۱۰ ویژگی یک شرکت خدمات مالی

خدمات مالی به مجموعه‌ ای از اقدامات مختلف گفته می‌ شود که در رابطه با مدیریت امور مالی یک مؤسسه یا بنگاه انجام می‌ شود و شامل مواردی همچون ارائه ی لیست بیمه، پرداخت دستمزد و حقوق، تنظیم کردن دفاتر قانونی روزنامه و کل  اظهار نامه ی عملکرد و فصلی و ارزش‌ افزوده و نظارت بر تنظیم نمودن صورت مالی که در چرخه ی حسابداری می‌ باشد.

راستین حساب

این اقدامات در واقع برای این منظور انجام می‌ شود تا سهامداران یک مؤسسه و هیئت‌ مدیره ی آن از روال سود و زیان مؤسسه در طول یک‌ سال اطلاعات درستی داشته باشند و بتوانند به درک درستی از این مسئله دست پیدا کنند.

به عبارتی دیگر خدمات مالی سرویسی است که یک شرکت حسابداری و مالی به شخصیت‌ های حقیقی و حقوقی که شامل قانون کار، قانون تجارت، قانون مالیات‌ های مستقیم، قانون مقررات و صادرات و واردات و قانون تامین اجتماعی می‌ شود ارائه می‌ دهد تا این افراد توانایی پاسخ‌ دادن به وظایفی که بر طبق قانون بر عهده آنها گذاشته شده‌ است را دارا باشند و از پس این موضوع به‌ راحتی بر بیایند.

در واقع باید آنها در برابر کلیه ی نهاد های دولتی مثل سازمان امور مالیاتی، قانون کار، بیمه و دیگر وزارتخانه‌ ها متناسب با کسب‌ و کاری که دارند گزارش عملکرد فعالیت های خود را تقدیم کنند.

خدمات مالی تهران

خدمات مالی rastinhesab.com در تهران توسط مؤسسات و شرکت‌ های مختلف مالی و حسابداری به افراد و بنگاه‌ ها و مؤسسات گوناگون داده می‌ شود که نیاز به راهنمایی‌ ها و مشاوره‌ های ضروری در این زمینه خواهند داشت.

این خدمات مالی در شهر تهران با بهره‌ گیری از کادری با تجربه و مجرب که سال‌ هاست در امور مختلف مالی و حسابداری به فعالیت می‌ پردازند و در حوزه ی کاری خود بسیار توانمند و حرفه‌ ای می‌ باشند انجام می‌ شود. به‌ همین دلیل است که می‌ توانید در صورت بروز هر گونه مشکل در برنامه‌ های مالی خود و یا اگر صاحب شرکتی خدماتی، تولیدی، پیمانکاری و یا صنعتی هستید و می‌ خواهید از برنامه‌ های حسابرسی و بیمه‌ ای اطلاع پیدا کنید می‌ توانید به‌ راحتی به این افراد اعتماد کنید.

خدمات مالی یکی از اثر گذار ترین و با اهمیت‌ ترین بخش‌ های اقتصادی را تشکیل می‌ دهد و طیف وسیعی از فعالیت‌ های به‌ خصوص مثل بیمه، بانکداری و سرمایه‌ گذاری را شامل می‌ شود.

بنابراین اگر می‌ خواهید از خدمات مالی در تهران بهره‌ مند شوید کافی‌ است تا با شرکت‌ های نامبرده‌ شده تماس بگیرید و قرار ملاقاتی را تنظیم کنید.

 خدمات مالی در تهران این موارد را پوشش می‌ دهد:

  • خدمات مالی و حسابداری.
  • خدمات اداری و پرسنلی.
  • تنظیم گزارش مالیات حقوق کارمندان.
  • مشاوره در زمینه ی کلیه خدمات حسابرسی.
  • مالیات عملکرد شرکت‌ ها و مالیات تکلیفی.
  • ارائه ی خدمات مالیاتی.
  • تنظیم گزارش فصلی ماده ی ۱۶۹ مکرر مالیات‌ های مستقیم.
  • ثبت‌ نام و تنظیم اظهار نامه ی مالیات بر ارزش‌افزوده و …

خدمات مالی حسابداری

خدمات مالی و حسابداری شاید در نگاه اول پیچیدگی زیادی نداشته باشد ولی فاکتور مهمی که در مورد آن وجود دارد این است که به نظارت و مراقبت دائمی نیاز دارد و تسلط به اصول و قوانین در خدمات حسابداری به‌ اندازه ی کافی وجود داشته باشد، برای مثال قسمتی از خدمات حسابداری فرستادن یک نماینده از طرف شرکت حسابداری است تا امور اجرایی را به انجام برساند.

علاوه‌ بر این باید بر اسناد حسابداری نظارت درستی صورت بگیرد و کنترل و نظارت بر حساب‌ ها باید به‌ صورت لحظه‌ ای و با دقت زیاد انجام شود. همچنین گزارش‌ های مالی که در مقاطع میان‌ دوره و سالانه انجام می‌ شود هم باید تهیه گردد. از طرف دیگر بستن حساب‌ ها باید با دقت بالایی انجام شود در غیر این صورت برایتان دردسر ساز خواهد بود. انجام امور صنعتی، حسابداری و پیمانکاری شرکت‌ های بازرگانی از موارد خیلی مهم به حساب می‌ آیند.

rastinhesab.com

 هزینه ی خدمات مالی

برای سنجش هزینه ی خدمات مالی باید مواردی را در نظر گرفت که مستقیماً بر این خدمات اثر گذاری مستقیمی دارند، مثلاً حجم کاری که شما از یک شرکت حسابداری دارید اگر بسیار زیاد باشد و موضوعات مختلفی را در بر بگیرد به همان میزان باید هزینه ی بیشتری را پرداخت کنید و نیز اگر فشار کاری و ساعاتی که یک شرکت حسابداری برای تنظیم امور مالی و حسابداری شما وقت می‌ گذارد زیاد باشد بر مقدار این هزینه‌ ها می‌ افزاید و بر عکس.

اگر سود شرکت شما در نظر گرفته شود شخص حسابدار هم در سود به‌ دست‌ آمده شریک خواهد شد.

گزارشات حسابداری عامل مهم دیگری است که هر چقدر از کیفیت بیشتری برخوردار باشند هزینه ی بیشتری باید پرداخت شود و مورد آخر درباره‌ ی تخصص فردی است که امور حسابداری را انجام می‌ دهد، هر چه میزان تخصص بیشتر باشد درصد خطا در کار کمتر می‌ شود و سابقه و تحصیلات هم در این‌ مورد بی‌ تاثیر نیستند و بر مقدار هزینه ی خدمات مالی می‌ افزایند.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.