تغییرات آپدیت جدید اینستاگرام در سال ۲۰۲۱ [ جدیدترین تغییرات ]

0

آپدیت جدید اینستاگرام یکی از مباحث پر حاشیه این روز های جدیدترین اخبار تکنولوژی است. این خبر همانند آپدیت جدید تلگرام بسیار جذاب و مورد پسند است چرا که اینستا یکی از اپلیکیشن های پر طرفدار و محبوب دنیای امروز است و افراد زیادی از آن استفاده می کنند. به احتمال زیاد، خود شما هم یکی از کاربران پر و پا قرص این شبکه اجتماعی هستید و زمان زیادی از شبانه روز را به فعالیت در این شبکه اختصاص می دهید.

به دلیل کاربردهای زیاد این اپلیکیشن، همواره آپدیت های زیادی از آن منتشر می شود و در هر آپدیت هم ویژگی های جدیدی به آن اضافه خواهد شد؛ ویژگی هایی که هر کدام به نوبه خود بسیار قابل توجه بوده و باعث حیرت و شگفتی طرفداران اینستاگرام خواهند شد.

اطلاع داشتن از ویژگی ها و بروزرسانی های جدید اینستاگرام برای کسانی که ادمین پیج های مختلف هستند یک موضوع مهم و ضروری به شمار می رود. چرا که این ویژگی ها می توانند جذابیت صفحه را برای کاربران بالا تر ببرند و باعث افزایش دنبال کننده ها شوند.

آپدیت جدید اینستاگرام

معرفی ویژگی های آپدیت جدید اینستاگرام

محدود کردن حساب هایی که دوست ندارید

اینستاگرام اخیراً ویژگی جدیدی به نام ” restrict ” را معرفی کرده است که به کاربران اجازه می دهد تعاملات کاربر دیگری را که احساس خوبی در مورد آن ندارید محدود و مسدود کنید.

توجه داشتید که رستریکت کردن با بلاک کردن کاربر فرق دارد. وقتی شخصی را بلاک می کنید، ممکن است شخص متوجه مسدود شدن وی شود. اما در محدود جدید، کسی متوجه این موضوع نمی شود. آنها حتی می توانند در مورد پست های شما اظهار نظر کنند، اما فقط خودشان می توانند آن را ببینند.

اگر فردی را در این حالت قرار دهید، نظرات وی به فضای restricted comment  منتقل می شود. در صورت تمایل می توانید نظرات او را منتشر کنید، اما اگر به این کار علاقه ای ندارید می توانید بدون توجه از کنار آن بگذرید.

 

پیگیری هشتگ ها

اینستاگرام اخیراً فرصتی را برای ردیابی و ارزیابی هشتگ های شخصی شما فراهم کرده است. پیش از این، ارزیابی میزان تأثیر هشتگ ها آسان نبود. به روز رسانی جدید اینستاگرام به ما اطلاع می دهد که کدام هشتگ برای ما موثر بوده و منجر به دنبال کنندگان واقعی بیشتر یا فروش بهتر اینستاگرام شده است، یا کدام هشتگ مناسب نیست و نباید استفاده شود.

آپدیت جدید اینستاگرام

حذف فالور های غیر واقعی

مهم نیست که استراتژی انتشار یا مشارکت شما چیست. ربات ها و دنبال کنندگان فیک می توانند برای صفحات کوچک و بزرگ شما یک تهدید باشند. این نوع دنبال کننده هرگز در مورد پست های شما اظهار نظر نمی کند و آن ها را لایک نمی کنند.

داشتن تعداد زیادی فالوور فیک باعث کاهش تعامل کلی شما می شود که خوشایند نیست. زیرا اینستاگرام تصور می کند که محتوای صفحه شما برای دنبال کنندگان شما جذاب نیست. زیرا میزان تعامل دنبال کنندگان شما با تعداد آنها مطابقت ندارد. این به خودی خود باعث می شود محتوای شما برای اینستاگرام خوب نباشد و به تعداد محدودی از دنبال کنندگان نشان داده شود.

با این حال، نباید انکار کرد که تعداد فالوورها، حتی اگر تقلبی باشد، می تواند تأثیر روانی مثبتی بر صفحه شما داشته باشد. فالور هایی که از صفحه شما دیدن می کنند، با مشاهده تعداد دنبال کنندگان بالای شما، ناخواسته به شما اعتماد خواهند کرد. افزایش پیروان واقعی خود با این روش، تعامل شما را افزایش می دهد.

اما اگر هنوز فکر می کنید باید دنبال کننده های جعلی و غیر فعال را از صفحه خود حذف کنید، به روز رسانی جدید اینستاگرام این فرصت را به شما داده است.

پست گذاشتن در حساب های مختلف

آیا تا کنون برایتان پیش آمده که زمان زیادی را صرف ویرایش عکس، نوشتن زیرنویس و هشتگ کرده اید، و سپس متوجه شوید که در حساب دیگری هستید؟ اینستاگرام در بروزرسانی جدید خود این مشکل را برطرف کرد.

دیگر مهم نیست که در کدام حساب آنلاین هستید! زیرا به راحتی می توانید پستی را که می خواهید ارسال کنید به حساب های دیگر خود منتقل کنید.

با استفاده از این ویژگی مهم، می توانید پست هایتان را همزمان به چندین حساب ارسال کنید. این ویژگی برای کسانی که چندین صفحه برای کسب و کار خود دارند واقعاً خوب است. بدون اتلاف وقت و انرژی بیشتر، آنها می توانند یک پست را در چندین صفحه منتشر کرده و از مزایای آن استفاده کنند.

اشتراک گذاری پست ها در استوری

این ویژگی قطعاً یکی از محبوب ترین امکانات خواهد بود. در به روزرسانی های جدید اینستاگرام، می توانید هر پستی را که دوست دارید (خواه متعلق به شما باشد یا نه) در استوری اینستاگرام خود ارسال کنید. در این ویژگی، نه تنها خود عکس در استوری شما نمایش داده می شود، بلکه لینک مربوط به آن هم روی تصویر ایجاد می شود. با لمس آن، فالورهای شما می توانند مستقیماً به پست مورد نظر خود بروند. این ویژگی یک راه عالی و کاربردی برای افزایش ترافیک است.

امتیاز دهید

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.