افزایش سیو پست اینستاگرام

0

افزایش سیو پست اینستاگرام به روش های زیادی امکان پذیر است و می تواند قابلیت های زیادی برای شما به همراه داشته باشد، علاوه بر این مزایای زیادی را برای شما به ار مغان می آورد که از مهم ترین آن های می توان به افزایش فالوور اینستاگرام اشاره کرد. کسب و کار های آنلاین جزو لاینفکی از زندگی بوده و تقریباً در حال حاضر کمتر کسی است که با این مسائل سرو کاری نداشته باشد. اینستاگرام به عنوان بستری برای کسب و کارهای آنلاین این روزها نقش مهمی در فعالیت های اقتصادی افراد بازی می کند. این اپلیکیشن با الگوریتم‌ های خود مشخص می کند که یک کسب و کار در چرخه رونق بماند یا حذف شود.

آشنایی با الگوریتم های اینستاگرام برای توسعه و پیشرفت یک کسب و کار ضروری است. به طوری که اگر کسب و کاری به این الگوریتم ها بی تفاوت باشد، جایی در اکسپلور اینستاگرام نخواهد داشت. یکی از شروطی که این برنامه برای حفظ یک کسب و کار در نظر گرفته بالا بردن سیو اینستاگرام است که در این مقاله قصد داریم به طور مفصل به توضیح آن بپردازیم. با ما همراه باشید!

Save

اهمیت افزایش سیو اینستاگرام در چیست؟

همان طور که گفتیم این روزها کمتر کسی را می بینید که با کسب و کار‌های آنلاین آشنا نباشد، در واقع این نوع تجارت و بی زینس  که در زمینه های مختلفی صورت می پذیرد یک راه مطمئن و بدون سرمیاه برای کسب در آمد است.  به جرئت می توان گفت این روز ها تکنولوژی تمام جنبه های زندگی انسان ها از جمله مشاغل را در برگرفته است.

از طرف دیگر مردم نیز در سراسر دنیا با این شیوه به خوبی برخورد کرده‌اند؛ از همین رو تکنولوژی پیشرفت زیادی داشته و اینستاگرام به عنوان یکی از برنامه هایی که سهم زیادی در دیجیتالی شدن مشاغل دارد امروزه یکی از مهم ترین پلتفرم های بیزینسی در دنیا به شمار می رود. هدف اولیه از تولید این شبکه تنها یک ابزار برای ارتباط مجازی بین افراد بود، اما در حال حاضر محبوب ترین بستر برای کارآفرینی است.

همان طور که قبل تر هم اشاره کردیم این پلتفرم بستر بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و کوچک است که هرکدام آن ها به دنبال پیشرفت و دیده شدن هستند. طبیعی است هرچقدر این کسب و کار توسط افراد بیشتری دیده شوند درآمد آن ها هم  بیشتر شود. از این رو کسب در آمد از اینستاگرام یک روش کاملا مطمئن و مقرون به صرفه است که می تواند تاثیر زیادی در معرفی بیزینس شما داشته باشد.

افزایش فالوور را می توان اولین شرط پیشرفت و توسعه اینستاگرام دانست. دقت  داشته باشید که فالوور بیشتر مساوی با فروش بیشتر و به طبع درآمد بالاتراست. امروز می خواهیم از بین تمامی راه هایی که برای افزایش فالوور وجود دارد و شما هم کم و بیش با آن ها آشنایی هستید، شیوه راه یافتن پست ها به اکسپلور را بررسی کنیم.

رفتن پست ها به اکسپلور، سیو اینستاگرام را بیشتر کرده و پیشرفت کسب و کار در این اپلیکیشن را به دنبال دارد. اینستاگرام برای انتقال پست های شما به اکسپلور از قوانین خاصی تبعیت می کند که دانستن آن به رشد کسب و کار شما کمک شایانی خواهد کرد.

راهکارهای-افزایش-سیو-پست-در-اینستاگرام.

برای رفتن به اکسپلور چه باید کرد؟

در آخرین به روز رسانی، اینستاگرام شرط انتقال پست ها به اکسپلور را بالا بودن میزان تعاملات معرفی کرد. این بدان معنی است که هرچقدر نرخ تعاملات پیج شما بیشتر باشد، شانس انتقال پست های شما به اکسپلور بالاتر می رود.

از مهم ترین فاکتورهای محاسبه میزان تعاملات، تعداددفعاتی است که یک پست ذخیره یا اصطلاحاً سیو می شود. بالا بردن سیو اینستاگرام موضوع بسیار است که سرورهای اینستاگرام بر حسب آن تصمیم گیرد پیج شما را به دیگر کاربران نشان دهد یا خیر؟!

