مهاجرت به ملبورن استرالیا

همان‌طور که می‌دانید، هر ساله عده بسیاری برای استفاده از مجوزهای اقامتی مختلف و ورود به کشور استرالیا وارد عمل می‌شوند که تنها بخشی از آنها موفق خواهند بود. اگر مطالبی که پیرامون موضوع بیان شده نگارش شده‌اند را مطالعه کرده باشید، بدون شک در بیشتر آنها دیدید که توصیه شده هنگام انتخاب مقصد توجه زیادی به خرج دهید. برای این کار افراد باید با مناطق و شهرهای استرالیا آشنایی تقریباً کاملی به دست آورند؛ در همین راستا هم می‌خواهیم این مقاله را به معرفی شهر ملبورن اختصاص دهیم.

اگر بخواهیم منطقه بیان شده را به طور تقریباً کاملی معرفی نماییم، باید از جنبه‌های کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری آن را بررسی کنیم. آیا مهاجرت به ملبورن استرالیا یکی از اهداف شما هم به حساب می‌رود و می‌خواهید اطلاعات تقریباً کاملی پیرامون آن به دست آورید؟ در این صورت توصیه می‌کنیم با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

بررسی مهاجرت به ملبورن استرالیا

مهاجرت به ملبورن استرالیا یکی از اموری است که عده زیادی به دنبال انجام آن هستند. این شهر یکی از بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین مناطق کشور به حساب می‌رود که هر ساله پذیرای مهاجران بسیاری می‌باشد. آیا شما هم قصد دارید در آن زندگی نمایید؟ پس بهتر است قبل از انتخاب نهایی اطلاعات تقریباً کاملی پیرامونش به دست آورید. در همین ابتدا باید بگوییم این منطقه بسیار پر جنب و جوش بوده و امکانات رفاهی، تفریحی و بهداشتی متنوعی در آن وجود دارند.

به دلیل حضور افرادی از سراسر جهان با فرهنگ‌های مختلف در کنار یکدیگر، محیطی ایده آل برای تازه واردان ایجاد شده است و این اشخاص می‌توانند با شرایط جدید به خوبی همگام شوند. پس از توضیحاتی که بیان کردیم، مهاجرت به ملبورن استرالیا امری معقول به حساب می‌رود. اگر همچنان علاقه دارید تا با آن آشنایی بیشتری پیدا کنید، توصیه می‌کنیم بخش‌های بعدی را از دست ندهید.

 

معرفی شهر ملبورن

شهر ملبورن دومین شهر پرجمعیت استرالیا به حساب می‌رود که مرکز ایالت ویکتوریا است. این منطقه تا قبل از انتخاب کانبرا به عنوان پایتخت کشور، رقابت سنگینی با سیدنی بر سر گرفتن این عنوان داشت. اگر می‌خواهید آن را در نقشه بیابید، باید به خط ساحلی جنوب شرقی نگاهی بیندازید. آیا به دنبال دلایلی هستید که مهاجرت به ملبورن استرالیا را امری معقول جلوه دهد؟

پس باید بدانید که وضعیت کاری، سرمایه گذاری، خدمات بهداشتی و درمانی، مراکز آموزشی و امکانات رفاهی موجود در آن نسبت به بسیاری از نقاط کشور و جهان بهتر است. تقریباً 5 میلیون نفر در Melbourne زندگی می‌کنند که بیشتر آنها ملیتی غیر استرالیایی دارند. آب و هوای قالب بر این منطقه معتدل اقیانوسی می‌باشد؛ این بدان معناست که در آن تابستان‌هایی گرم و زمستان‌هایی سرد را تجربه خواهید کرد.

آب و هوایی چهار فصل چیزی است که کمتر نقطه‌ای در کشور مورد بحث دارد. رستوران‌ها و مراکز تفریحی متنوعی هم در سراسر ملبورن قرار دارند که می‌توانید از آنها برای سپری کردن اوقات فراغتتان استفاده نمایید.

کار در شهر ملبورن

مهاجرت به استرالیا با اهداف مختلفی انجام می‌پذیرد. اگر هدفتان از اقدام مورد بحث اشتغال در مقصدی مناسب می‌باشد، باید با Melbourne از نظر کاری آشنایی پیدا کنید. این شهر شرکت‌های بزرگ و صنایع مادر را در دل خود جای داده است؛ به همین سبب هم موقعیت‌های شغلی متنوعی در آن یافت می‌شوند.

آیا نگران میزان درآمد و هزینه‌های زندگی هستید؟ در این صورت باید بگوییم دستمزد تعیین شده به گونه‌ای می‌باشد که بتوانید تمامی مخارج خود را پوشش دهید و زندگی‌ای با سطح رفاهی قابل قبول برای خود و اعضای خانواده‌تان بسازید. از آنجایی که زبان رسمی کشور انگلیسی است، می‌توانید با فراگیری آن به راحتی در محیط شغلی و زندگی با اطرافیان و همکارانتان ارتباط برقرار کنید.

