چرا اجاره روزانه خانه مبله را از سایت جاباما انجام دهم؟

یکی از اقامتگاه هایی که طرفداران بسیار زیادی دارد، خانه مبله است! بسیاری از افراد برای مسافرت به یک شهر دیگر ترجیح می دهند که به جای هتل یا ویلا به سراغ خانه مبله بروند. چرا که خانه مبله نسبت به هتل راحتی بیشتر و نسبت به ویلا هزینه کمتری دارد. البته این موضوع در اجاره خانه‌های مبله مختلف، متفاوت است. جاباما پلتفرمی است که در زمینه اجاره خانه مبله کمک زیادی به شما می کند! مثلاً اگر در تهران قصد اجاره خانه مبله را دارید، کافی است به صفحه اجاره روزانه خانه در تهران در جاباما بروید و بر اساس نیاز خود و مشخصات خانه مبله یکی را انتخاب کنید.

اجاره خانه مبله چیست؟

خانه مبله یکی از انواع اقامتگاه هایی است که برای اجاره می توانید آن را در نظر داشته باشید. در واقع خانه مبله، خانه ای است که در آن همه امکانات اولیه و ضروری برای زندگی موقت در آن وجود دارد. از مهم ترین امکاناتی که در این خانه وجود دارد، می توان به وسایل ضروری آشپزخانه نظیر اجاق گاز، یخچال، ظرف و… اشاره کرد. همچنین در اتاق های دیگر آن هم تخت خواب، بالشت، پتو و… وجود دارد. همچنین در فصل های گرم سال وسایل سرمایشی نظیر کولر و پنکه در دسترس است. در فصل های سرد سال هم می می توانید از وسایل گرمایشی نظیر شوفاژ، شومینه و بخاری استفاده کنید.

مسافران هنگامی که به شهر دیگری می روند، اگر محل اقامت نداشته باشند باید اقامتگاه اجاره کنند. یکی از مواردی که بسیاری از مسافران انتخاب می کنند، اجاره خانه مبله است. خانه مبله یک خانه مستقل است و افراد می توانند در آن سفری راحت داشته باشند. در واقع در خانه مبله همه امکاناتی که افراد نیاز دارند فراهم است و شما به راحتی می توانند در آن اقامت داشته باشید. در شهر مقصد نظیر تهران شما با اجاره سوئیت در تهران به راحتی می توانید یک خانه مبله در اختیار داشته باشید. جاباما در هر شهری صدها خانه مبله فراهم کرده است که با توجه به نیاز خود در آن ها ساکن شوید.

اجاره خانه مبله از جاباما چه ویژگی هایی دارد؟

راه های مختلفی برای اجاره خانه مبله وجود دارد اما یکی از راحت ترین راه ها، استفاده از پلتفرم جاباما است. جاباما هزاران خانه مبله در شهرهای مختلف ایران جمع آوری کرده است و شما در کمتر از چند دقیقه می توانید خانه مبله موردنظر خود را اجاره کنید. مهم ترین ویژگی ها و مزایای اجاره خانه مبله از جاباما عبارتند از:

·        امکان انتخاب شهر برای اجاره خانه مبله

اولین ویژگی اجاره خانه مبله از جاباما این است که شما می توانید در هر شهری که نیاز دارید، به اجاره بپردازید. در واقع فرقی نمی کند که شما در شهرهای بزرگ به دنبال اقامتگاه هستید یا در شهرهای کوچک. در هر صورت جاباما هزاران خانه در پلتفرم خود جمع آوری کرده است و شما می توانید بر اساس نیاز خود، یکی از آن ها را اجاره کنید. اگر در حال سفر به چند شهر ایران هستید و می دانید که در چه تاریخی به کدام شهر می رسید، می توانید خانه مبله موردنظر خود را در شهر موردنظر اجاره کنید و در زمان مقرر به اقامتگاه موردنظر خود بروید.

·        امکان جستجو بر اساس تعداد نفرات

اگر برای مسافرت چند نفره آماده شده اید و تعداد شما زیاد است، اجاره خانه مبله نسبت به سایر اقامتگاه ها نظیر هتل به صرفه تر است. چرا که معمولاً در خانه مبله ظرفیت ها بالا است و نیازی نیست تا حد مشخصی از ظرفیت را هزینه پرداخت کنید. در حالی که اگر وارد هتل شوید، به ازای هر فرد اضافه باید هزینه زیادی پرداخت کنید و اگر تعداد خیلی زیاد باشد، ممکن است نیاز به اجاره چند اتاق چند نفره داشته باشید. در جاباما شما می توانید تعداد خود را مشخص کنید تا تنها خانه های مبله ای را ببینید که گنجایش ظرفیت موردنظر شما را دارد.

