بهترین بلندگوی سقفی موجود در بازار ایران+[با کیفیت بالا]

آیا تا به حال اسم بلندگوی سقفی به گوشتان خورده است؟ و یا اینکه آیا میدانید اسپیکر سقفی موجود در بازار کدام مدل بلندگو می باشد؟ امروزه یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین ابزار های صوتی در خانه های هوشمند و مدرن خارجی و یا حتی ایرانی، سیستم بلندگوی سقف می باشد؛ این سیستم به قدری گسترده شده است که کارشناسان حوزه تکنولوژی معتقدند در چند سال آینده می تواند جای سینماهای خانواده و سیستم های ضبط صوت های خانگی را بگیرد.

بلندگوهای صوتی معمولاً بر اساس کیفیت خروجی صدا، ابعاد و اندازه، طرح  و مدرن بودن آن، قیمت و… در مکان های مختلفی مانند سالن های سخنرانی، حسینیه ها و مساجد، مراکز تئاتر، کارخانه‌جات و غیره استفاده می شود. اما همان‌طور که می توان حدس زد یکی از رایج ترین و مهمترین دغدغه هایی که برای افراد هنگام خرید بهترین بلندگوی سقف یپیش می آید،  انتخاب و تشخیص بهترین بلندگوی سقفی ( دور باند سقفی ) می باشد. ما در این مقاله از وبسایت مخاطب از داری که پرفروش ترین و بهترین بلندگوی سقفی موجود در بازار ایران را را به شما معرفی کنیم پس تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

1-بلندگو سقفی جی.تی.آر. مدل JM630T

بلندگو سقفی جی.تی.آر. مدل JM630T

اولین مدل بلندگوی سقفی که قصد معرفی آن را داریم، بلندگوی سقفی جی.تی.آر. مدل JM630T می باشد از لحاظ ابعاد،  اندازه این بلندگو تقریباً مشابه اندازه یک بشقاب غذاخوری می باشد اما اگر بخواهیم دقیق‌تر سایز این بلندگوی سقفی را بیان کنیم، باید بگوییم که که ابعاد آن حدوداً  25×25×10 سانتی‌متر است.وزن این بلندگوی سقفی تقریباً 1.790 کیلوگرم می باشد که در مقایسه با بلندگوی سقفی هوراند، بلندگوی سقفی یاماها و  یا حتی بلندگوی سقفی پایونیر وزن تقریباً معقولی است.

این مدل از بهترین بلندگوی سقفی موجود در بازار ایران از اسپیکری به نام 2Way استفاده می کند؛ سایز ووفر پلی‌گلاسی (Polyglass) به کار رفته در این بلندگوی سقفی حدود6 اینچ (15.24 سانتی متر) می باشد.این در حالی است که سایز تیوتر تیتانیومی (Titanium) بلندگو سقفی  تقریباً معادل 2.54 سانتی متر یا همان یک اینچ می باشد.جنس بدنه این مدل از پرفروش ترین بلندگوهای ثقفی، پلاستیک می باشد. شاید در نگاه اول این موضوع ۱ ایراد بسیار بزرگ برای بلندگوی سقفی جی.تی.آر. مدل JM630T به حساب بیاید اما اگر کمی جزئی‌تر به مقصد نگاه کنیم متوجه می شویم که پلاستیکی بودن بدنه این مدل نه تنها یک عیب نیست بلکه یک مزیت به شمار می آید.

نقاط قوت                                                                        نقاط ضعف

کیفیت صدای عالی                                                            نداشتن خروجی هدفون

جنس بدنه محکم

میزان فرکانس بالایی بالا

همانطور که قبلاً گفتیم مهم ترین فاکتوری که افراد قبل از خرید بهترین بلندگوی سقفی به آن توجه می‌کنند، کیفیت و شفافیت صدا در ووفر و توییتر است. قدرت خروجی ووفر درین این نسخه از بهترین بلندگوی سقفی تقریباً ۳۰ وات قدرت خروجی توییتر حدوداً ۱۰ وات می باشد؛ در نتیجه قدرت خروجی کلی این دور باند سقفی ۳۰ وات است.اگر بخواهیم قیمت  این سری بلندگوی سقفی را با قیمت بلندگوی سقفی ۵ وات مقایسه کنیم، باید بگوییم که بلندگوی سقفی جی.تی.آر. مدل JM630T کمی گرانتر از بلندگو های مذکور می باشد.

