تفاوت بین وی پی ان و سرور مجازی برای ترید

اگر وارد بازار ارز های دیجیتال و ترید شده باشید حتما متوجه این موضوع شده اید که جایی برای ما ایرانی ها وجود ندارد!

اما راه چاره چیست؟ شاید اولین راهی که به ذهنتان برسد استفاده از VPN است.

سرورهای VPN عمومی در لحظه توسط هزاران نفر استفاده می شوند و ممکن است قبل از شما شخص دیگری با همان IP به اکانت صرافی خود لاگین کرده باشد.

اما مشکل کار کجاست؟ وقتی شما نیز با همان IP وارد اکانت خود شوید احتمال مسدودی اکانت و از بین رفتن سرمایه تان بشدت بالا می رود!

شاید راهکاری که به ذهنتان برسد خرید سرور مجازی یا همان VPS است. اما این روش نیز پر دردسر است و ممکن است مشکلاتی برای شما ایجاد کند! پیشنهاد ما استفاده از سرویس های آی پی ثابت است. اما این سرویس ها چگونه کار می کنند؟

سرور مجازی چیست؟

سرور مجازی (Virtual Server) یا به اختصار VPS، یک نوع سرور فیزیکی است که به چندین سرور مجازی تقسیم شده و هر کدام از این سرورهای مجازی به عنوان یک واحد مستقل و مجزا عمل می‌کند. این سرورهای مجازی با استفاده از نرم‌افزارهای مدیریت مجازی‌سازی مثل VMware، VirtualBox، KVM، یا Hyper-V ایجاد می‌شوند. اما استفاده از سرور مجازی به دانش فنی نیاز دارد و توصیه نمی شود.

سرویس آی پی ثابت چیست؟

IP های استاتیک، آی پی هایی هستند که تغییر نمی کنند. چنین IP هایی توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنتی ارائه می شوند. IP استاتیک برخلاف IP پویا است. در حال حاضر، اگر از IP ثابت استفاده نکرده اید، قطعاً از محدوده IP پویا استفاده می کنید. اکثر سایت ها و پلتفرم ها مشکل آی پی داینامیک ندارند و به راحتی می توانید با هر دستگاهی به این سایت ها متصل شوید.

گفتیم که هدف اصلی استفاده از IP ثابت دسترسی به پلتفرم ها و سایت هایی است که اجازه دسترسی به IP ایرانی را نمی دهند. در این صورت می توانید از ابزارهای تغییر IP استفاده کنید. زمانی که از پلتفرم های بزرگی مانند Binance و PayPal استفاده می کنید، باز کردن چنین ابزارهایی خطرناک می شود. اینگونه پلتفرم ها به منظور تامین امنیت کاربران خود نسبت به IP خود حساس هستند و در صورت تغییر محدوده IP کاربران، حساب کاربری آنها مسدود می شود. ابزارهای تغییر IP نیز از IP های خارجی مختلف برای دسترسی به سایت های مورد نظر شما استفاده می کنند. با خرید سرویس ویژه آی پی ثابت یک کانفیگ اختصاصی وی تو ری در اختیار شما قرار می گیرید که می توانید با خیالی آسوده و بدون هیچ دغدغه ای به صرافی های معروف نظیر بایننس متصل شوید. این سرویس صرفا جهت اتصال به صرافی های مطرح کاربرد دارد.

مزیت سرویس آی پی ثابت نسبت به VPN چیست؟

در نقطه مقابل VPNها، سرویس آی پی ثابت ترید قرار دارد. اولین مزیتی که این سرویس نسبت به وی پی ان ها دارد، ثابت بودن آی پی کاربران است. در واقع با خرید یکبار آی پی ثابت ترید، آی پی شما برای همیشه ثابت می‌ماند که نمایانگر واقعی بودن لوکیشن کاربران است. بنابراین با خیالی آسوده میتوانید به اکانت صرافی لاگین کنید.

طبق تحقیقات انجام شده، شرکت نایس نت، آریا پی،بیتسرور، سرورجت به برترین شرکت‌های ارائه دهنده آی پی ثابت شناخته شده‌اند. علاقه مندان جهت خرید آی پی ثابت و رفع تحریم برای همیشه می‌توانند با یکی از سه شرکت مذکور ارتباط برقرار کنند.

منبع : https://9pa.ir/ipsabet

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.