رنگ های تاتو برای پوست روشن

تاتو تقریباً همراهان دائمی ما انسان ها هستند. آنها برای همیشه روی ما می مانند (مگر اینکه ما بخواهیم آنها را برداریم) و به عنوان یادآور خاطرات زیبا هستند. استفاده از لوازم تتو حرفه ای مانند دستگاه تتو میتواند بسیار به شما کمک کند.

برخی پس از سال‌ها برنامه‌ریزی دقیق تاتو می‌کنند، در حالی که این تصمیم برای عده‌ای منتخب بیشتر یک تصمیم انگیزشی است. با این حال، مهم نیست که چقدر تصمیم به تاتو دارید، عناصر خاصی همیشه نیاز به تحقیقات بیشتر دارند.

در میان بسیاری از مواردی که باید قبل از تصمیم گیری در مورد تاتو به آن توجه کنید، یکی از مهم ترین چیزها باید رنگ تاتو باشد. ممکن است فکر کنید که مانند انتخاب رنگی برای رنگ کردن دیوارها یا ناخن هایتان است، اما این دور از واقعیت است.

در واقع، رنگ تاتو شما ارتباط نزدیکی با ته رنگ پوست شما دارد. شرط می بندم که فکر نمی کردی اینطور باشد، درست است؟ خب واقعا درسته

اگر به دنبال بهترین رنگ تاتو برای پوست کم رنگ هستید، ما اینجا هستیم تا همه چیز را در مورد آن به شما بگوییم.

چگونه تاتو مناسب را انتخاب کنیم؟

پس از درک اینکه چگونه تاتو شما تحت تاثیر رنگ پوست شما قرار می گیرد، اکنون زمان شروع فرآیند واقعی است، یعنی به دنبال یک هنرمند تاتو و تصمیم گیری در مورد اینکه در کجا می خواهید آن را انجام دهید.

 

رنگ های تاتو برای پوست روشن

در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تا بهترین هنرمند تاتو را انتخاب کنید:

1. سبک خود را بشناسید

سبک‌های تاتو انواع مختلفی دارند، از سنتی و قبیله‌ای تا سیاه و خاکستری و واقع بینانه و فراتر از آن. قبل از اینکه به دنبال یک هنرمند تاتو بگردید، دقیقاً نوع تاتو مورد نظر خود را بدانید.

بر اساس سبک تاتو که می خواهید انتخاب کنید، می توانید از بین طیف گسترده ای از هنرمندان تاتو انتخاب کنید. هنرمندان مختلف توانایی های متفاوتی دارند. در حالی که برخی با تاتو های سنتی خوب هستند، برخی دیگر با تاتو های قبیله ای و غیره عالی هستند.

اگر می خواهید وارد یک سالن تاتو شوید و چیزی را از کتاب طرح های آنها انتخاب کنید، کار شما بسیار ساده تر خواهد بود. با این حال، اگر طرح خاصی در ذهن دارید، باید کمی بیشتر به اطراف نگاه کنید تا به تاتو منحصر به فرد و خلاقانه خود برسید.

2. تحقیقات خود را انجام دهید

تحقیقات بخش بسیار مهمی در جستجوی هنرمندان تاتو و سالن های تاتو است. به لطف حضور رسانه های اجتماعی، امروزه انجام این تحقیق بسیار ساده تر شده است.

اگر هنرمند تاتو خاصی را در ذهن دارید، کافیست به صفحه اینستاگرام آنها مراجعه کنید. یک هنرمند تاتو معتبر طرفداران قابل توجهی خواهد داشت، به طوری که مشتریان کار خود را مجدداً منتشر می کنند و در مورد آن افتخار می کنند. نظرات آنها را مرور کنید و توصیفات آنها را بخوانید.

همانطور که به تحقیق ادامه می دهید، چند هشتگ مربوط به نوع تاتو مورد نظر خود را تایپ کنید و هنرمندانی را که نام آنها درج می شود را ببینید. صفحات فیس‌بوک سالن‌های تاتو را که می‌بینید بررسی کنید و پست‌هایی را که آنها گذاشته‌اند، همراه با نظراتی که افراد روی پست‌های خود می‌گذارند، مشاهده کنید.

3. از کار آنها عبور کنید

پس از کشف صفحات رسانه های اجتماعی آنها، نمونه کارها را مرور کنید. ببینید آنها چه مدت کار کرده اند یا چه مدت از حساب خود استفاده کرده اند. هنگامی که یک هنرمند در مورد مهارت های خود مطمئن است، تصاویر بیشتری را برای اثبات استعداد خود ارسال می کند.

این تصاویر را مرور کنید تا ببینید آیا چیزی را دوست دارید یا هر یک از طرح های آنها با آنچه شما به دنبال آن هستید مطابقت دارد. اگر ویدیوهایی از آنها در حال اجرا وجود دارد، آنها را نیز تماشا کنید.

5. از استودیوها دیدن کنید

اگرچه تعامل از طریق تلفن یا از طریق ایمیل مفید است، اما هیچ چیز بهتر از مراجعه حضوری به سالن تاتو و ملاقات با هنرمند تاتو برای دریافت ایده ای از روند انجام این کار نیست. شما می توانید ببینید که سالن تاتو چه چیزی ارائه می دهد، محیط چگونه است، آیا کارکنان دوستانه هستند یا نه و آیا جو بهداشتی است.

با هنرمند تاتو آشنا شوید و تمام سوالاتی را که در ذهن دارید بپرسید. این یک راه خوب برای قضاوت در مورد مهارت های آنها است زیرا می بینید که آنها در حال تاتو کردن شخصی در مقابل شما هستند.