مشخصات کلی بلندگوی سقفی جی.تی.آر. مدل JM630T را اینجا ببینید:

ابعاد:25×25×10 سانتی‌متر
وزن:1.790 کیلوگرم
نوع اسپیکر:2Way
سایز ووفر:6 اینچ (15.24 سانتی متر)
جنس ووفر این مدل:پلی‌گلاس
میزان خروجی ووفر:30 وات
ورودی و خروجی آنالوگ:ندارد
فرکانس پاسخگویی:55 الی 18000 هرتز
سایز تیوتر این مدل بلندگو:1 اینچ (2.54 سانتی متر)

از سوی دیگر این ورژن از بهترین بلندگوی سقفی قادر است از رنج فرکانسی ۵۵ ۱۸۰۰۰ هرتز را پشتیبانی کند؛این بلندگو فعلاً دارای یک عدد کابینت می باشد و این احتمال وجود دارد که در نسخه های بعدی این مدل از بلندگوی سقفی تعداد کابینت های موجود در آن افزایش پیدا کند. متاسفانه این بلندگو هیچگونه ورودی یا خروجی آنالوگ ندارد و همچنین از هیچ‌گونه ورودی یا خروجی دیجیتال پشتیبانی نمی کند  و همین امر باعث شده است که تعداد اندکی از افراد دست از خرید این مدل بکشند. در ضمن این را هم باید بدانید که این مدل بلندگوی سقفی برخلاف اکثر مدل های بلندگوی سقفی هوراند و بلندگوی سقفی یاماها دارای خروجی هدفون می باشد.

شاید این مورد ار نیز دوست داشته باشید:بهترین ویدئو پرژکتور

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره بلندگو سقفی جی.تی.آر. مدل JM630T:

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره بلندگو سقفی جی.تی.آر. مدل JM630T

 

2-بلندگو سقفی جی.تی.آر. مدل JM840T

بلندگو سقفی جی.تی.آر. مدل JM840T

ممکن است بلافاصله  پس از دیدن تصویر این مدل بلندگوی سقفی متوجه شباهت ظاهری بسیار زیاد این مدل با بلندگوی سقفی جی.تی.آر. مدل JM630T بشوید و شاید با خودتان بگویید این مدل که دقیقا بلندگوی مدل JM630T می باشد!!!  اگر بخواهیم این موضوع را باز کنیم باید بگوییم که از لحاظ طراحی بیرونی، بله این دو بسیار به هم شبیه هستند اما از جنبه  مشخصات فنی و میزان حساسیت صدا شباهت چندانی با یکدیگر ندارند.

ابعاد این مدل است بهترین بلندگوی سقفی موجود در بازار ایران تقریباً 29.5*29.5*12.5 سانتی‌متر می باشد و وزن آن نیز حدود ۲ کیلوگرم است که در مقایسه با بلندگوی سقفی جی.تی.آر. مدل JM630Tکمی سنگین تر به نظر می رسد. سایز ووفر استفاده شده در این مدل چیزی در حدود ۸ اینچ (20.32 سانتی متر) و سایز تیوتر آن نیز معادل یک اینچ (2.54 سانتی متر) می باشد.

نقاط قوت                                                                   نقاط ضعف

ابعاد و اندازه بسیار جمع جور                                          نسبتا سنگین

اسپیکر با کیفیت

جنس بدنه این بلندگوی سقفی نیز مانند مدل JM630Tپلاستیکی می باشد. قدرت خروجی ووفر سی با قدرت خروجی توییتر تقریباً ۱۰ وات است به صورت کلی می توان میزان قدرت خروجی  تمام شده بلندگو سقفی جی.تی.آر. مدل JM840T را،  چهل وات در نظر گرفت.