·        امکان انتخاب تعداد اتاق ها

گاهی اوقات ممکن است شما چند نفر یا حتی چند خانواده باشید که هر چند نفر با هم بخواهند در یک اتاق باشند. مثلاً اگر دو یا سه خانواده به سفر رفته اید، ممکن است یک خانه سه خوابه نسبت به خانه یک خوابه به بهبود کیفیت سفر شما کمک بسیار زیادی کند. یکی از ویژگی های پلتفرم جاباما این است که شما می توانید هنگام جستجوی محل اقامت خود، تعداد اتاق ها را انتخاب کنید. حال اگر شما سه خانواده در حال سفر هستید، می توانید سه اتاق بگیرید. بر اساس این فیلتر، تنها خانه های مبله ای به شما نمایش داده می شود که تعداد اتاق را انتخاب کرده اید.

·        امکان فیلتر کردن قیمت اجاره

یکی از مسائل تاثیرگذار روی اجاره خانه مبله، قیمت آن است. گاهی اوقات هزینه ای که یک فرد برای اجاره خانه مبله در نظر گرفته است، نسبت به فرد دیگر کمتر است. در واقع هر فرد بر اساس بودجه برنامه ریزی شده می تواند برای اجاره اقامتگاه هزینه کند و به همین دلیل، باید هزینه هم فیلتر شود. در جاباما یکی از گزینه های مربوط به فیلتر اقامتگاه ها مربوط به قیمت است. اگر شما بودجه خاصی در نظر داشته باشید، نمی توانید بیشتر از آن هزینه کنید. کافی است در بخش فیلتر قیمت، قیمت موردنظر خود برای اجاره اقامتگاه را انتخاب کنید تا فقط موارد متناسب با بودجه شما نمایش داده شود.

·        امکان انتخاب نوع خانه

علاوه بر خانه مبله ممکن است شما بخواهید نوع دیگری از اقامتگاه ها را انتخاب کنید! مثلاً بسیاری از افراد ترجیح می دهند که به جای خانه مبله در وسط یک شهر شلوغ، یک بوم گردی در اطراف آن شهر اجاره کنند و در دل طبیعت اقامت کنند. بنابراین نوع اقامتگاه باید مشخص باشد که پلتفرم جاباما امکان فیلتر کردن نوع اقامتگاه را هم در اختیار شما کاربران قرار داده است. کافی است نوع اقامتگاه را انتخاب کنید تا فقط همان نوع را مشاهده کنید.

·        امکان رزرو آنلاین

یکی از بزرگ ترین مزایای اجاره جاباما این است که شما می توانید به صورت آنلاین و آنی اقامتگاه موردنظر خود را رزرو کنید. در واقع دیگر نیازی نیست که شما برای رزرو قطعی به صورت حضوری مراجعه کنید، بلکه می توانید در همان سایت جاباما این کار را انجام دهید. البته برخی اقامتگاه ها نیاز به تایید مدیر آن دارند اما برخی دیگر به صورت آنی و قطعی رزرو می شوند که هیچ نیازی به تایید مدیریت اقامتگاه ندارند.

·        امکان انتخاب بر اساس تجهیزات داخلی

یکی دیگر از فیلترهایی که در پلتفرم جاباما وجود دارد، امکان انتخاب اقامتگاه بر اساس تجهیزات داخلی است. شما می توانید هنگام جستجوی خانه مبله، هتل یا بوم گردی مشخص کنید که باید چه امکاناتی داشته باشد. پس از مشخص کردن امکانات زمان آن می رسد که از بین صدها اقامتگاه نمایش داده شده یکی را انتخاب و رزرو کنید. مثلاً می توانید هتل های تهران که دارای استخر هستند را انتخاب کنید تا فقط این موارد به شما نمایش داده شوند.

با توجه به این ویژگی ها، می توان جاباما را کامل ترین و بهترین پلتفرم اجاره هتل و خانه مبله دانست. در واقع شما می توانید پیش از مشاهده هزاران اقامتگاه، ابتدا ویژگی های موردنظر خود را مشخص کنید تا تنها اقامتگاه هایی که بر اساس آن هستند به شما نمایش داده شوند. با این قابلیت، در کمترین زمان ممکن می توانید در اقامتگاه موردنظر خود را رزرو کنید و از سفر خود لذت ببرید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.