بازیابی رمز دوربین مداربسته داهوا و هایک ویژن

دوربین‌های مداربسته مانند داهوا و هایک ویژن مثل بیشتر وسایل امنیتی برای ورود به تنظیمات و مشاهده تصاویر ضبط شده نیاز به رمز عبور دارند. فراموشی رمز عبور این دستگاه‌ها از مهم‌ترین مشکلات صاحبان آنها می‌باشد.

در گذشته در هنگام فراموشی رمز عبور دی وی ار و دوربین مداربسته، افراد به راحتی و با وارد کردن رمز پیش فرض می‌توانستند اقدام به بازیابی این رمز آنها کنند. ولی با توجه به مشکلاتی که رمز پیش فرض داشت کمپانی‌های سازنده اقدام به حذف رمز پیش فرض کردند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص ریست پسورد رمز دوربین مدار بسته لطفا به مقاله بازیابی رمز دوربین مداربسته داهوا و هایک ویژن مراجعه کنید.

اگر رمز عبور سیستم نظارت تصویری را فراموش کرده‌اید و نیاز به مشاهده تصاویر ضبط شده دارید، تحت هیچ شرایطی برای مشاهده تصاویر هارد دیسک را به کامپیوتر متصل نکنید.

این اقدام می‌تواند باعث آسیب داده‌ها در هارد دیسک شما شود و شما دیگر قادر نخواهید بود تمام داده ها را بازیابی کنید. خرابی داده‌ها به این دلیل رخ می‌دهد که فرمت دستگاه مانیتورینگ با فرمت کامپیوتر متفاوت است و کامپیوتر باید هارد دیسک را برای خواندن داده‌ها فرمت کند که باعث خرابی داده‌ها می‌شود.

امنیت 24 یکی از مجموعه‌های فعال در زمینه ریست پسورد و بازیابی رمز دوربین مداربسته و دی وی ار است.

amniat24.com

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.