طراحی وب سایت توسط شرکت تخصصی سایت

0

 

امروزه اغلب کسب و کارهای اینترنتی و غیر اینترنتی دارای وب سایت هستند. صاحبان مشاغل جهت طراحی وب سایت خود به شرکت ها و مراکز مختلف مراجعه می کنند. طراحی سایت سفارشی توسط مراکز گوناگون با کیفیت های متفاوتی انجام می شود. جهت تشخیص عملکرد شرکت یا شخص در زمینه ساخت سایت باید نمونه کارهای طراحی وب آنها را بررسی کرد. با بررسی نمونه طراحی ها می توان تا اندازه زیادی با کیفیت کار آشنا شد. در مطلب پیش رو قصد داریم درباره ساخت سایت و موضوعات پیرامون آن با شما صحبت کنیم.

آشنایی با طراحی وب سایت

طراحی وب سایت یکی از امور رایج و ضروری امروزی است. به همین جهت بسیاری از افراد و شرکت ها در زمینه ساخت سایت و امور مربوط به آن فعالیت می کنند. هر کس بر اساس شغل و فعالیت خود طراحی سایت را سفارش می دهد. سایت های شرکتی، وب سایت های فروشگاهی و وب سایت های مخصوص رستوران ها و سفارش غذا جزو پرطرفدارترین طراحی وب به شمار می روند. طراح سایت در واقع محتوای مورد نظر شما را با تنظیمات و برنامه ریزی مناسب در یک صفحه وب قرار می دهد و با سایر کاربران به اشتراک گذاشته می شود.

جهت طراحی وب سایت باید مراحل گوناگونی را به صورت پی در پی و با دقت و توجه ویژه طی کرد که در بخش بعدی به آنها می پردازیم.

معرفی مراحل ساخت سایت

جهت طراحی وب سایت باید مرحله های گوناگونی را با دقت و دانش فراوان پشت سر گذارد. این مراحل عبارتند از:

  • اولین مرحله از طراحی وب مربوط به وایر فریم است. در این بخش از کار یک نمای کلی برای سایت تعیین می شود. این نمای کلی بر اساس نوع وب و نیاز مشتری نسبت به ساخت سایت است. چینش عناصر و المان ها، تعیین جایگاه هر کدام از آنها در این مرحله صورت می گیرد.
  • مرحله دوم همان ساخت گرافیک وب است. در مرحله دوم محل قرار گرفتن المان ها با توجه به نوع وب و نرم افزارهای رنگبندی تعیین می شود.
  • برنامه نویسی یا کدنویسی که یک بخش مهم و اساسی سایت به شمار می رود در مرحله سوم انجام می شود. در مرحله برنامه نویسی بر اساس نیاز مشتری سیستم مدیریت محتوا مشخص می شود. سیستم مدیریت محتوای وردپرس و فریم ورک اختصاصی هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند که با توجه به نیاز مشتری و هزینه های مورد نظر آن گزینش می شود.
  • در مرحله راه اندازی وب سایت، سایت در دسترس مشتری و سایر کاربران قرار می گیرد. طراح در مرحله راه اندازی باید هاست و دامین مناسب برای وب سایت انتخاب کرده و پیکربندی سایت را به درستی انجام دهد.

معمولا طراحی وب سایت توسط دو تیم Front end و Back endانجام می شود که هر کدام وظایف مخصوص به خود را در طی فرایند طراحی انجام می دهند.

طراحی سایت سفارشی

معرفی سایت های ایستاتیک و دینامیک

سایت ها به دو نوع ایستاتیک و دینامیک تقسیم بندی می شوند. در سایت های دینامیک تغییر محتوا به صورت پیوسته انجام می شود و دو بخش فرانت اند و بک اند نیاز به برنامه نویسی دارند. در سایت های دینامیک یا پویا محتواهای بارگذاری شده توسعه می یابند. وظیفه پویا سازی سایت بر عهده تیم بک اند است. مطالب و محتواها در وب سایت های ایستاتیک یا ایستا یک بار جمع آوری می شوند. صفحات در این سایت ها به صورت جداگانه بارگذاری می شوند و فقط تیم فرانت اند این وظیفه را بر عهده دارند.

تغییرات در سایت های ایستاتیک صرفا توسط کارشناسان و طراحان انجام می شود و معمولا تا مدت ها تغییری در وب ایجاد نمی شود. طراحی وب سایت از نوع ایستاتیک برای مشاغلی که نیاز به تغییر محتوای پی در پی ندارند مناسب است.

ضرورت مشاهده نمونه کارهای طراحی وب جهت سفارش طراحی سایت

شرکت ها و افرادی که در زمینه طراحی وب سایت فعالیت می کنند اغلب جهت تبلیغات نمونه کارهای طراحی وب را در سایت خود قرار می دهند. مشتریان جهت سفارش طراحی وب سایت به مرکز یا شخص کارآمد به بررسی کیفیت سایت های طراحی شده می پردازند. بنابراین شما هم جهت سفارش ساخت وب سایت باکیفیت این نمونه کارها را مورد بررسی قرار دهید.

هزینه طراحی وب سایت

طراحی وب سایت توسط شرکت ها و اشخاص مختلفی انجام می شود. کیفیت ساخت سایت هر کدام از این موسسات و اشخاص با یکدیگر متفاوت است و هزینه های مختلفی را از مشتریان درخواست می کنند. هزینه ساخت وب به عوامل گوناگونی بستگی دارد. برخی از این عوامل عبارتند از: نوع قالب سایت، امکانات و قابلیت ها، کاربرد وب برای کسب و کار، تعداد پنل های مدیریتی، روش طراحی و هاست. بنابراین شما هم جهت ساخت وب و سفارش آن باید نیاز شغل و هدف خود را در نظر بگیرید.

یکی از مجموعه های باسابقه و خوب جهت طراحی وب سایت شرکت ایران سایت است. این گروه با داشتن نیروهای فعال و کارآمد تمام امور وب را به صورت کامل و دقیق انجام می دهد. افراد متخصص در زمینه های گوگل ادوردز، سوشال مدیا، دیجیتال مارکتینگ، سئو، تولید محتوا، برنامه نویسی و عکاسی در تیم ایران سایت فعالیت می کنند. نمونه کارهای طراحی وب را می توانید در تعداد فراوان در سایت این مجموعه مشاهده و بررسی کنید.

در مجموعه ایران سایت مشاوره های رایگان نیز در خصوص وب سایت ها و مشکلات آنها به مشتریان ارائه می شود. جهت سفارش و دریافت خدمات به آدرس iransite.com مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.