ویژگی‌ های شرکت غرفه‌ سازی برتر چیست؟

ویژگی‌ های شرکت غرفه‌ سازی برتر چیست؟ المان‌ ها و فاکتورهای مختلفی وجود دارند که در کنار یک دیگر موجب می‌ شوند ما بتوانیم یک شرکت غرفه‌ سازی را به عنوان شرکت برتر معرفی کنیم. در حال حاضر نیز شرکت‌ های بزرگی در حوزه غرفه‌ سازی نمایشگاه فعالیت دارند که خدمات آن ها به صورت ضعیف، متوسط یا خوب می‌ باشد و قطعاً شرکتی مدنظر همه ما قرار می‌ گیرد که بتواند بالاترین و بهترین خدمات را در کنار قیمت‌ های مناسب ارائه دهد. در واقع غرفه‌ سازی نمایشگاه یکی از مهم‌ ترین مراحل جهت شرکت در نمایشگاه‌ های مختلف است که همواره دغدغه مشارکت کنندگان محسوب می‌ شود و این که بتوانند یک شرکت غرفه سازی قابل اعتماد را انتخاب کنند یک مزیت برای آن ها محسوب می‌ شود.

مشخصه‌ های یک شرکت غرفه‌ سازی خوب

برای این که بتوانیم یک شرکت غرفه سازی را به عنوان شرکتی خوب با فاکتورها و المان‌ های استاندارد و قابل قبولی معرفی کنیم باید این شرکت مشخصه های زیر را داشته باشد:

 1. رزومه و سابقه کاری خوب

در وهله نخست شرکتی که جهت طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی انتخاب می‌ کنید باید رزومه و سابقه کاری خوبی داشته باشد، چون شما قرار است یک مرحله بسیار مهم یعنی ساخت غرفه نمایشگاهی را به آن ها بسپارید و قطعاً نحوه ساخت و کیفیت آن ها در موفقیت شما هنگام مشارکت در نمایشگاه‌ های مختلف تاثیرگذار خواهد بود. به بیانی هر چه نمونه کارها و پروژه‌ های اجرا شده بیش تر باشد، به این معناست که شرکت مورد نظر ما فعالیت بیش تری داشته است و در حوزه ساخت و طراحی غرفه تجربه بهتری نیز دارد.

 1. رضایت مشتریان قبلی

برای آن که بتوانید نسبت به کیفیت کار یک شرکت غرفه‌ سازی پی ببرید، پیشنهاد می‌ کنیم رضایت مشتریان قبلی همان شرکت را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید، به این ترتیب انتخاب کردن یک شرکت خوب برای شما آسان خواهد بود. شرکتی که تجربه و نمونه کارهای زیادی از سالهای گذشته دارد، قطعا اعتماد را نیز برای مشتری راحت تر می سازد. برای مثال شرکت غرفه سازی رایمون به دلیل سابقه کاری زیاد و تعداد بالای عکس هایی که از نمونه کارهای خود دارد، یک مثال خیلی خوب در این زمینه است که اعتماد را برای شما آسان می کند.

 1. کیفیت بالای طراحی و اجرای غرفه

نوع پلن‌ ها و طراحی‌ هایی که در هنگام ساخت غرفه‌ ها پیاده‌ سازی می‌ شوند، بسیار مهم است، چون نوع و نحوه طراحی کردن غرفه‌ ها متناسب با این که در چه قسمت و بخشی از نمایشگاه مورد استفاده قرار می‌ گیرند و این غرفه‌ ها دارای چه متراژی هستند، انجام می‌ شود. یعنی یک شرکت غرفه‌ سازی خوب ابتدا باید هدف مشتری را از خرید و طراحی غرفه مشخص کند و بتواند به این سوال پاسخ دهد که پس از طراحی و ساخت غرفه چگونه می‌ تواند آن را در معرض دید کلیه بازدید کنندگان قرار دهد. پاسخ به این سوال مهم می‌ تواند شرکت غرفه سازی را در روند تولید، طراحی و اجرای حرفه‌ ای غرفه‌ ها یاری کند.

 1. حضور در دنیای دیجیتال

یکی دیگر از المان‌ ها و معیارهای مهمی که با توجه به آن می‌ توان بهترین شرکت‌ های غرفه‌ سازی را شناسایی و انتخاب کرد، حضور آن ها در دنیای دیجیتال و هم چنین توجه داشتن به نیاز مصرف کنندگان در فضاهای مجازی می‌ باشد، چون شما می‌ توانید به آسانی و با مراجعه کردن به وب سایت‌ ها و پیج‌ های اینستاگرامی بیش تر با نمونه کارهای شرکت مورد نظرتان آشنا شده، حتی در این باره می‌ توانید نظرات و دیدگاه‌ های دیگر مشتریان را نیز بررسی کرده و با اطلاعات بیش تری شرکت مورد نظر را انتخاب کنید.