مشخصات کلی بلندگوی سقفی جی.تی.آر. مدل JM840T:

ابعاد:29.5*29.5*12.5 سانتی‌متر
وزن:2.3 کیلوگرم
سایز ووفر: 8 اینچ (20.32 سانتی متر)
سایز تیوتر:1 اینچ (2.54 سانتی متر)
میزان خروجی کلی این مدل:40 وات
قابلیت خروجی آنالوگ:ندارد

همچنین این نسخه از بهترین بلندگوی سقفی در بازار ایران مانند دیگر رقبای هم‌رنج و هم قیمت خود،از قابلیت ورودی و خروجی آنالوگ و حتی ورودی و خروجی دیجیتال به هیچ عنوان پشتیبانی نمی کند و همین امر موجب شده است که این مدل از بلندگو های سقفی،  هدفون نیز  نداشته باشد.جالب است بدانید که اکثر کاربرانی که در گوگل به دنبال بلندگوی سقفی هوراند یا بلندگوی سقفی پایونیر  می گردند، در حقیقت قصد خرید بلندگوی سقفی جی.تی.آر. مدل JM840T را دارند.

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره بلندگوی سقفی جی.تی.آر. مدل JM840T:رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره بلندگوی سقفی جی.تی.آر. مدل JM840T

3-بلندگو سقفی باندیران مدل 525

بلندگو سقفی باندیران مدل 525

اولین ویژگی که  به نظر می رسد مدیر فروش بسیار بالا و محبوبیت دوچندان این مدل از بهترین بلندگو های سقفی موجود در بازار ایران شده است، وزن بسیار پایین این مدل می باشد؛ از همین رو پیشنهاد کنید اگر قصد دارید بلندگوی را بر روی برای یک سقف کاذب و یا با استحکام کمی پایین، نصب کنید، حتماً از این مدل  بلندگوی سقفی استفاده کنید چراکه وزن این مدل بلندگو چیزی در حدود  ۸۲۰ گرم  می باشد؛ تعجب نکنید! بله همانطور که گفته شد این بلندگو بسیار سبک می باشد.

قطعاً یکی از چالش های صدابرداران و یا کارشناسان حوزه برق و ضبط این است که  اگر آنها بلندگوهای سقفی موجود در بازار را در های طولانی و مسافت های زیاد نصب کنند،مشکلاتی نظیر نویز بیش از حد و سر و صدای گوش خراشی  به وجود می آید اما این مدل بلندگو با استفاده از ترانس مچینگ در اسپیکر های خود،  این معضل بسیار بزرگ و وحشتناک را به راحتی  برطرف کرده است. میزان سایز این بلندگو در حدود ۵ اینچ و سایز برش آن در سقف محل نصب نیز حدوداً معادل ۱۵ سانتی متر می باشد که تمامی این خصوصیات موجب می شود که این بلندگو به راحتی و بدون  نیاز به نصاب، در هر سقفی با هر جنسی نصب و پیاده سازی شود.

نقاط قوت                                                                     نقاط ضعف

میزان شفافیت بسیار بالا                                                   نداشتن ریموت کنترل

از طرفی جنس بدنه این ورژن از بهترین بلندگوی سقفی از نوع ABS می باشد که باعث ضد ضربه بودن و راحتی نصب آن در سقف شده است؛ تمامی قابلیت های  جذاب و کاربردی در کنار قیمت بسیار مناسب و شاید پایین، موجب شده است که از این مدل در اغلب سالن های همایش اداره ها و سازمان ها، مراکز پزشکی، اماکن عمومی و مذهبی، راهروها و…  استفاده شود.اما باید به این نکته نیز توجه نمود: برای نصب، پیاده سازی و راه اندازی اسپیکر این مدل از بهترین بلندگوی سقفی با کیفیت به آمپلی فایرهای ولتی/اهمی  نیازمند هستید.

