خرید فالوور واقعی پاپ؛ راهی برای افزایش فالوور های شما

احتمالا شما هم به تازگی میخواهید از طریق اینستاگرام به کسب درآمد برسید. همانطور که میدانید امروزه اینستاگرام فقط اپلیکیشنی برای سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت شما نیست؛ بلکه با داشتن ایده های جذاب میتوانید آن را به پلتفرمی برای افزایش درآمد خود تبدیل کنید.

اما همه چیز به این راحتی ها هم پیش نمیرود. اینستاگرام از الگوریتم ها و الگو های پیشرفته ای تشکیل شده است. شما باید به خوبی اینستاگرام را بشناسید و به نوعی آن را بلد باشید تا بتوانید به هدف تان که کسب درآمد است برسید. این فرایند مدت زمان طولانی شما را درگیر خواهد کرد. چرا که وقت و انرژی زیادی میخواهد و باید واقعا تلاش کنید و به دنبال فالوور بگردید تا کم کم  فالوور های شما افزایش پیدا کنند.

اما در این جا بحث خرید فالوور پیش می‌آید. خرید فالوور کاری کم هزینه و تاثیر گذار است که میتواند در افزایش فالوور های پیج به خوبی به شما کمک کند. شاید گشتن از این پیج به آن پیج به دنبال فالوور برای شما کار سخت و طاقت فرسایی باشد و ترجیح دهید از روش ساده تری کمک بگیرید. و یا بخواهید سرعت پیشرفت خود را چند برابر کنید و سریع تر به اهداف تان برسید.

ممکن است شما هم از گوشه و کنار و یا از آشنایان تان درباره خرید فالوور شنیده باشید. قطعا در بین این افراد هم نظرات مثبت و هم منفی وجود دارد. کسانی که نظر مثبتی داشته اند قطعا فالوور واقعی را خریداری کرده اند و به همین دلیل خرید فالوور را به شما هم پیشنهاد میکنند. اما افرادی که نظر منفی دارند احتمالا از سایت های غیر معتبر خرید فالوور فیک را انجام داده اند.

فالوور فیک به جز این که نقش سیاهی لشگر را بازی میکند عملا هیچ فایده دیگری برای پیج ما ندارد. فالوور فیک هیچ کاری از دستش بر نمی‌آید؛ توانایی لایک کردن پست ها را ندارد، نمیتواند کامنت بگذارد، بازدید های ریلز ها و استوری ها را افزایش نمیدهد و فقط و فقط برای بالا تر نشان دادن عدد فالوور ها کاربرد دارد. در نهایت هم بعد از مدتی به دلیل نداشتن هیچ فعالیتی توسط اینستاگرام حذف میشود و در نهایت باز هم فالوور های شما کاهش پیدا میکنند.

پس باید سایتی را انتخاب کنیم تا فالوور واقعی را برای خرید در اختیار ما بگذارد. سایت خرید فالوور اینستاگرام یکی از بهترین سایت ها برای خرید فالوور واقعی است که در انتهای مقاله بیشتر به آن میپردازیم. یکی از اصلی ترین روش های افزایش فالوور خرید فالوور پاپ اپ از یک سایت معتبر هست که با مراجعه به لینک زیر میتوانید کیفیت این فالوور رو مشاهده و تست کنید.

روش های رایگان برای افزایش فالوور اینستاگرام

همانطور که در ابتدا به آن اشاره کردیم، شما باید روش ها و الگوریتم های اینستاگرام را به خوبی بلد باشید. این کار باعث میشود تا پیج شما پست ها و استوری های جذابی داشته باشد و در نهایت به افزایش فالوور منجر میشود. پس ادامه متن را با دقت مطالعه کنید و سعی کنید همه موارد را رعایت کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.

محتوای خاص و قابل توجه تولید کنید.

برای درست کردن پست ها و استوری ها وقت کافی بگذارید و دقت و حوصله کافی به خرج بدید. محتوایی که برای کاربران ارائه میکنید باید آنقدر جذاب و دوست داشتنی باشد که افراد از دیدن آن لذت ببرند و آن را با بقیه دوستان شان در اینستاگرام به اشتراک بگذارند. این کار به طور قطعی برای شما فالوور به همراه می‌آورد.

اگر بتوانید مقداری فتوشاپ یاد بگیرید تا در تولید پست ها به شما کمک کند بسیار نتیجه بخش خواهد بود. حتی میتوانید از افراد متخصص در این کار هم کمک بگیرید. درست است که این کار هزینه اضافی در پی دارد، اما به شما اطمینان میدهیم که در طولانی مدت تاثیراتی که بر تعداد فالوور های شما میگذارد را خواهید دید.