احتمالاً این روزها تبلیغات بسیار زیادی تحت عنوان افزایش سیو پست اینستاگرام رایگان دیده یا شنیده‌اید. توصیه ما به شما این است که تحت تأثیر این تبلیغات قرار نگیرید و هرگونه تبلیغی تحت عنوان برنامه افزایش سیو اینستاگرام را نادیده بگیرید؛ چرا الگوریتم های اینستاگرام بسیار هوشمند هستند و این سیوهای فیک را به سرعت شناسایی می کنند.

سیو فیک اینستاگرام رایگان اصطلاحاً ره صد ساله را یک شبه پیمودن است و پیج هایی که از موارد این چنینی استفاده می کنند دیر یا زود از سمت اینستاگرام غیر مجاز شناخته خواهند شد و از چرخه رشد حذف می شوند؛ بنابراین حتماً این نکته مهم را در نظر داشته باشید.

سیو اینستاگرام موضوع مورد بحث ما در این مقاله خواهد بود که پیشنهاد می کنیم اگر صاحب کسب و کاری در بستر این پلتفرم محبوب و جذاب هستید، برای هدایت پست های خود در کوتاه ترین زمان ممکن به اکسپلور اینستاگرام ادامه این مطلب را از دست ندهید.

افزایش سیو پست در اینستاگرام به روش های مختلف

تا به اینجا متوجه شدید که برای افزایش درآمد از اینستاگرام، به سیو شدن پست هایتان احتیاج دارید. در این بخش از مقاله قصد داریم راهکارهای مفیدی برای بالابردن سیو و شیر اینستاگرام به شما معرفی کنیم.

لازم به ذکر است برای انتقال پست های خود به اکسپلور اینستاگرام باید صبور باشید؛ چرا که رفتن پست ها به اکسپلور احتیاج به زمان و تلاش زیادی دارد. در ادامه راهکارهایی به شما پیشنهاد می کنیم که با انجام مداوم آن ها می توانید به نتیجه دلخواه خود دست یابید.

 • شناخت کافی از مخاطبان پیج

به عنوان یکی از مهم ترین عوامل مؤثر در مسیر رشد کسب و کارتان باید مخاطبان خود را بشناسید. یک مدیر حرفه‌ای پیش از تولید محصول ابتدا شناختی کامل از مخاطبان خود و نیازهایشان پیدا می کند.

از نمونه سؤالاتی که باید هنگام تولید محصول از خودتان بپرسید این است که محصول شما برای چه کسانی مفید است؟ کدام گروه سنی می تواند از آن استفاده؟ آیا این محصول برای آنها جذاب خواهد بود؟

در واقع اگر جامعه هدف خود را به درستی بشناسید، می توانید اطمینان داشته باشید که این جامعه به محصول شما علاقه مند است. بالارفتن سیو و شیر اینستاگرام نشان می دهد مخاطب به محتواها و محصولات شما علاقه دارد.

شناختی که از مخاطبان خود به دست آورده‌ اید موجب خواهد شد که محصولی کاملاً مطابق با سلیقه آن ها ارائه دهید. فالوورهایی که از این طریق جذب می کنید همان فالوورهای وفاداری هستند که با حمایت از شما موجب دیده شدن کارتان در فضایی گسترده تر می شوند. این دیده شدن همان هدف نهایی برای افزایش در آمد است.

 • نشر محتوای یونیک و اختصاصی

نشر محتوای اختصاصی و اصولی برای بالا رفتن سیو اینستاگرام امری ضروری است. هرچقدر محتوای تولید شده شما منحصر به فرد و جذاب باشد مخاطب میل بیشتری برای سیو آن به منظور مطالعه مجدد خواهد داشت. پیشنهاد می کنیم از این مورد غافل نشوید و محتوا و محصولتان را منحصر به فرد ارائه کنید.

لازم به ذکر است اگر محتوای تولید شده یا محصولات عرضه شده توسط شبیه به دیگر محصولات موجود در اینستاگرام باشد، مخاطب نیازی به سیو آن برای مشاهده مجدد نخواهد دید. پس این نکته را فراموش نکنید که سیو کردن احتیاج به محتوایی دارد که نمونه آن در جایی دیگر موجود نباشد.

محتوای-جدید،-جذاب-و-اختصاصی-انتشار-دهید

 • تولید محتوای قابل نشر و سیو کردن

محتوای قابل ذخیره فقط به دست کسی تولید می شود که زمان و تخصص کافی در تولید آن به کار برده باشد. این موضوع کافی است برای اینکه روی تبلیغات خرید سیو اینستاگرام خطی باطل بکشید.

