درمورد شرکت کینو چه می دانید و آیا محصولات کینو انتخاب خوبی است

صنایع شرکت کینو(KINO) یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید یخچال و فریزرهای صنعتی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۳۸ خورشیدی در شهر اصفهان آغاز کرده است.

این شرکت تلاش می کند با تولید یخچال ها و فریزرهای صنعتی با کیفیت علاوه بر تامین نیازهای داخلی، رضایت مشتریان خود را نیز در حد مطلوب جالب نماید و نیاز به واردات اینگونه وسایل کاربردی را به حداقل ممکن کاهش دهد.

از ویژگی های محصولات شرکت کینو که آن را از تولیدات شرکت های همتراز متمایز می کند استفاده از مواد قابل بازیافت در ساخت بخش های مختلف یخچال ها و فریزرهای صنعتی برای کمک به حفظ محیط زیست است.

شرکت کینو با سابقه طولانی در تولید یخچال و فریزرهای صنعتی به عنوان اولین تولید کننده یخچال های صنعتی در اصفهان و سومین تولید کننده اینگونه سرد کننده در ایران شناخته می شود.

از جمله محصولات شرکت کینو که طرفداران و مصرف کنندگان خاص خود را دارد می توان به مواردی مانند یخچال های فروشگاهی، فریزر ایستاده، فریزر صندوقی، تاپینگ بستنی، تاپینگ ترشیجات و غیر در طرح ها و مدل های مختلف اشاره کرد.

نمایندگی های کینو

شرکت کینو در راستای کسب رضایت مشتریان، شبکه وسیعی از مراکز ارائه خدمات پس از فروش را در سراسر کشور فعال نموده است به شکلی که مشتریان این شرکت می توانند با سرعت بیشتر و در زمانی کوتاه تر از خدمات پس از فروش آن استفاده کنند.

نمایندگی کینو در کرج یکی از مراکز فعال در زمینه خدمات پس از فروش این شرکت است که می تواند خدمات مناسبی را در زمینه عیب یابی و تعمیر، یخچال های ایستاده و فریزر صندوقی کینو در زمینه های مختلف مثل شارژ گاز یخچال فروشگاهی کینو، شارژ گاز فریزر کینو، تعمیرات موتور یخچال ایستاده و صندوقی کینو، رفع خرابی درب ها و رگلاژ آنها، تعویض نوار درب یخچال و فریزر کینو، تعمیر کندانسور و غیره در اسرع وقت به متقاضیان ارائه دهد.

یخچال و فریزر صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟

یخچال و فریزر صنعتی به ابزارها و دستگاه های کاربردی گفته می شود که از آن ها برای نگهداری مواد غذایی فاسد شدنی در انواع مراکز عرضه مواد غذایی مثل قصابی ها، سوپر مارکت ها، هتل ها، آشپزخانه های صنعتی، رستوران ها، قنادی ها، کافی شاپ ها و غیره به وفور استفاده می شود.

معمولا طراحی و ساخت یخچال ها و فریزرهای صنعتی به گونه ای انجام می شود که شرایط و امکان نگهداری مواد غذایی را در یک دمای خاص و به مدت طولانی تر برای مصرف کننده فراهم کند.

به عبارت دیگر طراحی و ساخت نواع یخچال ها و فریزرهای صنعتی به گونه ای انجام می شود که مصرف کننده بتواند به راحتی اقلام زیادی از مواد غذایی را در آن ها ذخیره کرده و دمای یخچال را طوری تنظیم کند که پایین تر از دمای اتاق یا محل نگهداری مواد غذایی بوده و در عین حال این دما بالاتر از نقطه انجماد آب باشد و از فساد مواد غذایی جلوگیری کند.

ویژگی های محصولات شرکت کینو

یخچال ها و فریزرهای شرکت کینو از تنوع زیادی در طراحی و تولید برخوردار هستند به شکلی که استفاده کنندگان از این گونه وسایل کاربردی می توانند یخچال و فریزر متناسب با شرایط خود را به راحتی انتخاب و خریداری نمایند.

همانطور که گفته شد سیستم سرمایشی این گونه یخچال ها طوری طراحی می شود که دمای داخلی آنها را بتوان کمتر از دمای محل قرارگیری یخچال و بالاتر از نقطه انجماد آب قرار داد تا خوراکی ها و مواد غذایی برای مدت طولانی تری نگهداری شده و در عین حال تازگی آنها حفظ گردد، به شکلی که رنگ، مزه و بوی آنها تغییر نکند.

یخچال ها و فریزرهای شرکت کینو از تنوع زیادی در طراحی و تولید برخوردار هستند و هر کدام از آنها با توجه به نوع طراحی و شرایط ساخت کاربردهای مختلفی در مراکز فروشگاه و صنعتی دارند.

یخچال ها و فریزرهای ایستاده و صندوقی شرکت کینو با استفاده از مواد اولیه درجه یک و با کیفیت بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی ساخته شده و از تنوع بالایی برخوردار است.

یخچال ها و فریزرهای شرکت کینو به صورت ویترینی، یخچال ایستاده تک درب و دو درب و غیره عرضه می شود که از ویژگی های آنها می توان به کیفیت مناسب، قیمت متعادل و مقرون به صرفه در مقایسه با یخچال های همتراز، داشتن سیکل تبرید بهینه و متناسب با شرایط آب و هوایی کشور، بکارگیری فوم عایق پلی یورتان در بدنه یخچال که توسط دستگاه های اتوماتیک تزریق می شود، راندمان بسیار بالا، مصرف انرژی بهینه و داشتن برچسب انرژی مورد تایید سازمان های نظارتی اشاره کرد.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.