بهترین مراکز نمایندگی تعمیرات شیائومی

یکی از مهم ترین نکاتی که قبل از سپردن تعمیر تلفن همراه به مراکز نمایندگی شیائومی باید در نظر گرفته شود، مربوط به کیفیت سرویس و سرویس آن است. به نظر شما بهترین مراکز نمایندگی تعمیرات شیائومی در ایران کدامند و اگر گوشی شما خراب شد از کدام سرویس مرجع استفاده کنید؟ در این مقاله می خواهیم بهترین مراکز نمایندگی تعمیرات شیائومی را معرفی کنیم.

 

این روزها تلفن های همراه به یکی از مهم ترین لوازم شخصی ما تبدیل شده اند. ما بخش بزرگی از کار و روابط تجاری خود را از طریق تلفن همراه در طول روز انجام می دهیم و این دستگاه ها باعث سهولت ارتباط شده است. با افزایش استفاده از تلفن همراه، احتمال آسیب دیدن آنها و نیاز به تعمیر نیز افزایش می یابد و تقاضا برای تعمیرات موبایل افزایش می یابد. ممکن است به هر دلیلی بخواهید تلفن همراه خود را تعمیر کنید. در این شرایط سوال اصلی که پیش می آید این است که برای تعمیر موبایل خود به کجا و به چه کسانی مراجعه کنم؟ بهترین مراکز نمایندگی تعمیرات شیائومی کدامند و چگونه می توانم تعمیر مطمئن، سریع و ارزان را تجربه کنم؟ واقعیت این است که بازار تعمیر تلفن همراه پیچیده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. با زیاد شدن گوشی ها و قطعات برای آنها نمی توان به هیچ شخص یا مرجعی برای تعمیر گوشی اعتماد کرد.

 

این روزها تعمیرات موبایل به دو صورت انجام می شود که به آن ها سنتی و مدرن می گوییم. منظور از روش سنتی این است که شخصاً به تعمیرکار مراجعه کنید و گوشی را برای تعمیر به او تحویل دهید. اما روش مدرن شامل استفاده از خدمات مراکز خدمات تلفن همراه جدید است که خدمات خود را از طریق تماس تلفنی یا آنلاین به مشتری ارائه می دهند. اما برای پاسخ به این سوال که بهترین مراکز تعمیر موبایل در ایران کدامند باید یک قدم به جلو برداشت. به همین دلیل در این مقاله می خواهیم دو روش مختلف سنتی و مدرن تعمیر تلفن همراه در ایران را بررسی کنیم و مزایا و معایب هر یک از این دو روش را به شما بگوییم و سپس لیستی از بهترین مراکز نمایندگی تعمیرات شیائومی  ارائه دهیم. ایران. در نهایت یکی از این مراکز را به عنوان بهترین مراکز نمایندگی تعمیرات شیائومی  به شما معرفی می کنیم.

روش سنتی: تعمیرات موبایل به صورت حضوری با مراجعه به تکنسین سرویس

روش سنتی تعمیر گوشی موبایل این است که با گوشی خراب خود به تعمیرکار مراجعه کنید. در این حالت، تعمیرکار موبایل شخصی است که صاحب مغازه است و با گذراندن چند دوره کوتاه مدت موفق به اخذ مجوز تعمیرات موبایل شده است. این روش برای سال ها تنها روشی بود که کاربران می توانستند برای تعمیر گوشی خود از آن استفاده کنند و هنوز هم بسیاری از افراد از این روش سنتی برای تعمیر گوشی خود استفاده می کنند. اما متاسفانه با توجه به شرایط فعلی بازار و با توجه به تجربه شخصی خودمان احساس می کنیم که این روش را نمی توان بهترین گزینه برای تعمیر موبایل دانست.

 

به نظر ما هیچ آژانسی که خدمات تعمیر گوشی را به روش سنتی ارائه کرده باشد نمی تواند در لیست بهترین مراکز تعمیر گوشی موبایل قرار گیرد اما چرا؟ دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود این روزها روش سنتی تعمیر تلفن همراه روشی مطمئن و مطمئن نباشد. در قسمت زیر سعی می کنیم مهمترین مشکلات و معضلاتی که در روش های سنتی تعمیر گوشی وجود دارد را فهرست کنیم:

 

تنوع گوشی و عدم آگاهی تکنسین های خدمات: گوشی های موبایل این روزها بسیار متنوع تر از قبل شده اند و برندهایی مانند سامسونگ و هواوی به تنهایی صدها مدل گوشی دارند. از طرفی اکثر تعمیرکاران موبایل که خدمات سنتی تعمیرات موبایل را ارائه می‌کنند، عموماً با گوشی‌های مدرن و تکنیک‌های نوین تعمیرات موبایل آشنایی ندارند. این مشکل باعث می شود که تعمیرکاران رایگان و سنتی در بازار عموماً تجربه لازم را برای تعمیر گوشی های جدید نداشته باشند و سپردن گوشی های مدرن و پرچمدار به آنها برای تعمیر، ریسک بالایی را به همراه دارد.

