علت آبی شدن خط چشم دائم

علت آبی شدن خط چشم دائم

انتخاب صحیح رنگدانه برای آرایش دائمی ابرو بسیار مهم است. رنگدانه با کیفیت بالا برای آرایش نیمه دائمی بسیار مهم است اما نتیجه موفقیت آمیز آرایش دائمی را تضمین نمی کند. دانش و تجربه تکنسین نقش بسزایی در این امر دارد. عوامل متعددی وجود دارد که موجب آبی شدن خط چشم دائم می شود.

با این حال، تکنسین های ماهر اقدامات احتیاطی را برای محافظت از چشمان شما و به حداقل رساندن خطر چنین مسائلی انجام می دهند.

ما در سالن زیبایی فرشته کریمی به صورت کاملا تضمین شده خدمات میکروبلیدینگ در اصفهان ، میکروپیگمنتیشن در اصفهان ، فیبروز در اصفهان ، خط چشم دائم در اصفهان و رژ لب دائم در اصفهان  را انجام میدهیم.

آبی شدن خط چشم دائم

چرا خط چشم دائم آبی می شود؟

دلیل اصلی آبی شدن خط چشم دائم، انتخاب اشتباه ترکیب رنگ است.

حتی بهترین رنگدانه دائمی با کیفیت و گران قیمت، اگر با نوع پوست، تکنیک و رنگ آن مطابقت نداشته باشد، می تواند پس از بهبودی آبی شود.

رنگ باید با توجه به تن ها و ته رنگ های پوست مشتری انتخاب شود.

رنگدانه یکسان، اگر در افراد مختلف استفاده شود، پس از بهبودی متفاوت به نظر می رسد. پوست ما یک بوم سفید نیست، ته رنگ های سرد و گرم و سایه های مختلف دارد.

اگر از رنگ سیاه خالص استفاده شده باشد، اغلب رنگدانه پس از بهبودی به رنگ آبی در می آید.

رنگ آبی نیز نتیجه استفاده از رنگ بیش از حد سرد در سایه سرد پوست است.

اما چگونه می توان رنگ مناسب را برای خط چشم دائم انتخاب کرد؟

شما باید به تجربه افراد حرفه ای اعتماد کنید و در صورتی که توسط یک متخصص غیر از این به شما توصیه شده است روی رنگ های سرد اصرار نکنید.

یک تکنسین با تجربه می داند که چگونه رنگ های مناسب را برای یک نوع و سایه پوست انتخاب کند.

ابروها همچنین می توانند در نتیجه رنگدانه های خیلی عمیق آبی شوند.

رنگدانه عمیق باعث می شود رنگدانه به رگ های خونی برسد. این باعث می شود اثر “درخشش آبی” در پوست ایجاد شود که پس از آن خلاص شدن از شر آن بسیار دشوار است. لیزرهایی که برای حذف رنگدانه‌های ناخواسته استفاده می‌شوند، فقط می‌توانند تا عمق معینی به پوست نفوذ کنند، و رنگدانه‌هایی که عمیق‌تر در درم کاشته شده‌اند ممکن است بسیار دشوار باشد.

نه تنها رنگدانه و بلکه روش کاربرد، تأثیر تعیین کننده ای در ظاهر بعدی آن دارد.

پوستی که بیش از حد برنزه شده است به تکنسین اجازه نمی دهد که رنگ و سایه واقعی آن را دقیقاً تعیین کند. ما همیشه به مشتریان خود توصیه می کنیم که برای زمانی که هیچ برنزه ای روی پوست خود، برای درمان خود برنامه ریزی کنند.

آبی شدن خط چشم

خط چشم دائم آبی را چگونه می توان اصلاح کرد؟

رنگدانه آبی به طور دائم در پوست باقی می ماند. متأسفانه به خودی خود از بین نمی رود. برای درمان خط چشم دائم یا انجام فیبروز در اصفهان کافیست به ما مراجعه کنید.

این را می توان به دو روش درمان کرد: ممکن است یک رنگدانه گرم در بالای آن اعمال شود تا تن سرد را خنثی کند، یا یک گزینه بهتر حذف به کمک لیزر است.

1.تصحیح رنگ. برخی از آرایشگران دارای خنثی کننده رنگدانه هستند. یک رنگدانه با رنگ گرم ممکن است در یک روش میکروبلیدینگ مکرر استفاده شود تا خنک شود. این گزینه ممکن است به چندین روش نیاز داشته باشد، معمولاً 2 یا حتی 3. همچنین دوام زیادی ندارد زیرا رنگدانه آبی پس از مدتی دوباره ظاهر می شود (رنگدانه آبی در پوست باقی می ماند). نتیجه به عوامل زیادی بستگی دارد مانند؛ غلظت رنگدانه آبی و عمق آن .

راه دوم برای اصلاح رنگ آبی خط چشم دائم، برداشتن آنها با لیزر است. حذف با لیزر باعث اصلاح آرایش بسیار بهتر می شود. رنگ آبی محو می شود و کمتر متراکم به نظر می رسد، سپس رنگدانه صحیح جدید را می توان برای نتیجه دلخواه اعمال کرد.

برای جلوگیری از اشتباه شدن آرایش نیمه دائمی، همیشه یک تکنسین آرایش نیمه دائم را انتخاب کنید که مجموعه‌ای از کارها را شامل می‌شود، که شامل نتایج بهبود یافته است.

رنگ و تعریف آرایش نیمه دائمی به مرور زمان با عوامل مختلفی مانند قرار گرفتن در معرض آفتاب و لایه برداری بیش از حد از بین می رود. به نوعی محو می شود، تا بتواند خط چشم را مطابق با چهره همیشه در حال تغییر ما طراحی مجدد کند.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.