آشنایی با نحوه تنظیمات توییتر در آیفون + [روش های کاربردی]

در این مقاله قرار است تنظیمات توییتر در آیفون را به شما آموزش دهیم. اما اجازه دهید ابتدا برای کاربران نا اشنا، نحوه ساخت حساب در توییتر را مرور کنیم. توییتر یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در میان کاربران است که می تواند یکی از منعکس کننده های جدیدترین اخبار تکنولوژی در رابطه با بهترین مودم گیمینگ، برترین مدل های لپ تاپ و … باشد. اگر مدت زیادی است که در اینترنت فعالیت دارید و کاربر شبکه های اجتماعی مختلف بوده اید، باید تا کنون به این موضوع پی برده باشید که در هر دوره، یک شبکه اجتماعی خاص مورد توجه قرار می گیرد و بعد از مدتی به فراموشی سپرده می شود. برای مثال کاربران حدود ده سال پیش در چتروم یاهو فعال بودند. بعد از مدتی همگی به فیس بوک کوچ کردند. فیس بوک هم بعد از مدتی به فراموشی سپرده شد و اکنون اکثر کاربران به سمت توییتر آمده اند.

شبکه اجتماعی توییتر یک پلتفرم مبتنی بر متن های کوتاه می باشد. به متن هایی که در این شبکه اشتراک گذاری می شود، توییت می گویند و هر توییت می تواند نهایتا تا 280 کاراکتر باشد. توییتر به کاربران اجازه می دهد که با دوستان خود تعامل داشته باشند و با هم ارتباط بر قرار کنند.

تنظیمات توییتر در آیفون

آموزش ساخت حساب در توییتر

 1. به سایت توییتر وارد شوید.
 2. اطلاعات خود را از جمله نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل یا شماره تلفن و رمز عبور را در قسمت های خاص وارد کرده و دکمه ” Sign Up ” را انتخاب کنید.
 3. اگر آدرس ایمیل خود را در مرحله قبل وارد کرده اید، باید در این مرحله شماره تلفن خود را وارد کنید. از آنجا که ایران در لیست نیست، روی دکمه ” Skip ” کلیک کنید.
 4. در مرحله بعد باید یک نام کاربری برای توییتر خود تعیین کرده و دکمه ” Next” را انتخاب کنید.
 5. حالا حساب توییتر شما ایجاد شده و باید دکمهLet’s go” ” را انتخاب کنید.
 6. چندین گزینه به شما نمایش داده می شود. این صفحه می‌خواهد علاقه ‌مندی شما را به هر کدام از موضوعات نشان داده شده بداند. یکی از آن‌ها را به دلخواه انتخاب کنید و سپس روی دکمه Continue  کلیک کنید.
 7. در مرحله یکی مانده به آخر توییتر از شما سوال می ‌پرسد که آیا می‌خواهید دوستان‌تان از طریق آدرس ایمیل شما را دنبال کنند یا خیر ؟ اگر تمایل داشتید Gmail را انتخاب کنید اما اگر تمایلی به این کار نداشتید گزینه No Thanks را انتخاب کنید.
 8. در مرحله آخر، توییتر چند حساب کاربری مشهور را برایتان پیشنهاد می‌کند تا در صورت تمایل آن‌ها را دنبال کنید. پس از انتخاب اشخاص موردنظرتان روی دکمه Continue  کلیک کنید.

تنظیمات توییتر در آیفون

ورود به توییتر از طریق ایفون

توییتر به کاربران این شبکه اجتماعی اجازه می دهد تا به دو روش جدید وارد حساب کاربری خود شوند. از این به بعد، کاربران می توانند از طریق نسخه وب و برنامه تلفن همراه با حساب Google خود وارد توییتر شوند یا با استفاده از گزینه Sign in with Apple وارد برنامه توییتر در iOS شوند.

پشتیبانی توییتر در پست جدیدی اعلام کرد که امکان ورود با حساب Google در نسخه های تلفن همراه و وب وجود دارد و کاربران اپل می توانند با برنامه iOS در این شبکه اجتماعی به حساب Apple ID خود وارد شوند. ویژگی ورود به سیستم Apple ID به زودی برای نسخه وب توییتر فعال می شود. علاوه بر این، هر دو روش به شما امکان ثبت نام و ایجاد حساب توییتر را می دهند.

از بین این دو گزینه، ورود به سیستم با اپل جذاب ترین گزینه است. در WWDC 2019، اپل این گزینه را به عنوان جایگزینی برای ورود به سیستم با حساب های فیس بوک و گوگل معرفی کرد و معتقد بود که کاربران می توانند از ورود به سیستم با اپل برای جلوگیری از ردیابی فعالیت های خود استفاده کنند. این ویژگی به شما امکان می دهد با ایجاد یک ایمیل ثانویه از استفاده از ایمیل اصلی خود اجتناب کنید، اما ایمیل های مورد نیاز را به ایمیل اصلی خود ارسال کنید.

قابلیت ورود به سیستم با حساب Google چند هفته پیش در نسخه بتا برنامه Twitter برای Android به کاربران داده شد و اکنون در نهایت در نسخه پایدار این برنامه فعال شده است. هنگام ایجاد یک حساب جدید با این ویژگی، حساب شما به راحتی ایجاد می شود و حتی تصویر حساب Google یا Apple به عنوان تصویر توییتر شما انتخاب می شود.

هنوز همه کاربران به این ویژگی دسترسی ندارند و احتمالاً باید کمی بیشتر منتظر بمانید تا این قابلیت در سطح جهانی راه اندازی شود. بدیهی است که هنگام ایجاد حساب Apple خود، دیگر نمی توانید رمز عبور خود را تغییر دهید زیرا صفحه از شما رمز عبور فعلی شما را می خواهد. پشتیبانی توییتر می گوید امکان حذف حساب های Apple و Google از توییتر وجود دارد، اما این ویژگی فقط در نسخه وب موجود است، که کاربران اپل در حال حاضر به آن دسترسی ندارند.

 

مراحل تنظیمات توییتر در آیفون :

 • از صفحه اصلی ، “تنظیمات” را انتخاب کنید.
 • به پایین بروید و ” ” Twitter را انتخاب کنید.
 • روی “افزودن حساب” ضربه بزنید.
 • “نام کاربری” و “رمز عبور” را تایپ کنید ، سپس روی “ورود به سیستم” ضربه بزنید. شما همچنین می توانید گزینه “ایجاد حساب جدید” را انتخاب کنید.
ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.