دوام: یکی از مشکلات اصلی تعمیرات سنتی تلفن همراه، دوام آن است. تصور کنید ال سی دی آیفون شما خراب است و می خواهید با مراجعه حضوری به تعمیرکار آن را به روش سنتی تعمیر کنید. در این شرایط برای رفتن حضوری پیش مکانیک باید حداقل نصف روز را از دست بدهید و در کنار آن باید تمام هزینه بنزین، اسنپ، حمل و نقل تاکسی و … را بپردازید. در ضمن تا زمانی که گوشی شما تعمیر می شود احتمالا چند روزی باید بدون آن بمانید و در نهایت بعد از تعمیر گوشی را به صورت حضوری از تعمیرکار تحویل بگیرید. بنابراین روش های سنتی که برای تعمیر گوشی استفاده می شود بسیار زمان بر است.

عدم قطعیت استفاده از قطعات اصلی: تصور کنید باتری گوشی شما نیاز به تعویض دارد و برای این کار به تعمیرکار موبایل مراجعه کرده اید. تکنسین سرویس به شما می گوید که دو نوع باتری قابل نصب در گوشی شما وجود دارد. باتری اول اورجینال است و برای نصب آن باید 300000 تومان هزینه کنید. باطری دوم درجه A است (یکی از اصطلاحات عجیبی که تعمیرکاران برای نشان دادن قطعات غیر اصل استفاده می کنند!) و برای تعویض آن باید 150 هزار تومان بپردازید! تصور کنید به یک صنعتگر می گویید که اولین باتری در نوع خود و اصلی را در گوشی شما نصب کند. دو روز بعد به سراغش می آیی تا تلفن را تحویل بگیری و از او بگیری. چگونه می توان مطمئن شد که باتری استفاده شده در گوشی شما اصل است و همان باتری 150000 تومانی نیست؟! مطمئن باشید هیچ تعمیرکار سنتی در بازار تلفن همراه به شما ضمانت کتبی مبنی بر اصل بودن باتری تعویضی گوشی موبایلتان را نمی دهد!

هزینه های عجیب، گزاف و نامشخص: دلیل دیگری که باعث می شود تعمیرگاه های سنتی تلفن همراه در لیست بهترین مراکز تعمیر تلفن همراه ما قرار نگیرند، مشخص نبودن هزینه های تعمیر است. شاید باورتان نشود، اما اگر بخواهید ال سی دی آیفون شکسته خود را تعویض کنید و به 5 تعمیرگاه سنتی مختلف تلفن همراه بروید، احتمالا هر کدام از این 5 تعمیرگاه قیمت متفاوتی را به شما پیشنهاد می کنند! بنابراین متاسفانه رویه خاصی برای هزینه تعمیرات موبایل در بازار سنتی وجود ندارد و این موضوع از دیگر معایب خدمات سنتی تعمیرات موبایل است.

مدت زمان تعمیر: عموماً تعمیرکاران موبایل که به طور سنتی تعمیرات تلفن همراه را انجام می دهند، قطعات مورد نیاز برای تعمیر گوشی را از منبع دیگری تهیه می کنند، بنابراین گاهی اوقات چند روز طول می کشد تا قطعه به دست آنها برسد. به همین دلیل و به دلیل عدم تمایل به انجام تعمیرات سریعتر، اکثر مراکزی که خدمات سنتی تعمیر موبایل را ارائه می دهند، چندین روز را برای هر تعمیر جزئی وقت می گذارند. به عنوان مثال، تعویض باتری آیفون در عمل ممکن است 60 دقیقه طول نکشد، اما تکنسین های سنتی خدمات حداقل 1 روز را صرف انجام آن می کنند. بنابراین سرعت پایین کار یکی از مشکلات دیگر روش های سنتی تعمیر موبایل است.

موارد فوق تنها بخش کوچکی از مشکلات و معضلاتی است که با استفاده از خدمات سنتی تعمیر تلفن همراه باید با آنها دست و پنجه نرم کنید. به همین دلیل احساس می کنیم افراد و تعمیرکارانی که خدمات تعمیر گوشی را به روش سنتی ارائه کرده اند، نمی توانند در لیست بهترین مراکز تعمیر موبایل ما قرار بگیرند.

