شما از اهمیت چاپ روی لیوان کاغذی اطلاع دارید؟

مسلم است که امروزه هر کسب و کار برای بقا و دیده شدن توسط جامعه هدف به تبلیغات نیاز دارد. از طرفی متدهای تبلیغاتی زیادی وجود دارند که همه بازده و تاثیرگذاری مشابهی ندارند. برخی از روش‌های تبلیغاتی قدیمی شده‌اند و کارایی ندارند درمقابل برخی متدهای دیگر با شناخت زندگی مدرن انسان امروز ابداع شده و تاثیرگذاری بهتری هم دارند. یکی از این متدهای تبلیغاتی استفاده از لیوان های کاغذی چاپ دار است. فرقی نمی‌کند که تاکنون از این شیوه استفاده کرده‌اید یا اولین بار است که به آن فکر می‌کنید. در این مقاله قرار است نکات جالبی در خصوص اهمیت چاپ روی لیوان کاغذی یاد بگیرید و از مزایای این متد تبلیغاتی مطلع شوید.با ما همراه باشید.

انواع لیوان کاغذی

چرا لیوانهای کاغذی چاپ دار کاربرد زیادی دارند؟

زندگی مهم است اما قهوه مهم‌تر است.

چند نفر را می‌شناسید ک بدون چای یا قهوه نمی‌توانند روزشان را شروع کنند و حتی دورهمی‌ها یا ساعت‌های استراحت بین کار و یا صرف میان وعده بدون چای یا قهوه برایشان معنایی ندارد؟ نوشیدنی‌هایی مانند چای و قهوه همواره به ما کمک کرده‌اند تا انرژی بیشتری داشته باشیم، خستگی در کنیم یا بهانه‌ای برای دورهمی‌هایمان داشته باشیم. کافی است کافه‌ای که افراد برای صرف چای و قهوه می‌روند یا ایونتی که برای تبلیغات چای و قهوه توزیع می‌کند از لیوان های کاغذی چاپ دار با برند و لیبل شما استفاده کند. به این ترتیب شما در یکی از پرتکرارترین و مهمترین اتفاقات روتین زندگی مشتریان و افراد جامعه هدفتان حضور دارید.

لیوانهای کاغذی یک لوح سفید برای نمایش هر آنچه بخواهید، هستند

اهمیت چاپ روی لیوان کاغذی به این دلیل است که لیوان‌های کاغذی را می‌توانید با رنگ و نقش‌های مختلف سفارش دهید. از طرفی لیوان‌های کاغذی گذشته از طراحی، از نظر اندازه و مدل هم متنوع هستند. به این ترتیب شما می‌توانید لیوان های کاغذی چاپ دار را با تم مورد نظرتان، حال و هوای برند شما و هدفی که دارید، هماهنگ کنید. درواقع تنوعی که در این لیوان‌ها وجود  دارد دستتان را باز می‌گذارد تا همواره بهترین انتخاب را داشته باشید.

لیوان کاغذی تبلیغاتی

یک متد تبلیغای ارزان

امروزه روش‌های تبلیغاتی متنوعی وجود دارد. از تیزرهای تبلیغاتی در رسانه‌های ملی و بیلبوردهای تبلیغاتی خیابان‌ها تا چاپ تراکت و اس ام اس‌های تبلیغاتی اما جدیدترین و جالبترین متد تبلیعاتی که به تازگی مورد توجه قرار گرفته است، استفاده از لیوان کاغذی چاپ دار است. این متد ارزان و اقتصادی و در عین حال پربازده است. چرا که این لیوان‌ها در شرایط مختلفی کاربرد دارند.

شما می‌توانید برای پذیرایی از مشتریان و کارمندان‌تان از این لیوان‌ها استفاده کنید و در عین حال ایونت‌هایی برگزار کنید که در آن‌ها از مراجعه کنندگان با لیوان های کاغذی چاپ دار پذیرایی کنید. روش‌های جالب‌تری هم وجود دارند. شما می‌توانید لیوان‌های کاغذی با لیبل خودتان را به مکان‌هایی مانند کافه‌ها، سینماها یا رستوران‌ها ببرید تا آن‌ها درحین سرویس‌دهی به مشتریان خودشان برند شما را هم تبلیغ کنند.

به این ترتیب شما می‌توانید همواره در محیط‌هایی از جامعه هدف که می‌خواهید حضور داشته باشید و افراد هم مدام برند شما را یک بار یا چند بار در طول روز می‌بینند و شما را به خاطر میسپارند. به این ترتیب می‌توانید انتظار داشته باشید شما اولین برند در بین رقبا باشید که به ذهن آنها خطور می‌کند.

