تجربه تولید لیوان کاغذی با دستگاه لیوان کاغذی

تجربه تولید لیوان کاغذی در سال های اخیر به یکی از پر استفاده ترین انواع ظرف های یکبار مصرف تبدیل شده اند. این ظرف ها به دلیل عدم استفاده از پلاستیک در ساخت آن ها، آسیبی به محیط زیست وارد نمی کنند و برای سلامتی انسان نیز خطری ندارند.

در چندین دهه قبل، لیوان های کاغذی یکبار مصرف و کاغذی به جای اینکه در داخل کشور تولید شوند از خارج وارد می شدند. اما پس از اینکه تحریم ها شدت گرفتند و قیمت ارز به شدت بالا رفت، دیگر وارد کردن این ظروف مقرون به صرفه نبود. به همین دلیل تصمیم گرفته شد که در کشور خودمان این ظروف را تولید کنیم.

شروع کسب و کار تولید لیوان کاغذی

برای شروع کسب و کار تولید لیوان کاغذی نیز همانند هر کسب و کار دیگری نیاز به یک سرمایه حداقلی است. مثلاً هزینه اجاره کارگاه، دستگاه ها و ماشین آلات مورد نیاز، مواد اولیه و غیره.  در ابتدای شروع این کسب و کار باید حتماً یک کارگاه 20 تا 30 متری در حالت حداقل داشته باشید و اگر خودتان چنین مکانی در اختیار ندارید حتماً از همین حالا به فکر پرداخت هزینه اجاره آن باشید. دستگاه تولید لیوان کاغذی ابعادی در حدود 1/5 در 3 متر دارند و باید محلی برای انبار محصولات تولید شده قبل از به فروش رساندن آن ها داشته باشید به همین دلیل به چنین کارگاهی نیاز خواهید داشت.

در مورد خرید دستگاه هم انواع مختلفی از دستگاه ها وجود دارند که قیمت های متفاوتی دارند و شما بسته به مدل های موجود و نوع آن قیمت مناسب خود را انتخاب خواهید کرد. البته می توانید در ابتدا با خرید یک دستگاه استوک شروع به کار کنید و بعدا آن را ارتقا دهید.

همچنین باید هزینه مواد اولیه را نیز با توجه به کیفیت متریال مورد نظر خود برآورد کنید و پس از تهیه تمامی موارد لازم، کسب و کار خود را شروع کنید.

قیمت ارزانترین دستگاه تولید لیوان کاغذی

دستگاه های تولید لیوان کاغذی در ایران قیمت های متنوعی دارند و شما باید بسته به میزان سرمایه و بودجه خود مدل مناسب را برای خود انتخاب کنید. اما اگر بخواهید در ابتدای کار با ارزان‌ترین دستگاه شروع کرده و پس از گذشت مدت زمانی آن را ارتقا دهید باید به سراغ دستگاه های چینی بروید. این دستگاه ها در مناسب ترین و ارزان‌ترین قیمت به بازار عرضه شده اند و کیفیت قابل قبولی نیز دارند.

دستگاه کوچک تولید لیوان یکبار مصرف

دستگاه کوچک تولید لیوان یکبار مصرف نیز در بازار موجود است و برای افرادی که مایلند کسب و کاری کوچک برای خود راه اندازی کنند در دسترس می باشند. این دستگاه ها به ویژه برای بانوان خانه داری که مایل به انجام کار در منزل هستند بسیار کاربردی است.

قیمت و مشخصات دستگاه تولید لیوان کاغذی

برای دستیابی به سود بالا باید دستگاهی را انتخاب کنید که بالاترین کیفیت را داشته باشد چرا که بدون دستگاهی پر قدرت و با کیفیت نمی توانید به سودی کلان دست پیدا کنید. به همین دلیل در اینجا ویژگی های مهمی که باید در هنگام خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی به آن ها توجه کنید را مورد بررسی قرار خواهیم داد:

  • موتور دستگاه

اولین و مهم ترین مسئله ای که باید در هنگام خرید این دستگاه ها به آن توجه کنید، موتور آن است. در برخی از موارد نوع موتور و برند آن بر کیفیت دستگاه اثرگذار است، پس به این مسئله توجه ویژه داشته باشید.

  • ظرفیت تولید در هر دقیقه

یکی دیگر از موضوعات مهم خرید بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی، میزان ظرفیت تولید لیوان کاغذی در هر دقیقه است. این عامل میزان تولید شما را در واحد زمان نشان داده و سرعت تولید محصولات را افزایش داده و از این طریق بر فروش و درآمدتان اثرگذار خواهد بود.

  • ابعاد دستگاه

ابعاد دستگاهی که قصد خرید آن را دارید باید متناسب با فضایی باشد که برای شروع کسب و کار خود در اختیار دارید. اگر کارگاهتان کوچک است و یا قصد دارید کسب و کار خود را در منزل راه بیاندازید توصیه می کنیم حتماً به ابعاد دستگاه توجه کنید و با توجه به فضایی که در اختیار دارید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

  • وزن دستگاه

این موضوع زمانی اهمیت پیدا می کند که باید دستگاه جابجا شود، در این صورت باید به وزن دستگاه نیز توجه کنید. دستگاه های بزرگی که وزن بالایی دارند در هنگام حمل و نقل مشکلاتی را به وجود می آورند.

  • تنظیمات دستگاه

اگر تنظیمات دستگاه تولید لیوان کاغذی به گونه ای باشد که نیازی به تغییرات مجدد نداشته باشید، استفاده از آن آسانتر بوده و قطعا دستگاه بهتری محسوب خواهد شد. با این وجود، این تنظیمات در دستگاه های مختلف قابل تغییر بوده و شما قادر به تغییر هر یک از این تنظیمات در دستگاه خود خواهید بود.

images_1683626938_645a1bba46945.jpg

خرید اقساطی دستگاه تولید لیوان کاغذی

اگر تمایل داشته باشید دستگاه تولید لیوان کاغذی را به صورت اقساطی خریداری کنید و دریافت قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی در منزل شغلی پرسود با مراجعه به سایت ایران کاپ به آدرس www.cup-iran.ir فعال در زمینه فروش دستگاه های تولید لیوان کاغذی از شرایط فروش اقساطی دستگاه های تولید لیوان کاغذی آگاهی یابید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.