 

روش مدرن: تعمیرات موبایل با سفارش تلفنی و آنلاین

شرکت های جدید این روزها خدمات تعمیر تلفن همراه را به روشی مدرن تر ارائه می دهند. بر اساس قوانین این شرکت ها، مشتری می تواند بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها با تماس تلفنی و یا به صورت آنلاین از طریق سایت شرکت درخواست خود را برای تعمیر تلفن همراه ثبت کند. به نظر ما این روزها مراکزی که چنین خدماتی را ارائه می دهند به چند دلیل می توان به عنوان بهترین مراکز خدمات موبایلی کشور انتخاب کرد. برخی از دلایل اصلی برتری این مراکز نسبت به روش های سنتی تعمیر موبایل عبارتند از:

 

بدون نیاز به مراجعه حضوری: با خدمات تعمیر تلفن مرکز موبایل، دیگر نیازی به مراجعه حضوری و صرف زمان برای انجام آن ندارید، زیرا سفارش تعمیر توسط مشتری به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت می شود.

تعمیر تخصصی تلفن همراه: عموماً اکثر شرکت هایی که خدمات تعمیرات موبایل را به صورت مدرن ارائه می دهند مجهز به تجهیزات مدرن تری هستند و کارشناسان شاغل در این مراکز اطلاعات به روزتری برای تعمیر گوشی کاربر دارند. این مشکل باعث می شود که تعمیرات موبایل در این مراکز به صورت تخصصی تری انجام شود.

هزینه های ثابت و منصفانه: خدمات تعمیراتی که توسط مراکز مدرن تعمیرات موبایل ارائه می شود، قیمت ثابتی دارند. بنابراین خیال خریدار از بابت هزینه ای که می پردازد راحت است و مطمئن می شود که مشکلی وجود ندارد! اگر شما یا نزدیکانتان بارها برای تعویض ال سی دی آیفون خود با این مراکز تماس بگیرید، برای هر یک از شما هزینه یکسانی دریافت می شود.

کار سریعتر: مراکز تعمیرات موبایل به روش مدرن می دانند که سرعت کار برای مشتری بسیار مهم است و مشتری دوست دارد هر چه زودتر گوشی خود را تعمیر کند. سرعت تعمیرات در این مراکز عموماً سریعتر از تعمیرگاه های سنتی است.

سایر خدمات پشتیبانی: علاوه بر موارد فوق، برخی از مراکز مدرن تعمیر گوشی نیز خدمات پشتیبانی را به مشتریان ارائه می دهند. گارانتی تعمیر، گارانتی اصالت لوازم یدکی، پیک رایگان برای دریافت و تحویل گوشی به آدرس منزل و …. برخی از گزینه های ارائه شده توسط برخی از بهترین مراکز خدمات تلفن همراه است.

موارد فوق بخشی از مزیت های مراکزی است که تعمیرات موبایل را به صورت مدرن ارائه می دهند. البته هر چه مرکز خدمات موبایل در موارد ذکر شده بهتر باشد، امتیاز و امتیاز بهتری از مشتریان خود دریافت خواهد کرد.

 

بهترین بهترین مراکز نمایندگی تعمیرات شیائومی

اما بهترین مراکز نمایندگی تعمیرات شیائومی  کدامند؟ در زیر لیستی از بهترین مراکز نمایندگی تعمیرات شیائومی را ارائه می دهیم. تمامی مراکز موجود در این لیست خدمات مدرن تعمیر تلفن همراه را ارائه می دهند و امکان سفارش تعمیر در این مراکز از طریق تماس یا از طریق وب سایت آنها وجود خواهد داشت.

 

می سرویس بی شک یکی از بهترین مراکز نمایندگی تعمیرات شیائومی  است. این مرکز نمایندگی تعمیرات از ثبت سفارش تعمیرات به صورت آنلاین و تلفنی پشتیبانی می کند. برای ثبت سفارش تعمیر گوشی خود در این مرکز کافیست با شماره 09132063697 تماس بگیرید و یا با مراجعه به صفحه تعمیرات موبایل در سایت آن درخواست خود را ثبت کنید. می سرویس با پیک رایگان گوشی شما را به آدرس منزل شما تحویل می دهد و کارشناسان آن در کمترین زمان ممکن گوشی را تعمیر می کنند. پس از تعمیر، گوشی با پیک رایگان به آدرس شما ارسال و درب منزل تحویل داده می شود. کلیه تعمیرات انجام شده توسط کارشناسان موبایل دارای گارانتی بوده و اصل بودن قطعات یدکی گوشی مشتریان نیز تضمین می گردد. برخی از اصلی ترین ویژگی های مثبت خدمات تلفن همراه این شرکت در زیر آمده است.

