آشنایی با نحوه عضویت در کلاب هاوس + [ نحوه ارسال دعوتنامه ]

0

در این مقاله قرار است نحوه عضویت در کلاب هاوس و همچنین نحوه ارسال دعوت نامه را با هم بررسی کنیم. خبرهای جدید حاکی از ان است که به زودی و به دلیل استقبال خوب کاربران، نسخه اندروید این برنامه منتشر خواهد شد. بنابراین حتی اگر از کاربران اندروید هم باشید، این مطالب برای شما مفید خواهد بود!

کلاب هاوس (Clubhouse) یک شبکه اجتماعی جدید است که به تازگی و با سر و صدای زیادی برای کاربران آیفون منتشر شده است. با وجود آپدیت های جدید اینستاگرام و آپدیت جدید تلگرام و حتی وجود ربات های تلگرامی این شبکه با این که مدت زمان خیلی کمی از انتشار این برنامه می گذرد، اما در همین مدت کوتاه هم توانسته توجه کاربران زیادی را به خود جلب کند و به یک برنامه اجتماعی محبوب تبدیل شود. تا جایی که شرکت های تکنولوژی، اساتید و دانشجویان و افراد سرشناس از کابران پر و پا قرص این پلتفرم می باشند.

عضویت در کلاب هاوس

کلاب هاوس چیست؟

Clubhouse یک برنامه چت صوتی است که بر ایجاد اتاق های گفتگوی اجتماعی متمرکز شده است که فضاهای چت با دوستان و افراد دیگر را ایجاد می کند (نباید با برنامه مدیریت تیم Clubhouse اشتباه گرفته شود زیرا کاملاً متفاوت است). این شرکت توسط پل دیویسون و روهان ست تأسیس شد.

Clubhouse کاملاً بر صدا متمرکز است و مکالمات مستقیم بین گروهی از افراد یا بین گوینده و گروهی را بسیار آسان می کند. اتاق های گفتگو را می توان برای اهداف مختلف ایجاد کرد، به عنوان مثال:

  • بحث های موضوعی
  • با دوستان نزدیک چت کنید
  • تابلوهای دیجیتالی با فرمت باز
  • سخنرانی
  • برنامه ریزی مهمانی
  • ملاقات با افراد جدید

علاوه بر چت روم، باشگاه هایی وجود دارد که شامل گروه هایی از کاربران است که به یک موضوع خاص علاقه دارند. Clubhouse در اوایل سال 2020 بتا راه اندازی شد و به دلیل استفاده افراد مشهور از این برنامه محبوب شد و ارزش آن حدود 100 میلیون دلار است.

عضویت در کلاب هاوس

نحوه عضویت در کلاب هاوس

همه می توانند Club House را با دستگاه iOS بارگیری کنند. اما ورود به نسخه بتا نیاز به دعوت نامه دارد. برای دریافت دعوت نامه های خودکار می توانید در لیست انتظار مشترک شوید، اگرچه زمان پردازش لیست انتظار ثابت نیست. در صورت تمایل، می توانید نام کاربری خود را ذخیره کنید تا پس از مدت ها در برنامه Clubhouse پذیرفته شوید.

اگر دعوت شخصی دریافت کردید، در صورت تمایل می توانید یک ویدئو بارگذاری کنید، سپس بررسی کنید که کدام اتاق ها در حال حاضر زنده هستند و کدام اتاق ها از برنامه های آینده هستند. می توانید افراد را دنبال کنید و جزئیاتی مانند موقعیت مکانی خود را اضافه کنید، خانه باشگاه بر اساس علایق شما اتاق های چت را به شما نشان می دهد.

چگونه باید به کلاب هاوس دعوت شوید؟

اگر نمی خواهید در لیست انتظار باشید، به دعوت مستقیم شخصی که قبلاً از برنامه استفاده کرده است نیاز خواهید داشت. در ابتدا، فقط یک دعوتنامه برای هر عضو مجاز است و پس از استفاده از این برنامه، گزینه سه دعوت نامه فعال می شود. می توانید از اینستاگرام اولین سایت پرداخت، دعوت نامه رایگان درخواست کنید.

چگونه می توانیم دیگران را به کلاب هاوس دعوت کنیم؟

تا اینجای مقاله به نحوه عضویت در کلاب هاوس اشنا شده اید. هم اکنون می خواهیم یاد بگیریم که چطور باید به دیگران دعوت نامه ارسال کنیم. برای این کار باید مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله اول: در صفحه اصلی کلاب هاوس، روی نماد پاکت که در بالای صفحه قرار دارد ضربه بزنید.

مرحله دوم: اگر لیست مخاطبین شما به برنامه کلاب هاوس وصل می باشد، تمام مخاطبین خود را در صفحه ظاهر شده خواهید دید. برای اینکه لیست مخاطبین به کلاب هاوس وصل شود باید از همان ابتدا دسترسی به مخاطبین را مجاز کنید. روبروی نام هر کدام از مخاطبین کلمه Invite به چشم می خورد. با کلیک روی این دکمه، مخاطب مورد نظر دعوت خواهد شد.

البته شما می توانید روی نوار جستجو ضربه زده و با وارد کردن نام مخاطب، لیست مخاطبین را به صورت دستی جستجو کنید.

توجه داشته باشید که با هر بار ضربه زدن روی دکمه Invite، یکی از دعوت های خود را برای آن مخاطب صرف کرده اید.

مرحله سوم: بعد از اینکه در مرحله قبلی دکمه Invite را می زنید، تلفن همراهتان مکالمه imessage با مخاطب مورد نظر را لود کرده و پیام دعوت خودکار را به شما نشان می دهد. شما می توانید پیام دعوت نامه خود را ویرایش کرده و سپس روی نماد ارسال کلیک کنید. به این ترتیب مخاطب مورد نظر دعوت نامه را دریافت کرده و به عضویت کلاب هاوس در می آید.

 

امتیاز دهید

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.