چگونه استاتوس واتساپ را دانلود کنیم (خیلی سریع !)

دانلود استاتوس واتساپ یکی از اقداماتی است که تقریبا همه ما یکبار آن را انجام داده ایم. ممکن است از استوری واتساپ کسی لذت ببریم و قصد داشته باشیم آن را برای همیشه داشته باشیم. اگر آن فرد شخصی از دوستان نزدیک باشد می توانید در خواست کنید که استوری را برای شما ارسال نماید، اما اگر نتوانید به سادگی این درخواست را داشته باشید باید یک راه دیگر برای دانلود و ذخیره استاتوس در پیش بگیریم. اگر استاتوس واتساپ یک تصویر باشد می توانید به سادگی از آن اسکرین شات بگیرید اما اگر موزیک یا ویدئو باشد باید به روش های دیگری روی آوریم. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی روش های موثر در دانلود استاتوس واتساپ بپردازیم.

دانلود-استاتوس-واتساپ-نحوه-دانلود

ویژگی های استاتوس واتساپ

قابلیتی که تقریبا 5 سال است به دنیای واتساپ پا گذاشته و امکان اشتراک گذاری یک فایل را با تمام مخاطبین برای کاربران فراهم می سازد. در وضعیت واتساپ قابلیت محدودسازی مخاطبین بر اساس انتخاب کاربر وجود دارد و می تواند به سادگی افرادی را بدون نیاز به حذف کردن، فاکتور بگیرد تا آن ها نتوانند استوری واتساپ را ببینند. وضعیت واتساپ همانند استوری در اینستا این قابلیت را دارد که ببینید چه کسی استاتوس شما را چک کرده است. از مهم ترین ویژگی های استاتوس واتساپ می توان به عدم ذخیره سازی آن اشاره کرد و شما نمی توانید از طریق برنامه اصلی استوری دیگران را سیو کنید مگر اینکه از برنامه های جانبی استفاده نمایید.

روش های دانلود استاتوس واتساپ

با توجه به توضیحات عنوان شده، شما نمی توانید استوری واتساپ خود یا دیگران را ذخیره نمایید که به نظر کاربران این یک نقطه ضعف به حساب می آید. همین امر سبب شد که طراحان زیادی به منظور رفع نیاز کاربران دست به طراحی و تولید اپلیکیشن هایی با قابلیت دانلود استاتوس واتساپ بزنند.

روش اول

در روش اول به صورت کاملا طبیعی و بدون نیاز به نرم افزار یا اپلیکیشن خاصی می توانید استوری های واتساپ را سیو کنید.

دانلود-استاتوس-واتساپ-مسیر-را-دنبال-کنید

برای این کار باید ابتدا پوشه های واتساپ را چک کنید و چنانچه به صورت پیش فرض روی حالت مخفی هستند، آن ها را از این حالت خارج کنید.

دانلود-استاتوس-واتساپ)-SHOW-hiddem-files

پس از انجام این کار می توانید شاهد ذخیره سازی استاتوس مخاطبین در پوشه Statuses باشید.

more-ادانلود-استاتوس-واتساپ

یادآور می شویم که ذخیره سازی استوری ها در گالری تنها زمانی امکان پذیر است که شما آن ها را ببینید.

STATUSES-دانلود-استاتوس-واتساپ

وضعیت هایی که توسط شما دیده نشوند پس از گذشت محدوده زمانی 24 ساعت حذف خواهند شد.

روش دوم

در این روش برای دانلود استاتوس واتساپ نیازی نیست که فولدر استاتوس واتساپ را از حالت Hidden خارج کنید، جرا که این کار سبب می شود محتوای واتساپ به طور مستقیم در گالری به نمایش گذاشته شود و ممکن است این خواسته خیلی از کاربران نباشد. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم از روش Screen Recorder، Screen Shut یا Screen Capture استفاده نمایید.

روش سوم

استوری سیور یکی دیگر از روش هایی است که به واسطه آن می توانید استوری و استاتوس واتساپ دیگران را دانلود و سیو نمایید. لازم به ذکر است که بدانید استوری سیور یک اپلیکیشن جانبی از طرف کمپانی واتساپ است که برای دانلود آن می توانید به گوگل پلی مراجعه نمایید. توجه داشته باشید که این برنامه از امنیت بالایی برخوردار است و برای نصب و راه اندازی نیازی به دسترسی های غیر مجاز ندارد.

نتیجه گیری

با توجه به موارد عنوان شده شما می توانید به سادگی استاتوس واتساپ خود و دیگران را دانلود و سیو کنید. این روش ها پیجیدگی زیادی ندارند و بر روی انواع سیستم عامل های اندروید و IOS قابل نصب هستند. البته روش های عنوان شده دیگری هم هستند که با استفاده از آن ها دیگر نیازی به نصب نرم افزار یا اپلیکیشن نیست چرا که بعضی گوشی ها قابلیت پشتیبانی از اپلیکیشن ها را ندارند.

سوالات متداول

در این بخش با سوالاتی همراه شما هستیم که ممکن است برای شما پیش آید:

چرا بعضی استاتوس ها دانلود نمی شن؟

همانطور که عنوان شد گاهی گوشی ها قابلیت پشتیبانی از برخی نرم افزار ها را ندارند. اما اگر نتوانستید از طریق اسکرین ریکوردر هم وضعیت و استوری را سیو کنید حتما حافظه SD را چک کنید.

آیا محتوای استاتوس به طور خودکار ذخیره می شود؟

بله وضعیت واتساپ به طور خودکار در حافظه داخلی ذخیره می شود اما این ذخیره سازی تنها 24 ساعت طول می کشد و پس از پاک شدن استاتوس به طور خودکار از حافظه داخلی نیز پاک خواهد شد.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.