 

امکان سفارش از طریق اینترنت و تلفن

سرعت پردازش سفارش بسیار بالا

ارسال پیک رایگان به محل جهت دریافت و تحویل گوشی

انجام تعمیرات تخصصی با تجهیزات روز دنیا

هزینه ای بسیار مقرون به صرفه و رقابتی دریافت کنید

گارانتی تعمیر

لوازم یدکی اورجینال تضمینی

همچنین در وب سایت می سرویس برای اطلاعات بیشتر قبل از سپردن تعمیرات خود به این مرکز، بخشی وجود دارد که تمامی آموزش های رایگان تعمیرات موبایل به صورت مرحله به مرحله برای شما ارائه شده است تا بتوانید به راحتی مراحل انجام تعمیرات موبایل را مطالعه کنید.

رتبه دوم: موبایل 110

شرکت موبایل 110 نیز به عنوان یکی از بهترین مراکز خدمات سیار انتخاب شد. خدمات این شرکت به صورت مدرن ارائه می شود و سفارش تعمیرات در این مرکز با سفارش در سایت موبایل 110 امکان پذیر خواهد بود. در این مرکز لیست قیمت مشخصی برای تعیین هزینه تعمیر انواع گوشی داده می شود. ممکن است هزینه تعمیرات موبایل 110 کمی بالا باشد اما کیفیت خدمات آنها خوب است. با سفارش از این مرکز کد رهگیری دریافت می کنید و همیشه می توانید وضعیت تعمیر گوشی موبایل خود را پیگیری کنید. برخی از مزایای اصلی سرویس موبایل 110 به شرح زیر است.

 

امکان سفارش آنلاین از طریق سایت

سرعت خوب

انجام تعمیرات تخصصی با تجهیزات مناسب

وضوح لیست قیمت برای تعمیرات

یک کد رهگیری برای پیگیری وضعیت سفارشات خود ارائه دهید

 

رتبه سوم: موبو98

آخرین شرکتی که ما به عنوان یکی از بهترین مراکز نمایندگی تعمیرات شیائومی معرفی می کنیم شرکت موبو98  تعمیر موبایل. این شرکت همچنین خدمات تعمیر گوشی را به صورت آنلاین و با امکان سفارش از طریق وب سایت و همچنین تماس تلفنی ارائه می دهد. پس از سفارش پیک رایگان شرکت به آدرس شما ارسال می شود و گوشی را از شما دریافت می کند. گوشی به شرکت ارسال شده و تعمیرات لازم روی آن انجام می شود. در نهایت گوشی با پیک رایگان به آدرس مشتری ارسال می شود. جالب است که علاوه بر تعمیر گوشی و تبلت، موبو98 تعمیر موبایل از تعمیرات لپ تاپ نیز پشتیبانی می کند. برخی از مزایای اصلی خدمات این مرکز به شرح زیر است.

 

امکان سفارش آنلاین از طریق سایت و تلفنی

سرعت خوب

انجام تعمیرات تخصصی

پشتیبانی تعمیر لپ تاپ

ارسال پیک رایگان به محل جهت دریافت و تحویل گوشی

قیمت نسبتا مناسب

 

بهترین مرکز تعمیرات موبایل کدام است؟

با توجه به تجربه شخصی ما، شرکت موبایل 110 خدمات بهتر و مطمئن تری نسبت به سایر شرکت های ذکر شده ارائه می دهد. تعمیرات تخصصی تلفن همراه معمولا در کمتر از چند ساعت در این مرکز انجام می شود و در عرض چند ساعت گوشی با پیک رایگان به آدرس مشتری ارسال و درب منزل تحویل مشتری می شود. قیمت ها و نرخ هایی که برای تعمیرات گوشی مشتریان در نظر می گیرد بسیار رقابتی و مناسب است. از طرفی تمامی تعمیرات در این مرکز بر روی مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود.استفاده از قطعات اورجینال در گوشی کاربران را تضمین می کند و کلیه تعمیرات آن گارانتی می باشد. از نظر ما در بین بهترین مراکز تعمیر گوشی موبایل، موبایل 110 بهترین سرویس دهنده است.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.