مشخصات کلی بلندگو سقفی باندیران مدل 525 را یکجا ببینید:

ابعاد:200x100x200 میلی‌متر
وزن:820 گرم
ابزار اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صوت
امپدانس:4 اهم
توان خروجی کلی:10 وات
قابلیت رادیو:ندارد
میکروفون:ندارد
پورت USB:ندارد

ابعاد این اسپیکر تقریباً مشابه مدل های مشهوری همچون بلندگوی سقفی یاماها، بلندگوی سقفی پایونیر، بلندگوی سقفی هوراند و…  می باشد. اندازه بلندگوی سقفی باندیران مدل 525 تقریباً معادل 200x100x200 میلی‌متر است؛ این مدل اتصال دهنده جک سه و نیم میلیمتری صدا است.مقاومت جریان مستقیم در سیم پیچ این ورژن از بهترین بلندگوی سقفی (آمپدانس)تقریباً معادل ۴ می باشد البته این نکته را نیز باید بدانید که این مقدار از مقاومت کاملاً وابسته به فرکانس صدا بوده و همواره در فرکانس ۱۰۰۰ هرتز نشان داده می شود.

توان خروجی کلی این دور باند سقفی 10 ولت می‌باشد که کمی پایین تر از  دیگر مدل های بلندگو سقفی باند ایران است؛  یکی دیگر از خصوصیات خارق العاده این سری از بهترین بلندگوی سقفی موجود در بازار ایران، امکان راه اندازی و نصب آن باخت ولت ای ۳۰ سفر  و صد ولتی می باشد که به جرات می توان گفت بیش از ۶۰% بلندگو سقفی باند ایران، این قابلیت را ندارد.

متاسفانه بلندگوی سقفی مدل 525 از هیچ گونه قابلیتی مانند میکروفون، ریموت کنترل، صفحه نمایش، رادیو، پورت USB پشتیبانی نمی کند. اما با وجود این موارد در حال حاضر این بلندگوی سقفی فروش بسیار بالایی را تجربه می کند.همچنین یکی از قابلیتهای بسیار رایج که باعث شده است بسیاری از افراد علاقه شدیدی نسبت به این بلندگو نشان بدهند قابلیت اتصال آن به تلویزیون های هوشمند در تمامی برند های معروف مانند ال جی، سامسونگ و…  می باشد. این بدان معناست که شما می توانید با استفاده از تلویزیون منزلتان و یک یک یا چند بلندگوی سقفی مدل 525 به راحتی  یک سینمایی بسیار جذاب و با کیفیت صدای بالا در منزلتان بسازید.

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره بلندگو سقفی باندیران مدل 525:

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره بلندگو سقفی باندیران مدل 5254-بلندگو سقفی جی تی آر مدل JM-610

بلندگو سقفی جی تی آر مدل JM-610جالب است بدانید که اغلب افراد جامعه بلندگوی سقفی جی تی آر مدل JM-610 را با بلندگو سقفی یاماها یا حتی بلندگوی سقفی هوراند اشتباه میگیرند. این مدل دارای ابعاد 90x228x228 میلی‌متری و وزن 1000 گرمی باشد.اتصال دهنده به کار رفته در این بلندگو از نوع ورودی پی سی ای است که قطعاً می‌تواند به افزایش میزان شفافیت و کیفیت صدا کمک شایانی بکند؛ امپدانس یا مقاومت جریان AC  در این اسپیکر قدرتمند تقریبا معادل ۸ اهم می باشد. از طرفی میزان حساسیت صدا در بلندگوی سقفی جی تی آر مدل JM-610 حدود ۹۳ دسی بل است که اگر بخواهیم آن را با دیگر اسپیکرهای هم قیمت خود مقایسه کنیم،  میزان حساسیت معقول و مناسب می باشد.

فرکانس پاسخگویی این مدل از بهترین بلندگو سقفی بین ۱۰۰ تا ۱۵ هزار هرتز می باشد؟ راستی آیا می دانید که چگونه بهترین فرکانس را برای هر دستگاه میتوان تشخیص داد؟ اگر نمی دانید نگران نباشید 🙂 حرف پخش کننده و ضبط کننده صدا می تواند فرکانس خاص و منحصر به فرد خودش را خارج کند؛ و هر چه فرکانس های خارج شده بیشتر باشد، آن ابزار صوتی در حقیقت قوی تر و پیشرفته تر است.جالب است بدانید که هرچه فرکانس صدا کمتر باشد می توانیم بگوییم صوت به سمت صداهای بم با بیس بسیار پایین تمایل پیدا می کند این در حالی است که گوش انسان به صورت کلی تنها می تواند صداهای با فرکانس بین ۲۰ هرتز تا ۲۰ کیلوهرتز را تشخیص دهد.

