معرفی اپلیکیشن نیو برای مدیریت مالی و حسابداری + [نحوه عملکرد]

0

به عقیده بسیاری از افراد موفق، برای رسیدن به ثروت باید از هزینه های اضافی جلوگیری کرد. برای این کار، ما باید بتوانیم تراکنش های روزانه خود را کنترل کنیم. مدیریت مالی چه برای افراد عادی، چه برای صاحبان کسب و کار های مختلف بسیار مهم است. یکی از ابزار های مفید برای مدیریت مالی و حسابداری شخصی، اپلیکیشن نیو می باشد، که یک اپلیکیشن تمام عیار با رابط کاربری جذاب و راحت است. این اپلیکیشن به شما کمک می کند امور مالی خود را به خوبی مدیریت کرده، و روی طلب ها، بدهی ها، مخارج و پس انداز های خود نظارت کامل داشته باشید. در واقع این اپلیکیشن مانند اپلیکیشن روبیکا، یک برنامه خوب  بسیار کاربردی و مفید است.

حتی اگر دانش حسابداری زیادی ندارید، به کمک اپلیکیشن نیو می توانید به خوبی تمام امور مالی خود را مدیریت کرده و روی حساب های بانکی و تراکنش های خود نظارت داشته باشید. این اپلیکیشن امکانات واقعا مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد. در ادامه جدیدترین اخبار تکنولوژی، به معرفی اپلیکیشن نیو به صورت کاملا کاربردی می پردازیم.

اپلیکیشن نیو برای مدیریت مالی و حسابداری

شروع کار با اپلیکیشن نیو

برای شروع، باید برای یک حساب شخصی Nivo با شماره تلفن همراه و کد تأیید خود از طریق پیام کوتاه یا تماس ثبت نام کنید. سپس در سه مرحله می توانید اولین کیف پول را با یک منطقه مالی خاص در این برنامه Android ایجاد کنید. توجه: دلیل ثبت نام در برنامه فوق قابلیت ذخیره اطلاعات مالی در ابر و همگام سازی آنها است.

اگر می خواهید معاملات مالی مربوط به بخشهای مختلف زندگی را به طور جداگانه ثبت کنید، حسابداری شخصی جدید به شما امکان می دهد تا برای هر کدام یک حساب ایجاد کنید. کافی است به منوی کناری بروید و پس از ضربه زدن به قسمت بالای صفحه ، دکمه کیف پول جدید را نشان دهید. اکنون صفحه ای باز می شود که نام، ارز و نوع کیف پول شما را می پرسد. در این برنامه امکان ایجاد 4 نوع حساب وجود دارد: حساب شخصی، حساب خانواده، حساب کسب و کار، حساب مدیریت ساختمان.

اکنون که مجموعه های دلخواه خود را در اپلیکیشن نیو ایجاد کرده اید، وقت آن است که تراکنش های مالی خود را ذخیره کنید. در صفحه اصلی برنامه می توانید لیست این معاملات را به صورت ماهانه مشاهده کنید. البته امکان تقسیم بندی بخش ها به بازه های زمانی روز، هفته و سال نیز وجود دارد که برای این کار باید روی منوی سه نقطه در بالای صفحه ضربه بزنید. این منو همچنین شامل گزینه های دیگری مانند معاملات امروز، گروهی از حساب ها و یک ابزار جستجوی پیشرفته است.

اپلیکیشن نیو برای مدیریت مالی و حسابداری

معرفی برخی از ابزارهای اپلیکیشن نیو

منوی سمت جدید حسابداری شخصی دارای گزینه ای به نام Tools است که می توانید برای بهره مندی از ویژگی های زیر روی آن ضربه بزنید:

  • بانک یاب : با وارد کردن نام بانک در این ابزار (به عنوان مثال: بانک تجارت)، برنامه Google Map باز می شود و محل شعب خود را به شما نشان می دهد.
  • نرخ ارز: این صفحه آخرین نرخ ارز مرجع و همچنین قیمت سکه طلا را نشان می دهد.
  • خروجی اکسل: با استفاده از این ابزار و تعیین گزینه هایی مانند نمونه کارها، گروه حساب ها، منبع، دوره زمانی مورد نظر، محدوده مقادیر، افراد و برچسب ها، می توانید گزارشی از معاملات مالی خود دریافت کنید.
  • محاسبه گر سود: اگر نیاز دارید که سود بانکی پیچیده یا ساده را دقیقاً محاسبه کنید می توانید از این ابزار استفاده کنید.
  • بودجه شخصی: در این بخش می توانید بودجه های دوره ای را برای قیمت خاصی تعیین کنید. به عنوان مثال، می توانید مقدار مورد نظر بنزین را به مدت یک ماه مشخص کنید
  • بدهی و طلب: شما باید از این ابزار برای ثبت مبالغی که قرض داده یا از دیگران قرض گرفته اید استفاده کنید. معاملات این قسمت به صورت دلخواه در فهرست اصلی معاملات نمایش داده می شود.
  • پس انداز: در این بخش با مشخص کردن کیف پول، مقدار مبلغ هدف و موجودی فعلی و همچنین تاریخ خاتمه، میتوانید برنامه هدفمندی برای پس اندازهای خود داشته باشید.

معرفی رابط کاربری اپلیکیشن

به منظور داشتن تجربه بهتر در کار با حسابداری شخصی جدید، از عناصر بصری جذابی در طراحی قالب گرافیکی آن استفاده شده است. رنگ آمیزی روشن و هماهنگ، همراه با نماد های یکدست و زیبا که با انیمیشن های ملایم مخلوط شده اند، ویژگی های مثبت برنامه فوق هستند. اگرچه در ابتدا با برخی از پیچیدگی های این برنامه روبرو خواهید شد، اما پس از مدت کوتاهی نحوه استفاده از آن را به خوبی یاد خواهید گرفت. البته انتظار می رفت که اجرای قسمتها و ویژگی های مختلف برنامه با دقت بیشتری انجام شود.

به جرات می توان گفت که حسابداری جدید یکی از موثرترین ابزارهای مدیریت مالی برای استفاده از تلفن همراه و شخصی است. پیشنهاد می کنیم این برنامه اندرویدی را به صورت رایگان از کافه بازار بارگیری کنید.

امتیاز دهید

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.