دیدن استاتوس واتساپ دیگران چگونه امکان پذیر است؟ (ساده و سریع)

دیدن استاتوس واتساپ دیگران کار بسیار ساده ای است و تنها با چند کلیک ساده امکان پذیر می باشد. اما اینکه چگونه استاتوس واتساپ دیگران را ببینیم بدون اینکه آن ها متوجه شوند کمی پیچیده است و باید مراحل خاصی را طی کنید. برای این کار ما روش هایی را در اختیار شما قرار می دهیم که به سادگی بتوانید استاتوس واتساپ را بدون اینکه مطلع شوند مشاهده کنید. البته این کار مزایا و معایبی را به همراه دارد که به آن ها نیز خواهیم پرداخت و شما می توانید پس از مطالعه این مبحث تصمیم بگیرید که می خواهید استاتوس واتساپ دیگران را به طور مخفیانه ببینید یا نه، پس برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

دیدن استوری دیگران در واتساپ

همانطور که می دانید در سال های اخیر پیام رسان های فوری و شبکه های اجتماعی در میان کاربران و مخاطبین از محبوبیت و اهمیت زیادی برخوردار هستند، چرا که این اپلیکیشن ها قابلیت های جذابی را در اختیار افراد می گذارند که به واسطه آن می توانند لحظات شاد و مفرحی داشته باشند. یکی از این قابلیت ها امکان گذاشتن فیلم در استاتوس واتساپ است، البته نه تنها فیلم بلکه می توانید متن، تصاویر و حتی موزیک ها را نیز بدون هیچ گونه محدودیتی با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید.

از مهم ترین مزایای استاتوس واتساپ اشتراک گذاری همگانی آن می باشد، ممکن است بخواهید محتوایی را با تمامی مخاطبین خود بدون اینکه شخصی را فاکتور بگیرید، به اشتراک بگذارید. این مزیت برای معرفی کسب و کار و اطلاع رسانی های کلی بسیار مناسب می باشد، البته قابلیت های ویژه وضعیت واتساپ سبب می شود که بتوانید در صورت نیاز محتوای خود را برای چند نفر مخفی کنید که آن را نبینند و یا محتوا را تنها با تعداد محدودی از کاربران به اشتراک بگذارید که این مزایا می تواند نقش موثری در ایجاد ارتباطات شما داشته باشد.

یکی دیگر از مزایای استوری واتساپ این است که شما بتوانید وضعیت دیگران را بدون اینکه متوجه شوند، ببینید. خب این قابلیت از ابتدا توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرد، چرا که آن ها می توانستند بدون اطلاع افراد خاص استوری و وضعیت واتساپ آن ها را ببینند. البته در کنار مزایای عنوان شده این قابلیت معایبی را به همراه دارد و اینکه اگر تنظیمات واتساپ را به گونه ای تغییر داده اید که نام شما در لیست بینندگان استوری مخفی شود، این تغییر به صوت دو نفره می باشد. یعنی نام فرد مقابل نیز برای شما مخفی خواهد شد و نمی توانید ببینید که چه کسی استوری شما را چک می کند.

چگونه-استاتوس-واتساپ-دیگران-را-ببینیم-(ساده-و-سریع)-مشاهده-مخفی

چگونه استاتوس واتساپ دیگران را ببینیم؟ (روش های مخفیانه)

همانطور که عنوان شد شما می توانید با ورود به بخش Status و کلیک کردن بر روی پروفایل هر فرد استوری او را نگاه کنید. با انجام این کار نام شما در لیست بینندگان استوری او قرار می گیرد. اما برخی افراد تمایلی به نمایش نام خود ندارند و در واقع می خواهند که به صورت مخفیانه استوری دیگران را ببینند. برای این کار می توانند یکی از 4 روش زیر را انتخاب کنند:

روش اول

پس از باز کردن برنامه واتساپ، سه نقطه بالا سمت راست را لمس کنید تا نوار آپشن ها به شما نمایش داده شود.

در گام بعد می بایست به قسمت تنظیمات رفته و روی گزینه Account یا حساب کلیک کنید.

 

حالا که وارد صفحه اکانت شدید گزdنه حریم خصوصی یا Privacy را انتخاب نموده تا بتوانید تغdیرات بعدی را اعمال کنید.

چگونه-استاتوس-واتساپ-دیگران-را-ببینیم-(ساده-و-سریع مرحله یک)

در صفحه Privacy با گزینه Read receipt یا رسید خوانده ها که به صورت پیش فرض غیرفعال است مواجه خواهید شد، برای اینکه در زمان دیدن استاتوس واتساپ دیگران نام شما مخفی بماند باید این گزینه را فعال کنید.

چگونه-استاتوس-واتساپ-دیگران-را-ببینیم-(ساده-و-سریع)-خواندن-رسیدها

این روش در عین کاربردی بودن معایبی به همراه دارد که سبب می شود تمام رسید خوانده ها و نام بینندگان استوری های برای شما نیز مخفی شود.

روش دوم

در این روش به یک File Manager هوشمند نیاز دارید که بتواند فایل های مخفی را به شما نمایش دهد تا به واسطه آن بتوانید فایل های لازم را نیز ذخیره سازی کنید. برای دانلود فایل منیجر با این ویژگی ها می توانید به گوگل پلی مراجعه نمایید.

پس از نصب و راه اندازی آن، وارد برنامه شده و پوشه واتساپ را پیدا کنید تا بتوانید به پوشه مدیا Media بروید.

چگونه-استاتوس-واتساپ-دیگران-را-ببینیم-(ساده-و-سریع)-File-Manage

گام بعدی به قسمت تنظیمات پوشه مدیا مرتبط است تا بتوانید از راه تنظیمات نمایش فایل های مخفی را فعال سازی نمایید.

با انجام این اقدامات ساده یک پوشه استاتوس برای شما ایجاد می شود که از این به بعد می توانید استوری های دیگران را در آن ببینید.

چگونه-استاتوس-واتساپ-دیگران-را-ببینیم-(ساده-و-سریع)-Statuses

روش سوم

از طریق حالت هواپیما نیز می توانید استاتوس دیگران را ببینید بدون این که متوجه شوند. برای این کار نیازی به دانلود برنامه یا اعمال تغییرات ندارید. تنها لازم است وارد تب Status شده و پیش از باز کردن استوری فرد مورد نظر، از همان جا نوار اعلان را پایین بکشید و با فعال سازی حالت پرواز اینترنتتان را قطع نمایید، سپس می توانید به سادگی آن را نگاه کنید.

روش چهارم

لحظه آخر استاتوس واتساپ دیگران را چک کنید، برای این کار لازم است در صفحه استاتوس زمان دقیق را یادداشت نمایید. البته این روش را نمی توان کاملا کارآمد معرفی کرد اما می توانید در لحظات آخر شانس خود را امتحان کنید. به یاد داشت باشید که با استفاده از این روش تنها شانس یکبار دیدن استاتوس واتساپ دیگران را دارید.

نتیجه گیری

اینکه نام شما در لیست مخاطبینی که استاتوس را دیده باشد هیچ مشکلی به وجود نمی آورد اما اگر تمایلی به این کار ندارید می توانید از روش های عنوان شده استفاده کنید. البته دقت داشته باشید که سه روش اول می تواند نام شما را مخفی کند و چنانچه از روش چهارم استفاده نمایید نام شما ثبت خواهد شد اما چون در لحظه آخر استاتوس را تماشا کرده اید ممکن است کاربر دیگر لیست را چک نکند.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.