ارتباط با اینستاگرام ؛ آموزش برقراری تماس با پشتیبانی اینستاگرام

ارتباط با اینستاگرام به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند بدون در نظر گرفتن محدودیت ها با کارشناس و تیم پشتیبانی این شبکه بزرگ جهانی ارتباط مستقیم برقرار نمایند، در واقع به واسه ازن اقدام شما می توانید به سادگی مشکلات ایجاد شده را برطرف کنید و در طورت وجود هر گونه خطا آن را با تیم پشتیبانی به اشتراک بگذارید.

آشنایی با الگوریتم ها برای کسب اطلاعات دقیق در باره چگونگی افزایش فالوور اینستاگرام، آشنایی با راه هایی شناسایی و تشخیص فالوور فیک، کسب اطلاعات درست و کاربردی برای ایجاد بیزینس و کسب در آمد از اینستاگرام و هزاران دلیل دیگر که سبب می شود کاربران قصد داشته باشند با پشتیبان اینستاگرام ارتباط برقرار کنند. برقراری تماس با پشتیبان از چندین راه مختلف امکان پذیر بوده و کابران می توانند از این طریق مشکلات خود را با سرورهای این شبکه اجتماعی در میان بگذارند؛ از همین رو در این مطلب سعی داریم نحوه برقراری ارتباط با اینستاگرام به منظور رفع مشکلات مربوط به این اپلیکیشن مانند دیسیبل شدن صفحه اینستاگرام، هک شدن صفحه، بلاک شدن اکانت در اینستاگرام و… را به شما عزیزان آموزش دهیم.

البته لازم به ذکر است که نوع درخواست شما از پیشتیبان اینستاگرام باید از دلیل منطقی برخوردار باشد. در غیر این صورت حتی با ارسال پیغام های متعدد به سرورها یا پیشتیبان اینستاگرام مشکل شما بر طرف نخواهد شد.

به علاوه معمولا محدودیت های عجیب و غریبی برای ارسال مسائل و مشکلات کاربران به سرورهای اینستاگرام وجود دارد، البته ایرانی ها در این زمینه مشکلات بیشتری خواهند داشت، اما جای هیچگونه نگرانی نیست؛ چرا که در ادامه روش هایی را برای شما بازگو می کنیم تا به کمک آن ها بتوانید این محدودیت ها را دور بزنید.

چگونگی برقراری ارتباط با اینستاگرام از طریق فرستادن ایمیل به پشتیبان ها

ارسال ایمیل یکی از راه های ارتباطی با پشتیبان اینستاگرام است، برای این منظور باید مشکل خود را در قالب یک ایمیل به نشانی پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید. البته لازم به ذکر است که اخیرا نشانی ایمیل اینستاگرام غیر فعال شده پس امکان آنکه پاسخی از سمت آن دریافت نکنید بسیار زیاد است.

تماس با پشتیبان اینستاگرام از طریق شماره تلفن ها در ایران

یکی از سوالاتی که معمولا با آن روبه رو می شویم چگونگی برقراری ارتباط با پشتیبان اینستاگرام از طریق شماره تلفن است. در این مورد باید گفت که شماره تلفن پیشتیبان اینستاگرام در ایران شماره ۵۴۳-۴۸۰۰ (۶۵۰) بوده که گویا این روش ارتباطی هم اخیرا دچار مشکل گشته و برای کاربران در دسترس نیست؛ پس ممکن است که با برقراری ارتباط با شماره تماس  گفته شده بازهم مشکل شما برطرف نگردد.

اقدام به برقراری ارتباط با اینستاگرام از طریق سایت

در بالا دو روش برای برقراری ارتباط با پیشتیبان اینستاگرام به منظور حل مشکلات شما در این اپلیکیشن معرفی کردیم، اما متاسفانه همانطور که اشاره کردیم این روش ها از کارافتاده اند؛ از همین رو در ادامه روش های دیگری برای این امر به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

یکی از بهترین راه ها برای پیگیری مشکلات مربوط به شبکه اجتماعی اینستاگرام، پشتیبان مرکزی اینستاگرام است. برقراری ارتباط با پشتیبان مرکزی از طریق وب سایت صفحه اجتماعی اینستاگرام امکان پذیر بوده و برای این منظور تنها کافی است که به وب سایت اینستاگرام و بخش Help وارد شوید.

ارتباط-با-اینستاگرام

پس از وارد شدن به وب سایت اینستاگرام به قسمت پشتیبان مراجعه کرده و روی گزینه Privacy and Safety Center کلیک کنید.

ارتباط-با-اینستاگرام

در مرحله بعد لازم است که حتما از گزینه Report Something استفاده نمایید، می توانید آن را در میان گزینه های نشان داده شده انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه به بخشی که مشکلات اینستاگرام وارد شده و گزینه های زیر را مشاهده خواهید کرد.