حتما کامنت های خود را باز بگذارید تا کاربران نظرات خود را با شما در میان بگذارند. کامنت های افراد میتوانند یک راهنمای خوب برای قرار دادن شما در مسیر درست باشند. علاوه بر این بستن کامنت ها جنبه خوبی ندارد؛ مخصوصا اگر آنلاین شاپ دارید به هیچ وجه کامنت پست های محصولات تان را نبندید. پیجی که این کار را میکند در نظر افراد، کلاهبرداری است که یا محصولات بی کیفیت ارائه میدهد و یا پول کاربران را بالا میکشد.

در ضمن حتما با خوش اخلاقی جواب کامنت ها را بدهید، حتی اگر در کامنتی به شما انتقاد شده بود، باز هم با احترام جواب شخص را بدهید. این کار دیگران را تحت تاثیر قرار میدهد و میفهمند که شما انتقاد را با روی خوش قبول میکنید و برای برطرف کردن آن تلاش میکنید. مورد مهم دیگر آن است که یک روتین منظم برای پست و استوری گذاشتن در نظر بگیرید. یعنی بازه زمانی کوتاهی را در نظر بگیرید و هر روز در آن تایم، پست بگذارید. تعداد استوری های شما هم مهم است. سعی کنید با توجه به محصولات و عملکرد تان تعداد استوری های مشخصی را تعیین کنید و آن ها را تا حد امکان ثابت نگه دارید.

از هشتگ گذاری استفاده کنید.

هشتگ های مرتبط با محصولات و محتوای خود را پیدا کنید. حتما از هشتگ مرتبط استفاده کنید تا در واقع به نوعی به مخاطبان احترام گذاشته باشید. با هشتگ گذاری درست، پست های شما در اختیار کاربرانی که به موضوعاتی مشابه با موضوع پست ها و پیج شما علاقه دارند قرار میگیرد و شما بیشتر دیده میشوید.

با دیگران ارتباط موثر برقرار کنید.

با پیج های مرتبطی که مثل شما محصولات مشابه یا موضوعات مشابه دارند ارتباط برقرار کنید. فرض کنید آنلاین شاپی برای فروش جوراب دارید. اگر با آنلاین های شاپ دیگر که جوراب میفروشند در ارتباط باشید و برای آن ها کامنت حمایتی بگذارید، کاربرانی که به قصد خرید وارد پیج رقیب میشوند با دیدن کامنت شما به دیدن محصولات پیج تان ترغیب میشوند. چرا که ممکن است پیج شما محصول مورد نظر کاربران را داشته باشد و این گونه فالوور های جدید پیدا میکنید.

توجه داشته باشید که این کار در صورتی جواب میدهد که شما از پروفایل مناسب و واقعی استفاده کنید و همچنین نام کاربری مشخص و واضح بگذارید تا همه بتوانند شما را با آن بشناسند.

تاثیراتی که خرید فالوور واقعی بر پیج شما میگذارد.

دیدیم که پیدا کردن فالوور واقعی کاری سخت و زمان بر است. پس پیشنهاد میکنیم به جای آن که تایم زیادی را به دنبال فالوور بگردید و پیج های مختلف را زیر و رو کنید، فالوور بخرید و تمرکز خود را روی مواردی که بالا تر اشاره کردیم بگذارید. خرید فالوور واقعی به شما کمک میکند تا در نظر کاربران بهتر دیده شوید.

وقتی برای اولین بار یک کاربر پیج شما را میبیند به تعداد فالوور های شما توجه میکند. وقتی فالوور های پیج تان کم باشند کاربران میلی برای فالو کردن شما نخواهند داشت. شما با خرید فالوور واقعی کمک بزرگی به سر و سامان گرفتن پیج تان میکنید. اما توجه داشته باشید سایتی که از آن فالوور میخرید باید از اعتبار ویژه ای برخوردار باشد. پس اگر به دنبال خرید فالوور واقعی از سایت معتبری میگردید ما به شما سایت خرید فالوور اینستاگرام را معرفی میکنیم.

خرید فالوور واقعی از سایت خرید فالوور اینستاگرام

در سایت خرید فالوور اینستاگرام، انواع فالوور ها به صورت دسته بندی های مختلف قرار گرفته اند و شما با توجه به نیاز و توقعی که دارید، نوع فالوور مورد نیاز تان را انتخاب میکنید. همچنین میتوانید از مشاوران سایت کمک بگیرید تا شما را برای خرید فالوور مناسب راهنمایی کنند. با خرید فالوور واقعی  از این سایت پیج تان پیشرفت خوبی را آغاز خواهد کرد؛ پس هر چه سریع تر خرید خود را انجام دهید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.