چالش مشاپ پابجی نیو استیت ۲۰۲۲: تاریخ، جوایز و غیره

اولین تورنومنت بازی پابچی نیو استیت، با نام چالش آزاد نیو استیت، در مناطق مختلف اتمام یافت. اولین تورنومنت این بازی جدید، با استقبال بسیار خوبی مواجه گردید. به نظر می‌رسد که استودیو Krafton، خواهان ادامه این روند باشد و به همین خاطر، Krafton در حال معرفی یک مسابقه دیگر برای گیمرهای مشتاق است. چالش مشاپ پابجی موبایل 2022، از هفته دیگر و از تاریخ 10 مارس شروع شده و تا 3 آوریل ادامه خواهد داشت.

در نظر داشته باشید که در این چالش و مسابقه جدید پابجی نیو استیت مشاپ، تنها گیمرهای منطقه آمریکایی شمالی امکان رقابت دارند. این مسابقه طولانی مدت، به مدت سه هفته در تورنومنت‌های آزاد تشکیل شده و توسط اینفلوئنسرها و سلبیریتی‌ها، میزبانی خواهد شد. در انتهای تورنومنت‌ها نیز جایزه 250 هزار دلاری به برندگان اعطا می‌شود. سازندگان ادعا کرده‌اند که تمامی مسابقات در حالت بتل رویال Extreme Mode پابجی اجرا می‌شوند.

اینفلوئنسرها بخشی از چالش مشاپ پابچی نیو استیت 2022 خواهند بود!

گیمرها و مخاطبین می‌توانند شاهد حضور افراد مشهور و تولیدکنندگان محتوایی همچون ChocoTaco، Wynnsanity و NoahfromYoutube باشند. این افراد میزبان تورنومنت‌های مختلف بوده و در انتها نیز برنده مسابقات به مرحله نهایی راه خواهند یافت. کسانی که بتوانند از این تورنومنت‌ها جان سالم به در ببرند، می‌توانند مهارت‌ها و تکنیک‌های خود را در چند مسابقه برای رسیدن به مرحله نهایی به نمایش بگذارند.

زمان حضور و میزبانی اینفلوئنسرها در تورنومنت به شرح زیر است:

  • NoahfromYoutube: 25 مارس
  • ChocoTaco: 17 مارس
  • Wynnsanity: 10 مارس

مسابقات آزاد در تاریخ 11، 14، 18، 20، 25 و 27 مارس برگزار خواهد شد. در این تورنومنت‌ها، سه ست مختلف از مسابقات برگزار می‌شود که هرکدام جایزه 10 هزار دلاری خواهند داشت. تا 128 تیم می‌توانند در این مسابقات ثبت نام و شرکت کنند و سه تیم برتر این ست‌ها به مرحله نهایی راه خواهند یافت.

زمان برگزاری مسابقات آزاد عبارت‌اند از:

  • 11 تا 13 مارس
  • 18 تا 20 مارس
  • 26 تا 27 مارس

در زمان 1 تا 3 آوریل نیز مرحله ماقبل نهایی تورنومنت انجام می‌پذیرد تا 16 تیم برای جایزه 200 هزار دلاری رقابت کنند. 3 تیم از تورنومنت‌های برگزار شده با میزبانی اینفلوئنسرها و 9 تیم از برندگان مسابقات آزاد خواهند بود. 4 تیم دیگر نیز به صورت اتفاقی به جمع تیم‌های دیگر اضافه می‌شوند. علاوه بر این، 5 هزار دلار نیز برای MVP یا فردی با بیشترین امتیاز در نظر گرفته شده است.

گیمرهایی که بازی پابجی موبایل را تجربه کرده باشند، با شرایط در نظر گرفته شده برای این مسابقات آشنا هستند. اکثر افراد با ثبت سفارش یوسی پابجی موبایل و ارتقا شخصیت خود، تجربه بهتری در این حالت‌ها کسب می‌کنند. استفاده از اسکین‌ها، حالت‌های مختلف و شخصیت‌های متنوع با استفاده از خرید یوسی پابجی موبایل امکان‌پذیر است.