ارتباط-با-اینستاگرام

  • :Hacked Accounts در صورت هک شدن پیج باید این گزینه را انتخاب کنید.
  • Impersonation Accounts: به منظور گزارش پیج هایی که از هویت دیگران استفاده می کنند باید این گزینه را انتخاب کرد.
  • Underage Children: برای گزارش کابران زیر 13 سال این گزینه مناسب است.
  • :Hate Accounts پست های مربوط به نژاد پرستی و به طور کلی پست های نفرت آمیز را از این طریق باید گزارش داد.
  • Intellectual Property: عدم رعایت حق کپی رایت شامل این گزینه است.
  • Exposed Private Information: برای گزارش پیج هایی که اطلاعات شخصی و فردی شخصی را منتشر می کنند باید از این گزینه استفاده کرد.
  • Self-Injury: این گزینه مربوط به پست هایی است که در آن کاربران به خود آسیب وارد می کنند، برای مثال پست های مربوط به خودکشی، مصرف مواد مخدر و… .
  • Abuse and Spam: برای گزارش فعالیت ها و پست های اسپمی و اذیت کننده از این گزینه استفاده می شود.
  • Exploitation: اکانت هایی که پست ها و تصاویر مربوط به قاچاق انسان را انتشار می دهند.
  • Other Types of Reports: در صورتی که مشکل شما شامل هیچ کدام از مشکلات بالا نشود باید از این گزینه استفاده کرد.

ارتباط-با-اینستاگرام

با انتخاب یکی از گزینه های فوق فرم مربوط به آن برای شما باز خواهد شد که باید به طور دقیق و در چند جمله کوتاه اطلاعات خود را در آن فرم ها وارد کرده و سپس گزینه Send را انتخاب کنید.

ارتباط-با-اینستاگرام

برقراری ارتباط با پشتیبان اینستاگرام از طریق قسمت help برنامه

برای برقراری ارتباط با اینستاگرام از طریق خود برنامه هم می توان اقدام کرد، برای این منظور ابتدا باید وارد صفحه اینستاگرام شده و بعد از بازکردن پروفایل خود در اینستاگرام آیکون سه خطی که در قسمت پایینی صفحه وجود دارد را انتخاب کنید. پس از آن با انتخاب گزینه setting می توانید به تنظیمات اینستاگرام وارد شوید، بعد از آن هم با انتخاب گزینه  help و در ادامه گزینه report a problem کادری برای شما باز می شود که باید در صفحه باز شده هم مجددا این گزینه را انتخاب کنید.

ارتباط-با-اینستاگرام

بعد از انجام مراحل فوق برای شما صفحه ای باز می شود که باید در آن مشکل خود را وارد کنید. البته لازم به ذکر است مشکل شما حتما باید به زبان انگلیسی نوشته شود در غیر این صورت سرورهای اینستاگرام قادر به بررسی مشکل شما نخواهند بود. بعد از نوشتن مشکلات خود به زبان انگلیسی باید از صفحه اسکرین شات گرفته و آن عکس را در کادر موجود در صفحه آپلود کنید. آخر سر نوشته آبی رنگ submit را لمس کرده و درخواست یا مشکل خود را به سرورهای اینستاگرام بفرستید.

ارتباط-با-اینستاگرام-

برقراری ارتباط با پشتیبان اینستاگرام از طریق فیسبوک

چند سال قبل شرکت فیسبوک اینستاگرام را خریداری کرد، در واقع باید گفت اینستاگرام یکی از زیرمجموعه های فیسبوک است پس کاربران می توانند از این طریق هم با پشتیبان ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را گزارش دهند. برای برقراری این ارتباط تنها کافی است به سایت با نشانی Facebook.com/InstagramEnglish وارد شوید.

البته به یاد داشته باشید که سایت فیسبوک در ایران فیلتر بوده و برای وارد شدن به آن باید از فیلتر شکن استفاده کرد. به هرحال پس از وارد شدن به وب سایت فیسبوک می توانید در قسمت Message مشکل خود را به زبان انگلیسی نوشه و ارسال کنید.

برقراری ارتباط با واحد پشتیبانی اینستاگرام از طریق توییتر

یکی دیگر از شبکه های اجتماعی بسیار محبوب در دنیا توییتر است که در ایران فیلتر بوده و برای وارد شدن به آن باید از وی پی ان استفاده کرد. شبکه اجتماعی اینستاگرام هم در توییتر اکانت خود را داشته و در آن فعالیت می کند؛ بنابراین از طریق توییتر هم می توانید با پشتیبان اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. برای این منظور باید وارد توییتر شده و آدرس مربوط به صفحه توییتر اینستاگرام به نشانی @instagram جست و جو کرده و با انتخاب گزینه direct message مشکل خود را در قالب یک پیغام کوتاه به زبان انگلیسی فرستید.

سخن آخر

ما در این مطلب سعی داشتیم نحوه ارتباط با اینستاگرام را بررسی کرده و اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم، امیدواریم که این مطالب برایتان مفید واقع شده باشد و در صورت پیش آمد هر گونه مشکلی با صفحه اجتماعی اینستاگرام با استفاده از روش های گفته شده آن را بر طرف سازید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.