، برای اینکار از منوی کاربری روی آیکون پروفایل خود کلیک کرده تا صفحه دوربین برای شما فعال شود. در این قسمت گزینه هایی برای شما در پایین صفحه نمایش داده می شوند که هر یک عملکرد خاصی را به دنبال دارند.

لایو در اینستاگرام

گام دوم به انتخاب گزینه لایو اختصاص داده شده است، برای این کار تنها لازم است که کلمه live را انتخاب کنید و منتظر آغاز آن باشید. گفتنی است که سرعت اینترنت شما در کیفیت و اجرای لایو تاثیر زیادی دارد، پس اگر قصد دارید لایو را برای ارائه توضیحات کاری در رابطه با بیزینس و خدمات آن ارائه کنید از اینترنت با سرعت بالا استفاده نمایید.

لایو در اینستاگرام

گام نهایی به سیو کردن لایو برمی گردد، چنانچه علاقه داشته باشید که پس از اتمام لایو، همچنان در استوری شما باقی بماند که فالوور های غایب در زمان مناسب از آن دیدن کنند می توانید در انتهای لایو، تیک سیو آن را فعال نمایید. در توضیحات تکمیلی می توان گفت که در پایان لایو از شما سوالی در رابطه با ماندگاری لایو در 24 ساعت آینده پرسیده می شود و در صورت تمایل، قسمت سیو و ماندگاری لایو را روشن کنید.

لایو در اینستاگرام

اجرای لایو محدوده زمانی خاصی ندارد و شما می توانید دقایق زیادی را در لایو باقی بمانید، البته مدت زمان ماندگاری آن در بخش استوری همان 24 ساعت است.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.