معرفی بهترین فیلتر های اینستاگرام [ بررسی محبوب ترین فیلتر ها ]

0

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از محبوب ترین پلتفرم ها در جهان است و همواره سعی دارد با ارائه قابلیت های جذاب و نوآورانه خودی نشان داده و به تعداد طرفداران خود اضافه کند. تا جایی که هم اکنون افراد زیادی از سر دنیا در تمام رده های سنی از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند. در حال حاضر در آپدیت های جدید اینستاگرام تنوع فیلترها به قدری زیاد است که گاهی انتخاب بهترین آن ها دشوار می شود! به همین منظور، جدید ترین اخبار تکنولوژی امروز را به بهترین فیلتر های اینستاگرام از دید کاربران اختصاص دادیم، در صورت تمایل تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

بهترین فیلتر های اینستاگرام

ویژگی بهترین فیلتر های اینستاگرام

یکی از ویژگی های خلاقانه اینستاگرام که باعث جلب توجه کاربران شده است، فیلتر های جذاب آن است. این فیلتر ها به کاربران امکان می دهند که جلوه های زیبا و جالبی را روی تصاویر خود ایجاد کنند و آن ها را به بهترین شکل ممکن در این شبکه اجتماعی اشتراک گذاری کنند.

بهترین فیلتر های اینستاگرام در واقع قابلیتی هستند که کاربران را قادر می سازد فقط با پشت سر گذاشتن چند مرحله ساده، تصاویر خود را ویرایش کرده و با ظاهر زیباتری در استوری های خود با فالورهایشان به اشتراک بگذارند. این فیلترها از قبل تنظیم شده اند و فقط با انتخاب آن ها، تغییرات روی تصویر مورد نظر اعمال خواهد شد.

فیلتر پرنسس های دیزنی

شخصیت های پرنسس دیزنی فقط برای کودکان محبوب نیستند و بسیاری از بزرگسالان هم به ان ها علاقه دارند. فیلترهای اینستاگرام به شما کمک می کند که شبیه یک شاهزاده خانم کارتونی زیبا باشید. این موضوع در بین خانم های جوان و حتی مردان بسیار محبوب است! چند نمونه از فیلتر های شناخته شده شاهزاده خانم های دیزنی عبارتند از:

  • The little mermaid
  • Snow White II
  • Princess Jasmine

بهترین فیلتر های اینستاگرام

فیلتر Flower Vibe

این فیلتر اطراف شما را با گلهای سفید پر می کند. همچنین کنتراست رنگ محیط را تغییر می دهد و حالت فوق العاده ای برای عکس ایجاد می کند. شما می توانید از این فیلترها یا فیلترهایی که خودتان ساخته اید برای فیلم های زنده خود استفاده کنید.

فیلترهای doll

این فیلترها بسیار متنوع هستند. با جستجوی کلمه عروسک، جلوه های متفاوتی را مشاهده خواهید کرد که هر یک از آنها با ایجاد تغییرات، چهره شما را شبیه عروسک می کند. این تغییرات شامل تغییر شکل چشم ها، اندازه لب ها و کمی آرایش برای صورت است.

فیلتر Lens

جستجوی این کلمه می تواند فیلتر های متفاوتی را به شما نشان دهد. اما لنز های ekrulila یکی از محبوب ترین فیلترهای اینستاگرام برای عکاسی محیطی یا سلفی است. ekrulila همچنین یکی از افرادی است که جلوه های جذابی را برای محیط عکاسی فانتزی در اینستاگرام ایجاد می کند. با جستجوی صفحه آن می توانید جلوه های بیشتری را مشاهده کنید.

بهترین فیلتر های اینستاگرام

فیلتر Tokyo

تولید کنندگان مختلف فیلتر، فیلترهایی به نام توکیو تولید کرده اند. هر یک از آنها تأثیرات متفاوتی بر عکاسی محیطی دارند. شما می توانید یکی از آنها را با توجه به محیط و سلیقه دلخواه خود انتخاب کنید.

محبوبیت فیلترها به سلیقه شخصی بستگی دارد. به همین دلیل، برخی از فیلترهای محبوب اینستاگرام ممکن است در این لیست نباشند. همچنین می توانید با جستجوی نام فیلترهای موردنظر، مدل مورد علاقه خود را پیدا کنید. به عنوان مثال، اگر به دنبال فیلترهای صورت هستید، می توانید کلمه میکاپ را جستجو کنید.

فیلترهای ایرانی محبوب

ایرانیان هم مهارت های زیادی در ایجاد فیلتر های تصاویر و جلوه های ویدئویی در اینستاگرام دارند. در زیر فیلترهای محبوب فارسی را نام می بریم.

فیلتر ایرانی کافه موسیقی

همانطور که می دانید، قابلیت پخش موسیقی اینستاگرام در ایران کار نمی کند. برای استفاده از آن، باید از VPN استفاده کنید. VPN ها هم مشکلات مختلفی در نحوه کار اینستاگرام ایجاد می کنند.

به همین دلیل، تولید کنندگان فیلتر ایرانی جلوه هایی ایجاد کرده اند که مکمل استوری موسیقی است. کافه موزیک به صورت تصادفی بهترین موسیقی ایرانی را از بکگراند شما پخش می کند. با کلیک روی صفحه آهنگ در حال پخش تغییر می کند.

بهترین فیلتر های اینستاگرام

فیلتر نسبت عشق به من

فیلترهای محبوب اینستاگرام در ایران مربوط به عشق و ادبیات است. در جلوه “عشق به من” ، یک جمله عاشقانه زیبا در عکس ها یا فیلم شما ظاهر می شود. با کلیک بر روی صفحه، جمله تغییر می کند.

به طور کلی، جستجو در بین فیلترهای ایرانی برای کاربران فارسی آسان تر است. زیرا معمولاً با نام های فارسی ذخیره می شوند. بنابراین، اگر موضوع مورد نظر را جستجو کنید، به راحتی نتیجه را خواهید یافت.

البته باید توجه داشته باشید که فیلترهای محبوب اینستاگرام فارسی محدود هستند. به همین دلیل، با جستجوی عبارت مورد نظر خود در زبان انگلیسی می توانید به نتایج بهتری برسید.

بهترین فیلتر های اینستاگرام

جمع بندی

در این مقاله، برخی از محبوب ترین فیلترها در اینستاگرام را معرفی کرده ایم. استفاده صحیح از فیلترهای اینستاگرام می تواند شما را به یک عکاس حرفه ای تبدیل کند. اگر صفحه تجاری دارید، می توانید با فیلترها محتوای جذاب تری ایجاد کنید.

 

امتیاز دهید

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.