روش های کاشت مو با تراکم بالا چیست؟

ریزش مو مشکل رایجی است که هم مردان و هم زنان را درگیر می کند و می تواند ناشی از ژنتیک، استرس، رژیم غذایی، بیماری، برخی داروها و غیره باشد. با افزایش سن، روند جایگزینی موهای از دست رفته کند می شود و در نتیجه موهای نازک تر و از دست دادن اعتماد به نفس به وجود می آید. کاشت مو مانند روش های FUT، FIT و SUT می تواند یک راه حل عالی برای کسانی باشد که به دنبال توقف روند ریزش مو و جایگزینی موهای از دست رفته هستند.

در این مطلب سعی داریم بهترین روش های کاشت مو با تراکم بالا را مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه مطلب سایت پی جو را به شما معرفی می کنیم. این سایت، یک مرجع برای معرفی کلینیک های معتبر کاشت مو در سراسر ایران است.

ریزش مو از مشکلات رایجی است که هم در بین آقایان و هم در بین خانم ها شایع است.

روش FIT یا FUE

در کاشت مو به روش FIT، فولیکول های مو به صورت تک واحد از ناحیه دهنده جدا می شود و در محلول خاصی نگهداری می شود. محل کاشت فولیکول، با استفاده از بی‌حسی موضعی بی‌حس می شود و سوراخ های ریزی در این ناحیه ایجاد و فولیکول های مو در داخل این سوراخ ها کاشته می شوند. بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز و تهران و سایر شهرها را در پی جو مشاهده فرمایید.

کاشت مو به روش SUT

در کاشت مو به روش SUT، فولیکول های مو به صورت تک واحد برداشته می شوند. البته این کار با استفاده از ابزارهای اتوماتیک انجام می شود. در این روش دوره نقاهت بسیار کوتاه تر از روش های قبل است و نتیجه کار بسیار طبیعی جلوه می کند.

کلینیک های کاشت ابرو

درسایت پی جو کلینیک های معتبر کاشت ابرو در شیراز و سایر شهرها معرفی شده است جهت مشاده وارد سایت پی جو شوید تا بهترین کلینیک های کاشت ابرو در شهرتان را مشاهده نمایید.

روش ترکیبی

این تکنیک در واقع ترکیبی از دو تکنیک FUT و FIT است. بخش زیادی از فولیکول ها با استفاده از روش FUT (برداشت نواری) تامین می شود. برای بهبود نتیجه از FIT (برداشت تک فولیکول) استفاده می شود. تراکم های موهای کاشته شده با استفاده از روش ترکیبی بسیار بالا است.

کاشت مو به روش های مختلفی انجام می شود.

سایت پی جو معرف کلینیک های معتبر کاشت مو

انتخاب روش مناسب برای کاشت مو توسط پزشک متخصص و با در نظر گرفتن شرایط هر فرد صورت می گیرد. نکته مهمی که وجود دارد برای کسب نتیجه دلخواه و کاهش عوارض های احتمالی این کار بایستی در کلینیک های معتبر و زیر نظر متخصصان پوست و مو صورت بگیرد. شما با مراجعه به سایت پی جو می توانید به یک لیست کامل از کلینیک های کاشت مو معتبر در شهر محل سکونت خود دسترسی پیدا کنید همچنین می توانید از بهترین کلینیک های کاشت مو در سایت پی جو نوبت بگیرید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.