چاپ انواع لیوان کاغذی

همزمان همه جا باشید

همانطور که قبلا گفتیم شما می‌توانید در یک معامله برد از کافی‌شاپ‌ها، رستوران‌ها، سینماها و غیره بخواهید که از لیوان‌های کاغذی چاپ دار شما استفاده کنند. در مقابل شما لیوان‌ها را به صورت رایگان به آن‌ها ارائه بدهید. اما نکته جالبی که خیلی از صاحبین مشاغل نمی‌دانند یا به آن توجه نمی‌کنند این است که شما تنها به این مکان‌ها محدود نیستید و لیوان های کاغذی چاپ دار می‌توانند شما را با خودشان به همه جا ببرند.

هر کسب و کاری که فکر می‌کنید به لیوان‌های یک بار مصرف برای پذیرایی از مشتریان نیاز دارند، می‌تواند از لیوان‌های کاغذی با برند شما استفاده کند. برای مثال آرایشگاه‌ها، مشاورین املاک، گیم‌نت‌ها و کافی شاپ‌ها، مراکز عمومی مانند مترو، بیمارستان یا ادارات دولتی و غیره همواره ممکن است پذیرای این پیشنهاد دوسربرد شما باشند. به این ترتیب در یک محدوده جغرافیایی فرد شما را در مکان‌های مختلف می‌بیند و به عنوان یک برند شناخته شده و فعال و پویا به خاطر می‌سپارد.

به اندازه یک فنجان چای برای خودتان وقت بخرید

اهمیت چاپ روی لیوان کاغذی زمانی خودش را نشان می‌دهد که شما روی تاثیر این لیوان‌ها روی مخاطب دقیق می‌شوید. افراد به طور میانگین 20 تا 30 دقیقه را به نوشیدن یک فنجان چای اختصاص می‌دهند. اگر این چای یا قهوه در لیوان کاغذی با برند شما باشد، شما به همین اندازه وقت دارید تا خودتان را در ذهن مخاطب نهادینه کنید. این درحالی است که روش‌های پرهزینه‌تری مانند تبلیغات کلیکی، زمان کمتری از مخاطب را درگیر خود می‌کند. از طرفی نوشیدن چای، وقت گذرانی با دوستان و استراحت همیشه حس خوبی به مخاطب می‌دهد و در صورتی که در این لحظات خوش شما کنار او باشید، او همین حس را با برند شما به یاد می‌آورد و این اتفاق در مقوله برندسازی بسیار اتفاق مثبتی است.

خیابان‌ها را فراموش نکنید

یکی از مزایای تولید لیوان‌های کاغذی این است که می‌توانید به صورت بیرون‌بر از آن‌ها استفاده کنید. به خصوص لیوان‌های دردار برای سفارشات بیرون‌بر مناسب هستند و بسیاری از مشتریان هم ترجیح می‌دهند نوشیدنی خود را در مسیر بنوشند. به این ترتیب برای دقایقی به برند شما در آن خیابان تبدیل می‌شوند و عده بیشتری لوگوی شما را می‌بینند. حالا کافی است که از طراحی خوب و جالب توجهی استفاده کرده ‌باشید تا به خوبی در ذهن و یاد دیگران هم جای بگیرید.

جمع بندی

یکی از ارزانترین و جدیدترین و در عین حال پربازده‌تریی متدهای تبلیغاتی، استفاده از لیوانهای کاغذی چاپ دار است. این لیوان‌ها دوست‌دار محیط زیست هستند و به عنوان ظرفی که نیاز به شستشو ندارد همواره محبوب بوده‌اند. از طرفی این لیوان‌ها پتانسل بالایی برای حضور در بخش‌های مختلف شهر دارند و به کسب و کار کمک می‌کنند تا طیف گسترده‌ای از جامعه هدف را متوجه خودش نماید. این لیوان‌ها تنوع خوبی هم دارند و در رنگ‌ها، طرح‌ها و اندازه‌ها و البته مدل‌های مختلف عرضه می‌شوند. به این ترتیب برای موارد مختلف می‌توانند کاربرد داشته‌ باشند. به کمک این لیوان‌ها می‌توانید یکی از جالب‌ترین متدهای تبلیغاتی که بازده خوبی هم دارد را تجربه کنید.

منبع : sj-cup.ir

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.