حالت بتل رویال Extreme Mode، یک بازی سرعتی است که با شرکت 64 بازیکن و در یک نقشه کوچک انجام می‌شود. نهایت زمان در نظر گرفته شده برای این مسابقات 20 دقیقه است. هر بازیکن با یک کلت دستی P1911، نارنجک دود و 300 امتیاز درون بازی را شروع می‌کند. این حالت به دلیل هیجان بالا برای گیمرها و تماشاگران انتخاب شده تا بازی جذاب‌تر از قبل شود. به طور خلاصه، حالت بتل Extreme Mode تجربه بتل رویال را از نظر سرگرمی و هیجان، چند مرحله ارتقا می‌دهد.

تقسیم امتیازات

سیستم امتیازدهی در مسابقات و حالت‌های مختلف ثابت خواهد بود تا گیمرها و تیم‌ها بر یک اساس امتیازدهی شوند. علاوه بر این، 1 امتیاز نیز برای هر کیل در نظر گرفته شده است.

هفته اول

10 مارس: تورنومنت میزبانی شده توسط Wynnsanity

11 تا 13 مارس: مسابقات آزاد 1

هفته دوم

17 مارس: رویداد میزبانی شده توسط chocoTaco

18 تا 20 مارس: مسابقات آزاد 2

هفته سوم

25 مارس: رویداد میزبانی شده توسط NoahFromYoutube

25 الی 27 مارس: مسابقات آزاد 3

هفته چهارم

1 الی 3 آوریل: مسابقه نهایی

نحوه شرکت در مسابقه مشاپ پابجی نیو استیت 2022

گیمرهای منطقه آمریکای شمالی می‌توانند به صورت مستقیم و از طریق این لینک، در مسابقه پیش‌رو ثبت نام کنند.

از چه طریق مسابقات را تماشا کنیم؟

تمامی تورنومنت‌های میزبانی شده توسط اینفلوئنسرها، مسابقات آزاد و مسابقه نهایی را می‌توانید از طریق پلتفرم‌هایی مانند یوتیوب و توییچ به صورت زنده مشاهده کنید. برای اینکه مسابقه تیم محبوب خود را در مسابقه دنبال کنید، حتما در استریم‌ها حضور داشته باشید.

برای پیشرفت در بازی پابجی چه کنیم؟

سالانه در سرتاسر دنیا، مسابقات و تورنومنت‌های مختلفی برای بازی پابجی برگزار می‌شود. در داخل ایران نیز تعدادی لیگ و مسابقه داخلی برای بازی پابجی نیو استیت وجود دارد که می‌توانید با شرکت در این مسابقات، مبلغ زیادی را برنده شوید. یکی از راه‌های پیشرفت سریع در بازی پابجی، خرید یوسی پابجی موبایل است. برای اینکه به تمامی اسکین‌ها، اسلحه‌ها، جلیقه‌ها و دیگر آیتم‌های بازی دسترسی داشته باشید، خرید یوسی پابجی، بهترین راه است.

اما به دلیل عدم امکان خرید بین‌المللی و خارجی، مشکل اکثر گیمرهای پابجی، انتخاب یک فروشگاه و سایت معتبر برای خرید یوسی پابجی است. شما کاربران عزیز می‌توانید برای خرید این کوین، از فروشگاه یوسی پابجی استفاده کنید. با خرید از این فروشگاه، حساب کاربری شما در کمترین زمان به مقدار خریداری شده شارژ خواهد شد. فروشگاه یوسی پابجی دارای نماد اعتبار رسمی بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل در فرایند خرید یا شارژ حساب، می‌توانید با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته، ارتباط برقرار کنید. برای ورود به سامانه رسمی خرید آنلاین یوسی پابجی، کافی است وارد سایت این فروشگاه به آدرس ucpubg.vip شوید.

منبع: PUBG New State Mobile Mashup Challenge 2022: Schedule, Prize pool, and more

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.