اگر محتوایی که تولید کرده تخصص و جذابیت کافی دارد، پس دیگر چه نیازی است به خرید سیو اینستاگرام؟ با کمی صبوری و تداوم در تولید محتواهای جذاب، سیو پست هایتان را بدون استفاده از تبلیغات بی اساسی همچون افزایش سیو پست اینستاگرام رایگان و برنامه افزایش سیو اینستاگرام، مشاهده می کنید.

از سری پست های جذابی که بالا بردن سیو اینستاگرام را برای شما به ارمغان می آورد پست هایی است که شامل ترفندهای مفید و کاربردی یا معرفی های جذاب باشد. حتماً تولید چنین پست هایی را در دستور کار خود قرار داده و نتیجه مثبت آن را مشاهده کنید.

 • تولید پست های آلبومی

پست های آلبومی از دیگر عوامل سیو و شیر اینستاگرام است که نباید آن را نادیده گرفت. منتشر کردن عکس یا محتوای تولید شده به صورت عکس ها یا ویدیو‌های آلبومی یا اصطلاحاً  اسلایدی موجب سیو کردن آن از سوی مخاطبان برای مشاهده مجدد می شود. مطمئناً شما هم پیج های زیادی در اینستاگرام مشاهده کرده اید که این روش را به کار برده و سیو اینستاگرام خود را افزایش می دهند.

 • استفاده از محتوای ویدیویی

استفاده از ویدئو هم باعث افزایش سیو اینستاگرام می شود؛ چرا که گرفتن اسکرین شات از ویدیوها امکان پذیر نیست و مخاطبان ناچارند برای دیدن مجدد پست های ویدئویی آن را سیو کنند. همین نکته ساده می تواند در بالابردن سیو و شیر اینستاگرام به شما کمک کند.

از-محتوای-ویدیویی-استفاده-نمایید

 • استفاده کردن از تجربیات

از مهم ترین نکات برای انجام یک کار این است که از تجربه دیگران در آن کار بهره گرفت. برای استفاده از تجربیات خود و دیگران باید دست به تجزیه و تحلیل بزنید. به طور مثال دقت کنید که کدام پست یا ویدئوی شما مورد توجه مخاطبان اینستاگرام قرار گرفته است؟ یا اینکه محتوایی که بیشترین سیو را دریافت کرده چه ویژگی ای دارد؟

با آنالیز این موارد شما یک نقشه کلی برای مسیرتان خواهید یافت که با استفاده از آن می توانید سیو پست اینستاگرام خود را بالا ببرید. شناخت علایق مخاطبتان همواره باید مورد توجه شما باشد؛ چرا که تولید محتوای نا مرتبط با علایق مخاطبان موجب از دست دادن آن ها می شود.

جالب است بدانید که اینستاگرام برای تجزیه و تحلیل رفتار مخاطبان ابزاری بسیار سودمند به نام insights را در اختیار شما قرار داده است. با استفاده از این ویژگی کار شما برای آنالیز رفتار مخاطبان بسیار راحت خواهد بود.

 • تولید محتوای آموزشی

نتایج تحقیقات نشان می دهد که پست های آموزشی از سوی مخاطبان بیشتر سیو می شوند. ناگفته نماند که برای تولید محتوای آموزشی در یک زمینه نیازمند داشتن اطلاعات کافی و درست در آن زمینه است. محتوای آموزشی برای مخاطبان جذاب بوده و بیشتر از پست های دیگر ذخیره می شود؛ چرا که مخاطبان برای یادگیری چیزی که آموزش داده‌اید بارها به این پست مراجعه خواهند کرد.برای مثال یکی از بهترین محتواهای آموزشی دستور پخت غذا است.

انتشار-پست‌های-آموزشی

 • اشتراک گذاری تجربیات

پست هایی که شامل تجربیات شما باشد بدون شک توسط مخاطبان سیو می شوند؛ چرا که این نوع پست ها ارتباط کاربر با شما را بیشتر می کند. به طور نمونه تجربیات شما از یک سفر برای افرادی که قصد سفر به آن منطقه را دارند سودمند خواهد بود و آن پست را سیو خواهند کرد.

تجربیات-و-ایده‌های-خود-را-به-اشتراک-بگذارید.

 • انتشار evergreen content

Evergreen content یا محتوای تازه، محتوایی است که محدود به دوره خاصی نیست و همیشه کاربرد دارد. محتوایی که موضوع آن همیشه مورد بحث باشد، بیابید و همان را بدون معطلی منتشر کنید. بعد از انتشار این پست نتایج سیو و شیر اینستاگرام آن، شما را متعجب خواهد کرد.

از سری موضوعاتی که محتوای آن همیشه مورد توجه کاربران قرار می گیرد می توان به مقایسه بین دو برند اشاره کرد، برای مثال می توان دو برند گوشی یا خوردو را با یک دیگر مقایسه کرد. به طور کلی این دسته از محتواها همواره مورد بحث بین مخاطبان است و سیو اینستاگرام بالایی را به خود اختصاص می دهد.