نقاط قوت                                                                      نقاط ضعف

حساسیت بسیار بالا                                                         نداشتن امکان اتصال به دو دستگاه در یک زمان

فرکانس پاسخگویی مناسب

طبق تحقیقات تیم تخصصی مخاطب، یکی از دلایلی که موجب شده است اکثر افراد از میان خیل انبوهی از انواع و اقسام مدلهای بلندگو سقفی پایونیر و همچنین بلندگو سقفی یاماها،  این مدل را انتخاب کنند مشخصات بسیار جذاب اسپیکر آن بوده است. قطر بلندگوی استفاده شده در این دستگاه تقریباً معادل، ۱۹۰ میلی متر و وزن آن در حدود ۱۰۰۰ گرم می باشد اما نکته دیگری که حائز اهمیت است مبحث توان خروجی اسپیکر است که این عدد در بلندگوی سقفی جی تی آر مدل JM-610 معادل ۱۰ وات است.

شاید این مورد ار نیز دوست داشته باشید:بهترین شارژر گوشی

مشخصات کلی بلندگو سقفی جی تی آر مدل JM-610 را یکجا ببینید:

ابعاد:90x228x228 میلی‌متر
وزن:1000 گرم
اتصال دهنده:ورودی RCA
امپدانس:8 اهم
فرکانس پاسخ‌گویی:100 تا 15000 هرتز
قطر بلندگو:190 میلی‌متر
باتری:ندارد
توان خروجی اسپیکر: 10 وات
ورودی میکروفون:ندارد

از سوی دیگر وزن هر ستلایت Adele یا تکه  در این بلندگو نیز رحمان هزار گرم  می باشد؛ در کنار تمام این خصوصیت های جذاب و مثبت بلندگو مدل  JM-610 باید بگویم که خصوصیت های منفی و نقاط ضعفی نیز در این مدل اسپیکر سقفی وجود دارد؛ به طور مثال این دستگاه از هیچ پورت USB و یا خروجی هدفون پشتیبانی نمی کند، علاوه بر آن همانطور که در تصویر می‌بینید این دستگاه صوتی هیچ صفحه‌نمایش و ریموت کنترل و یا حتی رادیویی ندارد.همچنین بر خلاف بلندگوی صوتی قبلی، این  ابزار صوتی دارای قابلیت اتصال به دو دستگاه به صورت همزمان  را ندارد. با این حال گفتنی است که این دستگاه هم در بازارهای ایرانی و هم در بازارهای خارجی فروش بسیار زیادی را هر ساله تجربه می کند.

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره بلندگو سقفی جی تی آر مدل JM-610:

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره بلندگو سقفی جی تی آر مدل JM-610

5-بلندگو سقفی جی.تی.آر مدل JTR JM-520T

بلندگو سقفی جی.تی.آر مدل JTR JM-520T

همانطور که تا به حال متوجه شده اید بیش از ۷۰ درصد از پرفروش ترین و بهترین بلندگوی سقفی  موجود در بازار ایران از برند جی تی آر تایوان می باشد چراکه این سری از بلندگو ها علاوه بر داشتن کیفیت و شفافیت صدای بسیار بالا، قیمت بسیار مناسبی نیز ذ دارند.مهندسی نفت طراحان این مدل بلندگو معتقدند که می توان بلندگوی سقفی جی.تی.آر مدل JTR JM-520T جز خاص ترین و منحصر به فرد ترین دور باند سقفی در تاریخ ثبت کرد. البته شاید این طریق در نگاه اول کمی  اغراق آمیز باشد اما در ادامه متوجه خواهید شد که این موضوع به دور از حقیقت نیست.