این در حالی است که زندگی بسیاری از افراد در حال حاضر با فضای مجازی در هم آمیخته است، به طوری که بسیاری از افراد جهت برطرف کردن نیازهای متفاوت خود ابتدا به سراغ جستجو و سرچ در گوگل می‌ روند، پس طبیعی است که یک شرکت غرفه‌ سازی خوب در این راستا نیز از قافله عقب نماند و بتواند با ورود به دنیای دیجیتال رضایت مشتریان خودش را جلب کند.

 1. داشتن مجوز فعالیت

اگر قصد دارید غرفه‌ های مورد نظرتان را از یک شرکت غرفه سازی معتبر تهیه کنید، باید به مجوز فعالیت آن نیز دقت داشته باشید، چون ممکن است برخی از اشخاص با نام شرکت و بدون داشتن مجوز فعالیت اقدام به تولید چنین محصولی کنند که البته غرفه‌ های تولید شده آن از کیفیت و مرغوبیت خوبی برخوردار نباشند. این شرکت‌ ها طبق موارد مختلفی مانند امکانات و تجهیزات کارگاهی، امکانات شرکت، میزان تخصص و تجربه پرسنل، تعداد پرسنل شرکت و غیره به چهار گروه مهم از سطح ۱ تا ۴ تقسیم بندی می‌ شوند که شما باید بتوانید متناسب با نوع فعالیت خود یکی از این سطوح را برای ساخت غرفه نمایشگاهی انتخاب کنید:

 • سطح یک؛ امکان ساخت غرفه‌ ها تا متراژ ۱۲۰۰ متر مربع و با حداکثر ۶ عدد غرفه را دارد.
 • سطح دو؛ امکان ساخت غرفه‌ ها تا مداد متراژ ۸۰۰ متر مربع و با حداکثر ۴ عدد غرفه را دارد.
 • سطح سه؛ امکان ساخت غرفه‌ ها تا متراژ ۴۰۰ متر مربع و با حداکثر ۳ عدد غرفه را دارد.
 • سطح چهار؛ امکان ساخت غرفه‌ ها تا متراژ ۱۵۰ متر مربع و با حداکثر دو عدد غرفه را دارد.

در واقع می‌ توان گفت که انتخاب کردن شرکت غرفه سازی با توجه به این موارد انجام می‌ شود و این شما هستید که باید مشخص کنید کدام یک از این شرکت‌ ها برای ساخت غرفه‌ های شما مناسب هستند.

پکیج های شرکت غرفه سازی برتر

با این توضیحات به این نتیجه می‌ رسیم که یک شرکت غرفه‌ سازی خوب و معتبر به طور معمول باید بتواند سه نوع پکیج ذکر شده در زیر را در اختیار کلیه مشتریان قرار دهد:

 • ساخت و طراحی غرفه‌ های لوکس و لاکچری برای نمایشگاه‌ های خاص
 • غرفه‌ سازی عمومی
 • ساخت و طراحی غرفه‌ های ارزان و مقرون به صرفه

نکته مهم در این خصوص این است که معمولاً غرفه‌ سازی عمومی بیشتر مورد توجه مشتریان قرار می‌ گیرد، چون قطعاً در کنار قیمت‌ های مناسب امکان استفاده از آن ها برای کارهای مختلف نیز وجود دارد، البته توجه داشته باشید که ساخت سه نوع متفاوت ذکر شده در بالا از همان مواد اولیه و طراحی و نحوه تولید کاملاً با یکدیگر متفاوت هستند. در مرحله ساخت و غرفه آرایی نیز از متریال‌ ها و روش‌ های مختلفی استفاده می‌ شود.

در ساخت غرفه‌ های لاکچری و لوکس موارد خاصی در نظر گرفته می‌ شود که بر روی هزینه‌ ها تاثیرگذار است. غرفه‌ های ارزان نیز در مقایسه با دو نوع دیگر غرفه‌ ها زمان کمتری برای ساخت نیاز دارند و از طرفی هزینه‌ های غرفه آرایی در آن ها کمتر می‌ باشد و می‌ توان از آن در انواع نمایشگاه‌ ها مانند نمایشگاه شیرینی و شکلات استفاده کرد.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.