چطوری شارژ اضطراری همراه اول بگیریم + [ کدهای دستوری ]

شارژ اضطراری همراه اول یکی از مهم ترین مزایای است که در سال های اخیر این اپراتور بزرگ برای کاربران، مخاطبین و مشترکین خود فراهم نموده است. به طور کلی افرادی که از سیم‌ کارت‌ های اعتباری استفاده می کنند همیشه این استرس را دارند که در مواقع ضروری شارژ سیم کارت آن ها تمام شود و هیچ دسترسی به مکانی برای تمدید اعتبار خود نداشته باشد. از همین رو شرکت همراه اول با برنامه‌ریزی‌ های دقیق خود سعی داشته قابلیت منحصر به فردی را برای مشترکین فراهم کند که به واسطه آن بتوانند از اعتبار اضطراری استفاده نمایند.
همان طور که می دانید همراه اول از ابتدای شروع کار خود با این شعار که هیچ کس تنها نیست وارد میدان شد و توانست مخاطبین و مشترکین خاصی را به خود جلب کند. از مهم ترین قابلیت هایی که در اختیار مشترکین قرار گرفته می توان به دریافت اینترنت رایگان همراه اول و یا چگونگی استفاده از قابلیت شارژ اضطراری در مواقع ضروری اشاره کرد. اما اینکه برای دریافت شارژ اضطراری همراه اول باید چه اقداماتی را انجام داد، سوال مهمی برای تمامی کاربران است که در ادامه جدیدترین اخبار و ترفندهای تکنولوژی به آن پرداخته ایم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

شارژ اضطراری همراه اول

شارژ اضطراری همراه اول

همانطور که عنوان شد شارژ اضطراری همراه اول یک مزیت است که برای مشترکین با شرایط خاص در نظر گرفته شده، زمانی که شارژر شما تمام می‌ شود و امکان اتصال به اینترنت را هم ندارید حتی نمی‌توانید یک اس‌ام‌ اس بفرستید می توانید از قابلیت شارژ اضطراری استفاده کنید، البته باید از عضویت شما در اپراتور حداقل ۹۰ روز گذشته باشد. پس از ۹۰ روز می توانید امکانات همراه اول استفاده کنید، علاوه بر این چنانچه در طی این ۹۰ روز به حداقل ۹ هزار تومن شارژ به شکل های مختلف مصرف کرده باشید نیز دریافت شارژ اضطراری همراه اول برای شما فراهم می باشد. البته توجه داشته باشید چنانچه مبلغ شارژ شما از ۲۰۰ ریال یا همان ۲۰ تومن کمتر باشد می توانید شارژ دریافت کنید.

روش های دریافت شارژ اضطراری همراه اول

همانطور که عنوان شد به روش های مختلف می توانید از قابلیت دریافت شارژ اضطراری همراه اول استفاده نمایید که معمولاً بیشتر آن ها به شکل شماره گیری های کد های دستوری است۔

شارژ اضطراری همراه اول

اولین روش کد دستوری *۱#

پس از وارد کردن این کد دستوری برای شما لیستی از قابلیت های همراه اول نمایش داده می شود که در این لیست می توانید گزینه های مکالمه پرداخت قبض جایزه اینترنت و غیره را ببینید، در این میان گزینه ۱ به تمدید شارژ اختصاص داده شده است که در صورت انتخاب آن از صفحه دوم برای شما باز می شود، شما دو گزینه دارید که گزینه ۷ آن مربوط به اضطراری بودن شارژ است، آن را وارد نمایید تا برای شما شارژ اضطراری اعمال خواهد شد. این اقدام به واسطه پیامکی که از طرف سایت همراه اول ارسال خواهد شد تایید می شود.

شارژ اضطراری همراه اول

روش دوم با شماره گیری *۱۰#

یکی دیگر از روش های استفاده از قابلیت های منحصر به فرد دریافت شارژ اضطراری همراه اول شماره گیری کد دستوری *10# است که به واسطه آن یک منوی برای شما باز می شود و شما باید برای دریافت شارژ گزینه دو که خدمات اصلی است را انتخاب کنید. پس از ورود به این گزینه لیست 9 موردی رو به شما نمایش داده می شود که با انتخاب گزینه ای ۶ به عنوان چتر اضطراری شرایطی فراهم می‌ شود که بتوانید از مبلغ اعتبار اضطراری استفاده نمایید.
لازم به ذکر است که بدانید مبلغ شارژ اضطراری دریافتی شما ۶۰۰ تومان به مدت یک ماه است که معمولاً برای مکالمه های ضروری می توانید از آن استفاده کنید البته این تراکنش ۴۰ تومن هزینه به عنوان کارمزد دارد که پس از اینکه سیم کارت خود را در اولین بار شارژ کردید از مبلغ شارژ شما کم خواهد شد.

معرفی سرویس چتر اضطراری

علاوه بر دریافت شارژ ممکن است در زمانی امکان دریافت شارژ اضطراری برای شما فراهم نباشد و یا تمایل به تماس نداشته باشید این در حالی است که قصد بر قراری مکالمه با یکی از دوستانتان را دارید. به همین دلیل می خواهید که او با شما تماس بگیرد همراه اول برای این نوع درخواست آن نیز راه حل‌هایی ایجاد نموده شما می توانید با شماره گیری کد*10*261# شرایط را فراهم کنید که برای مخاطبین مورد نظر شما پیامی به جهت درخواست‌ تماس ارسال شود، البته لازم است بدانید که چنانچه اعتبار شما بیشتر از ۲۰ تومان باشد نمی توانید از هیچ کدام از طرح های شارژ اضطراری استفاده نمایید.

علاوه بر دریافت شارژ اضطراری راه‌های دیگری برای تمدید اعتبار وجود دارد شما می توانید از یکی از دوستانتان بخواهید که مبلغ از اعتبار خود را به شما هدیه دهند. در چنین حالتی هیچ گونه بدهکاری نسبت به همراه اول ندارد و تنها می توانید در شارژ بعدی مبلغ شارژ دریافتی از دوست خود را به او باز گردانید، این تراکنش ۴۰ تومان هزینه به همراه دارد و افراد می‌توانند از مبلغ ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان برای شما ارسال نمایند و برای دریافت چنین امکاناتی لازم است کد دستوری *10*262# ا شماره گیری فرمایید.

نتیجه گیری

روش های زیادی برای افزایش اعتبار وجود دارد که می توانید از هر یکی از آن هخا استفاده کنید، می توانید با شماره گری کد های دستوری عنوان شده مبلغی را به عنوان شارژ اضطراری همراه اول دریافت نمایید یا با شماره گری دیگر کد های دستوری عنوان شده از دوستانتان بخواهید هزینه تماس شما را بدهند و یا مبلغ خاصی را برای شما به عنوان هدیه بفرستند.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.