انواع رنگ های صنعتی کارخانه روشان فام

کارخانه روشان فام انواع رنگ های صنعتی را تولید و در بازار ارائه می کند. رنگ های صنعتی با کیفیت بسیار بالا در این کارخانه تولید می شود و هر کدام از این ها با کاربرد و ویژگی های خاصی در بازار استفاده می شود. این رنگ ها در نقاشی ساختمان بسیار کاربردی و مهم است به همین دلیل دوام و کیفیت این رنگ ها تاثیر گذار در نحوه استفاده آن است.

انواع رنگ های صنعتی روشان فام

رنگ های صنعتی انواع بسیار متنوعی دارند که هر کدام شامل ویژگی و کاربرد های متفاوتی هستند. برخی از این رنگ ها شامل:

  • آستر اپوکسی اکسید آهن قرمز
  • آستر اپوکسی ضد خوردگی فسفات روی
  • رنگ اپوکسی کف
  • رنگ پلی اورتان اتومبیلی
  • رنگ پلی اورتان کف
  • رنگ اتومبیلی روغنی
  • و…

انواع رنگ صنعتی

این ها برخی از انواع بسیار زیاد رنگ های صنعتی هستند که در کارخانه روشان فام تولید می شوند. رنگ های صنعتی سالانه در صنعت رنگ رو به افزایش فراوانی است و این تولیدات کاربردی و مهم هستند و به دو دسته رنگ های ساختمان و رنگ های صنعتی تقسیم می شوند.

رنگ صنعتی چه ترکیباتی دارد؟

رنگ های صنعتی دارای دو جزء هستند و به همین دلیل به آن ها رنگ های دو جزئی گفته می شوند. جزء اول پایه با بیس این رنگ ها هستند از رزین یا انواع پایه رنگ های صنعتی مانند پلی یورتان، مواد رنگ زا و افزودنی های دیگر ساخته می شوند. جزء دوم ترکیب رنگ های صنعتی هاردنر ها یا سخت کننده ها هستند.

کاربرد رنگ های صنعتی

رنگ های صنعتی در ساخت و ساز، کشاورزی یا صنایع خودروسازی استفاده می شوند. مهم ترین تفاوت میان رنگ های صنعتی و ساختمانی در کاربرد آنها است. میزان ترکیب پایه رنگ صنعتی با سخت کننده در کیفیت و مدت زمان خشک شدن رنگ تاثیر فراوانی می گذارد. مقاومت، دوام بالا، چسبندگی مناسب به سطوح، ثبات رنگ و حفظ براقیت، مقاومت در برابر عوامل خورنده و … از مهم ترین ویژگی های رنگ صنعتی به شمار می روند.

قیمت رنگ صنعتی در روشان فام

تولید کننده های زیادی در تولید رنگ مشغول به کار هستند. بازار رقابتی در این صنعت منجر به افزایش کیفیت تولیدات شرکت های تولید رنگ صنعتی شده است. برای قیمت رنگ صنعتی مهم ترین موضوعی که باید توجه داشته باشید کیفیت رنگ است.

خرید رنگ های بی کیفیت با قیمت پایین بعضی وقتها خریدار را دچار دردسر و پرداخت هزینه های دوباره برای خرید رنگ های با کیفیت تر می کند. اما روشان فام با تولید رنگ های با کیفیت و با دوام توانسته به تولید رنگ های صنعتی با کیفیتی دست پیدا کند. رنگ های صنعتی با سفارش مشتری و به صورت اختصاصی تولید می شوند و به همین دلیل می توانید با کارشناسان ما برای اطلاع از قیمت ها به شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

قیمت رنگ صنعتینشانی روشان فام

روشان فام با تولید بهترین رنگ های صنعتی و دوام بالا توانسته است به تولید و صادرات بالایی دست پیدا کند. نشانی و شماره تماس این کارخانه در پایین صفحه قرار داده شده است. برای خرید و اطلاع از رنگ های صنعتی روشان فام میتوانید به شماره های زیر تماس حاصل فرمایید یا برای پاسخگویی سریع تر به ایمیل این شرکت مراجعه فرمایید تا با نحوه خرید و اطلاع از قیمت ها بتوانید خرید خود را انجام دهید.

تماس با ما
کارخانه: مشهد، شهرک صنعتی چناران، فاز ۱، صنعت ۹ و ۱۱
دفتر مرکزی تیر: مشهد، بلوار هفت، برج آرمیتاژ، واحد ۸۰۶
۰۵۱-۴۶۱۳۹۲۰۰-۳

موبایل: ۰۹۱۵۳۱۱۹۲۰۷

ایمیل: info@rawshan.com

تلفن: ۰۵۱۴۶۱۳۹۲۰۲

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.