هزینه راه اندازی خط تولید دستمال کاغذی حتما باید بدانید!!!

0

چگونگی راه اندازی یک کسب و کار با دستگاه تولید دستمال کاغذی و هزینه راه اندازی خط تولید دستمال کاغذی به یک سری نکات مهمی بستگی دارد که در اینجا قصد داریم به طور کامل مورد بحث قرار دهیم. دستمال کاغذی، یکی از پرمصرف ترین کالاهای بهداشتی است که از آن در مکان های مختلف استفاده می شود. همین امر باعث شده است که استفاده روزانه از دستمال کاغذی در مقایسه با سایر کالاهای مصرفی افزایش یابد. راه اندازی کسب و کار تولید دستمال کاغذی برای اکثر افراد می تواند تجربه بسیار سودآوری باشد.

راه اندازی کسب و کار تولید دستمال کاغذی

با فراهم کردن شرایط مناسب از جمله در اختیار داشتن دستگاه تولید دستمال کاغذی، تجهیزات مورد نیاز، ابزارآلات پیشرفته و… می توان یک کسب و کار پر رونقی را در این صنعت ایجاد کرد. دستمال کاغذی های موجود در بازار از قدرت جذب و لطافت بسیار بالایی برخوردار هستند. این محصول بهداشتی در مدل های مختلف در بازار موجود می باشد. در کشور ما، سرانه استفاده از دستمال کاغذی بسیار بالا است. این امر باعث شده است که راه اندازی کسب و کار در این صنعت مورد توجه اکثر افراد قرار گیرد. به طور کلی جهت شروع فعالیت در این صنعت باید یک سری طرح ها از جمله متراژ سوله، تعداد ماشین آلات، تعداد کارکنان و… که از سوی دولت مشخص شده است را مدنظر قرار دهید. تاییدیه مجوز کار زمانی صادر خواهد شد که شما از قوانین این طرح ها به هنگام شروع کسب و کار مورد نظر خود به طور کامل پیروی نمایید.

طرح توجیهی تولید دستمال کاغذی

جهت آغاز به کار در صنعت تولید دستمال کاغذی باید یک سری اطلاعات مورد نیاز را کسب نمود. این کسب و کار هم به مانند دیگر کسب و کارها از شرایط و قوانین خاص خود پیروی می کند. در ادامه به معرفی نکات مهم و کاربردی که باید در زمینه خرید دستگاه دستمال کاغذی بدانید، خواهیم پرداخت.

 

  • بازار هدف خود را بشناسید (تقسیم بندی بازار هدف)

یکی از مهمترین قوانینی که باید قبل از شروع یک کسب و کار بدانید، شناسایی بازار هدف است. دستمال کاغذی، محصولی پرمصرف می باشد که استفاده از آن به عنوان یک کالای بهداشتی کاربردی در اکثر مکان ها رواج دارد. منظور ما از شناسایی بازار هدف، بررسی مخاطبان تان در این صنعت می باشد. پس از مشخص شدن این موضوع باید ببینید که می خواهید در کدام منطقه جغرافیایی یا ناحیه موردنظر فروش داشته باشید. اینکه کدام گروه (خرده فروشان یا عمده فروشان) را به عنوان مخاطبان خود در نظر دارید، می تواند تاثیر مهمی بر میزان فروش و کسب و کار شما داشته باشد.

  • اطلاعات کافی در مورد رقبای اصلی خود در بازار به دست آورید

راه اندازی کسب و کار تولید دستمال کاغذی، نیازمند یک سری اطلاعات مهم می باشد. اینکه رقبای شما در صنعت مورد نظر چه کسانی هستند یا میزان رقابت در بازار به چه نحوی می باشد، جزو مهمترین سوالاتی است که از همان ابتدا باید مورد بررسی قرار دهید. با مشخص شدن این موارد می توانید ایده های خوبی را از رقبای خود یاد گرفته و از تجربیات خود به هنگام شروع کار استفاده نمایید.

 

  • یک مکان مناسبی را برای کسب و کار خود مدنظر قرار دهید

تعیین مکان و تهیه دستگاه و ابزارآلات لازم جهت تولید دستمال کاغذی بسیار ضروری می باشد. در هر صورت جهت راه اندازی یک کسب و کار نیاز دارید که در مورد تعداد کارکنان، منابع و مواد اولیه مورد نیاز اطلاعات کامل و جامعی کسب نمایید. بهتر است برای راه اندازی کسب و کار مورد نظر خود مکان های دور افتاده از محیط های مسکونی را انتخاب کنید.

قیمت خرید دستگاه دستمال کاغذی

بعد از بررسی مراحل بالا باید سرمایه مورد نیاز جهت تهیه دستگاه تولید دستمال کاغذی در اصفهان و سایر تجهیزات را برآورد نمایید. در این مرحله نیاز است که لیستی از تمام تجهیزات و ابزارآلات مورد نیاز را تهیه نمایید. سپس بررسی نمایید که از چه مکان هایی یا چه افرادی می توانید تجهیزات مورد نیاز برای کسب و کار خود را تهیه کنید. با بررسی این اطلاعات نصف مسیر را جهت راه اندازی کسب و کار تولید دستمال کاغذی طی نموده اید.

مواد اولیه مورد نیاز جهت تولید دستمال کاغذی

یکی از اصلی ترین موادی که جهت تولید دستمال کاغذی استفاده می شود، ماده ای به نام تیشو است. این ماده اولیه جهت تولید دستمال های کاغذی در ایران موجود نمی باشد. کاغذ تیشو از کشورهای عربی، ترکیه و اندونزی به کشور ما وارد می شود. پودر جاذب، یکی دیگر از مهمترین موادی است که در تولید دستمال های کاغذی مورد استفاده قرار می گیرد. البته این ماده هم به مانند کاغذ تیشو، وارداتی بوده و نمی توان آن را در کشور یافت. علاوه بر تمام موارد به سایر مواد اولیه هم جهت بسته بندی محصول نیاز پیدا خواهید کرد.

دستگاه های مورد نیاز جهت تولید دستمال کاغذی

جهت تولید دستمال کاغذی نیاز به استفاده از دستگاه های مورد نیاز در این زمینه دارید. از ماشین آلات مختلفی جهت تولید دستمال های کاغذی استفاده می شود که از جمله آنها می توان به دستگاه های پرس، برش، جعبه زن و بسته بندی کارتنی اشاره نمود. هر کدام از این دستگاه ها یک سری وظایف مشخصی را انجام می دهند. البته اگر می خواهید فرایند تولید دستمال های کاغذی به صورت کاملا اتوماتیک انجام شود، می توانید از دستگاه های مخصوص در این زمینه استفاده نمایید.

قیمت دستگاه تولید دستمال کاغذی صنعت ایران آلپای

دستگاه تولید دستمال کاغذی در شیراز در انواع مختلفی در بازار موجود هستند. اینکه شما بخواهید از کدام نوع دستگاه در کسب و کار خود استفاده نمایید به یک سری فاکتورهای مهم بستگی دارد. به همین خاطر نمی توان رنج قیمتی خاصی را برای دستگاه های تولید دستمال کاغذی تعیین نمود. جهت کسب اطلاعات دقیق در مورد قیمت بهتر است به سایت صنعت ایران آلپای wwww.alpaico.ir مراجعه نموده و جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه انواع خرید دستگاه تولید دستمال کاغذی تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.