 • انتشار محتوای ادبی

از سری پست های جذابی که مخاطبان زیادی دارد، جملات کوتاه با پس زمینه های جذاب است. این دسته از پست ها همیشه توسط مخاطبان سیو می شوند به خصوص اگر جملات انگیزشی یا اشعار کوتاه شاعران معروف باشند.

با تولید محتواهایی از این دست به راحتی می توانید بدون استفاده از برنامه افزایش سیو اینستاگرام، سیو واقعی بگیرید و باعث پیشرفت و دیده شدن پست های خود شوید؛ بنابراین هیچگاه از تولید این قبیل محتواها غافل نشوید.

محتوای-ادبی-منتشر-کنید

 • استفاده از اینفوگرافیک

اینفوگرافیک ها می توانند امضای شما در تولید محتوا باشند، به علاوه باعث تولید یک محتوای یونیک که فقط مختص به شما است، می شوند. انتشار محتوا در قالب اینفوگرافیک میزان سیو اینستاگرام را افزایش می دهد. اینفوگرافیک می تواند شامل توضیح مراحل انجام یک کار، مقایسه دو مورد، تاریخچه یک صنعت و موارد این چنینی باشد.

مخاطبان علاقه بسیار زیادی به محتواهایی که در قالب اینفوگرافیک ارائه می شوند، دارند. مهم ترین مزیت  اینفوگرافیک کمک به ساده کردن فهم محتوا برای مخاطب است. اینفوگرافیک به تنهایی و بدون استفاده از پنل سیو پست اینستاگرام شما را به هدفتان می رساند.

 • انتشار محتوای سریالی

محتواهای دنباله ‌دار پیشینه درخشانی در افزایش سیو اینستاگرام دارند. انتخاب یک موضوع و انتشار آن به صورت محتواهای سریالی مخاطب را وادار به سیو کردن پست های شما می کند. محتواهای سریالی مخاطب را برای یادآوری قسمت های پیشین محتوا وادار به سیو کردن پست می کند و این موضوع آمار خوبی را برای پیج شما به ارمغان می آورد.

 • یادآوری به مخاطبان

لازم به ذکر است برخی از مخاطبان شما به سیو کردن آگاه نیستند. شما می توانید با یادآوری این موضوع به آن ها سیو کردن را افزایش دهید. برای انجام این کار زیر پست های خود در قسمت کپشن سیو کردن را یادآوری کنید.

برای مثال می توانید از آگاه کردن مخاطب نسبت به الگوریتم اینستاگرام استفاده کرده یا با نوشتن جمله‌ای مانند: این پست رو سیو کنید تا سر فرصت از اطلاعات مفیدی که داخلشه استفاده کنید، برای تشویق مخاطبان به سیو کردن بهره ببرید.

 • انتشار محتوای فان

بهتر است همیشه با توجه به مضوع فعالیت خود پست های فان انتشار دهید. پست های فان همیشه مخاطب خود را دارند و همواره هستند کسانی که این پست ها را ذخیره می کنند. دقت داشته باشید پست طنز شما حتماً با حوزه فعالیتتان همخوانی داشته باشد در این غیر صورت شاهد از دست دادن فالوورهای خود خواهید بود.

انتشار-محتوای-فان-برای-افزایش-سیو-پست-در-اینستاگرام

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم شما را با راه های افزایش سیو اینستاگرام به عنوان یکی از مهم ترین عوامل مؤثر بر موفقیت در پلتفرم اینستاگرام آشنا کنیم. در پایان امیدواریم خواندن این مطالب برای شما مفید بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافته باشید.

سؤالات متداول

علاوه بر موارد عنوان شده ممکن است سوالات دیگری نیز ذهن کاربران را به خود مشغول کرده که پاسخ آن را به درستی در مطالب فوق درک نشده باشد به همین دلیل پیشنهاد می کنیم سوالات متداول زیر را مطالعه نمایید.

سیو اینستاگرام به چه معنی است؟

انتقال پست های محبوب به قسمت saved messages اینستاگرام برای دیدن دوباره آن ها را سیو کردن می گویند.

اهمیت سیو کردن پست ها در اینستاگرام چیست؟

سیو کردن پست ها باعث انتقال آن ها به بخش اکسپلور شده و دیده شدن آن ها توسط مخاطبین بیشتر را به دنبال دارد.

برای بالا رفتن نرخ سیو پست هایمان چه باید کرد؟

رعایت نکات مهم در تولید محتوا مهم ترین عامل به منظور بالا بردن تعداد سیوهای پست اینستاگرام است.

 

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.