نقاط ضعف گوشی سامسونگ a12 از نظر کاربران +[بررسی مشخصات]

0

گوشی گلکسی a12 جدیدترین گوشی سامسونگ می باشد که علاوه بر نقاط مثبت، دارای برخی نقاط  ضعف نیز می باشد. با وجود این که a12 را می توان یکی از بهترین گوشی های سامسونگ معرفی کرد، اما نقاط ضعف آن را نیز نمی توان نادیده گرفت. در این مقاله سعی می کنم تا شما را با 10 مورد از نقاط ضعف گوشی a12 آشنا کنیم. برخی از این نقاط ضعف شامل صفحه نمایش، سخت افزار، دوربین و … می باشد. اطلاع از جدید ترین اخبار تکنولوژی نقش موثری در خرید های انواع تجهیزات دیجیتالی دارد. پیشنهاد میکنیم با ما همراه باشید.

نقاط ضعف گوشی سامسونگ a12

بررسی نقاط ضعف گوشی a12

 صفحه نمایش
متاسفانه صفحه نمایش این گوشی خیلی جالب نیست. رزولوشن این گوشی 720*1560 است که تراکم پیکسلی آن نیز 264 پیکسل بر اینچ می باشد. در بهترین حالت روشنایی خودکار در این محصول تقریبا 300 نیت است که در محیط هایی که روشنایی بالایی دارند نمی توانید به خوبی صفحه گوشی را ببینید.

دوربین
یکی دیگر از نقاط ضعف آن  پایین بودن کیفیت دوربین اصلی در شب است. تصاویر گرفته شده در شب با این دوربین از کیفیت خوبی برخوردار نیستند اما در روز کیفیت تصاویر بهتر است.

کند بودن سرعت
این مورد نیز از دیگر نقاط ضعف آ 12 است که توسط افراد زیادی گزارش شده است. اگر شما نیز با این مشکل رو به رو شدید بهتر است تا برنامه های اضافی را حذف کنید و از نرم افزارهای بهینه سازی گوشی نیز استفاده  کنید.

سخت افزار
از دیگر نقاط ضعف a12 می توان به سخت افزار و تراشه های به کار رفته در آن اشاره کرد که متاسفانه از قدرت زیادی برخوردار نیستند. رم این گوشی ها 3 و 4 و 6 گیگابایتی می باشد که اگر با قصد بازی کردن گوشی گلکسی a12 را می خرید، پس بهتر است که دست نگه دارید و مدل دیگری را خریداری کنید.

داغ شدن a12
 مورد دیگری که بسیاری از کاربران آن را گزارش کرده اند، داغ شدن این گوشی می باشد که البته این مورد می تواند عادی باشد اما داغی بیش از حد را می توان از نقاط ضعف چشمگیر دانست.

 تاچ گوشی
بسیاری از اوقات، تاچ گوشی گلکسی a12 در برخی از نقاط صفحه نمایش کار نمی کند که می تواند تبدیل به یک معضل برای خریداران این گوشی شود و یکی از نقاط ضعف a12 به شمار می آید. اکثر کاربران گزارش کرده اند وقتی سامسونگ گلکسی a12 را روی یک سطح صاف قرار می دهند، تاچ در قسمت بالایی صفحه ضعیف می شود یا حتی از کار میفتد.

اسپیکر
از دیگر نقاط ضعف این محصول می توان به اسپیکر آن اشاره کرد. البته صدای این گوشی زیاد است اما هنگامی که صدا به اوج خود می رسد، از کیفیت آن نیز کاسته می شود.

دوربین سلفی
دوربین سلفی از کیفیت خوبی برخوردار است اما مشکل زمانی به وجود می آید که در محیط نور زیادی باشد که متاسفانه این نور در عکس ظاهر می شود و به خوبی این مورد مدیریت نشده است که این مورد را نیز می توان جزو نقاط ضعف گوشی a12 دانست.

ضد آب نبودن
این گوشی ضد آب نیست که البته خود سامسونگ نیز در این زمینه ادعایی نکرده است چون اگر این گوشی ضد آب بود، تا به حال در این مورد صحبت کرده بود.

خاموش شدن ناگهانی
بسیاری از کاربران این مورد را نیز گزارش کرده اند که می توان آن را نیز در لیست نقاط ضعف گلکسی a12 قرار داد.

کلام آخر

سامسونگ گلکسی a12 گوشی با کیفیتی است که البته مانند تمام گوشی های دیگر علاوه بر داشتن نقاط مثبت،  دارای نقاط ضعفی نیز می باشد که در این مقاله سعی کردم تا 10 مورد از شایع ترین نقاط ضعف گوشی a12 را بررسی کنم.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.