ووفر۶ اینچی این بلندگو همراه با ترکیب فوق العاده قدرتمند فایبرگلاس و الیاف چوب های سنتی، باعث شده است که در وولوم های بسیار بالا نیز کیفیت خودش را حفظ کرده و باعث دیستورت شدن صوت در فضا نشود. از طرفی در این مدل از بلندگوهای بازار سعی شده است ابعاد و اندازه ها  کاملاً بهینه سازی شده تا جایی که میشود این مدل فضای کمتری را از از سقف و یا محل نصب خود بگیرد از همین رو ابعاد این مدل از بهترین بلندگو سقفی تقریبا معادل 8x20x20 سانتی‌متر باشد.

یکی از از رایج ترین دغدغه ها و معضلاتی که اکثر افراد قبل از خرید بهترین بلندگو سقفی دارند،  موضوع ضد آب بودن یا نبودن آن بلندگو است. خبر خوب آن است که بلندگوی سقفی جی.تی.آر مدل JTR JM-520T به دلیل جنس تیتانیومی تیوتر آن، کاملاً ضد‌ آب بوده و می‌توان از آن در مکانهای مرطوب و فضاهای شهری استفاده کرد و هیچ گونه دغدغه بابت خراب شدن و یا از بین رفتن قطعات داخلی آن نداشت.

نقاط قوت                                                               نقاط ضعف

داشتن ورودی آنالوگ                                               نبود خروجی آنالوگ و دیجیتال

جنس تیوتر تیتانیومی

به جرات می توان گفت که این مدل بلندگو هیچ وقت وقت خراب نمی شود و کیفیت صدای آن از بین نمی رود. شاید با خود بگویید این تنها یک شعار بیشتر نیست اما جالب است بدانید که تولید کنندگان و سازنده های این مدل بلندگو این شعار را تبدیل به یک واقعیت کردند زیرا در ساخت بلندگوی سقفی جی.تی.آر مدل JTR JM-520T از یک آهنربای بسیار قدرتمند و پیشرفته نئودیمیومی که از عنصر خالص نئودیمیوم برگرفته شده است، استفاده شده به همین امر موجب می شود که با گذشت زمان از میزان مغناطیس بودن این بلندگو کم نشود و در نتیجه بلندگوی ثقفی به صورت مادام العمر مانند روز اول، کار کند.

مشخصات کلی بلندگو سقفی جی.تی.آر مدل JTR JM-520T را یکجا ببینید:

ابعاد:8x20x20 سانتی‌متر
سایز ووفر:5 اینچ (12.7 سانتی متر)
جنس تیوتر:تیتانیوم (Titanium)
قدرت خروجی ووفر:15 وات
حساسیت:88 دسی بل

این سری از بهترین بلندگو سقفی موجود در بازار  همچنین دارای قابلیت سلکتور می‌باشد؛ این قابلیت که اصطلاحاً به آن قابلیت انتخاب توان ترانس مچینگ می گویند، به شما کمک می کند کهبتوانید هرکدام از توان های ۵ وات، ۱۰ وات و ۲۰ وات را به صورت دلخواه انتخاب کنیدتا بتوانید  ازین بلندگوی سقفی با کیفیت و شفافیت بسیار بالایی در هر موقعیت مکانی استفاده کنید و مشاهده فیلم مورد علاقه تان و یا شنیدن موسیقی لذت ببرید.

قدرت خروجی ووفر  به کار رفته در این دستگاه تقریباً معادل ۱۵ وات و قدرت خروجی توییتر آن حدوداً معادل ۵ وات می باشد؛ در نتیجه قدرت خروجی کلی این اسپیکر، ۶۰ وات است در ضمن حساسیت صدا در این دستگاه ۸۸ دسی بل می باشد که در مقایسه با نسخه های قبلی کمی پس‌رفت داشته است .همانطور که  می توان حدس زد این ورژن از بهترین بلندگو سقفی شرکت جی تی آر تایوان نیز پیش از قابلیت های خروجی آنالوگ، ورودی و خروجی دیجیتال  همچنین قابلیت هدفون را نیز ندارد.