دقت کنید که چقدر دقیق یا سریع هستند، طراحی‌هایشان چقدر دقیق است و رفتارشان با مشتریانشان. بازدید از سالن تاتو می تواند به شما کمک کند تا تصمیم خود را محکم بگیرید.

نکاتی که باید به خاطر بسپارید

◄ هنگام انتخاب رنگ، همیشه با هنرمند تاتو خود مشورت کنید، زیرا او بهتر قضاوت می کند که کدام رنگ و نقش مکمل یکدیگر هستند. همینطور در انتخاب سوزن تتو یکبار مصرف دقت کنید.

► می توانید یک تاتو موقت را امتحان کنید، فقط برای اینکه ایده ای در مورد اینکه تاتو واقعاً چگونه است. این همچنین به شما امکان می دهد در صورت تمایل تغییراتی ایجاد کنید.

◄ در انتخاب رنگ ها دقت کنید، زیرا رنگ ها نیز نمادین هستند و پیامی را منتقل می کنند. قرمز و سیاه به عنوان نماد افسردگی شناخته شده اند، در حالی که زرد نشان دهنده شادی است. پس عاقلانه انتخاب کن

◄ رنگ‌ها و طراحی تاتو دست به دست هم می‌دهند، بنابراین ممکن است برخی از طرح‌ها با رنگ‌های خاص خوب به نظر نرسند، بنابراین ممکن است لازم باشد طرح یا الگوی انتخابی خود را تغییر دهید.

◄ همیشه به دنبال مواد تشکیل دهنده جوهر رنگی باشید، بسیاری از رنگ ها ممکن است حاوی مواد شیمیایی خاصی باشند که ممکن است برای پوست شما مناسب نباشند یا ممکن است به آنها حساسیت داشته باشید.

رنگ های تاتو

رنگ های تاتو برای رنگ پوست های مختلف

جوهر تاتو در زیر پوست رسوب می‌کند و در لایه‌ای به نام درم باقی می‌ماند که در زیر لایه‌ای از پوست قرار دارد که می‌توانید ببینید. اساساً به این معنی است که رنگ پوست و رنگدانه‌های شما در بالای جوهر تاتو قرار می‌گیرند و جوهر در واقع به داخل بدن شما می‌رود و اثری در قسمت بیرونی به جا می‌گذارد.

برای پوست روشن

◄ روند رو به رشدی برای انجام تاتو سفید وجود داشته است، جایی که به جای سیاه یا هر رنگ دیگری، هنرمندان تاتو از رنگ سفید استفاده می کنند. تاتو های سفید بسیار ظریف هستند و مردم زمانی آن را انتخاب می کنند که واقعا نمی خواهند افکار یا پیام شخصی خود را برای عموم به نمایش بگذارند، بلکه فقط برای عزیزانشان.

تاتو جوهر سفید روی پوست رنگ پریده شگفت انگیز به نظر می رسد. در واقع، پوست رنگ پریده تر، طراحی آن بیشتر به چشم می آید. آنها واقعاً ظریف و زیبا به نظر می رسند، درست مانند توری روی یک تکه پارچه سفید. اما اشکالات عمده‌ای دارد، زیرا خیلی سریع محو می‌شود، مخصوصاً زمانی که در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار می‌گیرد، بنابراین ممکن است لازم باشد اقدامات احتیاطی را در آنجا انجام دهید. تاتو جوهر سفید توسط لیندسی لوهان، کیت ماس ​​انجام می شود.

برای پوست قهوه ای


► این رنگ پوست واقعاً می‌تواند رنگ‌های تیره‌تری مانند آبی، قرمز، بنفش و مشکی را نشان دهد. نارنجی و زرد به سختی دیده می‌شوند، زیرا رنگ‌های روشن هستند، و این رنگ پوست بین رنگ پوست کم‌رنگ و رنگ پوست تیره قرار می‌گیرد، بنابراین عاقلانه نیست که سراغ این رنگ‌ها بروید.

► با این حال، می‌توانید این رنگ‌ها را برای برجسته‌سازی یا شاید برای جوهر زدن جزئیات کوچک انتخاب کنید.

◄ حتی سایه های سفید و سبز نیز زیبا به نظر می رسند و قطعاً روی پوست ظاهر می شوند، حتی اگر تصمیم به برنزه شدن داشته باشید.

برای پوست تیره


◄ افرادی که پوست تیره دارند نباید رنگ روشن یا براق را انتخاب کنند و باید در نظر داشته باشند که حاشیه یا طرح کلی تاتو باید پررنگ و نازک نباشد، این به برجسته‌تر شدن تاتو کمک می‌کند.

► سیاه و قرمز را انتخاب کنید، زیرا هر سایه روشن‌تری به تاتو شما ظاهری عجیب و زشت می‌بخشد، همچنین رنگ‌ها نیز ظاهری عجیب و غریب به شما نمی‌دهند. قابل مشاهده باشد.

◄ وقتی در مورد رنگ پوست شک دارید، باید ایمن باشید و یک تاتو با جوهر سیاه انجام دهید، که باعث صرفه جویی در هزینه شما به علاوه دردسر می شود.

تاتو های رنگی جالب و سرگرم کننده هستند، اما هزینه نگهداری آنها نیز بالا است. ممکن است لازم باشد برای پرکردن رنگ ها یا لمس مجدد به صورت دوره ای از هنرمند تاتو خود بازدید کنید. با این اوصاف، اگر می توانید آن را بردارید و از آن نگهداری کنید، پس ادامه دهید و پوست خود را رنگ کنید و بهترین رنگی را انتخاب کنید که محو نشود و ماندگاری بیشتری داشته باشد.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.