آیا به دنبال آن هستید تا با موقعیت‌های موجود و میزان درآمدی که برای رشته شما در نظر گرفته می‌شود آشنایی پیدا کنید؟ پس باید به سایت‌های کاریابی آنلاین مراجعه کنید تا اطلاعاتی به روز در مورد مسائل بیان شده به دست آورید. در کل باید بگوییم با مهاجرت به ملبورن استرالیا برای کار شما می‌توانید به شهری وارد شوید که نرخ بیکاری پایین، میانگین درآمدی بالا و محیط‌های شغلی مناسبی را در دل خود جای داده است.

سرمایه گذاری در شهر ملبورن

یکی از اهداف اصلی افرادی که می‌خواهند مسیر مهاجرت به ملبورن را پشت سر بگذارند، سرمایه گذاری در آن است. اگر بخواهیم در ارتباط با بستر موجود صحبت کنیم، باید بگوییم که دولت به طور کلی از بیزینس‌هایی که آینده روشنی دارند و می‌توانند به رونق اقتصادی و ایجاد فرصت‌های شغلی کمک کنند حمایت می‌کند.

دسترسی به بازار جهانی، نبود تحریم‌های مختلف و آزادی عمل مثال زدنی برخی از ویژگی‌هایی به حساب می‌روند که مهاجرت به ملبورن با هدف سرمایه گذاری را به اقدامی معقول تبدیل می‌کنند. پس از توضیحات کلی زمان آن رسیده تا کمی بیشتر به بررسی اقتصاد و زمینه موجود در این منطقه بپردازیم. شاید برایتان جالب باشد که Melbourne دومین قطب اقتصادی کشور می‌باشد و هر ساله رشد قابل توجهی در این زمینه دارد.

آیا به دنبال آن هستید تا با اصلی‌ترین صنایع این منطقه اطلاعاتی به دست آورید؟ در این صورت باید بگوییم گردشگری، صنایع مالی، حمل و نقل، فناوری اطلاعات و تولید قدرتمندترین زمینه‌های کاری آن به حساب می‌روند؛ پس اگر قصد فعالیت در آنها را دارید، مهاجرت به ملبورن می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های پیش رویتان باشد.

تحصیل در ملبورن

تا به اینجا شرایط کلی، وضعیت اشتغال و سرمایه گذاری در Melbourne را مورد بررسی قرار دادیم. حال نوبت آن رسیده تا به سراغ یکی از اصلی‌ترین اهداف مهاجرت به ملبورن که چیزی نیست جز تحصیل برویم. این شهر مراکز علمی متنوعی دارد که شهرت آنها در سراسر جهان گسترده شده و توانسته‌اند به دلیل بار علمی بالا، امکانات آزمایشگاهی و آموزشی متعدد و دستاوردهایشان جایگاه مناسبی را در رتبه بندی‌های جهانی به دست آورند.

شما می‌توانید با پذیرش گرفتن از آنها امید بالایی برای ورود به دانشگاه‌های معتبر و یا بازار کار جهانی داشته باشید. داشتن اجازه اشتغال نیمه وقت، بورسیه‌ها و برنامه‌های حمایتی مختلف، آزمایشگاه‌های پیشرفته و استفاده از متدهای آموزشی به روز را می‌توان به عنوان برخی از مزایای مهاجرت به ملبورن استرالیا و تحصیل در مراکز آن برشمرد.

آیا به دنبال آشنایی بیشتر با گزینه‌های پیش روی خود در زمینه تحصیلات آکادمیک هستید؟ در این صورت باید به دانشگاه‌های ملبورن، موناش، RMIT،Deakin، فناوری Swinburne، La Trobe، ویکتوریا، چارلز داروین و مرکزی کوئینزلند اشاره داشته باشیم.

سخن آخر

مهاجرت به ملبورن استرالیا یکی از اقداماتی می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید به اهداف خود در زمینه‌های اشتغال، سرمایه گذاری و تحصیل برسید. تنها کاری که باید انجام دهید انتخابی هوشمندانه، توجه به برخی نکات و تلاش و کوشش می‌باشد. انتخاب ویزای مناسب در موفقیت شما برای رسیدن به هدف بیان شده اهمیت بالایی دارد. آیا در انجام این کار با مشکل مواجه هستید و نمی‌دانید کدام ساب کلاس گزینه بهتری برایتان است؟

در این صورت توصیه می‌کنیم با افرادی حرفه‌ای در این زمینه مشورت نمایید. سازمان مهاجرتی سلکت ویزا با بهره بردن از کادری مجرب و وکیل رسمی سازمان مارا، می‌تواند شما عزیزان را از ابتدا تا انتهای مسیر مهاجرت به ملبورن استرالیا همراهی کند.

برای آن که بتوانید از خدمات این مجموعه بهره ببرید، تنها کافی است از طریق مسیرهای ارتباطی موجود مانند شبکه‌های اجتماعی، سایت یا تماس تلفنی اطلاعات خود را در سامانه آن به ثبت برسانید. آیا می‌خواهید قبل از تصمیم گیری اطلاعات متنوعی پیرامون کشور مورد بحث و ویزاهای ارائه شده توسط آن به دست آورید؟ پس توصیه می‌کنیم سری به سایت سلکت ویزا بزنید و از مقالات موجود در آن استفاده کنید.

 

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.