شاید این مورد ار نیز دوست داشته باشید:بهترین مدل هارد اکسترنال

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره بلندگو سقفی جی.تی.آر مدل JTR JM-520T:

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره بلندگو سقفی جی.تی.آر مدل JTR JM-520T

6-بلندگو سقفی جاسکو مدل JASCO-300

بلندگو سقفی جاسکو مدل JASCO-300

یکی دیگر از پرفروش ترین و بهترین بلندگوی سقفی که قصد معرفی آن را داریم، بلندگوی سقفی جاسکو مدل JASCO-300 می باشد؛این دستگاه  صوتی، کاملاً ضد آب می باشد و می توانید از آن در استخرها،  جکوزی ها و همچنین تمامی فضاهای شرجی استفاده کنید. از طرفی می‌توانید از این اسپیکر ساخته شده توسط کمپانی جاسکو به صورت ولتی و اوهمی نیز بهره ببرید.

اما نکته حائز اهمیت درباره این بلندگو آن است که می توانید علاوه بر تنظیم کردن  میزان وات خروجی این دستگاه توان آن را نیز به صورت دستی تنظیم کنید.خروجی کلی بلندگوی سقفی جاسکو مدل JASCO-300 مشابه دیگر مدل‌های بلندگو سقفی پایونیر و همچنین بلندگو سقفی هوراند، تقریباً معادل ۳۰ وات می باشد. در ضمن نوع اسپیکر به کار رفته در این مدل از محصولات جاسکو، مدل 2Way می باشد.

مشخصات کلی بلندگو سقفی جاسکو مدل JASCO-300 را یکجا ببینید:

نوع اسپیکر:2Way
قدرت خروجی کلی:30 وات
ابعاد:20x17x7 سانتی‌متر
سایز ووفر این مدل:6 اینچ (15.24 سانتی متر)

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره بلندگو سقفی جاسکو مدل JASCO-300:

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره بلندگو سقفی جاسکو مدل JASCO-300

7-بلندگو سقفی زیکو مدل CS-48

بلندگو سقفی زیکو مدل CS-48

فرکانس پاسخ‌گویی این مدل بلندگوی سقفی چیزی فراتر از حد تصور است؛ این عدد تقریباً معادل 90 الی 16 هزار هرتز می باشد.از امپدانس  ۸ اهمی و قطر بلندگوی 200 میلیمتری آن که بگذریم، به منبع تغذیه این سری از بهترین بلندگوی ثقفی می‌رسیم. در حقیقت منبع تغذیه این دستگاه حدوداً ۷۰ الی ۱۰۰ ولت می باشدو که با توجه به ابعاد ساب‌ووفر 8 اینچی به کار رفته در این دستگاه و وزن 800 گرمی هر ستلایت می توان به جرات گفت که این بلندگو جزو  بهترین گزینه‌ها برای استفاده در  در هر موقعیت و مکانی با هر شرایط آب و هوایی می باشد.

نقاط قوت                                                                    نقاط ضعف

بیس فوق العاده زیبا                                                      یافت نشد!

قابلیت اهمی و ولتی

تنها بلندگو با سه سال گارانتی

میزان تیوتر قوی

اتصال دهنده با سیم این مدل از نوع ورودی پی سی ای است و تب و خروجی کلی آن نیز تقریباً معادل ۴۰ وات می باشد اما  متاسفانه باید بگویم که با وجود به امکانات فوق العاده این دستگاه و محبوبیت بسیار زیاد آن در میان کارشناسان و متخصصان حوزه تکنولوژی،  هنوز هم این دستگاه به پورت های usb و ورودی و خروجی های صدا از جمله ورودی میکروفون و رادیو مجهز نمی باشد.

شاید این مورد ار نیز دوست داشته باشید:بهترین مدل هندز فری سامسونگ

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره مدل CS-48:

رتبه بندی خریداران دیجیکالا درباره مدل CS-48

 

در این راهنمای خرید بهترین بلندگوی سقفی چی گفتیم؟

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید. ما در این مطلب سعی کردیم پرفروش ترین و بهترین بلندگوی سقفی موجود در بازار ایران معرفی کنیم.

موفق و پیروز باشید 🙂

 

 

 

 

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.